Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

guattx123

Trenbolone hakkında soru

Önerilen İletiler

guattx123    0

Merhabalar,  

10 haftalık bir hacim kürüne girmeye karar verdim haftalık 500mg Testo E. ve 200mg Tren E. olacak şekilde. Bugün ilk iğnemi oldum. Daha önce 3 kür geçmişim var: only testo- testo/bolde olarak. Boyum 178cm Kilom 85kg yağ oranım %13 şu an için. Sizlere sorum haftalık 200mg tren e. yeterli olur mu yoksa daha arttırmalı mıyım dozu? birde trenin orjinal olduğunu etki bakımından nasıl anlayabilirim?

Teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

guattx123, 19.04.2021 - 13:04 yazdı:

Merhabalar,  

10 haftalık bir hacim kürüne girmeye karar verdim haftalık 500mg Testo E. ve 200mg Tren E. olacak şekilde. Bugün ilk iğnemi oldum. Daha önce 3 kür geçmişim var: only testo- testo/bolde olarak. Boyum 178cm Kilom 85kg yağ oranım %13 şu an için. Sizlere sorum haftalık 200mg tren e. yeterli olur mu yoksa daha arttırmalı mıyım dozu? birde trenin orjinal olduğunu etki bakımından nasıl anlayabilirim?

Teşekkürler..

200mg yeterli oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Bende tren kullanıyorum 200 de etki göremedim 400 e çıkardım ama bende etkisi yorgunluk ve güç artışı şeklinde oldu kas gelişimi açısından birşey anlamadım bu arada marka neydi trende 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Vural2, 15 dakika önce yazdı:

200mg tren e için az gibi.400 kullanmıştım ben.

Kullanılan ilaç deca veya başka bir şey olsa neyse de 200 mg tren için güzel bir doz bence

Ben de önümüzdeki haftalarda 200 mg tren e eklemeyi düşünüyorum kürüme 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

200mg tren e için az gibi.400 kullanmıştım ben.

Kardeşim merhaba yanlış anlama lütfen birşeyi merak ediyorum , bir Steroid in mg sini neye göre ayarlıyorsun nasıl hesapliyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    991
hectordoyle, 15 dakika önce yazdı:

Kullanılan ilaç deca veya başka bir şey olsa neyse de 200 mg tren için güzel bir doz bence

Ben de önümüzdeki haftalarda 200 mg tren e eklemeyi düşünüyorum kürüme 

Overdose bir marka ise tabi ki 200 yeterli gelecektir.

Müfit Can, 10 dakika önce yazdı:

Kardeşim merhaba yanlış anlama lütfen birşeyi merak ediyorum , bir Steroid in mg sini neye göre ayarlıyorsun nasıl hesapliyorsunuz ?

Min dozajlama başlayıp en az 45 gün gözlemleme yapıp yan etki görüyorsam yükseltmiyorum.Görmüyorsam mgyi yükseltiyorum.Formunuz güzel,siz nasıl hesaplıyorsunuz biz de bilgilenelim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

SP nin trenbolonunu kullanıcam büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    991
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

SP nin trenbolonunu kullanıcam büyük ihtimal

Gayet verim almıştım sadece 8ml kullanmıştım 4haftada fark etmişti.Ama fiyatları bütçeme fazla kalıyor :( 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Min dozajlama başlayıp en az 45 gün gözlemleme yapıp yan etki görüyorsam yükseltmiyorum.Görmüyorsam mgyi yükseltiyorum.Formunuz güzel,siz nasıl hesaplıyorsunuz biz de bilgilenelim.

