Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HOPBA01

Trt süreci düşük total testo seviyesi

Önerilen İletiler

HOPBA01    149

herkese merhabalar yaşım 21 düşük testestron seviyesi sıkıntısı cekiyorum libido ve ereksiyon sıkıntım pek fazla yok ama psikolojik ve özgüven olayında sıkıntı yaratiyor bitkinlik yorgunluk vb  klomenle ve pregnly bazı şeyler denedim ama artık işi bilen biriyle yola çıkmaya karar verdim ara ara trt uygulamayı düşünüyorum  sperm tahlili vb etkilere göre karar verecem pct bitişinde pzts 250 cuma 250 iran testo e kullanıyorum eylül ayına kadar devam edecez daha sonra pct ve sperm testine göre  hareket etmeyi düşünüyorum @Loving ilgisi ve alakası için hocama teşekkür ediyorum ve ona çok güveniyorum  gelişmeleri aktaracam

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    847
HOPBA01, 9 dakika önce yazdı:

herkese merhabalar yaşım 21 düşük testestron seviyesi sıkıntısı cekiyorum libido ve ereksiyon sıkıntım pek fazla yok ama psikolojik ve özgüven olayında sıkıntı yaratiyor bitkinlik yorgunluk vb  klomenle ve pregnly bazı şeyler denedim ama artık işi bilen biriyle yola çıkmaya karar verdim ara ara trt uygulamayı düşünüyorum  sperm tahlili vb etkilere göre karar verecem pct bitişinde pzts 250 cuma 250 iran testo e kullanıyorum eylül ayına kadar devam edecez daha sonra pct ve sperm testine göre  hareket etmeyi düşünüyorum @Loving ilgisi ve alakası için hocama teşekkür ediyorum ve ona çok güveniyorum  gelişmeleri aktaracam

TOTAL TESTOSTERON DÜŞÜKLÜĞÜ bu yazdıklarının hepsini yapar dostum malesef trt, süspansiyon güzeldir en azından seni tekrar hayata tutunmanı kolaylaştırır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    51
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun diyorum doğru yolda olduğunu söylemeliyim ve en kısa sürede istediğin seviyeye geleceğini düşünüyorum.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberti    1
HOPBA01, 17.04.2021 - 15:46 yazdı:

Güncel durum nedir, başladınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01    149
Liberti, 1 saat önce yazdı:

Güncel durum nedir, başladınız mı?

2. Hafta bitecek yarın psikolojik olarak  çok iyiyim bitkinlik kayboluyor gibi  ara ara testislerim ağrı gibi birşeyler oluyor ama sıkıntı yaratacak derecede değil cinsellik zaten çok sıkıntım yoktu aynı seyrediyor 4. Hafta test vermeyi düşünüyorum ne durumdayım diye bakalım 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    51

Bir ay içinde en üst seviyeye gelirsin toparlanma sürecin başlamış..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01    149

Herkese tekrardan merhabalar 1 ayim bitti ne yazıkki corona  yaygınlığı sebebiyle test yaptiramadim  yaşadığım etkilere gelirsek 

-ses kalınlığı arttı 

-kıllanma arttı

-testisler çok hafif küçüldü normal olarak

artık mutlu olmak bazen gülmek bile beni yoruyordu hayattan zevk almıyordum gercekten en iyi iyi etkisi kesinlikle psikoljik ozguven kazandırması 

-kas ağrısı yorgunluk bitkinlik azaldı 

-libido yönünden çok bir oynama olmadı testom düşük bile olsa libidom hep yüksektir ama ereksiyon  gücüm arttı sabahları eskisi gibi çok güçlü sertlesmeler oluyor

Bu yola tereddüt ile çıktım tabiki burak hoca şüphem olduğu için değil bilirsiniz ilk defa böyle vücuduma testo alıyorum insan olur olmaz çekiniyor @Loving hocama güvenim sonsuz ve sürec dedigi gibi  güzel  işliyor en kısa zamanda test sonucumu yaptırıp gene bu konu üzerine konuşuruz hepinize iyi günler 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    173

Trt yerine öncesinde clomid,nolva gibi cozumlere basvursaydınız keşke. Bende trt deyim uzun vadede rbc başta olmak üzere bir çok soruna neden olabiliyor, kesin olarak değil tabi ama ihtimalleri arttırıyor. Düzenli tansiyon ölçümü yapın, kan tahlili yapın ve 2-3 ayda bi kan bağışı optimal. Süreçte başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01    149
HalfNatty, 4 saat önce yazdı:

Trt yerine öncesinde clomid,nolva gibi cozumlere basvursaydınız keşke. Bende trt deyim uzun vadede rbc başta olmak üzere bir çok soruna neden olabiliyor, kesin olarak değil tabi ama ihtimalleri arttırıyor. Düzenli tansiyon ölçümü yapın, kan tahlili yapın ve 2-3 ayda bi kan bağışı optimal. Süreçte başarılar

Hepsini denedim  klomen tarzi ilaclar kanda testo artiriyor fakat etki olarak kesinlikle testo yerini tutmayacagini düşünüyorum  burak hocaya güvenim tam o yüzden bu yola girdim şuan çok iyi gidiyoruz test sonuçlarına  göre beni yönlendirir zaten önerilerin iç in teşekürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    102
HOPBA01, 6 saat önce yazdı:

Herkese tekrardan merhabalar 1 ayim bitti ne yazıkki corona  yaygınlığı sebebiyle test yaptiramadim  yaşadığım etkilere gelirsek 

-ses kalınlığı arttı 

-kıllanma arttı

-testisler çok hafif küçüldü normal olarak

artık mutlu olmak bazen gülmek bile beni yoruyordu hayattan zevk almıyordum gercekten en iyi iyi etkisi kesinlikle psikoljik ozguven kazandırması 

