Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.220
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Bence tam tersi idmandan sonra hızlı sindirim önemli kaslara glikoz taşınması açısından sebzeler sindirimi yavaşlatıyor malesef 

Onu da antrenman öncesi aldığım basit karb ile çözüyorum aslında. En basit şekerler hariç 1 saatten önce sindirilebilir hiç bir karb kaynağı yok maalesef. Yani antrenman sonu depoları için antrenmandan 2 saat önce karbonhitrat almış olmak gerek.

O konuda şeker ihtiva eden sıvı içecekler çok daha iş görür. Genelde 15-20dk da sindirilmiş oluyorlar.

İçer içmez yada yer yemez kan şekerinizin yükselmeye başlaması ise şekerin küçük bir miktarının ağızda sindirilmesinden kaynaklanıyor. Asıl emilim 12 parmak bağırsağında parçalanıp ince bağırsağa geçmesi ile başlıyor. Bunlar vakit alan şeyler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun abi en kısa sürede toparlaman dileklerimle

Canım kardeşim çok teşekkür ederim. Kırık iyileşti ama bir miktar doku eziği kaldı. O da hemen hemen iyileşti.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Genel kürün 27. haftası, boldenonun 20. haftasından selamlar canlar.

Şuan için ilave bir sorun yaşamıyorum. 12-13 günde bir göğüs uçlarında canlanma oluyor. Yarım tablet dostinex yeterli oluyor. 2 haftada 1 yarım tablet ile bunu çözüyorum. Yükselen prolaktin boldenonun değil testosteronun içi.

Boldenon konusuna değinmek istiyorum biraz. Boldenona kesinlikle bulk ilacı diyemem. Bir nevi sarmlar gibi su toplatmadan ve hatta ödem attırarak gelişme sağlıyor. 

Benim östrojen ölçeğim yanaklarım. Östrojen arttıkça elmacık kemiği ile burnumun arasındaki bölge su topluyor. Baya baya sıkılmalık yanak oluyor. Şuan yanaklarımda ödemin "E" si yok. Yani östrojen namına hiç bir şey yok. O yüzden sadece boldenon testosteron küründe iseniz ve testosterona boldenondan çok önce başladı iseniz kilo verebilirsiniz bu moralinizi bozmasın. Düşük östrojene bağlı olarak vücudunuz su atıyor. Ayrıca 10 haftadan önce açıldığını söyleyemem. O kadar uzun sürüyor ki anabolik aldığınızı unutuyorsunuz. :D

Günlük ortalama adımım 15000. Haftanın 6 günü kick box + Vücut geliştirme antrenmanı. Günlük aldığım kalori 5000 ve yetmiyor :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Aksine ben boldenon ile  70'den 78'e sulu bir şekilde büyümüştüm, suyu atınca 73-74 kalmıştım. 3-4 kilo kas eklemişti yani.

Boldenon bende 7. haftada açılmaya başlamıştı mesela. Ayrıca dede dostum boldenonun amacı zaten su tutmadan saf kas kütlesi kazandırması ama su tutumu kişiden kişiye değişebilecek bir mevzu tabiki. O kadar çok bilinmeyenli denklem var ki, bu işte mutlak doğru diye bir şey yokmuş onu anladım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

Aksine ben boldenon ile  70'den 78'e sulu bir şekilde büyümüştüm, suyu atınca 73-74 kalmıştım. 3-4 kilo kas eklemişti yani.

Boldenon bende 7. haftada açılmaya başlamıştı mesela. Ayrıca dede dostum boldenonun amacı zaten su tutmadan saf kas kütlesi kazandırması ama su tutumu kişiden kişiye değişebilecek bir mevzu tabiki. O kadar çok bilinmeyenli denklem var ki, bu işte mutlak doğru diye bir şey yokmuş onu anladım :) 

Normalde de benim vücut östrojen - testosteron dengesini testosteron lehine kullanıyor. Yani düşük östrojene adapte vücut. O yüzden özellikle belirttim uzun süre only testo gittikten sonra diye. Çünkü testodan gelen östrojen doluluğunun anlaşılması gerekiyor ki aradaki fark anlaşılsın dost. 

