Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.229

Merhaba canlar.

Genel kürün 33. haftası, boldenonun 1. haftasının başından selamlar.

Evet aslında bunu yarın yazacaktım. Adet edindiğim üzere ilk enjeksiyonu yapıp yazıyordum ancak bu hafta extra bir şey oldu.

Gün içi yaptırdığım antijen testinde pozitif çıktım. En ufak soğuk algınlığı belirtisinde işyerinin anlaşmalı olduğu özel hastanede ücretsiz olarak yaptırıyoruz. Orda pozitif çıkınca peşi sıra PCR da yaptırdım. Hafif soğuk algınlığı belirtisi ilk perşembe görünmüştü. Kimseyi riske atmamak için o gün antrenman dahil her şeyi iptal edip eve kapandık. 

Velhasıl sene başında aldığım ağırlık setlerim yine yardımıma yetişecek :)

Testosteronu kesmeyi düşünmüyorum ancak şu noktada boldenonu kesip kesmeme noktasında kararsızım. An itibari ile grip belirtim bile yok. Yarın ki durumuma göre boldeye karar vereceğim.

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

Evet aslında bunu yarın yazacaktım. Adet edindiğim üzere ilk enjeksiyonu yapıp yazıyordum ancak bu hafta extra bir şey oldu.

Gün içi yaptırdığım antijen testinde pozitif çıktım. En ufak soğuk algınlığı belirtisinde işyerinin anlaşmalı olduğu özel hastanede ücretsiz olarak yaptırıyoruz. Orda pozitif çıkınca peşi sıra PCR da yaptırdım. Hafif soğuk algınlığı belirtisi ilk perşembe görünmüştü. Kimseyi riske atmamak için o gün antrenman dahil her şeyi iptal edip eve kapandık. 

Testosteronu kesmeyi düşünmüyorum ancak şu noktada boldenonu kesip kesmeme noktasında kararsızım. An itibari ile grip belirtim bile yok. Yarın ki durumuma göre boldeye karar vereceğim.

Saygılarımla.

Bence kesme abi biraz daha gözlemle geçmiş olsun 👍🏼

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

Saygılarımla.

Geçmiş olsun abi boldenon kaçındı haftada? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Semih Erarslan, 36 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun abi boldenon kaçındı haftada? 

Yanlışlıkla eksik yazmışım. 18. haftaya başlıyorum boldenonda. Çok teşekkürler.

Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Bence kesme abi biraz daha gözlemle geçmiş olsun 👍🏼

Çok teşekkürler. Bir kaç gün içinde kendini belli eder zaten. Neden kesmeyeyim diyorum çünkü zaten kanımda yeteri kadar var. Şimdi kessem yarılanma süresine gelene kadar covidi öyle yada böyle atlatmış oluyorum zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Dedem geçmiş olsun, kürde covide yakalanmak konusunda keşke bana özenmeseydin :)

Testoyu değil de Boldenon'u kesmelisin bence, çünkü  her ihtimale karşı kanı sulandırman şart. Biz riskli gruptayız gençlere bakma sen :) Kan vermiş olsadın kesme devam derdim ama kan da vermedin sen.

Zaten 18 hafta yaptın, kür için buraya kadarmış demek, herşey buraya kadarmış demekten daha iyidir. 14 gün yatış, 1 hafta da sadece iş ev arası gidiş geliş, sonra basmaya devam...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Dedem geçmiş olsun, kürde covide yakalanmak konusunda keşke bana özenmeseydin :)

Senden geri kalamazdım sayın dedem :D

Evet işten fırsat bulup bir türlü denk getiremedim kızılay araçlarını.

Olmadı kalan 1 şişeyi ilerde gireceğim deca kürü desteği olarak kenarda tutayım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Aşılıysan kolay atlatırsın bence abi ilaç konusunda ben kesmemen taraftarıyım aspirin ile kanı sulandırabilirsin yine de bi Burak abiyle konuş o doğrusunu bilir geçmiş olsun abi 👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Aşılıysan kolay atlatırsın bence abi ilaç konusunda ben kesmemen taraftarıyım aspirin ile kanı sulandırabilirsin yine de bi Burak abiyle konuş o doğrusunu bilir geçmiş olsun abi 👍🏻

Çift doz aşı oldum. Şuan bırak kötüyü hiç bir emare yok. Solunum yolu sorunları da geç eklem ağrısı bile yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Çift doz aşı oldum. Şuan bırak kötüyü hiç bir emare yok. Solunum yolu sorunları da geç eklem ağrısı bile yok.

