Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Bu kürü 80kg olarak kapadım. Kür sonu fotoğrafını da ekleyeyim. Adet yerini bulsun :)

Kendimi sıkmadan relaks halde çekiverdim :)

61a52530605a6_WhatsAppImage2021-11-29at21_59_10.thumb.jpeg.d27e32c073501be2b3863d483aed2583.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Feng, 1 dakika önce yazdı:

Abi her sey iyi guzelde rdm abimizin dedigi gibi 36 haftalik kurde onden kiyafetsiz foto yok nasil gorucez degisimi :D 

Ahahahahaahah. Yahu :D

Olay şu ki o atlet bölgesi kıl yumağı. Kıyafetsiz çıksam o siyah atlet ne derdiniz :D

Kışın ortasında da kes et üşeniyorum. Artık 3. uzun kürde yaza doğru bol bol atarım. 

Keza bu sefer evrim kürü olacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Feng, 11 saat önce yazdı:

Abi her sey iyi guzelde rdm abimizin dedigi gibi 36 haftalik kurde onden kiyafetsiz foto yok nasil gorucez degisimi :D 

Onun Türkan Şoray kuralları var, soyunmaz ve öpüşmez. Salonda öpüşmesin zaten de, soyunmaması kötü oldu :P 

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Onun Türkan Şoray kuralları var, soyunmaz ve öpüşmez. Salonda öpüşmesin zaten de, soyunmaması kötü oldu :P 

Bunlar hep senin başının altından çıktı dedem :D

Leepriest35, 13 saat önce yazdı:

Arşiv niteliğinde kesinlikle yeni başlayanların baştan sona okuması gerekiyor. 

Çok teşekkürler kardeşim. Forum ruhuna uygun olarak, bol bol gözlem ile yaşadıklarımı eksiksiz gediksiz anlatmaya çalıştım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Evet canlar. 

3 gün önce PCT sürecini başlattım. 3000Uı ovitrelleyi karından enjekte ettim. Varlığını 1 sonraki gün belli etti. Şu hali ile pregnly'dan daha hızlı etki ettiğini söyleyebilirim. Testisler dolmaya ve büyümeye başladı. Beraberinde ayarsız cinsel istek ve ereksiyonda baş gösterdi. 

2 gün sonra 2. dozu vurup 9 gün sonrada Klomen sürecini başlatacağım. 

İlk intiba olarak Ovitrelleyi pregnlydan çok beğendim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Evet canlar. 

3 gün önce PCT sürecini başlattım. 3000Uı ovitrelleyi karından enjekte ettim. Varlığını 1 sonraki gün belli etti. Şu hali ile pregnly'dan daha hızlı etki ettiğini söyleyebilirim. Testisler dolmaya ve büyümeye başladı. Beraberinde ayarsız cinsel istek ve ereksiyonda baş gösterdi. 

2 gün sonra 2. dozu vurup 9 gün sonrada Klomen sürecini başlatacağım. 

İlk intiba olarak Ovitrelleyi pregnlydan çok beğendim. 

Abi ovitrelleyi son testo enjeksiyonundan sonraki gün mü başladın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Genelde onu tavsiye ediyorlar ama ben pek öyle yapmıyorum.

Enhantate kullanıyordum en son. Son enjeksiyondan 1 hafta sonra başladım. Kandakini biraz tüketsin sonra PCT başlasın gibi bir düşünceye sahibim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 1 dakika önce yazdı:

Berbat dunyaya hosgeldin abi ilk pctn galba allah sabir versin 😂

Yok ilki değil.

Deca dickli bir PCT geçirdim bu ne ki :D

Şuan için mod düşmesi vs söz konusu değil. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 4 dakika önce yazdı:

Iyi valla sevindim senin icin :D

Şunu bitireyim de sonraki kür için sabırsızlanıyorum. Yine 10 aylık olacak. Bu kür, doku oluşturmaya ve altyapıyı oturtmaya yönelikti. Diğeri evrim kürü olacak. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Şunu bitireyim de sonraki kür için sabırsızlanıyorum. Yine 10 aylık olacak. Bu kür, doku oluşturmaya ve altyapıyı oturtmaya yönelikti. Diğeri evrim kürü olacak. 

