Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Yine sırt pozu gelmiş, geri kalanı sona saklıyorsun anladık :) 

Kolay gele dost. 

Aahhahah. Seviyorum sırt ve omuz pozlarını dost. Bir de poz çalışıyorum yeni yeni. Sonraki foto önden atarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Başlığıma tekrar baktım da hiç kür öncesi natural son form fotosu bulamadım.

Aşağıdaki foto 2020nin ilk baharında 70kg iken çekilmiştim. Natural olarak cut döneminde idim. Ordan 3 kilo daha verip hatları iyice keskinleştirip öyle küre girmiştim. Maalesef 67kg halimin fotoları yok. Referans olarak burada dursun.

naturtal.thumb.jpeg.ccb1fd66a71fb3cbad30a632a5a6f581.jpeg

Yani 40 yaşında imişim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

22. haftadan selam arkadaşlar.

Geleneksel olduğu üzere hafta başı fotosu atacaktım ancak;,

Dün 50kglık dumbbelllarla bench press yaparken malesef sağ el orta parmağın uç boğumunu sıkıştırdım. 3. set 10. tekrarda oldu. O an ters bir şeyler olduğunu anladım ama antrenmanı da kısmen yapıp bitirdim. Sabah kalktığımda parmak şişmişti. Doktora gittim. Son boğumda kırık ve çatlak oluşmuş. Kavramamda sıkıntı olduğu için bu hafta mecburi off veriyorum. Enjeksiyona ise plandaki gibi devam. 

Saygılarımla.

• Üzgün 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Dün 50kglık dumbbelllarla bench press yaparken malesef sağ el orta parmağın uç boğumunu sıkıştırdım. 3. set 10. tekrarda oldu. O an ters bir şeyler olduğunu anladım ama antrenmanı da kısmen yapıp bitirdim. Sabah kalktığımda parmak şişmişti. Doktora gittim. Son boğumda kırık ve çatlak oluşmuş. Kavramamda sıkıntı olduğu için bu hafta mecburi off veriyorum. Enjeksiyona ise plandaki gibi devam. 

Saygılarımla.

Geçmiş olsun Abi en kısa zamanda iyileşip sahalara dönme dileğiyle... 

Bu arada bende el bileğimi çatlatmıştım aynı şekilde ağır girerken Glutamin ile Glukozamine abandım iyi de feedback aldım diyebilirim vücutta testesteron olduğu için Recovery baya hızlı olur diye düşünüyorum beslenmeye de bağlı olarak tekrardan geçmiş olsun .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
bysabri1, 38 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun Abi en kısa zamanda iyileşip sahalara dönme dileğiyle... 

Bu arada bende el bileğimi çatlatmıştım aynı şekilde ağır girerken Glutamin ile Glukozamine abandım iyi de feedback aldım diyebilirim vücutta testesteron olduğu için Recovery baya hızlı olur diye düşünüyorum beslenmeye de bağlı olarak tekrardan geçmiş olsun .

Çok teşekkür ederim. Normalde 3 hafta yapma dedi doktor da bekleyemem o kadar :)

Cuma günü gider denerim. O ikisini de deneyeceğim. 

Deca işte tam böyle durumların anaboliği aslında. Eklem ve kemik iyileştirmekte üstüne yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Saygılarımla.

Geçmiş olsun Dost üzüldüm gerçekten. Bilek, omuz vb. sakatlayıp sezonu kapatabilirdin, dikkatli ol, sen kendin dedin Deve yavaş gider ama hep gider diye, görüyorum ki sözünü yemişsin, tavşanlarla yarışmaya başlamışsın :)  50 kg Dumbelları kenara çekilip gençlere bırak, bize 25-30 kg kafi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Saygılarımla.

Abi geçmiş olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Çok çok teşekkür ederim @Emrahtkty@Rdm @Feng canlar.

@Rdmdost eski powerlifter olunca o kilolar anca kesiyor. Hatta ağırlıkları zaman içinde kademeli olarak düşürdüm. Tabi mecbur daha dikkatli giderim artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Çok çok teşekkür ederim @Emrahtkty@Rdm @Feng canlar.

@Rdmdost eski powerlifter olunca o kilolar anca kesiyor. Hatta ağırlıkları zaman içinde kademeli olarak düşürdüm. Tabi mecbur daha dikkatli giderim artık.

Haklı olabilirsin, pek anlamam bu işlerden ama powerliftingde bildiğim kadarıyla 3 set 10 tekrar yok :)  Sen yine de dikkat et kendine, sen kendini bizden daha iyi bilirsin tabiki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Saygılarımla.