Tabi tüm bunlar seninde dediğin gibi kişiden kişiye değişiyor. Mesela bende sustanon 1 tane sivilce yapmazken sende tek enjeksiyon sivilce yaptı. Sende boldenon sivilce yapmazken bende sivilce yaptı.

Boldenonun erken açılması (8. haftayı kast etmiyorum) iyi bir şey değil. Genelde anabolizan yerine kortizon ile şişirilmiş ilaçların etkisinden oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Boldenona gececegim bende 20 hafta abiler bakalım nasıl bir ilaç :) 

Ben şimdilik çok beğendim. 25 hafta kalacağım toplam. Bakalım ne kadar yükseltecek beni.

Bir yandan da sonraki kürümü planlıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ben şimdilik çok beğendim. 25 hafta kalacağım toplam. Bakalım ne kadar yükseltecek beni.

Bir yandan da sonraki kürümü planlıyorum :)

Tek sıkıntı geç açılması biraz sabırsızım ;) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Tek sıkıntı geç açılması biraz sabırsızım ;) 

Danabol ile hızlı başlangıç yapabilirsin bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Danabol ile hızlı başlangıç yapabilirsin bence.

Danabol değil anapolon kullanırım abi çok daha iyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Emrahtkty, 29 dakika önce yazdı:

Danabol değil anapolon kullanırım abi çok daha iyi 

Anladın demek istediğimi :)

Hem birbirini dengelerler. 8 hafta kullan - off ver - yine kullan şeklinde sürdürülebilir kür boyunca. Tabi burda kan ve karaciğer değerlerine bakılarak karar verilmeli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Uzun boldenon kürüne beni de yazın :D 

1-10 hafta deca

1-20 bolde

1-20 testo 

15-20 tren e

Girmeyi planlıyorum tablet eklesem mi eklemesem mi kararsız kaldım.Fazla su tutmak istemiyorum.Sonra definasyonda canımız çıkıyor :( 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 29 dakika önce yazdı:

1-10 hafta deca

1-20 bolde

1-20 testo 

15-20 tren e

Girmeyi planlıyorum tablet eklesem mi eklemesem mi kararsız kaldım.Fazla su tutmak istemiyorum.Sonra definasyonda canımız çıkıyor :( 

Tren e bulk için öneriliyor diyorlar ne diyorsun Bu konuda dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 24 dakika önce yazdı:

Tren e bulk için öneriliyor diyorlar ne diyorsun Bu konuda dostum 

Ben de söyledikleri doğru mu diye test edeceğim :D Fakat ilk başta küre eklemek mi mantıklı yoksa sonda mı o aklıma takılan soru.Ama deca ile aynı anda kullanılmaması gerektiğini biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Ben de söyledikleri doğru mu diye test edeceğim :D Fakat ilk başta küre eklemek mi mantıklı yoksa sonda mı o aklıma takılan soru.Ama deca ile aynı anda kullanılmaması gerektiğini biliyorum.

Nor19ları peşpeşe almamak lazım hatta. Senede iki nor19 hakkın varsa bunu zamana yaymak lazım.

Rdm, 4 saat önce yazdı:

Arada kaynamasın.

3-4 kilo saf kas kütlesi eklemek, natural sınırına dayanmış biri için şahane rakamdır bu arada. Her 10 aylık only testo kürümün sonunda tertemiz 3-4 kg kas kazanabilirsem ne mutlu.

su tutumu için kreatin kullanabilirim ama boldenon zaten prostatı zorluyor üzerine kreatin de alıp daha da zorlamak istemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Nor19ları peşpeşe almamak lazım hatta. Senede iki nor19 hakkın varsa bunu zamana yaymak lazım.

Arada kaynamasın.

3-4 kilo saf kas kütlesi eklemek, natural sınırına dayanmış biri için şahane rakamdır bu arada. Her 10 aylık only testo kürümün sonunda tertemiz 3-4 kg kas kazanabilirsem ne mutlu.

su tutumu için kreatin kullanabilirim ama boldenon zaten prostatı zorluyor üzerine kreatin de alıp daha da zorlamak istemem.

