Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Salonlar kapandı

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.331
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Evde bulka devam

Motivasyon kaynağım : @Vural2 reisin natürel geldiği formu , çoğu kişi 3-4 kürle anca o kütleye geliyor  , o formu yakalayana kadar durmak yok .

Kolu bayadır ölçmüyordum 42 olmuş :) yağlı olsa da +40 kulübüne giriş yaptık sonunda :D

Güncel 79-80 civarıyım , 90 a kadar yolu var sonra tekrardan Burak hoca sarms definasyon patlar , geleneksel oldu artık :D

Kardeşim seni taktir ve tebrik ediyorum. Bir sporcuya lazım olan hırs ve azim budur. Emsalsin.

Ayrıca belirteyim sırtı güzel şekillendirmişsin. Güçlü sırt = güçlü adam.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Asaletim, 8 saat önce yazdı:

Evde bulka devam

Motivasyon kaynağım : @Vural2 reisin natürel geldiği formu , çoğu kişi 3-4 kürle anca o kütleye geliyor  , o formu yakalayana kadar durmak yok .

Kolu bayadır ölçmüyordum 42 olmuş :) yağlı olsa da +40 kulübüne giriş yaptık sonunda :D

Güncel 79-80 civarıyım , 90 a kadar yolu var sonra tekrardan Burak hoca sarms definasyon patlar , geleneksel oldu artık :D

IMG_20210524_224152.thumb.jpg.896e60e5df1cffafd7b46817f0263363.jpgIMG_20210524_224109.thumb.jpg.4702b9ad808475dade729914b7ce3d29.jpgIMG_20210524_224101.thumb.jpg.37efbbc76f4b2ee1472644cb567ea5f9.jpgIMG_20210524_223902.thumb.jpg.8bd69a521317f4b6d74cd4b8862fd902.jpg

İnanılmaz kütle koymuşun ve çok temiz tebrikler 👏👏👏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Temiz ve yavaş yükleme derken bundan bahsediyordum işte :) Güzel eklemişsin kardeşim tebrikler 👌

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Kardeşim seni taktir ve tebrik ediyorum. Bir sporcuya lazım olan hırs ve azim budur. Emsalsin.

Bi sırt yorumu da ben alayım o zaman 😂 @rastlantisal

11C2EA70-34D3-4680-B5C2-660DAA73D28D.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Emrahtkty, 12 dakika önce yazdı:

Sırtın zaten iyi de daha önemlisi çok iyi kurudun be. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Sırtın zaten iyi de daha önemlisi çok iyi kurudun be. 

Zor oldu ama güzel oldu 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Yağ yokkk :D Suyu kessen 9-10 saate yarışa çıkarsın knk 

Gerçekten definasyon işi ciddi irade istiyor tebrik ederim 🔪🔪🔪

Bu arada kanatların bele kadar iniyo nadir genetik diye biliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 23 dakika önce yazdı:

Yağ yokkk :D Suyu kessen 9-10 saate yarışa çıkarsın knk 

Gerçekten definasyon işi ciddi irade istiyor tebrik ederim 🔪🔪🔪

Bu arada kanatların bele kadar iniyo nadir genetik diye biliyorum

Define işi zor harbi sağlam irade istiyor.Kanatları bir kişi daha yazmıştı senin dediğin gibi forumda eyvallah 😘.Valla maddi olarak zorlamasa işi profesyonelliğe taşıyacağım o kesin 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@Asaletim iyi büyümüşsün tebriği hak ediyorsun, azmin sayesinde çok daha iyi olacaksın belli ki, başarılar dilerim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Beni utandırıyorsun kardeşim 😂 Senin gibi birinin motivasyona ihtiyacı yok.Gayet disiplinlisin ve araştırmacı oluşun seni ileri taşıyor 🥳 Konuyu takipteyim, şu aralar sadece ilgimi çeken konuları okuyup çıkıyorum.

Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Temiz ve yavaş yükleme derken bundan bahsediyordum işte :) Güzel eklemişsin kardeşim tebrikler 👌

Leepriest35, 6 saat önce yazdı:

İnanılmaz kütle koymuşun ve çok temiz tebrikler 👏👏👏

rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Rdm, 3 dakika önce yazdı:

@Asaletim iyi büyümüşsün tebriği hak ediyorsun, azmin sayesinde çok daha iyi olacaksın belli ki, başarılar dilerim

Güzel yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim hocalarım :)

Malum ülkenin hali ortada .. şu stresli zamanlarda bu güzel yorumlarınız beni çok mutlu etti :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

180 reis

Biliyorsun en büyük engellerden biri de uzun boy vücut geliştirmede. Boy arttıkça her şey ama her şey misli misli artmak zorunda. Benim 187cm ve 170lik arkadaşlarımın en az iki üç katı idman ve beslenme yapmam gerekiyor. Sen de kısa sayılmazsın. İşin bu anlamda zor.