Belirtiyi boşver sen, kalp önemli, bir replikte geçtiği gibi "kalp atıcak ağa"  Çok sindi bir virüs, sana bana bir şey yapmıyor başkasının ciğerlerini bitiriyor, kimi kalp kriziden gidiyor. Gözünü korkutmak gibi olmasın, temkin iyidir :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Genel kürün 34. haftasından selamlar canlar.

Artık boldenon yazmıyorum çünkü 18. haftası dolunca boldenonu kestim. Elimde 1 şişe kaldı ve onu da sonraki uzun kürde destek olarak tutacağım.

4 hafta daha sadece enhantate gidip kürü bitireceğim. Sonrasında PCT süreci ve yeni kür.

34 haftalık macera boyunca 1 uzun kapanma süreci, işyerinin tarihinde olmayan uzun mesai süreci, parmak kırılması, covid pozitif vs gibi türlü olumsuzluklar yaşadım. Yıldım mı? asla :)

34 hafta boyunca tertemiz ama yavaş yavaş kas kazandım. Vücut iyice yerine oturdu. Sadece testosteron kürüne giren arkadaşlar bunu göz ardı etmemeli. Testosteron sizi eğer doğal limitinize ulaşmadı iseniz hızlıca doğal limitinize taşır. Ulaştı iseniz doğal limitinizi yukarı çekip yavaş yavaş kaz kazanımı sağlar. Yani mucize beklememek gerekir. Boldenon ise benim gibi doğuştan düşük östrojen sahibi biri için çok doğru anabolik değil. Susuzluğun etkisini yaşadım. O da temiz kas kütlesine fayda sağladı. Boldenonu bir daha kullandığımda kesinlikle deca ve trene destek olarak alacağım. Çünkü benim genetiğimde biri için boldenon çok anlamlı bir şey değil.

Yani bu kür 38 hafta sürmüş olacak benim için. Hemen bitiminde testosteronun yarılanma ömründe 3 günde 1 olmak üzere 1 doz ovitrelleyi 3e bölerek kendime uygulayacağım. Testisler canlandı ise ilave doza gerek kalmayacak. Canlanmadı ise aynı dozda uygulamaya devam edeceğim. Son ovitrelle enjeksiyonundan 1 hafta sonra 30-40 günlük klomen tedavim başlayacak. Klomenin yarılanma ömrü tamamlanınca hormon testine girip duruma bakacağım. Doğal hormonlarımla 1 ay gidip peşi sıra yeni kür başlayacak.

Yani son enjeksiyonu 11 aralıkta yapacağımı düşünürsek PCT, dinlenme vs derken yeniden küre başlamam Şubat ortalarını bulacak.

Peki yeni uzun kür nasıl olacak? 

Testosteron olarak kesinlikle sustanon kullanmayı planlıyorum. En azından başlangıçta 15-16 hafta sustanon ile gidecek. Bana en çok fayda eden o çünkü. Östrojen lazım :)

Tahminen yine 40+ hafta sürecek kürde deca, ana anabolizan olacak. Misalen 7 hafta deca sonra sadece testo sonra tren vs diye gidecek. Doz konusunda her zamanki gibi düşük gitmeyi düşünüyorum. Artık bir üst sıklete geçmenin vakti geldi. 

Saygılarımla.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Merhabalar.

Daha önce bu forumda konuştuğumuz turuncu renkli ucu almaya şimdi fırsatım oldu. Yarın akşamki enjeksiyonda onu kullanacağım. Enjeksiyondan sonraki fikirlerimi de yazarım. 

Yeşil uçla olan farkını fotoğraf ile anlatayım:

618d0e1634ce4_WhatsAppImage2021-11-11at15_26.33(2).thumb.jpeg.f987326d7f4f5fd15001474e303e69bb.jpeg618d0e3cc6bc9_WhatsAppImage2021-11-11at15_26_34.thumb.jpeg.c8fde8385d9036c57321c8aa98c4df10.jpeg

Gördüğünüz gibi yeşil uca göre daha kısa ve daha ince. 

