Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.232
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Bu arada bende haftada 1 doxtinex gectigimden beri çok daha iyi hissediyorum bu aralar biraz daha izliyecegim kendimi

Abicim sadece testoya bile girsen ister istemez o hormonlar yükseliyor. Prolaktin çok elzem bir hormon. Normal seviyelerde tutmak iyi geliyor.Hele ki sen nor19 grubuna girdin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Abicim sadece testoya bile girsen ister istemez o hormonlar yükseliyor. Prolaktin çok elzem bir hormon. Normal seviyelerde tutmak iyi geliyor.Hele ki sen nor19 grubuna girdin.

Haklısın abi artık adım adım izleyerek ilerliyorum olabildiğince hatalar oluyor illaki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Ben hep derim prolaktin düşman başına :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Genel kür 29. hafta boldenon 14. haftadan selamlar.

Boldenon artık iyiden iyiye etkisini göstermeye başladı. Keza tüm yoğun spora rağmen ağırlığım 2kg arttı. Doğrusu bu kadar sert değişim beklemiyordum.

Sirke konusunu 3 gün denedim ve sivilceler azaldı. Sonraki 4 gün sonucu görmek için uygulamadım tekrar arttı. Yani sirke işe yarıyor arkadaşlar. Ayrıca değerli dostum @Rdmin tavsiye ettiği sivilceler için temizlik jelini de bugün aldım. Onu da kullanır sonucu yazarım.

615ad3c20e768_WhatsAppImage2021-10-04at12_09_39.thumb.jpeg.42eb2cf4869c405dab81f58ea39be3d5.jpeg

Bu foto vücut tamamen soğukken çekildi. Üzerimki t-shirt L beden

615ad3e21f1a5_WhatsAppImage2021-10-04at11_49_28.thumb.jpeg.0a7a15c461171289be04f947ccadb902.jpeg

615ad3e148464_WhatsAppImage2021-10-04at11_49.28(1).thumb.jpeg.df628c48c4c4e383018afb023c06a9c8.jpeg

Görüleceği üzere sivilceler bu durumda. Sadece omuz başlarında var. Şimdilik başka yerlere pek yayılmadı. Sağ omuzda sola göre daha fazla.

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Genel testosteron kürünün 30. haftası, boldenon kürünün 15. haftasından selamlar olsun canlar.

Boldenon artık varlığını tamamen belli etti. Hiç ödem vs yapmadan yavaş yavaş geliştiriyor. Kaslarda o gelişimi görüyorsunuz. Omuz sivilceleri hariç herhangi bir sorun da yaşamıyorum. Arada tahammülsüzlük olabiliyor lakin sebebini bilince yatışması çok kolay oluyor. 

Bir diğer konu ise göğüs ucu hassasiyeti namına hiç bir şey kalmadı. 10 günde 1 yarım tablet dostinex alıyordum. Buna da gerek kalmadı. Östrojen yukarlarda olmayınca prolaktin de pek çıkmıyor demek ki.

Elimde bu hafta ile beraber 8 haftalık boldenon kaldı. 

Kick box + body buildinge enerjim yetmesine rağmen şimdilik kickbox tarafını haftada 1 e düşürmeye karar verdim. Tüm antrenmanlara kondisyonum yetiyor lakin pandalara dönmüştüm. Oturduğum yerde uyuyakalıyordum. :)

body3.thumb.jpeg.1ee2c938f8bc43095ad3c8861c5a22ac.jpeg

body2.jpeg.4426137192640ca3b2f0425de784428c.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 50 dakika önce yazdı:

Genel testosteron kürünün 30. haftası, boldenon kürünün 15. haftasından selamlar olsun canlar.

Boldenon artık varlığını tamamen belli etti. Hiç ödem vs yapmadan yavaş yavaş geliştiriyor. Kaslarda o gelişimi görüyorsunuz. Omuz sivilceleri hariç herhangi bir sorun da yaşamıyorum. Arada tahammülsüzlük olabiliyor lakin sebebini bilince yatışması çok kolay oluyor. 

Bir diğer konu ise göğüs ucu hassasiyeti namına hiç bir şey kalmadı. 10 günde 1 yarım tablet dostinex alıyordum. Buna da gerek kalmadı. Östrojen yukarlarda olmayınca prolaktin de pek çıkmıyor demek ki.

Kick box + body buildinge enerjim yetmesine rağmen şimdilik kickbox tarafını haftada 1 e düşürmeye karar verdim. Tüm antrenmanlara kondisyonum yetiyor lakin pandalara dönmüştüm. Oturduğum yerde uyuyakalıyordum. :)

Saygılarımla.

Vücut temizlenmiş jilet gibi olmuşun abi shredded 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Saygılarımla.

Tebrikler abi form gelmeye başlamış 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Çok teşekkür ederim canlar. 