Öncelikler çok teşekkür ederim , ben tek başıma karar veremiyorum beraber çalıştığım hocamla beraber ayarlıyoruz ama elimden geldiğince sana da anlatayım , mesela testesteron ; buna dozu genellikle hep 500 de tutuyorum off sezonda çünkü kas kutlemi koruyacak kadar etkili oluyor ve benimde istediğim zaten bu ama iş 30 haftalık bı yarışma planı hazırlamaya geldi mi orda doz artıyor çünkü testesteron da ölçü senin vücudundaki kas aktivasyonunla alakalı bır durum vücudunda definasyon yaptığında ki kg ne ise ona göre ayarlıyoruz +85 ise genellikle 750 yeterli oluyor üstüne kas kütlesi koyabilmek için tabi bu 85 kilo % 5 yağ oraninda olan bı kişi için geçerli çünkü kaslar daha fazla testesteron a ihtiyaç duyuyor. Doz artimi burda devreye giriyor. 100 kg ve üstü ağır sıklet bı sporcu 1 mg nin altına almıyor hazırlık döneminde . Ve ayrıca burda bir diğer önemli konu ise vucunda ki androjen reseptör sayısı yani buda normal bir insanı baz alırsak en şanslısı 1500 dur en şanslısı oda . gereğinden fazla doz alındı mı reseptör e baglanamayan ilaç gidiyor saç köküne yapışıyor  orası olmuyor gidiyor prostata bağlanıyor etkiden çok yan etki alıyorsun, az buçuk formu okuyorum 2-3  Kurunde adamlar 750 testo alıyor 600 boldenon 500 decalar havada uçuşuyor ne yaptıklarının farkında değiller korkunç dozlar.   Mesela primobolan için kullanım genellikle kgx4 mg dir, keza boldenon içinde aynısı geçerli oda kas orani ve kilosuna göre kgx5 veya en baba 6 dir. Çoğu yarışmacı arkadaşım ben dahil boldenon yerine dhb kullanırız orjinali bulursan eğer en kalite Steroid bana göre ,  3 yıldır kür yaparım  asla bulk da tren kullanmadım çünkü bulk ilacı değil eksileri artıklarından çok çok çok fazla olan bı ilaç. Sadece definasyon da 6-8 hafta forma göre kullanılır zaten adamı dinden imandan cikartiyor. E2 yerlerde geziyor zaten diyetler antreman sert kardiyoda öyle bide tren hiç çekilmiyor cidden ☺️ ondada dozları günlük alırız 40-50 mg kadar her gün, test propianat içinde aynı doz geçerli onu vucudun verdiği tepkiye göre ayarlıyorsun şöyle anlatayım vücut su tutmaya başlıyorsa eğer tren içinde geçerli bu dozlar düşürülür test p in tuttuğu suyu malesef armidex ile de çözemiyorsun aromasin almak gerekiyor belki famera da gerekli oluyor.  haftalık benim için mesela 350 dir yani günlük 50 mg , bu arada ben senin yerinde olsam 10 haftalık tren kuru yapacağıma 20 hafta test e primobolan kuru yaparım yapacağın tren kurunden kat ve kat fazlasını alırsin hem etki anlamında hemde sağlık ve psikolojik anlamda, tren in kullanım amacı 1. Yag yakımı İkincisi ise podyuma daha kuru sert çıkmak için başka bı amaçla kullanılmıyor . Şöyle 6-8 arası bı yağ oranına duş orda tren a kullan bitmesi için Allah'a dua edersin ve asla bı daha kullanmazsin 😁 inşallah faydalı olmuştur. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    991
Müfit Can, 10 dakika önce yazdı:

