Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.351

Merhabalar. 

Forumda yeni sayılırım ama haftalardır okuyorum. Okudukça ufkum genişliyor, genişledikçe de spora daha bir sıkı sarılır oldum. 

Kendimden bahsedeyim. 

41 yaşındayım, 77kg ve 175 boya sahibim. Şu aralar %15 yağ oranım var. 

Zaman içinde yapamadıklarımı liste yaptım ve bunlardan biri de vücut geliştirme idi. 34 yaşında, önce fitness sonra power lifter olarak devam ettim. Sakatlık ve uzun aradan sonra ve de yaşımın artık ilerlemesinden dolayı powerliftingin eklemlere çok zarar vereceğini düşünerek body building ile devam ettim.

Ömrünün 20 seneden fazlasını 52-60kg arasında geçirdim. Yemek yiyerek kilo alamayan insanlardan(d)ım. 

Doğal olarak çıkabildiğim azami kilo 76 civarı idi. Ancak bu sadece sigarayı da bırakınca mümkün olabildi. Ve biraz yağlanmıştım.

Ara verdiğimde 65kg'a kadar düştüm. Tekrar başlayalı 2 seneyi geçti. Bu süre zarfında yağlı 65ten %10 yağ ile 69-70kg aralığına çıktım tekrardan. 

2020 sonbaharında 7 haftalık 400mg deca, 500mg Testosteron Enhantate ve 6 hafta kadar günde 40mg danabol kürüne girdim. Vücut resmen patladı. Kür bitiminde 81,5kga kadar çıktım. Ancak deca dick olunca birazda panikle (cahillik) kürü kestim. Sayın @metinavhocamın tavsiyeleri ile PCT yapıp eskisinden iyi bir durumda çıktım. Hatta kendisi 1500ui pregnly tavsiye etmesine rağmen bulamadığımdan dolayı 5000UI yaptım. Tahmin ediyorum bu düzelme sürecini uzattı. Velhasıl şuan testis dolgunluğu küre başlamadan önceki halinden daha iyi. Yaşımdan mütevellit her sabah olmayan sabah ereksiyonları artık her sabah oluyor. Kürdeki halim ile kürden önceki halim arasında bir yerde cinsel istek var. Antrenmandaki güç kür sırasında olana daha yakın. Kilom 77ye geriledi. Ancak prostatlarımın zorlanmasından ötürü aylardır günde 5gr kullandığım kreatine de ara verdim. 81,5kgdan 77kga gerilememde bununda etkisi var. PCT boyunca ZMA ve multivitamin kullandım. Yani özetle gayet iyiyim şuan. Üstelik psikolojik olarak normalden daha sıkıntıda olduğum pct dönemimde sigarayıda bıraktım. Bunun için hepinize tekrardan teşekkür ederim. Bana yazdıklarınız ve / veya seneler içinde başkalarına yazdıklarınızdan çok bilgi edindim.

Belirtmeliyim ki başlamadan önce test yaptıracağım. Özel hastanelerde bu iş çok tuzlu. Gebze'de tanıdık vasıtası ile kan, karaciğer ve gerekli hormon testlerini uyguna yapacak hastane buldum nihayet. Bu çok önemliydi çünkü kür içinde ve sonunda da fazlası ile lazım olacak. 

2. kürü 24 hafta gibi uzun bir süre yapmayı planlıyordum ki @metinavhocamın birine verdiği cevapta tepe noktasına ulaştıktan sonra çokta faydalı olmadığını, onun yerine kür - pct - dinlenme ve tekrar kür döngüsünü tavsiye ettiğini gördüm. Kendisinin tavsiyesi 8-10 hafta kür. 

Bu minvalde 10 hafta 500mg sustanon, son 2-4 hafta ise L hocamdan temin edeceğim enhantat ile devam edip bitireceğim. Eğer ilk 4 haftada istediğim etkiyi alamazsam düşük doz rimobolon ile kürü destekleyeceğim. Keza yine Metin Hocam bir yazısında sustanon ile başlayan kürde rahat pct için sona doğru enhantata geçilmesini tavsiye ediyordu.

Yine ilk kürde MCT için elimde bir şey yokken şimdi onları bile aldım. Fotoda gördüklerinizden biraz daha fazlası dolabımda hazır. Ayrıca ilk kürde antiaromatizer olarak sadece proviron kullanmıştım. Bu sefer o hataya düşmeyip Tamoxifen dahil herşeyi dolabıma koydum.

Referans olması açısından Spor öncesi, kür öncesi ve 1. kür sonrası fotoğraflarımı akşam konuma atacağım.

