Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sterlin1970

Bassil pharma

Önerilen İletiler

Bay-T    4.219

kullanmadım fiyatları nasıl belki oradan bir ön yargı doğurur ilaçlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Bay-T, 22 saat önce yazdı:

kullanmadım fiyatları nasıl belki oradan bir ön yargı doğurur ilaçlar

10 haftalık- 2 kutu boldenon -2 kutu enenthate -dianabol  1700tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
sterlin1970, 41 dakika önce yazdı:

10 haftalık- 2 kutu boldenon -2 kutu enenthate -dianabol  1700tl

bolde kaç dianabol kaç testo kaç birim fiyatları dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Bay-T, Şimdi yazdı:

bolde kaç dianabol kaç testo kaç birim fiyatları dostum

birim fiyatı almadım 1e 1 görüştüğüm şehrin elit salonunun sahibi bizde ona eczaneden growth temin ediyoruz çok güvendiğini kefil oldugunu söyledi bende aldım ama sitesi felan hoşuma gitmedi bilmiyorumda bu konuları danışmak istedim marka hakkında pek bilgide yok internette

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
mustafaay, 39 dakika önce yazdı:

çakma.

Hocam iki konuya da çakma yazmışsınız bir tecrübeniz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

https://www.eroids.com/reviews/labs öyle bir marka göremedim maalesef şuna bakın burada burada geçen isimlerden burada satan olsa da diyelim amerikan markası. Abi Amerika'dan oradan buradan mal getirmek kolay mı? Gümrük o bu falan :D bir de bunları düşünmek lazım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Türk üretim, ilk partisi cok güzel çalışıyordu. Sonradan bozdu. Yarışmacılardan şikayetler geldi. Şuan ne durumda bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
Vural2, 9 saat önce yazdı:

Hocam iki konuya da çakma yazmışsınız bir tecrübeniz var mı ?

hocam tecrubem var , yanlış anlama ilaç satan , yada ilaç satıcıları ile ilişkisi olan , yada bir ilacın adına platformlarda konu açan isim yaptırmaya çalışan bir insan değilim. Sahte ilaç yüzünden ölümle burun buruna geldim ölmedim ama bir gözümü kaybediyordum , 7-8 sene oldu tek gözümde hala hasar var. kortizol lü ilaçları insanlara öneripte kof su tutmanın bir anlamı yok . bu platformda 1-2 konu açtım marka yorumu almak için , onlarıda kullanmadım çöpe attım . piyasa çok bozuk ilaç eczaneden alınır %95 i bu ilaçların çakma. Orjinal ilac yarışmacı yada sağlam bir hoca değilsen benim gibi , sana bana gelene kadar eritirler çoktan .bu işin mafyası var . sende benim gibi biliyorsun . zart pharma zurt pharma , biri konu açıyor , altına yorum yapılıyor yok etki aldım yok bilmemne he aldın aldın etki , ilacı pazarlamaya çalışan kişiler . ilaç kullanmayan insanlar plan öneriyor . adam su tutuyor aaa ilaç çalışıyor (benim gibi) sonra tansiyon 20 bayılmalar , göze vurması ve göz hasarı , görme kaybı... bu işler bukadar basit değil .

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mersinli    0

Mersinde bi dallama vardi gürkan diye o vermisti bana bundan calisan ilac pahalli olur deyip iteklemisti 4 hafta kullandim birakmak zorunda kaldim isimden dolayi kendini bisey sanan tiplere deli oluyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
sterlin1970, 11.04.2021 - 00:20 yazdı:

birim fiyatı almadım 1e 1 görüştüğüm şehrin elit salonunun sahibi bizde ona eczaneden growth temin ediyoruz çok güvendiğini kefil oldugunu söyledi bende aldım ama sitesi felan hoşuma gitmedi bilmiyorumda bu konuları danışmak istedim marka hakkında pek bilgide yok internette

Kullandınmı bu markayı dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
sterlin1970, 09.04.2021 - 23:33 yazdı:

arkadaşlar bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı veya kullanan varmı nasıl bi ürün