618d0e5166c22_WhatsAppImage2021-11-11at15_26.33(1).thumb.jpeg.1a7d6a9b5fdea5a6525970b547827c56.jpeg

Daha azını bulamadığım için 80 küsür liraya 500 tane aldım. Böyle mega paketle geldi :D

Sonraki kürde sustanon kullanacağım ve haftada 3 enjeksiyon (0,7ml - 0,7ml - 0,6ml) yapacağım için çokça da lazım olacak lakin yine de ömür sonuna kadar yetecek gibi bir izlenim yarattı bende :D

Medikalcilerde aşı enjektör ucu olarak geçiyor bilginiz olsun.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Evet canlar,

turuncu uç ile enjeksiyon yaptım bu akşam. Ne iğne girerken ne de çıkarken zerre acı vs hissetmedim. Enjeksiyonu isteseniz dahi hızlı yapamıyorsunuz çünkü çapı yeşile göre küçük. 

Bu ucu bana forumdaki gençlerden kim tavsiye etmişti hatırlamıyorum (yaşlılık işte :) ) ama kendisine çok teşekkür ederim. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Evet canlar,

turuncu uç ile enjeksiyon yaptım bu akşam. Ne iğne girerken ne de çıkarken zerre acı vs hissetmedim. Enjeksiyonu isteseniz dahi hızlı yapamıyorsunuz çünkü çapı yeşile göre küçük. 

Bu ucu bana forumdaki gençlerden kim tavsiye etmişti hatırlamıyorum (yaşlılık işte :) ) ama kendisine çok teşekkür ederim. 

Kalçadan mı bacaktan mı yaptın abi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Favorit, 6 saat önce yazdı:

Kalçadan mı bacaktan mı yaptın abi?

Kalçadan enjeksiyon yaptım. Bacak bir kere denedim o da çok acılı oldu o yüzden kalçadan enjeksiyon yapıyorum hep.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Feng, 17 dakika önce yazdı:

Siyaha gore farki ne? Metin abi oneriyordu sanirim

Biraz daha küçük ve ince. 

Turuncu ebatları: 0,5mm çap 25mm uzunluk

Siyah ebatları: 0,7mm çap 32mm uzunluk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Covid sonrası ilk antrenman form fotosu atayım.

Evet evet yine sırt gününden omuz fotosu ile buradayım :D

6190244175d5c_WhatsAppImage2021-11-13at22_16_49.thumb.jpeg.e710e2f5f9904dc486112a4345c09a5e.jpeg

• Beğen 9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 23 saat önce yazdı:

Evet canlar,

Turuncu uc candır abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Turuncu uc candır abi

Hah tavsiye edeni de bulmuş olduk. Tekrardan çok çok teşekkür ederim. Ben bunla bacak, kalça, omuz vs sorunsuz enjeksiyon yaparım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 59 dakika önce yazdı:

Hah tavsiye edeni de bulmuş olduk. Tekrardan çok çok teşekkür ederim. Ben bunla bacak, kalça, omuz vs sorunsuz enjeksiyon yaparım. 

Rica ederim abi bilgi ve deneyim paylastıkca gelısıyoruz 😀

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

Covid sonrası ilk antrenman form fotosu atayım.

Evet evet yine sırt gününden omuz fotosu ile buradayım :D

6190244175d5c_WhatsAppImage2021-11-13at22_16_49.thumb.jpeg.e710e2f5f9904dc486112a4345c09a5e.jpeg

Omuzlara jel enjeksiyonu yapılmış gbi maşşallah abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Semih Erarslan, 10 dakika önce yazdı:

Omuzlara jel enjeksiyonu yapılmış gbi maşşallah abi

Teşekkür ederim Semih'im. Bu kür altyapıyı oturtmak içindi oturdu.

Eksik gedik ne biliyorum. Sonraki uzun ve daha profesyonel kür ise üst seviyeye atlamak için olacak. Sevgili @metinavhocam bir cevabında bizim gibi kilo almakta sıkıntı çeken kişilerde vücudun oturmasının 2-4 kür sürdüğünü söylemişti. Oturdu da. Artık varsayılan ağırlığım 50-55 değil 75-80 kilo. Bundan sonrası ise kilodan ziyade yağ oranı ve eksiklerin tamamlanması üzerine olacak.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Genel kürün 35. haftasının sonundan selamlar canlar. 

Boldenonun yarılanma süresinin ötesine geçtim artık. Yani son boldenon enjeksiyonunun üzerinden baya zaman geçti. 

