Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gkmete

Iran testo orjinal mi

Önerilen İletiler

Gkmete    1

Merhaba arkadaşlar ürünler bana İranlı tanıdığım bir tane müşteri vardı İran Eczanesinden bana getirdi Sizce bu ürünler orjinal mi Cevap verirseniz sevinirim Kendinize iyi bakın

IMG-20210306-WA0002.jpeg IMG-20210306-WA0000.jpeg IMG-20210306-WA0004.jpeg

IMG-20210306-WA0006.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    382

Orijinal duruyor zaten bunların çakmalarini yapicaklarini sanmıyorum fiyatı uyguna geliyor değmez yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

ben bunu kullanmıstım hiç etki alamadım ama benim ampuller böyle değişdi sanki ya..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230

100mg çok düşük doz. haftada bundan 5 tane vuracaksın ki biraz etki göresin. Sendeki doz TRT için iyi ama kür için yetersiz.

1.thumb.jpeg.109834b47fe1486e2353030b90bfb0ea.jpeg 2.thumb.jpeg.071ebab485f9b4490485c91aac51dc2f.jpeg 3.thumb.jpeg.c37673b9b951fa788936e370c9eb5235.jpeg 4.thumb.jpeg.930bd07ef030d79008b670ec2dad7c6c.jpeg

Bunlarda bendeki İran Enhantate. 250mg.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gkmete    1

Simdi yenileri geldi  yeni uretilmis 

20210606_164005.jpg

Ilkn100 mg basladim daha ilk ignem onler bitti 250 mg basladim deca ile beraber muhtesem sonuc cikti baska birseyde kullanmadim zaten 250 mg yeni uretim yine geldi  boldenon eklesem nasil olur yanina ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
Gkmete, 3 saat önce yazdı:

Simdi yenileri geldi  yeni uretilmis 

Ilkn100 mg basladim daha ilk ignem onler bitti 250 mg basladim deca ile beraber muhtesem sonuc cikti baska birseyde kullanmadim zaten 250 mg yeni uretim yine geldi  boldenon eklesem nasil olur yanina ?

Boldenon ekleyeceksen 16 haftadan kısa ekleme. Planlamanı bunun üzerinden yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    1

Merhaba, 

Bazi online steroid satan siteler var. Bu sitelerden alan oldu mu aramizda ?

Iran enathate ve eczane pfizer genotropin kullanıyorum. Bir yerden boldenon aldim fakat bana kutusu şişesi çok dandik gibi geldi. Önerebileceğiniz bir marka veya site var mi ?

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gkmete    1

Merhaba bende irandan gelen enantat boldenon kullnadim 1 aylik kur oldu daha kuru bir şekilde büyümeye basladim etkisi fena oldu ama türkiyeden birsey almak istemiyorum onermiyorumda  hemen hemen hepsi  merdiven aldi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    1
Loving, 19.05.2021 - 20:11 yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

Bu konuda sahte ürün nedir böyle bir kavram uydurma mıdır? Doğru ürün nedir? Yüksek ve alt doz ürün kavramı nedir? Gibi terimleri tüm bunların gerçeklik paylarını inceleyeceğiz ve beraber doğru ile yanlışı örneklerle ayırt edeceğiz bu konuda.

Sahte steroid nedir? Bu kavram doğru mudur?

Arkadaşlar bu kavram baştan sona yanlış ve yalan/uydurmadır. Dünya da sahte steroid diye bir husus yoktur. Bu kavram tamamen ülkemizde bu camiaya gönül vermiş gibi gözüküp aslında uzaktan yakından alakası olmayan yaşlı kurtlar veya bilgisiz sporcular veya satıcılar tarafından zihinlere kazanmasına yardımcı olunulmuş terimlerden sadece birisidir.

Misal bu sahte steroid olaylarının iç piyasadaki anılma şekillerini sıralayalım beraber;

• Kardeşim geçmiş olsun zeytin yağı basmışlar.
  • Kanka kortizol koymuşlar ondan şişmişsin geçmiş olsun.
  • O senin gh veya peptid diye vurduğun insülin bro yazık ettin kendine

Gibi benzer çokça şey duyduk değil mi? Bu terimleri genelde sektörün bu konuda en cahil kesimi kullanır. Bu terimleri kullanan kişilerin egoların dan lego yapmak lazım. :) Çünkü kendileri gibi herkesi zehirliyorlar.

DÜNYADA SAHTE STEROİD DİYE BİR ŞEY YOK! 

'' DÜNYA DA OVER DOSE VE UNDERDOSE vs STERİL OLAN VE OLMAYAN ÜRÜNLER VAR! ''

Bu iki kavramı nasıl birbirinden ayırabiliriz? Diye aklınıza sorular gelecektir muhakkak şimdi o cevaplara geçelim arkadaşlar. Yüksek ve alt doz kavramı tamamen markanın kurumsallığı ile ilişkili keza steril olma ve olmama oranı da öyle. Haliyle ürünler ikiye ayrılıyor ECZANE ÜRÜNLERİ ve LAB ÜRÜNLERİ.