Öncelikler çok teşekkür ederim , ben tek başıma karar veremiyorum beraber çalıştığım hocamla beraber ayarlıyoruz ama elimden geldiğince sana da anlatayım , mesela testesteron ; buna dozu genellikle hep 500 de tutuyorum off sezonda çünkü kas kutlemi koruyacak kadar etkili oluyor ve benimde istediğim zaten bu ama iş 30 haftalık bı yarışma planı hazırlamaya geldi mi orda doz artıyor çünkü testesteron da ölçü senin vücudundaki kas aktivasyonunla alakalı bır durum vücudunda definasyon yaptığında ki kg ne ise ona göre ayarlıyoruz +85 ise genellikle 750 yeterli oluyor üstüne kas kütlesi koyabilmek için tabi bu 85 kilo % 5 yağ oraninda olan bı kişi için geçerli çünkü kaslar daha fazla testesteron a ihtiyaç duyuyor. Doz artimi burda devreye giriyor. 100 kg ve üstü ağır sıklet bı sporcu 1 mg nin altına almıyor hazırlık döneminde . Ve ayrıca burda bir diğer önemli konu ise vucunda ki androjen reseptör sayısı yani buda normal bir insanı baz alırsak en şanslısı 1500 dur en şanslısı oda . gereğinden fazla doz alındı mı reseptör e baglanamayan ilaç gidiyor saç köküne yapışıyor  orası olmuyor gidiyor prostata bağlanıyor etkiden çok yan etki alıyorsun, az buçuk formu okuyorum 2-3  Kurunde adamlar 750 testo alıyor 600 boldenon 500 decalar havada uçuşuyor ne yaptıklarının farkında değiller korkunç dozlar.   Mesela primobolan için kullanım genellikle kgx4 mg dir, keza boldenon içinde aynısı geçerli oda kas orani ve kilosuna göre kgx5 veya en baba 6 dir. Çoğu yarışmacı arkadaşım ben dahil boldenon yerine dhb kullanırız orjinali bulursan eğer en kalite Steroid bana göre ,  3 yıldır kür yaparım  asla bulk da tren kullanmadım çünkü bulk ilacı değil eksileri artıklarından çok çok çok fazla olan bı ilaç. Sadece definasyon da 6-8 hafta forma göre kullanılır zaten adamı dinden imandan cikartiyor. E2 yerlerde geziyor zaten diyetler antreman sert kardiyoda öyle bide tren hiç çekilmiyor cidden ☺️ ondada dozları günlük alırız 40-50 mg kadar her gün, test propianat içinde aynı doz geçerli onu vucudun verdiği tepkiye göre ayarlıyorsun şöyle anlatayım vücut su tutmaya başlıyorsa eğer tren içinde geçerli bu dozlar düşürülür test p in tuttuğu suyu malesef armidex ile de çözemiyorsun aromasin almak gerekiyor belki famera da gerekli oluyor.  haftalık benim için mesela 350 dir yani günlük 50 mg , bu arada ben senin yerinde olsam 10 haftalık tren kuru yapacağıma 20 hafta test e primobolan kuru yaparım yapacağın tren kurunden kat ve kat fazlasını alırsin hem etki anlamında hemde sağlık ve psikolojik anlamda, tren in kullanım amacı 1. Yag yakımı İkincisi ise podyuma daha kuru sert çıkmak için başka bı amaçla kullanılmıyor . Şöyle 6-8 arası bı yağ oranına duş orda tren a kullan bitmesi için Allah'a dua edersin ve asla bı daha kullanmazsin 😁 inşallah faydalı olmuştur. 

Teşekkür ederim bilgilerin için forumun amacı zaten yapıcı olması.At gözlüğü takıp kendi bildiğini okuyan insanlar hiç çekilmiyor.Ayrıyetten sen de en az benim kadar bilirsin bu sporda yüzlerce doğru var.Senin hocanın metodu farklıdır başka hocanın farklıdır.Bulkda ben de tren önermem.İlk tren kürümde az enjeksiyon sıklığından dolayı salaklık yapıp tren enanth kullanmıştım 4 hafta :/ Yavaş yavaş öğreniyoruz bir şeyler.Dhb dediğin nedir ? Benim de yakın çevreme önerdiğim kür bolde-testo oluyor genelde.Primo biraz pahalı kaçıyor.Bu arada trde dereceniz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim bilgilerin için forumun amacı zaten yapıcı olması.At gözlüğü takıp kendi bildiğini okuyan insanlar hiç çekilmiyor.Ayrıyetten sen de en az benim kadar bilirsin bu sporda yüzlerce doğru var.Senin hocanın metodu farklıdır başka hocanın farklıdır.Bulkda ben de tren önermem.İlk tren kürümde az enjeksiyon sıklığından dolayı salaklık yapıp tren enanth kullanmıştım 4 hafta :/ Yavaş yavaş öğreniyoruz bir şeyler.Dhb dediğin nedir ? Benim de yakın çevreme önerdiğim kür bolde-testo oluyor genelde.Primo biraz pahalı kaçıyor.Bu arada trde dereceniz var mı ?