Mesajlarınız motive ediyor. Boldenon bu konuda çok iyi. Sivilce derdi de olmasa peynir ekmek :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Türkan Şoray gibi öpüşmem, soyunmam kuralların mı var @rastlantisal  dede :)

Çıkar şu üzerini artık poz verirken.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
Rdm, Şimdi yazdı:

Türkan Şoray gibi öpüşmem, soyunmam kuralların mı var @rastlantisal  dede :)

Çıkar şu üzerini artık poz verirken.

:D :D :D :D :D :D :D

Peki sonraki haftanın pozu da öyle olsun madem. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Dün sağ kalçadan enjeksiyon yaparken kalça kasları bir anda kendini kastı. Bu tamamen kontrolümün dışında gerçekleşti. 

Oysa ne girerken ne de enjekte ederken en ufak ağrı sızı yoktu. Sanıyorum sinire yakın bir noktaya enjekte yaptım. Enjeksiyonun 1/4ü kala yarıda kesip diğer kalçadan tamamladım. Bugün de enjeksiyon bölgesinde biraz ağrı var. Kendime 70den fazla enjeksiyon yaptım ilk kez başıma böyle bir şey geldi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

Dün sağ kalçadan enjeksiyon yaparken kalça kasları bir anda kendini kastı. Bu tamamen kontrolümün dışında gerçekleşti. 

Oysa ne girerken ne de enjekte ederken en ufak ağrı sızı yoktu. Sanıyorum sinire yakın bir noktaya enjekte yaptım. Enjeksiyonun 1/4ü kala yarıda kesip diğer kalçadan tamamladım. Bugün de enjeksiyon bölgesinde biraz ağrı var. Kendime 70den fazla enjeksiyon yaptım ilk kez başıma böyle bir şey geldi. 

Evet arada oluyor bu. Sinire gelmiş maalesef. Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
Mickey, 4 dakika önce yazdı:

Evet arada oluyor bu. Sinire gelmiş maalesef. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim sevgili üstadım. En azından sinir nereden geçiyor iyi biliyorum artık :)))

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim sevgili üstadım. En azından sinir nereden geçiyor iyi biliyorum artık :)))

Sinire değil de damara denk getirmiştim ben bir defasında. Bildiğim tototan işemek kavramının bir değişik versiyonunu yaşamıştım :) 1.5 metre ilerideki duvara kadar fışkırdı kan. Oluyor demek ki böyle şeyler :) 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Genel kürün 31. haftası, bodenonun 16. haftasından sevgilerle.

Boldenon gürül gürül çalışıyor. Farkı görebiliyorsun. Omuz sivilceleri de gürül gürül devam ediyor :) Sirke, sivilce sabunları vs çare olmadı. Karaciğer değerleri normal. Neyse ki kür bitince onlarda düzelecek nasılsa. 

Durum kontrolü için Burak Hocam E vitaminini vs kestirdi. E vitaminsiz enjeksiyon yapınca, enjeksiyonda ne büyük rahatlık olduğunu anlıyorsun. Biraz daha ağrılı enjeksiyon oldu lakin abartılacak bir durum yok.

Elimde 6-7 haftalık boldenon kaldı. Sonra 1 ay daha sadece testo ve peşi sıra PCT.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Genel kürün 31. haftası, bodenonun 16. haftasından sevgilerle.

Boldenon gürül gürül çalışıyor. Farkı görebiliyorsun. Omuz sivilceleri de gürül gürül devam ediyor :) Sirke, sivilce sabunları vs çare olmadı. Karaciğer değerleri normal. Neyse ki kür bitince onlarda düzelecek nasılsa. 

Durum kontrolü için Burak Hocam E vitaminini vs kestirdi. E vitaminsiz enjeksiyon yapınca, enjeksiyonda ne büyük rahatlık olduğunu anlıyorsun. Biraz daha ağrılı enjeksiyon oldu lakin abartılacak bir durum yok.

Elimde 6-7 haftalık boldenon kaldı. Sonra 1 ay daha sadece testo ve peşi sıra PCT.

Saygılarımla.

Bunlardan bizene dede, iyi kötü atletli siyah beyaz efektle kamufle edilmiş form görüyorduk, şimdi o da yok :P

Ben benim konuyu güncellemiyorum TRT'deyim diye, istiyorsan sabah antrenman sonrasi form nasil atılır gösterttireyim :D

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
Rdm, 9 saat önce yazdı:

Bunlardan bizene dede, iyi kötü atletli siyah beyaz efektle kamufle edilmiş form görüyorduk, şimdi o da yok :P

Ben benim konuyu güncellemiyorum TRT'deyim diye, istiyorsan sabah antrenman sonrasi form nasil atılır gösterttireyim :D

:D :D :D

Sevgili dedem her hafta form atıp ne edeceğiz. O kadar hızlı değişmiyoruz malesef :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Sırt gününden dedenin attığı lafa ithafen pozsuz sırt fotosu atıyorum.