Benim de diğer kürüm 5 aylık olacak içinde deca vs eklemeyi düşünüyorum. Spora 9 ay ara verdim 2 hafta önce tekrar başladım 3 ay boyunca naturel bir şekilde kilo verip (sonlarda belki cardarine ekleyebilirim duruma göre) küre start vermeyi düşünüyorum. Umarım ikimizde diğer kürlerden max verimi alırız abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

10 gün sonra.

Ben son sayfadaki cevaplari gormemisim pardon :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

PCT devam ediyor. Hala mod düşmesi olmadığı gibi cinsellik iyice kontrolden çıktı. Kürde azman oldum diyordum o halt etmiş. Sanıyorum ovitrellenin tetiklediği LH - FSH yüzünden. Şimdilik kilo ve güç kaybı yok. Cumartesi Klomene başlıyorum.

61afc8d68ac07_WhatsAppImage2021-12-07at23_45_39.thumb.jpeg.02e502274a6dd1636c72861c32c553c3.jpeg

Sivilcelerin durumu da fotodaki gibi. Azalmaya başladılar. Sağ kolumdaki sertleşmiş ve bir türlü iyileşmeyen sivilce iyileşmeye başladı. Bu pozda sırtta derinlik yok gibi görünebilir lakin derinlik esasında iyi. Deadlift mirası bana :)

61afc8db419a5_WhatsAppImage2021-12-06at22_05_53.thumb.jpeg.96ff44e2a73139e123cf632ebe40b67c.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar. 

PCT hali hazırda devam ediyor. Ovitrelle enjeksiyonundan sonra sadece klomen ile devam ediyorum. toplamda 30 gün sürecek. Şimdilik göğüs uçlarında abartı hassasiyet, kaşıntı, dikleşme ve büyüme olmadığı için tamoksifeni dahil etmedim. Ancak gidişata göre tahminen 5 gün sonra almam gerekebilir.

Cinsel istek "INSANE MODE" dan "İnsani moda" geldi çok şükür :D Sabah ereksiyonu dahil her şey tertemiz oluyor. Cinsel birleşmede ereksiyon sorunu yada ereksiyonu muhafaza etme sorunu yaşamıyorum. Olduk olmadık yerde aklıma sex gelmiyor. Yani olması gereken hale geldi :)

Sivilce konusu ise maalesef devam ediyor. Tam bitiyor galiba dediğin yerde yenisi çıkıyor. Çok acayip. Sanıyorum bir kaç ay daha böyle devam edecek. Ki umuyorum en fazla o kadar eder çünkü yeni uzun kürüme başlayacağım ve ona sivilceli girmek istemiyorum.

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

PCT sürecim devam ediyor. Bu süreçte bırakın kilo vermeyi 1 kilo daha aldım. Artık 81kg'ım. Göğüs ucu kaşıntıları başladığı için tamoksifeni de PCT ye dahil ettim. Güç kaybı hiç yok. Karamsarlık ve mod düşüklüğü de yok. Sadece kendimi bir tık daha sinirli hissediyorum. Ancak işlerin çok yoğun dönemine denk geldiği için mi yoksa PCT ile mi alakalı henüz kestiremedim. 

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    881
rastlantisal, 33 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

PCT sürecim devam ediyor. Bu süreçte bırakın kilo vermeyi 1 kilo daha aldım. Artık 81kg'ım. Göğüs ucu kaşıntıları başladığı için tamoksifeni de PCT ye dahil ettim. Güç kaybı hiç yok. Karamsarlık ve mod düşüklüğü de yok. Sadece kendimi bir tık daha sinirli hissediyorum. Ancak işlerin çok yoğun dönemine denk geldiği için mi yoksa PCT ile mi alakalı henüz kestiremedim. 

Saygılarımla.