Aynen at gözlüğü takıyoruz malesef öğreneceğiniz hep beraber bende öğreniyorum çünkü , dihydro boldenon dhb dediğim , geçen sene katıldım ama çok iyi bişi çıkmadı ilk yarisimdi bu sene bakalım neler cikicak ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Müfit Can, 56 dakika önce yazdı:

Marka olarak zhpc yada shree kullanıyorum çoğunlukla zhpc ama dhb ise markasız 😁😁

Bu aralar çok zhpc markasını görüyorum memnunmusunuz zhpc ürünlerinden.

2.kürümde zhpc düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
scorocco, 19 dakika önce yazdı:

Ben kullandım f.k dan aldım memnundum kardo cok sağlam marka 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
STALOB, 7 dakika önce yazdı:

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
scorocco, 44 dakika önce yazdı:

Bana kalırsa en iyisi ☺️ yanlız fiyatları yüksek testosu tanıdığım halde indirimli olarak bana 450 den veriyor 😁 shree zhpc bulursan kaçırma direk al fabrika ürünleri 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Müfit Can, 1 dakika önce yazdı:

Bana kalırsa en iyisi ☺️ yanlız fiyatları yüksek testosu tanıdığım halde indirimli olarak bana 450 den veriyor 😁 shree zhpc bulursan kaçırma direk al fabrika ürünleri 

Evet fiyatlar gerçekden yüksek ufak bi araştırmada bulunmuştum. ama en azından merdiven altı yarı para vereceğimize keseyi biraz açıp kaliteli birşey kullanmak bence daha mantıklıklı. Teşekkür ederim yorum için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
scorocco, 38 dakika önce yazdı:

Evet fiyatlar gerçekden yüksek ufak bi araştırmada bulunmuştum. ama en azından merdiven altı yarı para vereceğimize keseyi biraz açıp kaliteli birşey kullanmak bence daha mantıklıklı. Teşekkür ederim yorum için.

Tabi ki her zaman öyle olmalı çünku şimdi x markasının testosunu alırsın çalışır buda çalışır ama x markasınin 3 ayda vücutta bıraktığı ağır metal ve toksik etkiyi bu tarz urunler 9 ay kullanımda verir örnek olarak söylüyorum , o yüzden sağlığın için en iyisi her zaman fabrika ürünüdür onlarda 3-5 tane bellidir , 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    991
STALOB, 1 saat önce yazdı:

F.k artık dolarla satıyor zphcyi baya pahalı  🤦

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Vural2, 25 dakika önce yazdı:

Böbrek karaciğer ve ameliyat masrafı daha daha pahalı ☺️

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Zhpc ye o dolar fiyatlarını verene kadar gidip SP Balkan alın basınız ağrımaz

Vural2, 12 saat önce yazdı:

Tren enath ile definasyon mu yapmıştın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    991
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Tren enath ile definasyon mu yapmıştın 

Evet baya da fark yaratmıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 7 dakika önce yazdı:

Evet baya da fark yaratmıştı 

Bakalım ben kullanıyorum şuan 2.haftaya giriş sp tren enanth neler olucak sert bir diyetim var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Vural2, 2 saat önce yazdı:

F.K kim sp marka orijinal nerden bulurum isim vermek yasak galiba amame tüyo falan verin bizde yararlanalım yeniyiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.