Testo e ve boldenonunu kullandım 2 sene önce ilaç çalıştı fakat 2. Ayda kesmek zorunda kaldım steril değildi vücudum enfeksiyon kaptı parmağımın üstünde şişlik çıktı ilk elim şişti  sonradan omzuma kadar tüm koluma enfeksiyon yayıldı günde 3 serum yedim 1 hafta anca topladık cildiyeci bile ne olduğunu çözemedi , diyeceğim o kullanmayın, bundan sonra zaten bedava verseler dahi ilaç kullanmadım güvenmediğim tanımadığım kimseden de alışveriş yapmadım bir ürün alacağım zaman 10 kere düşündüm ve her yeri her şeyini araştırıp öyle karar verdim ve çok şükür hiç sorun yaşamadım ama bir seferlik böyle kötü tecrübemiz oldu maalesef.

IMG_8268.jpeg IMG_8390.jpeg IMG_8578.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Geçmiş olsun

Bende 2 aydır aynı sorunla uğraşıyordum,, en son kullandığım ilaç pharm tec tren,, sustanon

2 ay içinde peş peşe oldu İlk önce koltuk altımda,, sonra kolumda,  en son sırtımda çıktı hepsi aynı boyutlarda ve hareket edemiycek kadar ağrıyor, iltahap olduğu için koltuk altı lenf bezlerimde şişti zorlu Bi süreçti,, hepsini cerrahi operasyon ile boşalttılar 

izmirin en iyi hastanelerinden biri olan medicana gittim durumu anlattım,, cildiye,, genel cerrahi,, dahiliye ve enjeksiyon hastalıkları bölümlerine gittim, hepsinin ortak tanısı cild gözenekleri tıkanmış olanilir dediler yaz aylarında çok sık rastlanan bir durum diyorlar 

Yani yapılan araştırmalar kesinlikle steroid ler ile alakalı değil diyor

IMG_20230704_141454.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Karaciğer sivilce yapmaz çıban yapar derim genelde başlıklarda hatırlarsınız. Tam olarak onu yaşamışsınız. Geçmiş olsun. 

Eczane malı kullanın canlar. Eczane pahalı geliyor ise rüştünü ıspatlamış markaları tercih edin. Elinizin altında koskoca internet var. Bazen başlıklarda görüyorum "bir deneyeyim" diyorlar. Yahu sağlıkla kumar olur mu?

Bu tarz çıbanlara eskilerin sarı melhem dediği TERRAMYCIN veya kara melhem dedikleri pomadlar iyi gelecektir. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
mcanmeco, 26.07.2023 - 23:34 yazdı:

Geçmiş olsun

Bende 2 aydır aynı sorunla uğraşıyordum,, en son kullandığım ilaç pharm tec tren,, sustanon

2 ay içinde peş peşe oldu İlk önce koltuk altımda,, sonra kolumda,  en son sırtımda çıktı hepsi aynı boyutlarda ve hareket edemiycek kadar ağrıyor, iltahap olduğu için koltuk altı lenf bezlerimde şişti zorlu Bi süreçti,, hepsini cerrahi operasyon ile boşalttılar 

izmirin en iyi hastanelerinden biri olan medicana gittim durumu anlattım,, cildiye,, genel cerrahi,, dahiliye ve enjeksiyon hastalıkları bölümlerine gittim, hepsinin ortak tanısı cild gözenekleri tıkanmış olanilir dediler yaz aylarında çok sık rastlanan bir durum diyorlar 

Yani yapılan araştırmalar kesinlikle steroid ler ile alakalı değil diyor

IMG_20230704_141454.jpg

Kötü olmuş kanka sırtın geçmiş olsun tren kullamaya başladığım zaman bende enfeksiyon kaptım boğazlar şişti uçuk çıktı kimine tren iyi gelmiyor her bünye kaldırmıyor senin kadar olmadım belki ilaç steril değildi kim bilir her ihtimali düşünüyor insan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.