Ancak sevdiğim bir arkadaşım var aynı salondayız boyu 190cm Arda Build diye youtube kanalı var takip edebilirsin. Bu arkadaş naturel. 23 yaşında ve vücuduna normal supplementler yani bcaa l-karnitin arginine vs.. haricinde hiçbir madde girmedi. Yakından tanıyorum. 190cm boyu var ve kütlesi gerçekten iyi. Tabi hormonları bu iş için çok uygun ve güzel çalışıyor. İşin başındaki naturel arkadaşlara iyi bir örnek hem de boy dezavantajına rağmen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Mickey, 13 dakika önce yazdı:

Biliyorsun en büyük engellerden biri de uzun boy vücut geliştirmede. Boy arttıkça her şey ama her şey misli misli artmak zorunda. Benim 187cm ve 170lik arkadaşlarımın en az iki üç katı idman ve beslenme yapmam gerekiyor. Sen de kısa sayılmazsın. İşin bu anlamda zor.

Ancak sevdiğim bir arkadaşım var aynı salondayız boyu 190cm Arda Build diye youtube kanalı var takip edebilirsin. Bu arkadaş naturel. 23 yaşında ve vücuduna normal supplementler yani bcaa l-karnitin arginine vs.. haricinde hiçbir madde girmedi. Yakından tanıyorum. 190cm boyu var ve kütlesi gerçekten iyi. Tabi hormonları bu iş için çok uygun ve güzel çalışıyor. İşin başındaki naturel arkadaşlara iyi bir örnek hem de boy dezavantajına rağmen.

Aa evet hocam biliyorum Arda hocayı, onedio ile videosu vardı 1.5milyon izlenmiş , takip ediyorum kendisini .

Doğalsa cidden harika , o kütleye ilaçla gelmeyenler var .

Ben boyu kategorilere göre ayırdım hocam sen ne düşünüyorsun 

Mesela classic fizikte başarılı olanların çoğu 186-188 civarı , hakemler uzun boy geniş omuz ince bel X görüntüsü arıyor

Ama 212 pound da kısa boy avantajlı çünkü kilo sınırı var , boyu kısa olan daha hacimli duruyor .

Classic hariç hepsinde kısa boy gerçekten avantaj bence dediğin gibi reis , Furkan er mesela boyu kısa olduğu için kısa zamanda doldurdu genetigide güzel aldı pro cardı , diğer çoğu mens fizikçi boyu 175-185 civarı olduğu için hala doldurmaya çalışıyorlar.

Sen yarışıyor musun reis pro card maceran var mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Pro card yaşını çoktan geçtik be kardeşim:) Ama bu işi çok severek yapıyorum, gittiği yere kadar artık.

İlk etapta milli takım ve bir iki yurtdışı yarışı düşünüyorum. Tabi covid en az iki seneme mal oldu. Furkan Er ve diğer arkadaşlar gerçekten büyük bir tebriği hak ediyor çok zor bir dönemde bu formları çıkardılar. Özellikle son yarışta 3. olan Tunç'a çok üzüldüm nefis bir kondisyonu vardı. Buğra'ya diyecek yok zaten ama Furkan gibi olmadı onun overallı maalesef ve yanına gelen çam yarması aldı proyu, gelen herif gerçekten çok iyiydi adını hatırlayamadım. Bazı yarışmalarda şansım çok yüksek çünkü +45 olunca yarışan sayısı az diğer yaşlar gibi rekabet yüksek değil. Bakalım hayırlısı. İyice doldurmadan pek yarışma düşünmüyorum şu anda belki seneye. Uzun uzun bir bulk yapıyorum şu anda yaklaşık bir buçuk yıl kadar sürecek diye düşünüyorum. Tabi arada trt yapıp reseptörleri dinlendiriyorum ama sistem hep kapalı.

Klasik fizik çok hoşuma giden bir grup oldu ve uzun boy işe yarıyor özellikle CBUM net bir şekilde şartları belirledi. Gerçekten çok zevk alıyorum izlerken. Open siklet nedense belli bir noktadan sonra kopuyor bende. Michelin lastiği gibi. Jay cutlerdan sonra bence bu katagori bitti. Ronnie ve Cutler openda son noktayı koydu. Belki Roelly bir sonraki yarışta olursa işler değişebilir ve tabi Kai Greene i de bekliyoruz sahalara:)) Bu kişiler gerçekten renk katıyor olaya. Nedense big rammy ve hadi choopanın kas kalitesine bir türlü alışamadım. Diğerlerinden çok farklı geliyor. Yani çok abartmış olucam ama synthollü kas gibi sanki (olmadığını tabi biliyorum abartılı benzetme sadece). Dokular tam yerine oturmamış emanet duruyor gibi vücutta. Klasik fizik şu anda favorim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

WhatsApp Video 2022-05-16 at 17.31.29.mp4

Salona ilk girdiğim gün 40-40 dumbellere bakıp acaba bir gün bunları kaldırabilecek miyim diyordum (o gün boş bar bence atamamıştım) , aradan aylar geçti shrug kilom oldu , 1.5 yıl geçti Dumbell row kilom oldu , 2. yılın ortalarına geldik ve Dumbell press kilolarım oldu.

Kısacası kendinizi zamana bırakın , sabır ve azimle elbet bazı şeyler oluyor . 

Bundan 4-5 yıl sonra güzel bir yerde yazılım mühendisliği yaparken kim bilir belki podyumda olacağım.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.