Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xriccio

Steroid küründe idman nasıl olmalıdır bulk ?

Önerilen İletiler

Xriccio    26

İlk kürde bulk idmanı nasıl olmalıdır . İdman programında yardımcı olurmusunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
Alıntı

Pazartesi ( Yatay-Alttan çekiş ağırlıklı çekiş antrenmanı )

Deadlift 

Barbell row 

Dumbell row 

Rope pullover

Lat pulldown

Arka omuz

Biceps 

Alıntı

Salı (göğüs ağırlıklı itiş antrenmanı )

Bench press

İncline dumbell press 

Cable fly + machine chest press super set

Lateral raise 

Triceps

Alıntı

Çarşamba( quad ağırlıklı bacak ant)

Squat

Bulgarian split squat

One leg leg press

RDL

Calf

Cable crunch

Alıntı

Perşembe ( Dikey çekiş ağırlıklı ant)

Lat pulldown

Ters tutuş Lat pulldown

Üçgen tutuş Lat pulldown

Cable row

Rope pullover

Arka omuz 

Biceps 

Alıntı

Cuma (omuz ağırlıklı itiş antrenmanı)

Overhead press

Dumbell bench press

Machine fly

Cable crossover (üst göğüs için )

Lateral raise 

Triceps

Alıntı

Cumartesi (hamstring-kalca odaklı bacak antrenmanı)

RDL

One leg leg curl 

Hip thrust

One leg leg press

Calf

Cable crunch

Benim antrenman programım , setler tekrarlar sana kalmış 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 22.03.2021 - 20:31 yazdı:

@Asaletim Çok teşekkür ederim

Feng, 22.03.2021 - 21:00 yazdı:

Değişen bir şey yok aslında aynı şekilde devam edebilirsin aradaki fark inanılmaz bir pump oluyor çok keyifli :D

Eyvallah kralll

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Normal aynı yine fakat ağırlık arttırmaya her zaman ki gibi zorlamalısın kürdeyken biraz daha önem vermeye çalış (sakatlayacak boyutta olmamalı sağlık daha önemli)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Her gün tek bölge önerrim kolu ön ve arka şeklinde birleştirebilirsin büyümene katkı sağlıyacaktır adele kazanımı için max verim sağlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

@Semih Erarslan benım de aklıma takılan bır konuydu kanka dıyorum dedgn gıbı tek bolge yapıyım sonra da bıraz kardıyo eklıyeyım ama sonra dıyorum tek bolge yaparsam haftada bır yerı calıstırmıs olucam ama dıger turlu 2 bolge kararsz kalıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Ozgr172, 4 saat önce yazdı:

@Semih Erarslan benım de aklıma takılan bır konuydu kanka dıyorum dedgn gıbı tek bolge yapıyım sonra da bıraz kardıyo eklıyeyım ama sonra dıyorum tek bolge yaparsam haftada bır yerı calıstırmıs olucam ama dıger turlu 2 bolge kararsz kalıyorum

Tek bölge az olacak gbi gelsede gelişim hızlandığını haftalar sonra görüp birdaha çift yapmassın üstelik 2. Bölgeyi yaparken tek bolgeye verebileceğin şiddeti veremessin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Ozgr172, 5 saat önce yazdı:

Şahsen ben bütün antreman programlarını denemişimdir. Benim için en verimlisi: haftada 6 gün idman;günlük çift bölge ilerleyerek her bölgeyi haftada 2 kez çalıştırmak oldu.

Tek bölge,çift bölge, itiş-çekiş,full body, çeşitlerini kürden önce test edip, sizin için uygun olanını seçmek en doğrusu olacaktır.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Ben 3 gün full gıdıorm bı gun off o 3 gunde de 2 bolge yapıorm sonra tekrar devam yada off gunun de bacak yapıorm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
Asaletim, 22.03.2021 - 20:31 yazdı:

dostum dl dışında hemen hemen aynı idmanı yapıyoruz tek fark ben omuz odaklı göğüs odaklı vs yerine her itiş veya çekiş gününde abanıyorum tüm hareketlere. antreman da iki saat civarı sürüyor. toparlanmada vs ilaç kullanmazken de hiç sıkıntı yaşamazdım ancak merak ediyorum ben de bu tarza geçsem daha verimli olur mu sence? denediysen bi tavsiyede bulunabilir misin. güçten asla düşmüyorum ancak yeri geliyor 2 saat o kadar çekiş veya itiş yaptıktan sonra kol çalışırken o %100 tam pumpı alamadığım oluyor canımı sıkıyor o da. kollar da platoda kaldı yaklaşık 5-6 haftadır :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
jamesdean, 2 saat önce yazdı:

dostum dl dışında hemen hemen aynı idmanı yapıyoruz tek fark ben omuz odaklı göğüs odaklı vs yerine her itiş veya çekiş gününde abanıyorum tüm hareketlere. antreman da iki saat civarı sürüyor. toparlanmada vs ilaç kullanmazken de hiç sıkıntı yaşamazdım ancak merak ediyorum ben de bu tarza geçsem daha verimli olur mu sence? denediysen bi tavsiyede bulunabilir misin. güçten asla düşmüyorum ancak yeri geliyor 2 saat o kadar çekiş veya itiş yaptıktan sonra kol çalışırken o %100 tam pumpı alamadığım oluyor canımı sıkıyor o da. kollar da platoda kaldı yaklaşık 5-6 haftadır :(

Günlük 4k civarı kalori alabiliyordum abi o zamanlar , kaloriyi fazla alıp iyi uyuyup vitamin mineral eksik etmezsen gayet iyi ileri taşıyor . Ama şuan havalar sıcak iştah yok ve işte çalışıyorum şu sıralar itiş çekiş bacak off üst alt off yapıyorum daha az setler olacak şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Kürün ilk üç haftası (ve kür öncesi de) haftanın 5 günü salona gidip tek bölge,5set çalışırdım.

Kürün bir ayı doldu.İdmanı haftada 4 güne çektim.Sadece bacağı göğüs günü göğüsü bitirip 5set squat olarak yapıyorum?

İdeali elbet bu değil ama vücut bazen 5 günü çıkartamıyor.Malum hem çalışıp hem gym'e gidip bir denge kurmak bazen zor olabiliyor.

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.