Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Dgkn    0

Merhabalar öncelikle 2 yıldır bu sporu dönem dönem yaptım tam başlayacağım dediğimde  hoca ile çalışma kararı aldım 2 ay spordan sonra kür önerdi  tamam dedim 

Trenbolone 
Masteron
Propionate
Winstrol

Bu şekilde 3 4 ay küre devam ettim kür bitti kilo alacağımı söyledi yalnız günde 600 gr lapa yedim beslenmeme tam olarak devam ettim fakat beklentimi karşılamadı  kür sonu pct için 1500 TL istedi hoca ben almadım fakat beraber spor yaptığım arkadaşım pct için aynı hocadan bu ilaçları aldı görüşünüz nedir ben henüz birşey yapmadım yardım bekliyorum 

D8A7B4CD-363F-4D45-BE88-F38FF49D684B.jpeg

4B4A96FC-C99C-4C5B-AA2E-341D9A44ACE3.jpeg

32BD80B1-A550-4F08-A61F-E50BF856C3D3.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.351

Hoca dediğimiz kişi size hiç acımamış....

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Dgkn, 17 dakika önce yazdı:

Merhabalar öncelikle 2 yıldır bu sporu dönem dönem yaptım tam başlayacağım dediğimde  hoca ile çalışma kararı aldım 2 ay spordan sonra kür önerdi  tamam dedim 

Trenbolone 
Masteron
Propionate
Winstrol

Bu şekilde 3 4 ay küre devam ettim kür bitti kilo alacağımı söyledi yalnız günde 600 gr lapa yedim beslenmeme tam olarak devam ettim fakat beklentimi karşılamadı  kür sonu pct için 1500 TL istedi hoca ben almadım fakat beraber spor yaptığım arkadaşım pct için aynı hocadan bu ilaçları aldı görüşünüz nedir ben henüz birşey yapmadım yardım bekliyorum 

D8A7B4CD-363F-4D45-BE88-F38FF49D684B.jpeg

4B4A96FC-C99C-4C5B-AA2E-341D9A44ACE3.jpeg

32BD80B1-A550-4F08-A61F-E50BF856C3D3.jpeg

Klomen: 1. 2. Hafta 100mg günlük 3. 4. Hafta 50mg günlük

Tamoxifen: 10 gün, günde 40mg. 10 günde 20mg olmak üzere toplam 20 gün kullanılır.

Argi-Max: Antrenmandan 20-30 dakika önce ya da akşamları yatmadan önce 1 porsiyon kullanabilirsiniz.

En son da ki flakonun ne olduğunu anlayamadığım için yorum yapmıyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Yazdığınız anabolik steroid kombinini olympia sahnesine çıkacak olan yarışmacılar kullanıyor , hatta bazılarında winstrol bile yok .

İlaçlar orjinal , antrenman,beslenme,kardiyo sistemi de mükemmel olması sonucunda bu kürden Yunan heykeli gibi çıkmanız gerekirdi . 

Pct için gerekli ilaçların hepsi zaten eczane de mevcut . 

Çalıştığınız hoca sizin bu konulardaki cahilliğinizden yararlanıp sizin üzerinizden para kazanmaya çalışmış olabilir .

Pct ye başlamadan önce kan testi yaptırıp ;

Total testo

FSH LH

Prolaktin 

E2 

Değerlerinize baktirmanizi , çıkan sonuçlara göre pct yapmanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dgkn    0
AS1L, 54 dakika önce yazdı:

Klomen: 1. 2. Hafta 100mg günlük 3. 4. Hafta 50mg günlük

Tamoxifen: 10 gün, günde 40mg. 10 günde 20mg olmak üzere toplam 20 gün kullanılır.

Argi-Max: Antrenmandan 20-30 dakika önce ya da akşamları yatmadan önce 1 porsiyon kullanabilirsiniz.

En son da ki flakonun ne olduğunu anlayamadığım için yorum yapmıyorum

Hocam pct de bunları kullanmak doğru mu ve sondaki ilaç sizce ne olabilir kalçadan vurulmasını söylemiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Dgkn, 7 dakika önce yazdı:

Hocam pct de bunları kullanmak doğru mu ve sondaki ilaç sizce ne olabilir kalçadan vurulmasını söylemiş 

E bilmediğin şeyi vurmayacaksın herhalde arayıp falan sorsana o ney ben de merak ettim xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dgkn    0
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Yazdığınız anabolik steroid kombinini olympia sahnesine çıkacak olan yarışmacılar kullanıyor , hatta bazılarında winstrol bile yok .

İlaçlar orjinal , antrenman,beslenme,kardiyo sistemi de mükemmel olması sonucunda bu kürden Yunan heykeli gibi çıkmanız gerekirdi . 

Çalıştığınız hoca sizin bu konulardaki cahilliğinizden yararlanıp sizin üzerinizden para kazanmaya çalışmış olabilir .

Total testo

FSH LH

Prolaktin 

E2 

Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Total testo

FSH LH

Prolaktin 

E2 

Hocam bugün test yaptırdım bu değerler normal midir şuanda sadece bunlar çıktı 

D585F822-0222-4366-BD58-995AD28D4236.jpeg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

İlaçların boş çıkmış , hopofizin kapanmamış, pct ilaçlarına gerek yok, yardım aldığın kişiden koşarak uzaklaş...

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Dgkn, 10 saat önce yazdı:

Hocam bugün test yaptırdım bu değerler normal midir şuanda sadece bunlar çıktı 

D585F822-0222-4366-BD58-995AD28D4236.jpeg

İlaçların çalışmamış hocam , zeytinyağını basmışsın halk tabiri ile ..

Geçmiş olsun :(

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen şimdi bence şöyle yap, dahiliyeden randevu al, üniversite/araştırma hastanesi falan olsun, kullandığın ilaçları doktora anlat, testosteron kullandın sanarsa tüm testlerini yapmaz, ağır bazı veterinerlik ilaçları da kullandım de, endişeli olduğunu söyle ve tüm değerlerine bakmasını iste uygun bir dille, tahlil sonuçların çıksın ona göre bir yol izlersin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dgkn    0
phDinSportSciences, 10 saat önce yazdı:

Sen şimdi bence şöyle yap, dahiliyeden randevu al, üniversite/araştırma hastanesi falan olsun, kullandığın ilaçları doktora anlat, testosteron kullandın sanarsa tüm testlerini yapmaz, ağır bazı veterinerlik ilaçları da kullandım de, endişeli olduğunu söyle ve tüm değerlerine bakmasını iste uygun bir dille, tahlil sonuçların çıksın ona göre bir yol izlersin. 

Testo ve free testo da pazartesi belli olacak onu da paylaşacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dgkn    0
Asaletim, 20.03.2021 - 09:32 yazdı:

İlaçların çalışmamış hocam , zeytinyağını basmışsın halk tabiri ile ..

Geçmiş olsun :(

Son sonucumla hepsi Budur

2B57445D-5ACF-460C-BB87-D12084D9C08B.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Dgkn, 1 dakika önce yazdı:

Son sonucumla hepsi Budur

2B57445D-5ACF-460C-BB87-D12084D9C08B.png

Hiç kür yapmamış , doğal bir insanın test sonucu bu hocam maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.