Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

warriorfit

Hocalarım abilerim helpppp

Önerilen İletiler

warriorfit    0

Öncelikler herkese bol gainzzler. Yaş 23 BOY 180 KİLO 67 SPOR GEÇMİŞİ PARÇALI BULUTLU 3 YIL :) 

şimdi benim spor geçmişim belkide 3 yılıda geçmiştir ama ailevi durumlardan parasal sıkıntıdan derken hep 3 ay 4 ay yaptım ama beslenme olsun antrenman olsun gayet kitap okuyan araştırma yapan biriyim.Olaya gelcek olursak çok yoğun bi dönem çalıştım tartıya çıktığımda kilom 48 di geçen ay 1 ayda 67 kg a geldim şimdi diceksiniz böyle şeymi olur valla kas hafızası ve sıkı çalışma yemek yeme derken bende inanamadım :) şimdi ben diyorum ki sadece testo kürü olmaz olsada kazancı az olur biliyorum ama inceden başlangıç amaçlı bi sustonan kürüyle başlasam yada sadece deca vs kullansam diyorum şimdi çok araştırdım bu konuları fakat kesin bi yol bulamadım. sizin tavsiyeniz ne olur ilk kürüm olucak vücudum çok iyi tepki vericek biliyorum az zarar az kazanç olsun sorun yok ama temiz girip temiz çıkmak istiyorum bana bi yardım yollayınnn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Sadece testo ya da sadece sustanon olmaz diye bi kaide yok bence.Direk balıklama ilaçlara atlamaktansa ufaktan başlayıp zararı oluyor mu vücuduna olmuyor mı onu gözlemlemek daha önemli.12 haftalık bir kür yapabilirsin.Takviye olarak ben olsam B-C-D-E Magnezyum-Çinko Omega 3 kullanırdım.Bunları kür yapmasak bile kullanma taraftarıyım gerçi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
warriorfit, 1 saat önce yazdı:

Öncelikler herkese bol gainzzler. Yaş 23 BOY 180 KİLO 67 SPOR GEÇMİŞİ PARÇALI BULUTLU 3 YIL :) 

şimdi benim spor geçmişim belkide 3 yılıda geçmiştir ama ailevi durumlardan parasal sıkıntıdan derken hep 3 ay 4 ay yaptım ama beslenme olsun antrenman olsun gayet kitap okuyan araştırma yapan biriyim.Olaya gelcek olursak çok yoğun bi dönem çalıştım tartıya çıktığımda kilom 48 di geçen ay 1 ayda 67 kg a geldim şimdi diceksiniz böyle şeymi olur valla kas hafızası ve sıkı çalışma yemek yeme derken bende inanamadım :) şimdi ben diyorum ki sadece testo kürü olmaz olsada kazancı az olur biliyorum ama inceden başlangıç amaçlı bi sustonan kürüyle başlasam yada sadece deca vs kullansam diyorum şimdi çok araştırdım bu konuları fakat kesin bi yol bulamadım. sizin tavsiyeniz ne olur ilk kürüm olucak vücudum çok iyi tepki vericek biliyorum az zarar az kazanç olsun sorun yok ama temiz girip temiz çıkmak istiyorum bana bi yardım yollayınnn

1.80 boy ulaşılabilen kilo 67 mi? beslenmeyi oturtup çok araştırmacımısın??? çok yanlış anladığın veya uyguladığını sandığın durumlar olduğu apaçık belli. geçmişe hiç girmeden en azından boy kilo endeksine göre kilona ulaş derim boyuna göre lon kaç olmalı en az 75 buralara doğal yollada çok basit şekilde ulaşırsın yağlanmadan ilacın da sana yapacağı bu seçim senin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Semih Erarslan, 15 dakika önce yazdı:

1.80 boy ulaşılabilen kilo 67 mi? beslenmeyi oturtup çok araştırmacımısın??? çok yanlış anladığın veya uyguladığını sandığın durumlar olduğu apaçık belli. geçmişe hiç girmeden en azından boy kilo endeksine göre kilona ulaş derim boyuna göre lon kaç olmalı en az 75 buralara doğal yollada çok basit şekilde ulaşırsın yağlanmadan ilacın da sana yapacağı bu seçim senin 

5 aydır kürdeyim ilaç seni iteleyen bir araç beslenmeni oturmadan  ilaç aldığın 60 gr proteini 120 grma dönüştürmüyor dostum ilaç konusunda girmeyi bu halde düşündüğüne göre ordada bi yanlış anlaşılma mevcut korbonhidratın hepsi seni tuvalete çıkarmadan vucuda yaymıyor beslenmeyi oturtmayana hikaye ilaçla birlikde öğrenirkende girdiğin kürün yarısı boşa gdiyor önce doğal olarak elinde avucunda olan bişiler olmalı die düşünüyorum bu kiloda yiyorum olmuyor bahane yediğini sanıyosun antreman oturtum yaptığını sanıyorsun daha fazla araştır ve dene sonra ilaçda kullandım demekki genetiğim bozuk yabancıların genetiği sağlam abi o yüzden bizden bişi olmaz die genetik videoları izlersin ama hiç alakası yoktur inceyi anla

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
warriorfit, 13 saat önce yazdı:

Ben "yiyorum olmuyor" ve "hiç bir şey yemiyorum ama kilo alıyorum" diyenlere hep aynı şeyi diyorum. Yediğin içtiğin her ne varsa sabah kalkıp gece yatana kadar diyetkolik gibi kalori takip uygulamasına gir 1 hafta boyunca. Her gece uyumadan bana ekran görüntüsü at görelim. 

Çünkü "çok yemek", "az yemek" çok göreceli kavramlar. Oysa matematik sabittir. 

Sana da aynı şeyi tavsiye ediyorum. Her gün üşenmeden yediklerininin gün sonunu bu başlığa fotoğraf olarak at 1 hafta boyunca. Bunun üzerinden konuşalım. Çünkü beslenmeyi düzeltmeden küre girmem çok verimsiz olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.