Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yavuzpnrlt

2. bulk tavsiye

Önerilen İletiler

yavuzpnrlt    3

İlk kürümde testo bolde dianabol gittim 500-400-30 mg güzel verim aldım ama 12 haftada kesmem gerekti hayatımı bu spora adamış bir şekilde gözümü karartarak ilerliyorum. İlerde çok iyi bir kariyer yapacağım. Şimdi 2 kür 4-5 ay sürecek 85 kiloyum yağ oranım 12 falan marta hazırlanıyorum testo 750 deca 400 bolde 600 ve 200ıu ghrp düşünüyorum @metinav hocam varmı bir öneriniz küre cjc eklesem 200ıu nasıl olur yada küre proviron eklemenin +ve- si ne olur 16 hafta deca kullansam mı yoksa 10. Haftada kesip boldenon ve pepditlerle mi devam edeyim. Hocalarımın önerilerine açığım.teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    401

Testo direk 750 girme bence yine 500 başla sonradan arttırmaya başla.Deca çok iyi bir tercih boldenon hakkinda bir şey söyleyemeyeceğim peptid girmeden önce tren deneyebilirsin bence ilk yarismani direk böyle anaboliklerle halledip diğerlerinde artık peptid gh vs. Kullanmaya başlarsan daha verim alırsın bence ilk yarışma tecrübe olucaktir çünkü.Bu arada hacim size döneminde enanthat yerine sustanon kullanırsan çok daha verim ve güç kazanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
Ironmann, 27 dakika önce yazdı:

Testo direk 750 girme bence yine 500 başla sonradan arttırmaya başla.Deca çok iyi bir tercih boldenon hakkinda bir şey söyleyemeyeceğim peptid girmeden önce tren deneyebilirsin bence ilk yarismani direk böyle anaboliklerle halledip diğerlerinde artık peptid gh vs. Kullanmaya başlarsan daha verim alırsın bence ilk yarışma tecrübe olucaktir çünkü.Bu arada hacim size döneminde enanthat yerine sustanon kullanırsan çok daha verim ve güç kazanabilirsin.

Trene kolay kolay dokunmam tıkanasıya kadar da kullanma taraftarı değilim sustanon önerin için teşekkürler ama E taraftarıyım maliyet olarak çok daha uygun fiyata mâl ediyorum. Daha önce tren deca kullanmışmıydınız yada gh pepdit 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
yavuzpnrlt, 05.04.2021 - 18:54 yazdı:

Trene kolay kolay dokunmam tıkanasıya kadar da kullanma taraftarı değilim sustanon önerin için teşekkürler ama E taraftarıyım maliyet olarak çok daha uygun fiyata mâl ediyorum. Daha önce tren deca kullanmışmıydınız yada gh pepdit 

Gh peptid kullanmadım maliyet olarak yuksek çünkü uzun vadeli ürünler seviyeme göre ihtiyaç olduğunu düşünmedim.Tren sadece 2 hafta kullandım orjinali adamı carpar anormal güç artışı ve Adele de sertlik oluyor deca 3 kürun 2 tanesinde kullandım size almak istiyorsan ki bulka giriceksin mutlaka deca kullanmalısın adeleye bombe veriyor resmen tabi herkeste farklı olabilir.

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
yavuzpnrlt, 4/5/2021 - 16:34 yazdı:

İlk kürümde testo bolde dianabol gittim 500-400-30 mg güzel verim aldım ama 12 haftada kesmem gerekti hayatımı bu spora adamış bir şekilde gözümü karartarak ilerliyorum. İlerde çok iyi bir kariyer yapacağım. Şimdi 2 kür 4-5 ay sürecek 85 kiloyum yağ oranım 12 falan marta hazırlanıyorum testo 750 deca 400 bolde 600 ve 200ıu ghrp düşünüyorum @metinav hocam varmı bir öneriniz küre cjc eklesem 200ıu nasıl olur yada küre proviron eklemenin +ve- si ne olur 16 hafta deca kullansam mı yoksa 10. Haftada kesip boldenon ve pepditlerle mi devam edeyim. Hocalarımın önerilerine açığım.teşekkürler 

10-12 haftada decayi kesip form durumuna göre 30 haftaya bile çıkarsın bolde ile.Daha marta 11 ay var.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yavuzpnrlt    3
Ironmann, 06.04.2021 - 19:13 yazdı:

Gh peptid kullanmadım maliyet olarak yuksek çünkü uzun vadeli ürünler seviyeme göre ihtiyaç olduğunu düşünmedim.Tren sadece 2 hafta kullandım orjinali adamı carpar anormal güç artışı ve Adele de sertlik oluyor deca 3 kürun 2 tanesinde kullandım size almak istiyorsan ki bulka giriceksin mutlaka deca kullanmalısın adeleye bombe veriyor resmen tabi herkeste farklı olabilir.

İlk deca kullandığınız zaman kürünüz neydi nasıl bir artış hissiyat verdi deca cinsel ve fiziksel olarak

Vural2, 06.04.2021 - 21:24 yazdı:

10-12 haftada decayi kesip form durumuna göre 30 haftaya bile çıkarsın bolde ile.Daha marta 11 ay var.

30 haftayı malesef param kaldırmaz 10 hafta deca gidip 16 hafta ya kadar testo bolde ghrp6 düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
yavuzpnrlt, 08.04.2021 - 18:58 yazdı:

İlk deca kullandığınız zaman kürünüz neydi nasıl bir artış hissiyat verdi deca cinsel ve fiziksel olarak

30 haftayı malesef param kaldırmaz 10 hafta deca gidip 16 hafta ya kadar testo bolde ghrp6 düşünüyorum.

Deca testo enanthatdı cinsel olarak pek sıkıntı yaşamadım ilacı tamamen kestikten sonra 2 hafta düşüş oluyor o zaten herkeste oluyordur.Kür bitiminden sonra E2 ve prolaktini kontrol etmen lazım ve düzgün bir pct yapman lazım deca dick olanların çoğu pct yapmamak yanlış ezbere pct ve psikolojik bencee.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.