Bu kürden beklentim ise 80-81kg %10 veya biraz daha altına ulaşmak. İlk kürde günde 5000+ kalori alıyorken 2. kürde onu da aşağı çekeceğim.

Saygılarımla.

kür.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.351
JokerJoker, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba Gebze'de uygun fiyatlı hastane hangi adreste, bende gebzedeyim paylaşırsanız sevinirim. 

Reklama gireceği için adını yazmadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Bilinçli yapılan herşeyin faydası olur ve kürün gayet bilinçli duruyor başarılar ektomorf yoldaş.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

6054e3c175ce8_ncesi1.jpg.5c72d071a49b23498aa2e7420449902f.jpg

6054e4521ecfa_ncesi3.jpg.5e4f59bc5835efcc982f3f93484404a4.jpg

Hayatıma spor henüz girmişken böyle idim.

6054e4c4eff92_1_yl1.thumb.jpg.daf6b39785a3063b0722bce73a04a195.jpg6054e4c31de1a_1_yl2.thumb.jpg.6b577d60cd400c614d63df38c74f7765.jpg

1. yılın sonu olması lazım.

2018-1.thumb.jpg.b10b51cf5dff9fa609f9540a827f02b1.jpg

Yeniden spora başlayıp body buildingte giderkenki başlangıç formu.

6054e661c3f87_Kncesi3.thumb.jpg.aba0d4a98cb15bc15e8267f2540b89c2.jpg6054e66346166_Kncesi1.thumb.jpg.1f11c54e3efb6d8ee028ee4812efd199.jpg6054e6752bcd9_Kncesi2.thumb.jpg.6a8b4d3cd91b3b018f3fa618be06af26.jpg

Kürden önceki formum böyle idi.

6054e6eb20048_Ksonu2.thumb.jpg.36cdc18e78f240bb54c29b8aace36307.jpg6054e6ee2a079_Ksonras3.thumb.jpg.42e806e09418ee95f35e3bb0ad0f883c.jpg6054e6ef4b6dc_Ksonu1.thumb.jpg.8d13f87497d13f6c6fdef8471c95445c.jpg

Kür sonrası forumda böyle. Sürekli yemek yediğim için karın hep çıkık oldu. Günde 5000+ kalori ile yemekten bıkıyor insan.

IMG_20210203_205859_680.thumb.jpg.3f0031a0c62efe51694a73452a185177.jpgIMG_20210203_205859_674.thumb.jpg.c2358a1ab29a24da9ac78043d81ab913.jpgIMG_20210309_215500_275.thumb.jpg.dd4e59be30cd39207fed3f61458ea7ee.jpg

Bunlar da artık kür sonrası formum. iki sırt resmi şubatta çekildi. En son siyah beyaz olan bu hafta başı.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
Fazla resmi silme
  • Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Reklama gireceği için adını yazmadım. 

Merhaba, uygun fiyatı tanıdık vasıtasıyla size özel yapıyorlarsa paylaşmamakta haklısınız. Fakat rutin hastalara da aynı fiyat uygulanıyorsa neden çekiniyorsunuz. Sitede hastane ismi yazmak yasak değil, forumda gezerseniz İzmir'deki arkadaşlar kendi aralarında hastane-labratuvsr tavsiyelerinde bulunuyordu... 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
JokerJoker, 29 dakika önce yazdı:

Merhaba, uygun fiyatı tanıdık vasıtasıyla size özel yapıyorlarsa paylaşmamakta haklısınız. Fakat rutin hastalara da aynı fiyat uygulanıyorsa neden çekiniyorsunuz. Sitede hastane ismi yazmak yasak değil, forumda gezerseniz İzmir'deki arkadaşlar kendi aralarında hastane-labratuvsr tavsiyelerinde bulunuyordu... 

Tanıdık vasıtası ile daha uygun fiyatlı olacak ancak normal fiyatını da bilmiyorum.

Gebze Cerrahi Tıp Merkezi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Tanıdık vasıtası ile daha uygun fiyatlı olacak ancak normal fiyatını da bilmiyorum.

Gebze Cerrahi Tıp Merkezi.

Sustanonu nereden aldın loving hocada yok eczane falan mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
klinux, 20.03.2021 - 08:18 yazdı:

Sustanonu nereden aldın loving hocada yok eczane falan mı 

Eczacı çevremi kullanarak aldım. 24 adet sustanon ve 12 adet rimobolon aldım şimdilik. Enhantate ise L hocamdan alacağım. 