Geçmiş olaun abi en kısa sürede dönersin umarım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Kürün 23. haftası ilk enjeksiyonundan sevgiler. :)

Parmağımın kırılmasının üstünden 1 hafta geçti ki ben yine kendimi salona attım :)

Progressive overload ilkelerine göre ağırlığı kaldırabildiğimin %70ine çekip gerilim altındaki hızı azalttım. Böylece baya baya verimli antrenman oldu. Ağırlık arttıkça kontrol zorlaştığı için parmağımı riske atmak istemedim. Nihayetinde kırık bir parmak :)

kablo1.thumb.jpeg.a0cd1d9e268b68a3662343739e8469a9.jpegkablo2.thumb.jpeg.e81418fb127caadc9865d02f04f8c340.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Kürün 23. haftası ilk enjeksiyonundan sevgiler. :)

Parmağımın kırılmasının üstünden 1 hafta geçti ki ben yine kendimi salona attım :)

Progressive overload ilkelerine göre ağırlığı kaldırabildiğimin %70ine çekip gerilim altındaki hızı azalttım. Böylece baya baya verimli antrenman oldu. Ağırlık arttıkça kontrol zorlaştığı için parmağımı riske atmak istemedim. Nihayetinde kırık bir parmak :)

kablo1.thumb.jpeg.a0cd1d9e268b68a3662343739e8469a9.jpegkablo2.thumb.jpeg.e81418fb127caadc9865d02f04f8c340.jpeg

Saygılarımla.

Daha önceki bölümleri kaçırmış olmalıyım, tekrardan çok geçmiş olsun başarıların ve azmin daim olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Surrender, 1 dakika önce yazdı:

Daha önceki bölümleri kaçırmış olmalıyım, tekrardan çok geçmiş olsun başarıların ve azmin daim olsun.

Çok teşekkür ederim.

Bilmukabele. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Arkadaşımın telefonundan küre girmeden hemen önce çekilmiş fotoğraf çıktı. Referans olması açısından buraya atıyorum. Natural 67 kilo.

zargana.thumb.jpg.24d804a16bdc354240058813ec728336.jpg

Şuan bu halimden 10+ kilo fazlayım ki malum yaz mevsimi. Yemek yenmiyor. Kalori için ilave takviye aldığımda çok tok tutuyor. Ve henüz boldenon açılmadı.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşımın telefonundan küre girmeden hemen önce çekilmiş fotoğraf çıktı. Referans olması açısından buraya atıyorum. Natural 67 kilo.

zargana.thumb.jpg.24d804a16bdc354240058813ec728336.jpg

Şuan bu halimden 10+ kilo fazlayım ki malum yaz mevsimi. Yemek yenmiyor. Kalori için ilave takviye aldığımda çok tok tutuyor. Ve henüz boldenon açılmadı.

O sinsi bakışların altında ne var acaba ? Seni yenicem İstanbul der gibi bakmışsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

O sinsi bakışların altında ne var acaba ? Seni yenicem İstanbul der gibi bakmışsın :)

İriyim falan sanıyorumdur muhtemelen :D

Yine muhtemelen şuan iriyim falan sanıyorum. :D

Yine muhtemelen bir sene sonra şuan ki halim için bunu diyeceğim :D

6126aafc83f9b_srt.thumb.jpeg.b4df32ce0875800382947aaa1a3eac41.jpeg

Bugün ki sırt antrenmanı kırık parmağımı zorladı. Tabi ki bırakmadım. Yazın yemek yenmiyor malesef. İlave kalori alsam hiç yemek yiyemez oluyorum. O yüzden 1 ay daha zaruri cut :) 

Zaten boldenon da 1 ay sonra açılmaya başlayacak.

Sevgilerimle.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabala canlar. 

Genel kürün 25. haftası, boldenonun 10. haftasının başından selamlar.

Şuan için bariz kilo artışı olmamasına rağmen kas kütlesi bariz artıyor. Beslenmeye bağlı olarak kontrollü şekilde cut gitmeye çalışıyorum. Boldenonun 12. haftasında clear bulka başlayacağım. Yani genel kürün bitmesine 20-21 hafta kaldı. Temiz kas kütlesi olarak kazanımım çok büyük. Sanıyorum %10-12 yağ oranında 80 kg hedefini çok rahat göreceğim. 

Boldenon omuzda biraz sivilce yaptı. Atla deve değil biraz sadece. Bu zaten beklediğim bir şey idi. Cinsel istek, ereksiyon gibi konularda sorun yaşamıyorum. 15 gün süre zarfında 3 kere proviron denedim. Biliyorsunuz daha önce bahsetmiştim. Proviron cinsel isteği artırsa bile ereksiyon hissi çok sentetik. Geç boşalmaya neden oluyor. 3 denememde de durum değişmedi. İlla proviron diyen arkadaşlar bu etkiye çok dikkat etsinler. Sorunu sonra anaboliklerde sanıyorsunuz.

Boldenon bende düşük ruh hali, bezmişlik vs gibi olumsuzluklar yapmadı. İlaveten sinir, yersiz kıskançlık, gibi şeyler de yapmadı. Bazen uyanınca başımı mengeneye almışlar gibi ağrıyor. Hepsi bu

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Genel kürün 26. haftası, boldenonun 11. haftasından selamlar.

