Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Insulin ignesi ile testo yapmak?

Önerilen İletiler

Mickey    789

Degerli bir arkadasim youtubeta video yayinladi az once ve videoda elinde bizim turuncu insulin ignesi ile testo ve turevlerinin yapilabildigini iddia etti. Aslinda iddia etmedi de o sekilde anlatti.

Ben de sasirdim yillardir siyah uclarla testo yapariz 29g 30g lik uclardan testonun gecmesi mumkun degil.

Hic insulin ignesi ile testo ya da anabolizan yapabilen var mi gercekten merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Mickey, 47 dakika önce yazdı:

Degerli bir arkadasim youtubeta video yayinladi az once ve videoda elinde bizim turuncu insulin ignesi ile testo ve turevlerinin yapilabildigini iddia etti. Aslinda iddia etmedi de o sekilde anlatti.

Ben de sasirdim yillardir siyah uclarla testo yapariz 29g 30g lik uclardan testonun gecmesi mumkun degil.

Hic insulin ignesi ile testo ya da anabolizan yapabilen var mi gercekten merak ediyorum.

Hangi bölgeden uyguluyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Video linki var mı reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Neye göre testo geçmez diyorsunuz? :) kahverengi uç 0.45x13mm iğne ucu ile bacaktan yapıyorum ben gayette geçiyor rahat rahat.Yarım metre iğne sokmaya ne gerek var :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

İnsülin iğnesi ile testo olması ilginç normal iğne varken neden ihtiyaç duyulur ki!

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 46 dakika önce yazdı:

Neye göre testo geçmez diyorsunuz? :) kahverengi uç 0.45x13mm iğne ucu ile bacaktan yapıyorum ben gayette geçiyor rahat rahat.Yarım metre iğne sokmaya ne gerek var :) 

Bende bunu kullanıyordum.Sıfır sıkıntı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Youtubede bununla ilgili video görmüştüm. İnsülin iğnesi ile bacaktan enjeksiyon yapıyordu. Hatta bir an düşündüm olabilir mi acaba diye. Sonra denenmiş bilindik yol dururken risk almak istemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Mickey, 4 saat önce yazdı:

Şahsen deneme yapmadım ancak bütün iğnelerden testo enjeksiyonu yapılır düşüncesindeyim tek farkın iğnenin uzunluğu insülin iğnesi iki çeşiti var biri kısa biri uzun, kısa olan kasa denk gelmeyeceğini düşündüğüm için diğer uzun uçlu insülin iğnesiyle derin ince veya kasa gireceğini düşünüyorsan oda olur hatta halk tabiriyle aşı iğnesi dediğimiz normal siyah veya yeşil uçlu iğnelerden daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Ben yeşil Uç ile çekiyorum sonra kendi iğnesini takıyor ve omuzdan vuruyorum gayette rahat şekilde ödem de yapmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

29G ve ustu insulin ignesi diye geciyor. Kaldi ki piyasada en cok bulunan ve yaygin kullanilan BD micro fine 32G dir. Neredeyse kil gibi bir igne.

Yag bazli steroidler bu igneden gecemiyor. İgne tikaniyor. Basamiyorsunuz cunku ilac cok yogun ve kalin geliyor.

Yukarida insulin ignesi ile yapiyoruz diyen arkadaslar 0,45 13mm 26G beybi insulin ignesi diye de satiliyor ancak alakasi yoktur. 32G varken kimse 26G ile insulin yapmaz. Zaten bu uc kalemlere de takilmiyor. Aslinda bu ucun gercek ismi micro enjeksiyon ucudur insulin degil.

30G inceliginde bir igneden testoyu geciremezsiniz. Basaran varsa kullandigi ilaci ve ucu soylesin lutfen bilmek isterim.

Bu arada ikinci bir video geldi arkadas israrla insulin ignesi ile yapilabilecegini soyluyor. Halbuki actigi dokumanin daha ilk sayfasinda 23 25 27G tavsiye edilmis enjeksiyon icin. Bunlar insulin ignesi degil ki:)

1D2B82D2-1F38-4114-8259-3CFDF7CF3DBA.thumb.jpeg.61eb3a3bae3b87c085cd89b6c16a219b.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Mickey, 2 saat önce yazdı:

29G ve ustu insulin ignesi diye geciyor. Kaldi ki piyasada en cok bulunan ve yaygin kullanilan BD micro fine 32G dir. Neredeyse kil gibi bir igne.