Normalde sustanon 26TL satıyorlar. Ama tanıdık bulursanız 20TL alınabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Hocam Atom karıncadan Tazmanya canavarına dönmüşsünüz :)

Hulk olma yolunda başarılar dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Rdm, 35 dakika önce yazdı:

Hocam Atom karıncadan Tazmanya canavarına dönmüşsünüz :)

Hulk olma yolunda başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim. Gerçekten kendimi buldum sporda.

Cüsseli olmayı sevdim. En azından eskisine göre 25kg kattım kendime seneler içinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bende cılız ama göbekliydim. Şimdi sadece göbekliyim ama eskisi gibi leblebi yutmuş solucan gibi gözükmüyorum en azından :)

Şu göbekten de bir kurtulsak kür bitene kadar sonrasına bakacağız :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Rdm, 8 dakika önce yazdı:

Bende cılız ama göbekliydim. Şimdi sadece göbekliyim ama eskisi gibi leblebi yutmuş solucan gibi gözükmüyorum en azından :)

Şu göbekten de bir kurtulsak kür bitene kadar sonrasına bakacağız :)

Testosteron arttıkca göbekte yap birikimi azalıyor. Bence makul bir diyetle hiç imkansız değil. Zaten kilo alamayan tiplerin en büyük handikaplarındandır göbek yağı :)). İlk göbek yağlanır ve en son göbek yağı erir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Cumartesi buz gibi vücutla ölçü aldım.

Boyun: 40,5cm

Omuz: 125cm

Göğüs: 110cm

Sağ kol: 37cm

Sol kol: 36,5cm

Bacak: 55cm

Kalf: 35cm

Bakalım kür sonu nasıl olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar.

Bugün testler için gidip kan verdim. 

Biraz önce de @Semih Erarslanustanın videoda anlattığı şekilde kendime kalçadan enjeksiyon yaptım. Hayatımda yediğim en kolay iğne idi. Kendisine çok teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Bugün testler için gidip kan verdim. 

Biraz önce de @Semih Erarslanustanın videoda anlattığı şekilde kendime kalçadan enjeksiyon yaptım. Hayatımda yediğim en kolay iğne idi. Kendisine çok teşekkür ederim. :)

Ben ilk enjeksiyondan beri kendim yapıyorum. 2 ml ilacı 4 kere de arada  5'er saniye bekleyerek zerk ediyorum. Yeşil uç, sıfır sıkıntı/ağrı/ödem.

Yanlız son 2-3 enjeksiyondur iğneyi kalçaya saplamakta zorlanıyorum, bu aralar göbek eriteceğim diye bol hit kardiyo namına squat falan fazla kaçırdık, kalça sertleşti iyice :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Ben ilk enjeksiyondan beri kendim yapıyorum. 2 ml ilacı 4 kere de arada  5'er saniye bekleyerek zerk ediyorum. Yeşil uç, sıfır sıkıntı/ağrı/ödem.

Yanlız son 2-3 enjeksiyondur iğneyi kalçaya saplamakta zorlanıyorum, bu aralar göbek eriteceğim diye bol hit kardiyo namına squat falan fazla kaçırdık, kalça sertleşti iyice :)

Önce bacağa denedim ama bacak baya acıdı. 1,5cm kadar içerdeydi iğne enjeksiyon yapmadan geri çıkardım. Sonra kalçadan denedim. Normalde benim iğne fobim var. Hala hayret ediyorum :):):) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Feng, Bir saat önce yazdı:

Kur oncesi ve sonrasi ben bir fark goremedim fotoda belli olmayabiliyor gerci degisimler gozle cok fark eder ayrica neden 5 bin kalori beslendiniz clean bulk yapmak varken? Simdi o yaglari geri yakmaya calisacaksiniz

Üstadım hacimden yana 10kg fark var. Zaten yandan omuz pozu verdiğim fotoda çok belli. Natural olarak çok yol aldım. O yüzden kürde iken mega bir patlama beklemiyorum. Her only testo küründe bana 3kg katsa ziyadesi ile kafidir. 

kürden sonra 4 ay geçti ve bana 6,5kgı kaldı. Metabolizmam çok hızlı. Metabolizmama göre tüketiyorum. Benim için yağlanmak zor yağ yakmak çok kolay. 

Hatta şöyle diyeyim, kür öncesi bol gelen L beden giysiler şuan bedenime tam oturuyor.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar.

Pazartesi ve Perşembe olmak üzere 2 enjeksiyonu kendime kalçadan yaptım. Yöntemi göstermek üzere çektiği video için tekrardan @Semih Erarslan'a teşekkür ederim. Çok işime yaradı.