Bu haftanın en önemli olayı iştahım oldu. Haftasonu iştah patlaması yaşadım. Sürekli açım. Sanıyorum boldenon yeni çalışmaya başladı. 

Omuz başı sivilceleri hariç herhangi bir sorun yaşamıyorum. Bir de prostat biraz şişti. İdrar yaptıktan sonra bazen bir kısmı kalmış hissi oluşuyor. 

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bu arada günlükte not olarak kalsın.

Haftada 3 gün kickboxa başladım kardio niyetine. Gördüm ki yaptığımız spor oradaki kondisyonumuzu da pozitif yönde etkilemiş. 1,5 saat antrenmanın 1 saati zaten hiit kardio mantığında geçiyor. Şuan 3 gün bodybuilding 3 gün kickbox şeklinde devam ediyorum. Duruma göre bodybuilding 4 - kickbox 2 şeklinde revize edebilirim. En büyük etkisi genelde pomp gezmeyi sağlamış olması oldu. Tavsiye ederim. Düz kardio yerine böyle bir sporsal etkinlik eklenebilir. Hem psikolojik hem de efor olarak çok iyi geliyor. 

Elimdeki testosteron stoğu tükenmek üzere idi. 2 haftalık testom kalmıştı. 2,5 aylık daha alarak 3 aylık testoyu kenara koydum. Yine iran enhantate devam edeceğim. Hazır boldenonda açılmışken testo türünü değiştirmeye hiç gerek yok.

irane.thumb.jpeg.a5b00617f73e9e065d65866200713b27.jpeg

Diğer yandan havaların serinlemesi ile bulk dönemini yeniden başlattım. Hem boldenon açtığı iştah hem de serinlik nedeni ile geri gelen iştahı fırsata çeviriyorum.

Sabah saat 7 civarı sadece 3 yumurta, yeşillik ve 2 dilim ekşi mayalı esmer köy ekmeği yiyorum.

Saat  10 civarı 1 yumurta yiyorum.

saat 12:30da ise yemek nedir nasıl yenilir uygulamalı gösteriyorum :D. 500gr tavuk göğsü, 600gr pilav, yanında küçük miktarda başka protein kaynağı (bazen kırmızı et bazen balık bazen tavuk şiş vs), yoğurt, yeşillik.

Antrenmandan 30-45dk önce hızlı kana karışacak karb kaynaklarından 100gr kadar.

Akşam yemeği yine protein ağırlıklı (evde pişene göre), yeşillik ve soğan.

Bu çok gelebilir ama unutmayın benim metabolizmam çok hızlı. 

yemek.thumb.jpeg.f5306a93b41e0a60b175c51f03112324.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

abi tek seferde 500 almak yerine öğünlere dağıtmanı tavsiye ederim.Kas protein sentezi için çok önemli.Kesinlikle dağıtırsan faydasını görürsün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

abi tek seferde 500 almak yerine öğünlere dağıtmanı tavsiye ederim.Kas protein sentezi için çok önemli.Kesinlikle dağıtırsan faydasını görürsün 

Diğer öğünlerde de alıyorum. Çok çok teşekkür ederim tavsiyen için. Protein alımını 4 öğüne bölüyorum. Büyük öğünlerde ise bol çiğ yeşillikle tüketip sindirimi görece uzatıyorum. 

İlk olarak yaş ilerledikçe proteine olan ihtiyaç artıyor. 2. olarak et seviyorum :) 

Yani şu 500gr aslında tüm günlük et ihtiyacım ama bir bu kadar daha tüketiyorum. Mesela bu akşam ev yapımı kokoreç, bol kıymalı fırında patates de yedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Diğer öğünlerde de alıyorum. Çok çok teşekkür ederim tavsiyen için. Protein alımını 4 öğüne bölüyorum. Büyük öğünlerde ise bol çiğ yeşillikle tüketip sindirimi görece uzatıyorum. 

İlk olarak yaş ilerledikçe proteine olan ihtiyaç artıyor. 2. olarak et seviyorum :) 

Yani şu 500gr aslında tüm günlük et ihtiyacım ama bir bu kadar daha tüketiyorum. Mesela bu akşam ev yapımı kokoreç, bol kıymalı fırında patates de yedim.

Yarasın :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Yeşillik ve sebze öğününü idman sonrasına bırakmanı tavsiye ederim abi.Sindirim için daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Vural2, 53 dakika önce yazdı:

Yeşillik ve sebze öğününü idman sonrasına bırakmanı tavsiye ederim abi.Sindirim için daha iyi olur.

İdman sonrası öğünde de var. Hatta 1 baş beyaz soğan ile beraber :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Bence tam tersi idmandan sonra hızlı sindirim önemli kaslara glikoz taşınması açısından sebzeler sindirimi yavaşlatıyor malesef 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.