Zaten oldum olası poz işlerini beceremem. Ruh hala powerlifter :D

Biri poz ver dedimi deadlifte giresim geliyor :D

616f208a1be50_srttt.thumb.jpeg.06353484b1d71aba09141b7cc73648f1.jpeg

Sırtta ve bilhassa sağ omuz başında ufak sivilceleri görebilirsiniz. En büyük yardımcım yani eşim sağ olsun temizleyip dezenfekte ediyor sürekli. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
rastlantisal, 19.10.2021 - 22:47 yazdı:

Sırt gününden dedenin attığı lafa ithafen pozsuz sırt fotosu atıyorum.

Zaten oldum olası poz işlerini beceremem. Ruh hala powerlifter :D

Biri poz ver dedimi deadlifte giresim geliyor :D

Sırtta ve bilhassa sağ omuz başında ufak sivilceleri görebilirsiniz. En büyük yardımcım yani eşim sağ olsun temizleyip dezenfekte ediyor sürekli. 

hocam maşallah son zamanlarda beden mi attınız nedir daha büyük geliyorsunuz gözüme tebrikler :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
forbit, 8 saat önce yazdı:

hocam maşallah son zamanlarda beden mi attınız nedir daha büyük geliyorsunuz gözüme tebrikler :D 

Çok teşekkürler. 

Boldenon iyiden varlığını gösterdi. @LovingBurak Hocamın danışmanlığında gayet güzel gidiyor. 

Şuan L beden omuz - Sırt - Göğüs tarafından badi gibi oturuyor. Bol kesim M beden de rahat ediyorum. 

Hatta geçen haftalarda iş görüşmem vardı. İşten eve gelip gömleği vs giyer giderim görüşmeye dedim. Gardıropta içine girebildiğim gömlek bulamadım. Çok öncelerden hediye gelmiş ama bol geldiği için giymediğim L beden gömleğe zor bela girip görüşmeye gidebildim. :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Rdm, 12.10.2021 - 12:52 yazdı:

Sinire değil de damara denk getirmiştim ben bir defasında. Bildiğim tototan işemek kavramının bir değişik versiyonunu yaşamıştım :) 1.5 metre ilerideki duvara kadar fışkırdı kan. Oluyor demek ki böyle şeyler :) 

Abi bu dediğin daha dün bacaktan yaparken başıma geldi iğneyi bit çıkardım tanzikli fışkiye gibi mübarek 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Evet canlar sivilcelenme hız kesmeden devam ediyor. Biri kuruyunca başkası çıkıveriyor. Bu dert de olmasa tertemiz boldenona girdim çıktım diyeceğim ama can sıkıcı.

Sayın @metinavhocam bir başlıkta vücut sivilceleri için kremden bahsetmişti ama başlığı tekrar arayıp bulamadım. 

61715b3e8edeb_WhatsAppImage2021-10-21at14_55_37.thumb.jpeg.052a1093f17521370ec4ecaad925ebba.jpeg

Sol omuz böyle. Omuz trapez bu şekilde. Sırtta hemen hemen bir şey yok. Sağ omuzda da pek bir şey yok. Tek bir tarafta olmuş olması bana garip geliyor. :)

Hadi bu boldenon böyle geçiyor da sonraki boldenon küründe muhakkak buna çözüm bulacağım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232

Genel kürün 32. haftası, Boldenonun 17. haftasından selamlar.

Sivilce sorunu için tavsiye üzerine, aldığım desteklerden çinko ve C vitamini hariç her şeyi çıkarmıştım. 

Bu hafta sivilceli bölgedeki deri kabarması gitti. Sivilceler gerilemeye başladı ve son 3 gündür yeni sivilce oluşumu yok. Sanıyorum Boldenon ve E vitamini beraber olduğunda bende böyle bir etki yarattı.

Uzun süredir göğüs uçlarında en ufak bir canlılık olmadı. Ya boldenon östrojeni bağlıyor ve bağlı olarak prolaktin aşağılarda geziyor, ya da vücut bu düzene alıştı artık göğüs ucu hassasiyeti ile ilgili bir şeyler yaşamayacağım.

Bunların cevabını artık şimdiden üzerinde kafa patlattığım 3. ve yine 10 ay sürecek kürümde öğreneceğiz.

Saygılarımla.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Ufak sivilceler bende de var ama fazla kafaya takıyorsun abi sen sanki :) boş koy sal gitsin kendi kendine geçerler özellikle yaz aylarında güneşlendigin zaman hepsi yok olacak 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.232
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Ufak sivilceler bende de var ama fazla kafaya takıyorsun abi sen sanki :) boş koy sal gitsin kendi kendine geçerler özellikle yaz aylarında güneşlendigin zaman hepsi yok olacak 

Ya aslında kafaya takmaktan değil de biliyorsunuz gözlemlemeyi seviyorum. Bu da gözlem gerektiren bir değişiklik. Ondan üzerinde duruyorum.

Testislerini kumpasla ölçmüş bir adam bunu gözden kaçırsa olmazdı :D

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.