Şimdilik göğüs ucunda hassasiyet oluşmadı. Duygusal gelgitler yok. Güçte hafif bir artış var. Cinsel istek bir miktar arttı. Sabah itibari ile tartı da 79kg olduğumu gördüm. Yani 2kg eklenmiş. Tabi bu kullandığım supplementler + sustanon sayesinde kaslara hızlıca çekilen sudan ibaret muhtemelen.

Saygılarımla.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@rastlantisal hocam nasıl gidiyor kür ?

Bende gaza geldim, ezcaneden 10 tane enjektör almaya girdim, 

20 enjektör, 10 sustanon aldım çıktım :)

Aslında daha kürüm bitmedi, 11. haftadayım.  Haftaya ilaçlar bitince bir 4-6 hafta daha devam edeceğim sanırım.  Boldenon'da tam hazır açılmaya başlamışken 4 haftalık da boldenon alışverişi yapmak lazım.

Cypionat'dan ara vermeden sustanona geçmek bir sakınca teşkil etmez umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar @Rdm

Hiç sıkıntı yok. Gözlem yapıyorum bol bol. Gözlem yeteneğime güvenirim.

Duygusal olarak iniş çıkışlar olmadı. Pazartesi ve Perşembe enjeksiyon yapıyorum. Pazartesi ilk anti aromatizeri tek hap olarak aldım. 

Hem fazla hızlı kilo almam, hem pazar günü akşam düşen cinsel iste, hem de sağ göğüste çok hafif hassasiyet östrojen seviyemin yükseldiğine dalalet olarak kabul ettim. Keza arimidex işini yaptı ve evelsi gün yani salı günü ve sonrasında cinsel istek tavan yaptı. 

Forumda okuduklarımdan gördüğüm kadarı ile dalgalı yapısından dolayı tek tip testosteronlara göre PCT'si daha zor sustanonun. Metin Hoca sustanon kürünü enhantat ile bitiriyor mesela. O yüzden bende öyle yapacağım. Sana tavsiyem en azından kürün bitmesine 2-3 hafta kala cypionata geç tekrardan.

Peki kürüm nasıl gidiyor?

Sadece testosteron kullanımına göre verim şimdilik beklediğimden iyi. Tabi bunları konuşmak için çok erken. Henüz kürün 2. haftasının ilk enjeksiyonunu yaptım. Bel incelmeye başladı. Üst vücut etraftan "bu ne ya habire irileşiyorsun" tepkisini alacak kadar yükselmeye başladı. Giydiklerimden zaten bunu görebiliyorum. Cinsel istek ise normalde beğenmeyeceğim insanların gözüme güzel görünmesi seviyesine geldi. :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Merhaba @rastlantisal

hemen hemen aynı kürü yapıyoruz ve ben de kürün 2.haftasındayım. bugün arimidex'e başladım. herhangi bir sıkıntı yok ancak önlem olarak kullanıyorum. 3 günde 1 0.5 mg olarak kullanıyorum. tabii ilaveten günlük 80mg çinko alıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
backdoorman, 27 dakika önce yazdı:

Merhaba @rastlantisal

hemen hemen aynı kürü yapıyoruz ve ben de kürün 2.haftasındayım. bugün arimidex'e başladım. herhangi bir sıkıntı yok ancak önlem olarak kullanıyorum. 3 günde 1 0.5 mg olarak kullanıyorum. tabii ilaveten günlük 80mg çinko alıyorum. 

Çok küçük ortadan kıramadım arimidexi :)

Güzel bir konuya değinmişsin. Neyi ne kadar kullandığımı yazmamışım şimdi fark ettim.

Enginar 795mg, Deve dikeni 500mg, Silimarin 400mg, Biberiye 10mg şeklinde extreler içeren karaciğer koruyucuyu her sabah aç karnına

Cüce palmiye extresi 300mg, Sakız kabağı yağı 300mg, Isırgan extresi 62.5mg, Ayı üzümü extresi 12.5mg, çinko 3.75mg, Likopen ve selenyum içeren prostat kloruyucu

toplam Omega 3 780mg =  EPA 384mg, DHA 252mg ve diğer omega 3 asitleri 144mg içeren  balık yağından bir tablet

365 mg magnezyum

50mg çinko

Nature's supreme multivitamin for man multivitamin 2 günde 1

Evita C vitamini = 500mg C Vitamini, 10mg Çinko

Hardline ZMA = 235mg Magnezyum, 14mg Çinko

Bunları destek olarak kullanıyorum. Koruyucu olarak ise arimidex, dostinex ve tamoxifen hazırda bekliyor.

Yani günde toplamda 81mg çinko almış oluyorum. 630mg da magnezyum almış oluyorum. 