Yag bazli steroidler bu igneden gecemiyor. İgne tikaniyor. Basamiyorsunuz cunku ilac cok yogun ve kalin geliyor.

Yukarida insulin ignesi ile yapiyoruz diyen arkadaslar 0,45 13mm 26G beybi insulin ignesi diye de satiliyor ancak alakasi yoktur. 32G varken kimse 26G ile insulin yapmaz. Zaten bu uc kalemlere de takilmiyor. Aslinda bu ucun gercek ismi micro enjeksiyon ucudur insulin degil.

30G inceliginde bir igneden testoyu geciremezsiniz. Basaran varsa kullandigi ilaci ve ucu soylesin lutfen bilmek isterim.

Bu arada ikinci bir video geldi arkadas israrla insulin ignesi ile yapilabilecegini soyluyor. Halbuki actigi dokumanin daha ilk sayfasinda 23 25 27G tavsiye edilmis enjeksiyon icin. Bunlar insulin ignesi degil ki:)

1D2B82D2-1F38-4114-8259-3CFDF7CF3DBA.thumb.jpeg.61eb3a3bae3b87c085cd89b6c16a219b.jpeg

Benim  kullandığım buydu.İnsulinden 1 tık büyük galiba ama insülin diye geçiyor sitelerde.Ayrıca dediğiniz doğru yeşil iğneli enjektöre 2ml ilaç çekip bu iğnenin ucunu takmıştım.İlaç itilmiyordu en son tüm gücümle basmıştım enjektör patlamıştı.

Screenshot_2021-04-11-04-05-05-184_com.dmall.mfandroid.jpg

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Benim  kullandığım buydu.İnsulinden 1 tık büyük galiba ama insülin diye geçiyor sitelerde.Ayrıca dediğiniz doğru yeşil iğneli enjektöre 2ml ilaç çekip bu iğnenin ucunu takmıştım.İlaç itilmiyordu en son tüm gücümle basmıştım enjektör patlamıştı.

Bu iğne kalçada bende ağrı yapıyor on bacak ve omuzda kasa oturabilir ama kalçada deri altında kaldığını düşünüyorum turuncu üç kullanıyorum 25 g çok temiz şuana kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Mickey, 16 saat önce yazdı:

Değerli arkadaşınıza geçmiş dönemde bir konu hakkında soru sordum. Cevap vermedi,para istedi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Eğer yağlı eriyiğin ısısı dolayısıyla akışkanlığı artarsa insülin iğnesinden geçebilir diye düşünüyorum, ayrıca bana göre insulin iğnesi I.M. enjeksiyon yalnızca omuzdan yapılabilir, bacakta falan denemeyin eğer kas içine giremezseniz ilacı üç gün topal gezersiniz ben bu sekilde deneyimledim xD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Sabırlı olup yavaş yavaş ittirince gayet güzel geçiyor yağ bazlı olduğu icin yavaş gider.İnsulinib bi tık büyüğü evet bende bunu kullanıyorum.Kullanılmıyor diyen varsa bana göre boş yapıyordur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
JokerJoker, 9 dakika önce yazdı:

Değerli arkadaşınıza geçmiş dönemde bir konu hakkında soru sordum. Cevap vermedi,para istedi...

Bu konuda birsey diyemiycem. Onu para istedi diye suclayamayiz. Sonucta gecimini bu isten sagliyor. Bazen bir cevap bir cok kilidi acabiliyor. O da bu bilgilere kolay ulasmiyor. Masraf yapiyor emek harciyor. İnsanlarin emeklerini bu kadar degersiz gormemek lazim. Bu durum bir kultur meselesi ve maalesef henuz bizim toplumumuzda yer edinmedi. Hic unutmuyorum avrupa ulkelerinden birinde eski yillarda metro girisindeki otomat bozuktu gecis acikti ancak buna ragmen insanlar bozuk paralarini otomatin ustune koymustu ve bozuk paralardan bir yigin olmustu. Kimse karsiliksiz gecmiyordu ve kimse de o paralara dokunmuyordu. Bu bir kultur ve egitim meselesi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

O halde bu platforma neden giriyoruz ? değerli arkadaşınıza parasını ödeyelim,her bilgiye ondan ulaşalım. Böylelikle kültürlü ve eğitimli bir davranış sergilemiş oluruz.