Benim kürleri takip ettin biliyorsun zaten. Sen daha da iyi gidiyorsun benden :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kratos9084    3
Vural2, 4 saat önce yazdı:

1-10 hafta deca

1-20 bolde

1-20 testo 

15-20 tren e

Dozajlar ne olacak acaba? Önemli soru ne kadar testesteron alacaksınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
kratos9084, 8 dakika önce yazdı:

Dozajlar ne olacak acaba? Önemli soru ne kadar testesteron alacaksınız

2şer ml hepsi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Vural2, 21.09.2021 - 17:03 yazdı:

2şer ml hepsi.

Kanka 2 şer ml çok değil mi ben boldenon 200mg ve test enant 250 mg karıştırıp 2+2 vurduğum da öksürtüyor, tek ben mi yaşıyorum acaba sağlıkçı arkadaş da dedi bana 2ml çok diye artık 1+1 gidiyorum 😁

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
gnr35, 8 saat önce yazdı:

Kanka 2 şer ml çok değil mi ben boldenon 200mg ve test enant 250 mg karıştırıp 2+2 vurduğum da öksürtüyor, tek ben mi yaşıyorum acaba sağlıkçı arkadaş da dedi bana 2ml çok diye artık 1+1 gidiyorum 😁

Haftada 2şer ml zaten hocam.Sali 1ml testo 1ml bolde şeklinde.Persembe de aynı şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Haftada 2şer ml zaten hocam.Sali 1ml testo 1ml bolde şeklinde.Persembe de aynı şekilde.

Ozaman tamam ben yanlış anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Genel kür 28. hafta boldenon 13. haftadan selamlar.

Omuz başlarında sivilcelenme olduğunu söylemiştim. @Leepriest35kardeşimin kendinde uyguladığı sirke yöntemini uyguladım. Doğal elma sirkesini doğrudan (sulandırmadan) sürüp 25 dakika bekledim. Sonra da duş aldım. Sivilcelerin yükseklikleri azaldı. 1 hafta daha eksiksiz her gün uygulayacağım. İşe yarayacak gibi duruyor.

Diğer bir yan etki olarak boldenondan beri kıllanma hasıl olmuştu. Sırtımda normalde hiç kıl yokken kanat bölgesinde tek tük kıl çıkmaya başladı.

Denemek için 2 gün ara ile bir tam doz olmak üzere toplam 2 doz arimidex kullandım. Eğer vücutta östrojenden kaynaklı su tutumu var ise az bir miktarda olsa ağırlığımın düşmesi lazımdı, düşmedi. Yani bu da bizi @Fengüstadın boldenonun östrojeni çok baskıladığı tezinin doğruluğuna götürüyor. 

Yan etki olarak bunları sayabilirim.  

Etki olarak ise görüntü giderek keskinleşiyor. Fazla spordan dolayı kilo alımım çok yavaşladı.

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Genel kür 28. hafta boldenon 13. haftadan selamlar.

Omuz başlarında sivilcelenme olduğunu söylemiştim. @Leepriest35kardeşimin kendinde uyguladığı sirke yöntemini uyguladım. Doğal elma sirkesini doğrudan (sulandırmadan) sürüp 25 dakika bekledim. Sonra da duş aldım. Sivilcelerin yükseklikleri azaldı. 1 hafta daha eksiksiz her gün uygulayacağım. İşe yarayacak gibi duruyor.

Diğer bir yan etki olarak boldenondan beri kıllanma hasıl olmuştu. Sırtımda normalde hiç kıl yokken kanat bölgesinde tek tük kıl çıkmaya başladı.

Denemek için 2 gün ara ile bir tam doz olmak üzere toplam 2 doz arimidex kullandım. Eğer vücutta östrojenden kaynaklı su tutumu var ise az bir miktarda olsa ağırlığımın düşmesi lazımdı, düşmedi. Yani bu da bizi @Fengüstadın boldenonun östrojeni çok baskıladığı tezinin doğruluğuna götürüyor. 

Yan etki olarak bunları sayabilirim.  

Etki olarak ise görüntü giderek keskinleşiyor. Fazla spordan dolayı kilo alımım çok yavaşladı.

Saygılarımla.

Teşekkürler abi adım adım analiz her geçen gün bir şey öğreniyoruz 

Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler abi adım adım analiz her geçen gün bir şey öğreniyoruz 

Bu arada bende haftada 1 doxtinex gectigimden beri çok daha iyi hissediyorum bu aralar biraz daha izliyecegim kendimi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.