Östrojen serbest kalınca kilo 80kg'ın üzerine çıkıverdi, yanaklarım yeniden doldu, susuzluktan olduğunu düşündüğüm minik kramplar ve gergin kas bölgeleri düzeldi. Kaldırdığım ağırlıklar arttı. Mesela boldenon üzerimde etkili iken lat pull down 70kg'da çalışıyordum. Vücut yeniden su toplamaya başlayınca 90kg'a çıktı. Hadi günümde olduğum için 10kg fazla kaldırmış olayım. Ama diğer 10 kg kesinlikle östrojenden dolayı vücudun topladığı suyun etkisi. Tüm bunlar gösteriyor ki sayın @Feng boldenon konusunda haklı. Yani benim vücudumda östrojeni baskıladı ve kür boyunca bunu hissettim.

Buradan boldenon işe yaramaz anlamı çıkmamalı. Östrojeni baskılayabildiği anlamı çıkmalı. 

Cinsel istek veya ereksiyon konusunda şuan için herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. 

Uzun kürümün bitmesine de 3 hafta kaldı.

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Merhaba arkadaşlar

Kürün 36. haftasının sonundan sevgilerle. Bu akşam kendime son iran enhantate enjeksiyonunu da yaptım. 

Yani artık PCT sürecine başlayacağım. 

Tüm bu uzun sürecin bana katkısı 5+ kg oldu. Hatlar iyice oturdu ve yağ oranında fark edilir düşüş oldu. Su tutumu boldenondan sonra ancak ancak normal haline gelmeye başladı. Öyle kürü bırakınca atacağım su da yok. Umuyorum PCT dönemini de kür dönemi gibi sorunsuz ve tertemiz atlatırım. 

Şimdi PCT + dinlenme 2 ay bekleyip yeni uzun kürü planlama vakti. Bu seferki biraz daha kompleks olacak. Çünkü vücuduma ne yarıyor ne yaramıyor öğrendim. 

Artıları:

++ Tertemiz kas kütlesinin artırılması. Çevremde tüm sürecimi bilen herkes bu konuda hemfikir. Ki hatırlarsanız istediğim bu idi. Doğal limitine dayanmış ve 41 yaşında biri için 5+ kilo kas kazanmak şahane bir şey.

++ Cinsel hayat tüm süreç boyunca 17 yaşındaki halime döndü :)

++ Daha keskin daha net ruh hali. Normalde de pozitif biriyim. O iyiden pekişti. 

Eksileri: 

-- Sustanon zamanı sırtta cilt yağlanması

-- Boldenon zamanında omuzda sivilce

-- Kıllanma :)

-- Boldenon zamanı baş ağrıları (bilhassa şekerleme yaptığım zamanlarda), kafada basınç hissi, gürbüz köy çocukları gibi al yanak olmak :)

-- Boldenon zamanı düşük östrojene bağlı olarak kramplar ve gergin kas bölgeleri.

-- Boldenon zamanı prostat da hafif baskı.

Forum genelinde görülen bazı yan etkilerin bendeki hali ise;

Sinirlilik hali: Hiç olmadı. Normalde çok asabi bir yapım var ama ben bunu özdenetim ile kontrol altına aldım ve çok neşeli bir adama dönüştüm. Tüm kür boyunca bu hiç değişmedi.

Duygusal dalgalanma: Bunu deca küründe yaşamıştım. Bu uzun kürümde ise hiç yaşamadım.

Cinsel isteksizlik: Yakınından geçmedim.

Ereksiyon sorunları: Bu da hiç uğramadı bana :)

Düşük enerji modu: Hiç olmadı. 

Kendime dair çıkarımlarım ise:

- Zaten doğal olarak düşük östrojen yüksek testosteron seviyesinde olduğum için östrojeni baskılayacak her şeyden uzak durmak menfaatime olur. Östrojen benim metabolizmam için testosteron kadar elzem.

- Soğanın testis boyuna etkisi kesin. Günlük 1 adet büyük boy soğan tüketiminde küçülme durmuşken soğan tüketimini kesince küçülme devam ediyor. Kür çok uzun olduğu için rahatlıkla gözlemleme şansım oldu.

- Çinko kullanımı da testis boyutunun küçülmesini yavaşlatıyor. 

- Panik yapma! göğüs ucu kaşıntısı da olabilir, kıllanabilirsinde, sivilceler çıkabilir. Nedenine ve çözümüne odaklan. 

- Benim için en verimli bulk kürü yüksek östrojene sebep olacak anabolizanlar ve beslenmede insüline odaklanacak bir diyet ile mümkün. 

- Uzun kürde muhakkak kan ver. 

- Uzun kürde 12 haftada 1 muhakkak düşük doz Ovitrelle kullan.

