Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

frankzane15    4

Arkadaşlar merhaba sizlere danışmam gereken konu ilk kürüm. Yaklaşık 2 senedir vg ile ugrasıyorum ve artık gelişimim yavaşladı ve steroid kullanmaya karar verdim fakat internette o kadar cok bilgi kirliliği var ki ne kullanacagım konusunda bir karar veremiyorum amacım bulk yapmak fakat sulu bir şekilde değil. 

Piyasa cok kötü oldugundan dolayı kafamdaki ilk kür eczanelerde bulunan sustanon ve primabolon fakat bir çok sitede testo enant dianabol ve boldenon gibi kürlerle kombinasyon yapmam gerektiğini söyleyenlerin sayısı cok.Bu siteye sizlere cok güvendigim icin yardım almak istedim.

boy 182 kilo 83 yaş 22 ayrıca 12 senelik basketbol geçmişim var

WhatsApp Image 2021-04-15 at 15.14.30.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Gelişim durdu sözü bana saçma geliyor.Anaboliklerin daha bulunmadığı zamanlardaki fizikleri biz hala ilaçla yapamıyoruz.En yakınından Ersin Adaklı natural yarışma yaptığı dönemlerden resimleri var.Benim yarışma gibi bir hayalim olmasa bu ilaçları kullanmazdım.Sadece sıkı antrenman ve sağlam beslenme bence çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.İlla kullanıcam kararlıyım diyorsanız.Bolde testo 16 hafta kullanabilirsiniz.Dediginiz gibi temiz büyürsünüz tabi ki TEMİZ BESLENME ile.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankzane15    4

gelişimim durdu dememin sebebi tabii ki ilk yıla göre az kazanım elde etmem.Bilginiz varsa sustanol,primabolon kombinasyonuna yorumunuz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Orijinal ürün bulamayacaksınız tavsiye ederim.Sustanon biraz sıkıntılı ilaçtır.Kullanan çoğu kişide ödem yapıyor.Primabolon ise en zararsız steroidlerdendir.Piyasadaki ilaçlara güvenmeyen birçok kişi bu ikiliyi kullanıyor zaten.Boldenondan alacağınız verimi primodan da rahatlık ile alabilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Orijinal ürün bulamayacaksınız tavsiye ederim.Sustanon biraz sıkıntılı ilaçtır.Kullanan çoğu kişide ödem yapıyor.Primabolon ise en zararsız steroidlerdendir.Piyasadaki ilaçlara güvenmeyen birçok kişi bu ikiliyi kullanıyor zaten.Boldenondan alacağınız verimi primodan da rahatlık ile alabilirsiniz.

Yeşil enjektör ile kalçadan hiç ödem yapmadı bana. 8. enjeksiyonu yaptım kendime.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
frankzane15, 8 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba sizlere danışmam gereken konu ilk kürüm. Yaklaşık 2 senedir vg ile ugrasıyorum ve artık gelişimim yavaşladı ve steroid kullanmaya karar verdim fakat internette o kadar cok bilgi kirliliği var ki ne kullanacagım konusunda bir karar veremiyorum amacım bulk yapmak fakat sulu bir şekilde değil. 

Piyasa cok kötü oldugundan dolayı kafamdaki ilk kür eczanelerde bulunan sustanon ve primabolon fakat bir çok sitede testo enant dianabol ve boldenon gibi kürlerle kombinasyon yapmam gerektiğini söyleyenlerin sayısı cok.Bu siteye sizlere cok güvendigim icin yardım almak istedim.

boy 182 kilo 83 yaş 22 ayrıca 12 senelik basketbol geçmişim var

WhatsApp Image 2021-04-15 at 15.14.30.jpeg

Merhaba, genel geçer herkes tarafından kabul gören bulk kürü Testosterone Enanthate, Boldenon, Dianabol ve kesinlikle memnun olacağı düşünüyorum. Tabii kafanda ki ürün orijinalliği korkusunu anlayabiliyorum orijinal ürünle bu üçlü kombinle Sustanon/Primibalon kat ve kat güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankzane15    4
zeus88, 2 saat önce yazdı:

Natural limiti kucumsememek gerek.Uzgunum ama durcak seviyede bir fizik görmüyorum fotoğrafta.Kalori ve makro hesaplayarak kac yıl devam ettimiz?Antrenman tekniklerini ne kadar dogru uyguladiniz?Ne kadar siddetli antrenmanlar yaptınız?Çoğu kişi beslenmesinin doğru olduğunu antrenmanin iyi olduğunu sanıyor ve natural gelisimi kendi gelisimi kadar sanıp kucumseyip ilaca başlıyor.Ama inan ilactan da verim alamıyor.Malesef kutle oturtmadan definisyon yapmaya çalışan mi dersin,sıfır karbonhidratla diyete başlayan mi dersin..Bence bilgilerinizi gözden gecirip bir iki yıl daha beslenme ve antrenmani cozup o şekilde ilaca girin

dostum aslında 5 yıldır yapıyorum bu sporu fakat düzenli en fazla 2 sene gidebildim.Basketbol geçmişimden dolayı cok disiplinliyimdir beslenme konusunda macro ve mikro hesaplarımı harfiyen uygularım ki natural olarak 30 kilo aldım 5 sene boyunca her türlü antrenman sistemini denedim ama artık getirisi az oldugu icin bu yola baş vurdum Youtube camiasında da 2012 den beri her vg videosunu izlemişimdir bu yuzden alaylı olsakta bilgilerime güvenirim.