Önümüze her gelene para kaptırmak istemediğimiz için; insanları kültürsüz ve eğitimsiz olarak mı görüyorsunuz.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
JokerJoker, Bir saat önce yazdı:

O halde bu platforma neden giriyoruz ? değerli arkadaşınıza parasını ödeyelim,her bilgiye ondan ulaşalım. Böylelikle kültürlü ve eğitimli bir davranış sergilemiş oluruz.

Önümüze her gelene para kaptırmak istemediğimiz için; insanları kültürsüz ve eğitimsiz olarak mı görüyorsunuz.

Konu o kisiyle alakali degil. Toplum olarak herseyin beles olmasini istiyoruz. Adamin isi o diyorum. Para istemek de en dogal hakki bunu yadirgayamazsin. Hem isin gorulsun istiyorsun hem de bunun karsiliksiz olmasini bekliyorsun. Sence bu mantikli mi? Daha nerelerdeyiz. Once dunya toz bulutuydu diyerek baslamak lazim sanirim konusmalara. Hadi kardesim biraz buyu olgunlas calis birseyler icin emek harca uret ondan sonra gel konusalim.

Ayrica bu platformda da kimse kimseye cevap vermek zorunda degil. Zorla birisinden bir cevap alabilir misin? Alamazsin. Ama amac paylasim. Zaten bunu bilerek giriyoruz. Ben bilgimi tecrubemi paylasiyorum karsiliginda da baskalarin bilgisini tecrubesini aliyorum. Bu sekilde bir sinerji ve ortak bilinc olusuyor. Bu adi ustunde platform. Diger taraftan belki sasiracaksin simdi yurtdisinda bu platformlarin parali olanlari var. Bazilarinda da donate sistemi calisiyor. Yani soruna parasiz cevap verilmiyor ya da arsive para vermeden bakamiyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bilgi karşılığında para istenir yada istenmez. Bu tamamen bilgi sahibinin inisiyatifindedir. Para karşılığı bilgi almak yada almamak ise tamamen bilgi talep eden müşterisinin insiyatifindedir. Üzerinde duyar kasılacak yada yargılanacak bir durum yok zannımca.

Bu platform ise kişilerin üstündedir. Ortak akıldır. İngilterede bununla ilgili yapılmış bir deney vardı. İneklerin kiloları tahmin ediliyordu. Bir tarafta işinin ehli insanlar, diğer tarafta ise işinin ehli veya işle alakası olmayan insanların tahminleri karşılaştırılıyordu. Her durumda grup olarak tahmin yapanların tahminlerinin ortalaması, işin ehli olanlardan çok çok daha iyi ve gerçeğe yakındı. Burası da o misal müşterek aklın ürünüdür. Bir çok kişi bir çok şey yazar ve doğruya en yakın veriler ortaya çıkar.

Konumuza dönelim. Önümüzdeki hafta insülin iğnesi alıp sustanonu bacaktan enjeksiyon yapmayı deneyeceğim. Olumlu olumsuz taraflarını, kalçadan yeşil iğne ile yapılan enjeksiyondan farkını nacizane tarafınıza sunarım.

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Bilgi karşılığında para istenir yada istenmez. Bu tamamen bilgi sahibinin inisiyatifindedir. Para karşılığı bilgi almak yada almamak ise tamamen bilgi talep eden müşterisinin insiyatifindedir. Üzerinde duyar kasılacak yada yargılanacak bir durum yok zannımca.

Bu platform ise kişilerin üstündedir. Ortak akıldır. İngilterede bununla ilgili yapılmış bir deney vardı. İneklerin kiloları tahmin ediliyordu. Bir tarafta işinin ehli insanlar, diğer tarafta ise işinin ehli veya işle alakası olmayan insanların tahminleri karşılaştırılıyordu. Her durumda grup olarak tahmin yapanların tahminlerinin ortalaması, işin ehli olanlardan çok çok daha iyi ve gerçeğe yakındı. Burası da o misal müşterek aklın ürünüdür. Bir çok kişi bir çok şey yazar ve doğruya en yakın veriler ortaya çıkar.

Konumuza dönelim. Önümüzdeki hafta insülin iğnesi alıp sustanonu bacaktan enjeksiyon yapmayı deneyeceğim. Olumlu olumsuz taraflarını, kalçadan yeşil iğne ile yapılan enjeksiyondan farkını nacizane tarafınıza sunarım.