-kas ağrısı yorgunluk bitkinlik azaldı 

-libido yönünden çok bir oynama olmadı testom düşük bile olsa libidom hep yüksektir ama ereksiyon  gücüm arttı sabahları eskisi gibi çok güçlü sertlesmeler oluyor

Bu yola tereddüt ile çıktım tabiki burak hoca şüphem olduğu için değil bilirsiniz ilk defa böyle vücuduma testo alıyorum insan olur olmaz çekiniyor @Loving hocama güvenim sonsuz ve sürec dedigi gibi  güzel  işliyor en kısa zamanda test sonucumu yaptırıp gene bu konu üzerine konuşuruz hepinize iyi günler 

adına çok sevindim her şey gönlünce olsun dostum gelişmeleri mutlaka paylaş senin gibi bu dertlerden mustarip yok arkadaşımız var

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01    149

Herkese tekrardan merhabalar konuyu güncelliyorum trt başlamadan önce ve başladıktan sonra tahlil ve yaşadığım etkiler paylaşıyorum 15. Ampul kullanımı sonucu tahlil yapılmıştır sadece haftada 500 iran testo e kullanıyorum (pzts-cuma)  tahlil pazartesi enjeksiyon yapıp çarşamba sabahı yapılmıştır  evet gelelim yaşadığım etkiler bu etkiler ilacın tamamen benim vücudumda gösterdiği etkiler herkes de farklı olabilir ve harika çalışıyor 

özgüven-güç-mutluluk-agrasiflik

Ses kalınlaşması kıllanma artma 

Şu tutumu ve  deri çatlakları 

Kas artışı 

Testis küçülmesi 

Güçlü libido ve ereksiyon sert sabah ereksiyonlari  geri gelmesi 

Vucut Kokusu değişimi 

Kullandigim destekler:arjinin,taurin b12,folat,d vitamini,c vitamini omega 3,nac600 

Cinko 50 mg ara ara kullanıyorum her türlü markasını denedim ucuz eczane işi içindeki çinko formu veya dozaja ilgili haralde dayanılmaz karınağrısı yapıyor genelde yatmadan hemen önce içiyorum fakat bu seferde isal yapıyor süreçle ilgili çok memnunum tabiki pct sonrası sperm değerlerime göre  davranmayı düşünüyorum öncelikli olarak test sonuçlarım aşağıdadır e2  fazla yükseldiği için arimdex başladım  @Loving  hocama teşekkür ediyorum  alttan son iki test naturel

TESTOSTERON SONRASI

Screenshot_20210611-211134_Word~2.jpg Screenshot_20210611-210859_Word.jpg Screenshot_20210611-210850_Word.jpg

TESTOSTERON ÖNCESİ

Screenshot_20210611-211227_Word~2.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HOPBA01    149
Rdm, 22 dakika önce yazdı:

Bilmediğimden soruyorum haftada 500 mg TRT dozundan fazla değil mi?   @HOPBA01

Normalde bende kendi kafama göre planlama yapsaydım haftada 250 ile belli yüksek  testo seviyesini yakaladiktan sonra bitime pct dönemine  doğru 150 ile bitirmeyi düşünüyordum fakat burak hoca böyle ön  gördü bende zaten bu yola burak hocaya güvenimden çıktım en kral doktor trt yazsa yirtar atarim sonuçtan gayet memnunum herhangi bir sağlık sorunuda yaşamıyorum bu dozajın sebebinin testo ve diğer hormonlarının dibe yakın olduğundan dolayı bana uygun gördüğünü düşünüyorum zaten kendisi de bana şeffaf şekilde max 7-8 seviyesine taşır hayat kaliteni sürdürmeye yeter demişti ama vücut farklı güzel  bir tepki verdi süreçten tamamen memnun şekilde devam ediyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    847
HOPBA01, 18 saat önce yazdı:

Herkese tekrardan merhabalar konuyu güncelliyorum trt başlamadan önce ve başladıktan sonra tahlil ve yaşadığım etkiler paylaşıyorum 15. Ampul kullanımı sonucu tahlil yapılmıştır sadece haftada 500 iran testo e kullanıyorum (pzts-cuma)  tahlil pazartesi enjeksiyon yapıp çarşamba sabahı yapılmıştır  evet gelelim yaşadığım etkiler bu etkiler ilacın tamamen benim vücudumda gösterdiği etkiler herkes de farklı olabilir ve harika çalışıyor 

özgüven-güç-mutluluk-agrasiflik

Ses kalınlaşması kıllanma artma 

Şu tutumu ve  deri çatlakları 

Kas artışı 

Testis küçülmesi 

Güçlü libido ve ereksiyon sert sabah ereksiyonlari  geri gelmesi 

Vucut Kokusu değişimi 

Kullandigim destekler:arjinin,taurin b12,folat,d vitamini,c vitamini omega 3,nac600 

Cinko 50 mg ara ara kullanıyorum her türlü markasını denedim ucuz eczane işi içindeki çinko formu veya dozaja ilgili haralde dayanılmaz karınağrısı yapıyor genelde yatmadan hemen önce içiyorum fakat bu seferde isal yapıyor süreçle ilgili çok memnunum tabiki pct sonrası sperm değerlerime göre  davranmayı düşünüyorum öncelikli olarak test sonuçlarım aşağıdadır e2  fazla yükseldiği için arimdex başladım  @Loving  hocama teşekkür ediyorum  alttan son iki test naturel

Screenshot_20210611-211134_Word~2.jpg

14 seviyesine gelmiş neredeyse 1500 gösterecekmiş iran testo cidden fark yaratmış tebrikler güzel bir haayt seni bekliyor yüksek testo ile başaramayacağın iş aşamayacağın dert kalmaz merak etme :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.