Eğer 3. haftanın sonunda prostat bu şekilde sorunsuz devam ederse günde 5mg kreatin kullanıp kaslara iyiden su çekeceğim. 

Çinko ve magnezyumu hesaplarken multivitamindeki günlük porsiyon değerlerini ikiye bölüp ekledim 2 günde 1 kullandığım için. 

Şöyle acayip bir içeriğe sahip. Çok multivitamin denedim ama bundan iyi randıman aldım.

Vitamin İçeriği

300mcg 
38
%
A Vitamini
    1,7mg 
150
%
B1 Vitamini (Tiamin)
    25mcg 
1000
%
B12 Vitamini
    1,9mg 
134
%
B2 Vitamini (Riboflavin)
    16,0mg 
100
%
B3 Vitamini (Niasinamid)
    10,0mg 
167
%
B5 Vitamini
    3,3mg 
236
%
B6 Vitamini
    2,5mg 
**
B8 Vitamini (İnositol)
    300mcg 
600
%
Biotin (B7 Vitamini)
    100mg 
120
%
C Vitamini (Askorbik Asit)
    10,0mcg 
200
%
D3 Vitamini
    9,2mg 
77
%
E Vitamini
    400mcg 
200
%
Folik Asit (B9 Vitamini)
    80,0mcg 
107
%
K Vitamini

Mineral İçeriği

2,0mg 
200
%
Bakır
    7,5mg 
75
%
Çinko
    150mcg 
100
%
İyot
    200mcg 
500
%
Krom
    2,0mg 
100
%
Manganez
    60mg 
16
%
Magnezyum
    75mcg 
150
%
Molibden
    100mcg 
182
%
Selenyum
    10mcg 
**
Vanadyum

Amino Asit İçeriği

50mg 
**
Arjinin
    13mg 
**
Taurin
    13mg 
**
Metiyonin
    13mg 
**
Glutamin

İlave Bileşenler

50mg 
**
Zerdeçal Ekstresi
    40mg 
**
Koenzim Q10
    40,0mg 
**
Ginseng
    13,0mg 
**
L-Karnitin
    2,5mg 
**
Kolin
    1,0mg 
**
Lutein
    0,6mg 
**
Likopen
    0,20mg 
**
Zeaksantin
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar.

Persembe günü 4. enjeksiyonu da yapıp 2. haftayı tamamlamış oldum.

Cinsel istekte artış devam ediyor. Güç artışı iyiden iyiye başladı. Normalde powerliftingten geldiğim için zaten iyi idi ama bir yerde bu artış benim için sıkıntı oluyor. Mesela hazır dumbbelllarda en fazla 45Kg var. Bench press vb gibi hareketlerde eski tip dumbbellar ile çalışacağım ağırlığı ayarlamam gerekiyor. Onlarında tutulan kısmı yeni tiplere göre ince ve yüksek ağırlıkta birim alana daha çok basınç uyguladığı için el içinde acıma yapıyor. Şimdilik yapacak bir şey yok. El alışacak.

Arimidexi 2 günde 1 yarım tablet şeklinde alıyorum. İlaveten günde yarım tablet tamoxifene de dün itibari ile başladım. Belimde 1,5cm incelme oldu. kilo yavaş yavaş artıyor. Tam olarak istediğim bu idi zaten. 12-13. haftada %10-12 arası yağ oranına 81kg civarında erişebilirsem mükemmel olacak.

Çokça bahsedilen sustanona dayalı duygusal gelgitler hala bende olmadı. Şimdilik testislerde küçülme de yok. 

Cinsel istek konusunu biraz açmak istiyorum. Önceki kürde proviron kullandığım kadar değil bu net. Günlük hayatımı baltalamıyor. Normalde pek beğenmeyeceğim tipte kadınlar bana biraz daha güzel gelmeye başladı. İstek kısmını ölçeklemek gerekirse 20 yaşımdaki halime geldim diyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

606b673294036_WhatsAppImage2021-04-05at20_53_38.thumb.jpeg.4c43464ecda02408d43a7ef5303c6552.jpeg

3. hafta 1. enjeksiyonu yaptım bugün. Nasıl becerdiysem önceki enjeksiyonu nokta atışı tutturmuşum. Hafif ağrı yaptı :)

2 günde 1 aldığım yarım tablet arimidex vücutta su tutturmuyor. 3 günde 1 yarım tablete düşüreceğim. Biraz su herkese lazım.

Güç artışı çok tatlı boyutlara ulaştı. Antrenman öncesi tartıldım tam 79,2kg'ım.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.