Tüm süreç boyunca yanımda olan, desteğini ve tavsiyelerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar

Kürün 36. haftasının sonundan sevgilerle. Bu akşam kendime son iran enhantate enjeksiyonunu da yaptım. 

Yani artık PCT sürecine başlayacağım. 

Tüm bu uzun sürecin bana katkısı 5+ kg oldu. Hatlar iyice oturdu ve yağ oranında fark edilir düşüş oldu. Su tutumu boldenondan sonra ancak ancak normal haline gelmeye başladı. Öyle kürü bırakınca atacağım su da yok. Umuyorum PCT dönemini de kür dönemi gibi sorunsuz ve tertemiz atlatırım. 

Şimdi PCT + dinlenme 2 ay bekleyip yeni uzun kürü planlama vakti. Bu seferki biraz daha kompleks olacak. Çünkü vücuduma ne yarıyor ne yaramıyor öğrendim. 

Artıları:

++ Tertemiz kas kütlesinin artırılması. Çevremde tüm sürecimi bilen herkes bu konuda hemfikir. Ki hatırlarsanız istediğim bu idi. Doğal limitine dayanmış ve 41 yaşında biri için 5+ kilo kas kazanmak şahane bir şey.

++ Cinsel hayat tüm süreç boyunca 17 yaşındaki halime döndü :)

++ Daha keskin daha net ruh hali. Normalde de pozitif biriyim. O iyiden pekişti. 

Eksileri: 

-- Sustanon zamanı sırtta cilt yağlanması

-- Boldenon zamanında omuzda sivilce

-- Kıllanma :)

-- Boldenon zamanı baş ağrıları (bilhassa şekerleme yaptığım zamanlarda), kafada basınç hissi, gürbüz köy çocukları gibi al yanak olmak :)

-- Boldenon zamanı düşük östrojene bağlı olarak kramplar ve gergin kas bölgeleri.

-- Boldenon zamanı prostat da hafif baskı.

Forum genelinde görülen bazı yan etkilerin bendeki hali ise;

Sinirlilik hali: Hiç olmadı. Normalde çok asabi bir yapım var ama ben bunu özdenetim ile kontrol altına aldım ve çok neşeli bir adama dönüştüm. Tüm kür boyunca bu hiç değişmedi.

Duygusal dalgalanma: Bunu deca küründe yaşamıştım. Bu uzun kürümde ise hiç yaşamadım.

Cinsel isteksizlik: Yakınından geçmedim.

Ereksiyon sorunları: Bu da hiç uğramadı bana :)

Düşük enerji modu: Hiç olmadı. 

Kendime dair çıkarımlarım ise:

- Zaten doğal olarak düşük östrojen yüksek testosteron seviyesinde olduğum için östrojeni baskılayacak her şeyden uzak durmak menfaatime olur. Östrojen benim metabolizmam için testosteron kadar elzem.

- Soğanın testis boyuna etkisi kesin. Günlük 1 adet büyük boy soğan tüketiminde küçülme durmuşken soğan tüketimini kesince küçülme devam ediyor. Kür çok uzun olduğu için rahatlıkla gözlemleme şansım oldu.

- Çinko kullanımı da testis boyutunun küçülmesini yavaşlatıyor. 

- Panik yapma! göğüs ucu kaşıntısı da olabilir, kıllanabilirsinde, sivilceler çıkabilir. Nedenine ve çözümüne odaklan. 

- Benim için en verimli bulk kürü yüksek östrojene sebep olacak anabolizanlar ve beslenmede insüline odaklanacak bir diyet ile mümkün. 

- Uzun kürde muhakkak kan ver. 

- Uzun kürde 12 haftada 1 muhakkak düşük doz Ovitrelle kullan.

Tüm süreç boyunca yanımda olan, desteğini ve tavsiyelerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla.

tebrikler abi. pct sonrası forumunu paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyorum. yeni kür planlamanı da paylaşırsan ben ve diğer arkadaşlar için güzel bir yol olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Askabar, 46 dakika önce yazdı:

tebrikler abi. pct sonrası forumunu paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyorum. yeni kür planlamanı da paylaşırsan ben ve diğer arkadaşlar için güzel bir yol olur.

Teşekkür ederim. PCT sonrası zaten sonraki kürün başlangıcına denk geliyor. 

Onun içinde yeni başlık açacağım. Ana şablon aklımda oturmuş olsa da detayları tam netleştirmedim. Her şey kesinleşsin tüm planı paylaşacağım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.