Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hunway

Ilk kürüm ve kafama takılanlar

Önerilen İletiler

Hunway    2

İyi günler hocalarım abilerim kardeşlerim , ilk kurumden biraz bahsederek yorumlarınızı bekliyorum 

Başlangıç 

Boy 180 kilo 64

Şuan kilo 73

Testo,deca , bolde , danabol  kurun 7. Haftasında yım görsellerle size vücut ölçümlerimi göstereceğim , libido sürekli tavan afedersiniz durudugum yerde erekte oluyorum bu normalmi ilk önce bunu merak ediyorum haftada 400 deca 400 testo 300 bolde vuruyorum ve günde 20 mg de danabol tablet içiyorum . Libido problemi nezaman yaşarım ? Yaşarsam nekadar sürer  ve ne yapmam gerekir siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum.  Ölçümlerde görüldüğü gibi su yükselmemis bu arada ilaçlar yerli üretim.

Libido olayından çok fazla korktuğum için deva yi kesmeyi düşünüyorum siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler 🙏

Screenshot_2021-04-15-09-02-11-485_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-04-15-09-02-15-276_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.239

Merhabalar. Deca dick işi bünye işi yani şans işi biraz. Zaten 8 hafta kullanım tavsiye ediliyor decada. 

Mezura ile yağ ölçümü yapar mısınız. Bu tartılar içtiğiniz suya göre bile farklı sonuç verebiliyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Deca dick işi bünye işi yani şans işi biraz. Zaten 8 hafta kullanım tavsiye ediliyor decada. 

Mezura ile yağ ölçümü yapar mısınız. Bu tartılar içtiğiniz suya göre bile farklı sonuç verebiliyorlar. 

Hocam şuan yanımda mezura yok fakat vücudum şuan şu şekil yani yağ oranim doğru seviyelerde ölçüldü Şu oranına gelince 2 ölçümde su tüketimi en alt seviyedeydi

IMG_20210415_091404.jpg

IMG_20210415_091333.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239

Testosteronu ise kullanılan anaboliklerin en az %25 kadar fazla olması. Ayrıca deca isteksizlik yapmıyor. Daha beterini yapıyor. Canın deli gibi sex isterken erekte olamıyorsun. Canın istemese ve erekte olmasan bu yine gayet makul olabilirdi. Ayrıca küre ilaveten korunmak için ne kullanıyorsun? Destek olarak neler alıyorsun bunlarında bilinmesi gerek. Deca dick olduğunda ne kadar zamanda düzeleceği konusu da tamamen bünyeden bünyeye değişir. Senelerce hayatı kararanlarda var yada benim gibi 1-2 ay içinde tamamen çözenlerde var. Danabolü de 6 hafta kullanımı tavsiye edilir. Karaciğere çok yüklenen bir anabolik.

Bir konuyu da belirtmem gerekir. Sporda eskiyim ama kür konusunda yeniyim. İlk kürüm deca idi ve tecrübe edip öğrendim. Kalan tüm bilgiler forumdan okuduklarımdan elde ettiğim çıkarımlardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Testosteronu ise kullanılan anaboliklerin en az %25 kadar fazla olması. Ayrıca deca isteksizlik yapmıyor. Daha beterini yapıyor. Canın deli gibi sex isterken erekte olamıyorsun. Canın istemese ve erekte olmasan bu yine gayet makul olabilirdi. Ayrıca küre ilaveten korunmak için ne kullanıyorsun? Destek olarak neler alıyorsun bunlarında bilinmesi gerek. Deca dick olduğunda ne kadar zamanda düzeleceği konusu da tamamen bünyeden bünyeye değişir. Senelerce hayatı kararanlarda var yada benim gibi 1-2 ay içinde tamamen çözenlerde var. Danabolü de 6 hafta kullanımı tavsiye edilir. Karaciğere çok yüklenen bir anabolik.

Bir konuyu da belirtmem gerekir. Sporda eskiyim ama kür konusunda yeniyim. İlk kürüm deca idi ve tecrübe edip öğrendim. Kalan tüm bilgiler forumdan okuduklarımdan elde ettiğim çıkarımlardır.

Hocam koruyucu olarak Multi vitamin B12 ve deve dikeni otu tableti kullanıyorum . Yani sex isteği var erekte olmaktada bir problem yok yani şuan o konuda herhangi bir problemim yok acikcasi fazlası var eksiği yok diyebilirim . Hocam peki kesinlikle kür den sonra bu libido ile ilgili sorunlar oluyormu yani kesinlikle bunları yasayacakmiyim ? Ben bı deli cesareti ve bi arkadasin gazı ile bulaştım bu olaya şuan halimden memnunum ama ilerisi beni korkutuyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Ve hocam kurden sonra nekadar bı kaybınız oldu ?

tarihinde Hunway tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239

Her kürden sonra PCT evresinde istek zaten düşük olur. Bu normal. PCT süresi ise yaptığın küre göre ve bünyene göre değişir. Anlamanın en iyi yolu da kür sonunda yaptıracağın hormon testidir. Bende hissizlik ve ereksiyon sorunu PCTnin ilk ayının sonunda baya baya gitmişti. Yani kür bitiminden 2 ay sonra gibi düşün. 3. ayın sonunda ise küre hiç başlamadığım halimden çok daha iyi durumda idim. 

Yineliyorum tüm bunlar kişiden kişiye değişecek şeyler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hunway    2
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Her kürden sonra PCT evresinde istek zaten düşük olur. Bu normal. PCT süresi ise yaptığın küre göre ve bünyene göre değişir. Anlamanın en iyi yolu da kür sonunda yaptıracağın hormon testidir. Bende hissizlik ve ereksiyon sorunu PCTnin ilk ayının sonunda baya baya gitmişti. Yani kür bitiminden 2 ay sonra gibi düşün. 3. ayın sonunda ise küre hiç başlamadığım halimden çok daha iyi durumda idim. 

Yineliyorum tüm bunlar kişiden kişiye değişecek şeyler. 

Yorumlarınız için teşekkürler hocam 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.