AS1L, 2 saat önce yazdı:

Merhaba, genel geçer herkes tarafından kabul gören bulk kürü Testosterone Enanthate, Boldenon, Dianabol ve kesinlikle memnun olacağı düşünüyorum. Tabii kafanda ki ürün orijinalliği korkusunu anlayabiliyorum orijinal ürünle bu üçlü kombinle Sustanon/Primibalon kat ve kat güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum 

testo enanth primobolan düşündüm en son dianabol kullanmaktan cekiniyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Carlos
      Değerli hocalarım hayırlı günler herkese eczane kür planlamam nasıl sizce ilk kürüm olucak ilerde yarışmak istiyorum öğrenci olduğum için maxiumum sustanona erişim sağlayabilirim fiyat bakımından eklemem gereken  nac600 tarzı başka bir ilaç var mıdır jinekomasti gibi bi durumu engellemek için aromasin veya arimidexten hangisini tercih etmeliyim veya planlamada, kür süresinde bi sıkıntı var mıdır bilgilendirir misiniz ?
      kür süreci içindede Çinko magnezyum b-12 gibi vitaminleri eklemeyi düşünüyorum.
      Biraz vücut ölçülerimden bahsedeyim :
      Yaş:18 boy:170 kilo:80 Yağ oranı 11-12 civarları  omuz:132 göğüs:110 kol:41 bel:76 12 haftalık kür planlaması 
      500 sustanon - 100 primabolon  750 sustanon - 200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon - 200 primabolon 500 sustanon - 100 primabolon       5-6-7. Hafta günlük 50 mg anapolon
      3.Haftadan sonra haftada bir tablet aromasin farklı ışıklarda çekilmiş Bir kaç tane de fotoğrafımı ekliyorum.
    • Yazan: Tren34
      Arkadaşlar merhaba only primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum yaşım 20 boyum 1.80 kilom 75 yaklaşık 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum (daha önceden hiç spor geçmişim olmamıştı) ancak sonuç hüsran çok çıplak gözle zar zor görülebilecek bir şekilde gelişme kaydettim ve bu durumdan dolayı çok üzgünüm salonda gören herkes “yeni mi başladın”, “dur yardım edeyim kardeşim” tarzı şeyler söylüyorlar bu yüzden gelişimimi azda olsa arttırması için only primabolon kür girmeyi düşünüyorum.
      Ancak kısa bir süre önce jinekomasti ameliyatı oldum ve tekrar çıkmasından korkuyorum sizce bu kürdeyken tekrar çıkabilir mi? çıkmaması için hangi ilaçları kullanmam gerekli (zaten halihazırda 20 mg tamoxifen kullanıyorum) haftalık kaç mg almam gerekli? ayrıca eczane ilaçları dışında steroid kürlerine girmeyi istemiyorum ilaçların çok zor bulunduğunu duydum lütfen yardımcı olun🙏 okuduğunuz için saolun
    • Yazan: benneyaptımmdd
      DEĞERLİ DOSTLARIM ABİLERİM KARDEŞLERİM ÖNCELİKLE MERHABA.
      Buraya ekte belirttiğim kan değerleri ile beraber neredeyse hepsi var şuan kürün 2. haftasındayım 16-20 haftalık bir bulk kürü planladım 3. Kürüm olacak bundan önceki ilk 2 kürümde maalesef under dose ilaçların ve satıcıların kurbanı oldum ve hiçbir gelişim sağlayamadım o yüzden artık kimseye güvenim açıkçası yok.Bu küre başlamadan önce formum neredeyse 1-2 hafta içinde yarışmaya çıkacak kadar açık ama kütle bakımından az kuru bir formdu diyetimi bozdum depolar dolu şuanda kuru formumda 79-81 arasıydım şuanda 93-94 civarıyım deri baya su tuttu hatlar kapalı genel olarak sulu ve biraz da yağlandım ön genel bir bilgi olması amacıyla yazıyorum 
      1-20 hafta arası sustanon haftalık 3 ampül 
      2-18hafta arası rimabolon(bayern) eczane.haftalık 3 ampül
      3-11 hafta arası anapolon (abdi-ibrahim) eczane.
      1. Hafta 25 mg idmandan 4 saat önce 2. Haftadan itibaren 50mg üzerine tolere etme durumuma göre belki çıkarım 
      proviron daha eklemedim 
      3 günde 1 arimidex ve günlük 10 mg tamoxifen östrojenik bir yapım olabilir güçlü ilaçlar alıyorum riske atmak istemiyorum 3 haftada bir dostinex alıyorum gece yatmadan önce 1 tablet nac 600
      bunun dışında günlük 1 olacak şekilde omega-3 multi vit 500mg c vit 1000 iu d vit ,3 kapsül milk thistle complex 
      beslenme olarak kendimi tanıyorum iştah sorunum yok makrolar tertemiz. Merak ettiğim eczaneden daha güçlü ne alabilirim veya gerçekten emin olursam küre uzun süreye yayacak şekilde deca veya tren e koymayı düşündüm 2-10   14-20 haftalar arasında 150 mg haftalık olacak şekilde.
      Düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar iyi forumlar herkese @Rdm @rastlantisal @galicik

• Yazan: Nfx
      Sustanol primobolan kürümün ilk haftasındayım sağlık mezunu olduğum için enjeksiyon yapmayı felan kendim biliyorum ve doğru yaptığıma eminim ama sustanol ve primobolan yağlı enjeksiyon olduğu için vurduğum bacakta sanki senelerce spor u bırakıp sonra ağır şekilde bacak girmiş gibi bir ağrı var önerebileceğiniz merhem vb varmıdır çünkü sıra öbür bacakta ona da vurunca herhalde yürüyemez hale gelicem

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.