Saygılarımla.

Sayisiz enjeksiyon yapmis biri olarak bacaktan enjeksiyonu cok istememe ragmen bir turlu beceremedim. Kalca gibi olmuyor. 
Birincisi bacak kaslari cok sert ve igne kalcadaki kolay girmiyor cok zorlamak gerekiyor. Zorlama esnasinda da ister istemez kasilma oluyor. İste bu kasilmada zaten beynine simsekler cakiyor acidan dolayi. Ancak insulin igneleriyle rahat yapiyorum bacaktan. Peptit insulin vs.. icin.

Eger ince uclu bir igneyle kasilmadan ilaci gecirebilirsen olur bir kac kere dene. Bu arada quadricepsin yanina tam karsiligi vastus lateralise yapman gerekiyor internetten bakarsin baya dokuman var bunun icin. 
Ben kalcaya cok alistim bazen gunde 5ml e kadar enjeksiyon yaptigim oldu tabi iki bolge olarak.

Bacagi becerebilirsen kullandigin igneyle beraber burada paylasir misin merak ettim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 4 dakika önce yazdı:

Sayisiz enjeksiyon yapmis biri olarak bacaktan enjeksiyonu cok istememe ragmen bir turlu beceremedim. Kalca gibi olmuyor. 
Birincisi bacak kaslari cok sert ve igne kalcadaki kolay girmiyor cok zorlamak gerekiyor. Zorlama esnasinda da ister istemez kasilma oluyor. İste bu kasilmada zaten beynine simsekler cakiyor acidan dolayi. Ancak insulin igneleriyle rahat yapiyorum bacaktan. Peptit insulin vs.. icin.

Eger ince uclu bir igneyle kasilmadan ilaci gecirebilirsen olur bir kac kere dene. Bu arada quadricepsin yanina tam karsiligi vastus lateralise yapman gerekiyor internetten bakarsin baya dokuman var bunun icin. 
Ben kalcaya cok alistim bazen gunde 5ml e kadar enjeksiyon yaptigim oldu tabi iki bolge olarak.

Bacagi becerebilirsen kullandigin igneyle beraber burada paylasir misin merak ettim.

2. kürüme ilk başladığımda yeşil iğne ile bacaktan denemiştim. 1,5 cm kadar içeri girdi ki munzatam acıyor. Yok dedim bu böyle olmaz. Sonra kalçadan denedim ve inanılmaz rahattı. Yarın eczanelere yetişemesemde perşembe enjeksiyonunda muhakkak deneyeceğim. Zaten sadece sustanon kullanıyorum. ML olarakta az.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Evet sanırım haklısınız. Ticaret tek taraflı değil. Sonuçta silah zoruyla satmıyor.

Bu youtuber in videolarını izledim,içerikleri tamamen boş muhabbet. Bilgiye dair hicbirsey yok. Tamamen vakit kaybı. Birkaç videosunu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Görüntüsüne aldanıp bilgi icin ulaşınca da işi direkt danışmanlık hizmetine kaydırıyor. Öyle sorduğum bir iki soru da mr.olimpia çıkaracak birşey değildi. Klasik Total testo,FSH,lh değerleri fln sormuştum...

Amacım duyar kasmak degil,forum platformunda paylaşımda bulunmak. Zira forum bunun için var.

Şahıs hakkında olumlu görüşlerini paylaşacak arkadaşlar da olabilir. Saygıyla okurum

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
JokerJoker, 3 saat önce yazdı:

Evet sanırım haklısınız. Ticaret tek taraflı değil. Sonuçta silah zoruyla satmıyor.

Bu youtuber in videolarını izledim,içerikleri tamamen boş muhabbet. Bilgiye dair hicbirsey yok. Tamamen vakit kaybı. Birkaç videosunu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Görüntüsüne aldanıp bilgi icin ulaşınca da işi direkt danışmanlık hizmetine kaydırıyor. Öyle sorduğum bir iki soru da mr.olimpia çıkaracak birşey değildi. Klasik Total testo,FSH,lh değerleri fln sormuştum...

Amacım duyar kasmak degil,forum platformunda paylaşımda bulunmak. Zira forum bunun için var.

Şahıs hakkında olumlu görüşlerini paylaşacak arkadaşlar da olabilir. Saygıyla okurum

Kesinlikle katılıyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.