Eczane ürünleri ülke gözetmeksizin kendini kanıtlamış tüm markaların devlet nezdinde değeri olan marka ömrünce  denetlemeye tabi tutulan tabiri caiz ise üretim tesislerin de bağlı olduğu bakanlıktan habersiz sinek uçmayan en steril ortamlarda üretilen yerli ürünlerdir.

Laboratuvar ürünlerine gelecek olursak kurumsallıktan ve resmiyetten uzak nerede ne şartlardan üretildiği belli olmayan ürün topluluğuna verdiğimiz tabiri caiz ise merdiven altı üretim sınıfındaki ürünlerin ta kendileri. Bu ürünler denetlenemez denetlenemedikleri için laboratuvar sınıfı ürünler olarak çıkış yaparlar resmi üretim lisansları yoktur uluslar arası nitelikleri karşılayacak değer de çünkü. Haliyle bu ürünler üst veya alt doz olurlar üst doz olanlara çok nadir denk gelirsiniz o da zaten 10 yılda bir olabilecek bir şey çünkü dünya markaları bile bu sektör de aynı kalitede ham maddeyi yakalamakta büyük sorunlar yaşıyorlar.

Tüm bu anlattıklarımdan mütevellit sahte ürün kortizon, insülin, zeytin yağı gibi terimler saçmalıktan ibarettir dünya tarihinde içinde bu etken maddelere denk gelinmiş bana tek resmi kaynak sunabilecek biri varsa konu altına dilediği gibi bunu paylaşabilir. Bu ata sözü kıvamında dilimize sektör dahilinde yapışmış komiklikten ibaret sözlerden uzaklaşmanız adına doğru ve yanlışı net şekilde ayırt edebilmeniz için size bu konuyu detaylıca örnekleri ile anlatıyorum arkadaşlar.

Kim ki eczane ürünleri ile çalışıyorsa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kim ki lab ürünleri ile çalışıyorsa kişinin geçmişini ve ürün kalitesini defalarca sorgulamanız da fayda görüyorum. Çünkü şunu unutmayın ne dedik? Sahte ürün diye bir şey yok ama gel gelelim steril olma/olmama veya yüksek alt doz kavramına.. Lab ürünleri genelde elinize süslü bir kargo gelir ve ürünü görür etkilenirsiniz akabinde gelişimin ya istediğiniz gibi olmaz yada hiç bir gelişim söz konusu olmaz. Peki bu durum da giden paraya mı? zamana mı? yoksa o yağlı enjeksiyonların içinde vücudumuza ne aldığımıza mı yanalım? 

• PARA KAZANILIR!
  • ZAMAN TELAFİ EDİLİR!
  • AMA SAĞLIK SİZİ BİR KERE TERKEDERSE BİR DAHA ZAMAN VEYA PARA İLE TELAFİSİ OLMAZ BU TERKEDİLİŞİN!

Ha lab ürünü kullandım ölecek miyim? Asla böyle bir şey söz konusu değildir muhteşem de gelişebilirsiniz. :) Ama dolaşım sisteminize geri dönüşü olmayacak veya 5,10,20 yıl yuvalandıktan sonra ortaya çıkacak bir hastalık veya benzeri hususu göze alıyorsanız hiç bir sorun yok tercih edebilirsiniz. '' Şahsen ben onu göze almıyorum. ''

Beni tanıyanlar SP konusu akıllarına gelipte eee sp de lab diyenlere cevabımı şimdiden vereyim arkasında balkan'ın olduğunu unutmasınlar. :) Tekmesin den emin olmadığın eşşeğe binmedim binmem de aksi olsaydı 11 yılda çok farklı tercihlerim olurdu verdiğim destek çerçevesinde muhtemelen aynı gruplar ile meşgul olmazdım öyle değil mi? Neyse o sual aklına gelenlere de böylelikle cevap verdik diyelim. Son olarak eczane ürünleri en az üzerinde ne yazıyorsa onu size sunmak zorundadır doz anlamında yapılacak testler sonrası fakat lab ürünlerinde yazılan ne ise çok altında doz sunumu söz konusudur buda beraberinde gelişimin iyi veya kötü sonuçlanmasına sebebiyet verecek başlıca iki unsurdan birisidir.

Artık bu kavramları nasıl değerlendireceğinizi çok iyi öğrendiğinizi düşünüyorum.

Sevgilerimle, Keyifli forumlar.

Gkmete, 23 saat önce yazdı:

Merhaba bende irandan gelen enantat boldenon kullnadim 1 aylik kur oldu daha kuru bir şekilde büyümeye basladim etkisi fena oldu ama türkiyeden birsey almak istemiyorum onermiyorumda  hemen hemen hepsi  merdiven aldi 

Evet hocam bende güzel verim aldim. Dedigin gibi turkiye de orjinal ilaç bulmak zor. Eczane olarakta anca pfizer genotropin var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zazabey    6

Bence bakın ürün alırken bu tarz ampullerin yapımı bir tık daha zor oluyor o yüzden bunlarda çakma olma ihtimali daha az 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Gkmete, 31.07.2021 - 18:35 yazdı:

Hocam İran’da testo 30 TL fazla para almış arkadaşın senden birde İran’da boldenon hangi marka buldun bende irandayım şuan eczanede boldenon yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.