şuan sadece klomen ile mi devam abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

şuan sadece klomen ile mi devam abi

1 Klomene 1 tamoksifen ekledim 2 gün önce. 

Toplamda 1 ay tamoksifen kullanacağım. Bu başlığı takip edenler bilir testislerimi kumpassla ölçmüştüm. :D

1 ay 1 hafta sonunda tekrar ölçüp duruma bakacağım. Ona göre PCT bitecek veya biraz daha ilave süre eklenecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

1 Klomene 1 tamoksifen ekledim 2 gün önce. 

Toplamda 1 ay tamoksifen kullanacağım. Bu başlığı takip edenler bilir testislerimi kumpassla ölçmüştüm. :D

1 ay 1 hafta sonunda tekrar ölçüp duruma bakacağım. Ona göre PCT bitecek veya biraz daha ilave süre eklenecek.

Milletimize kurulan kumpasları görüyor, ve tüm dünyaya boyunun ölçüsünü göstereceğimizi buradan ilan ediyoruz :D

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 4 saat önce yazdı:

Abi tahlil sonuclarini da paylassaydin iyi olur konu icin

Onu PCT sonrası yaptıracağım. 10 ay kürde kalınca "döngü açık"mıdır acaba?" diye bir soru akılda olmadığı için.

PCT bitsin, tamoksifen ve klomenin yarılanma ömrü tamamlasın direk özelde yaptıracağım. Haliyle de paylaşacağım burada.

Asıl üzerinde durduğum sonraki kürüm. PCT sonu test ile bu kür bitecek.

1 şubat gibi yeni uzun kürüme başlayacağım. Baya üzerinde düşünüyorum. Bu seferki evrim kürü olacak. Yakında başlık açarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

PCT devam ediyor. Klomenin 13. gününde olmam lazım. Yani özetle 17 gün civarı daha kaldı PCT bitmesine. Beraberinde kullandığım tamoksifene bağlı olarak yüzümde bir kaç sivilce çıktı ki normal. Mod düşüklüğü, güç düşmesi, enerjisizlik gibi negatif şeyleri yaşamıyorum. 

Kürden kalan omuz sivilceleri bir türlü azalmayınca boldenon ile peydahlanan yeni tüy ve kılların köklerinde bakteriyel bir problem olabileceğini düşünerek antibiyotik tedavisine başladım. Tedavinin 3. günü bugün. Sivilcelerde gerileme başladı. Antibiyotik tercihi olarak alerjik yükü olmayan klindamisin etken maddeli olanını tercih ettim. Bunu 7 gün daha devam ettireceğim. 10 günün sonunda hatrı sayılır bir düzelme olursa bir daha başıma geldiğinde antibiyotikli pomat deneyeceğim. 

Antibiyotik öncesi sağ ve sol omuzdan foto çektim. Antibiyotik sonrası da çekerim ve beraber kıyaslarız işe yarayıp yaramadığını.

Saygılarımla.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

bende kür sonrası geçmeyen sivilceler var antibiyotik kullanıyorum sivilce çıkmamaya başladı demem o ki antibiyotik işe yarıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dostum yeni kür için 1 Şubat erken gibi pct dahil 3 ay araya koyarsan daha saglıklı olur yinede sen bilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

Dostum yeni kür için 1 Şubat erken gibi pct dahil 3 ay araya koyarsan daha saglıklı olur yinede sen bilirsin. 

10 ay kür 2 ay PCT. Kalan ömrümü sağlığım müsaade ettiği sürece bu şekilde gitmeyi planlıyorum. PCT bitince, yeni küre başlamadan karaciğer enzim testi, böbreklerle ilgili kontroller, tam kan testi ve alışık olduğumuz hormon testlerini yapıp duruma bakacağım. Eğer her şey yolunda ise beklemenin hiç gereği yok. Zaten beni iyi kötü anladınız. Yüksek dozla kısa kürler yerine daha düşük dozlarla uzun kürler tercih ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Anladımda değerlerin uygun olması organların yorulmadıgını engellemez eninde sonunda organ yetmezliğine çıkabilir başta kalp büyüyor zaten dinlendirmen lazım daha sağlıklı ben seni düşündüğüm için yazdım yanlış anlama beni 

Kendimden biliyorum ilaçların sağladığı özgüven güç antreman isteği çok iyi farkındayım ama creatine AOL glutamine ilede kürsüz devam edilebilir sağlıktan ötesi yok ilaç delisi olmayalım bence ( bende aynı durumdayım dinlenme evresindeyim bilgin olsun )

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.