Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.532
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Yağlı cilt sorunu yaşıyorum. Sabunla hallediyorum şimdilik. Sustanonun 10. haftasına başlıyorum pazartesi. Yani kalıyor 6 enjeksiyon sustanon. Asıl sonrasını merak ediyorum. Sonrası çok çoook uzun enhantate. Bakalım arada nasıl bir fark var. 

Östrojen cinsel istek düşürüyor diye biliyorum. Yani yükseldiyse şuan isteğin düşmesi gerekiyor.

Sayabileceğim yan etkiler:

- Omuz başlarında tek tük sivilce

- Yağlı cilt.

Keşke şeker ölçüm cihazı gibi hormonları da ölçebileceğimiz bir cihaz olsaydı :) Yüksek olanı düşürsek düşük olanı yükseltsek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Merhaba arkadaşlar.

10. haftanın ilk günü. Henüz enjeksiyon yapmadım. Akşama 1ml sustanon ve 1ml E vitamini ile enjeksiyonumu yapacağım.

Bu sabah itibari ile 80.6kg'a ulaşmış bulunmaktayım. Benim için psikolojik sınır olan 80i geçtim ve keyfim çok yerinde. Sadece sustanon kürünün bu denli verimli olabileceğini pek düşünmüyordum. Şimdilik verim almaya devam ediyorum. Hedef temiz kas kütlesini artırmak ve kütlenin önemli bir kısmının kalıcı olmasını sağlamaktı. Üstelik yağ oranımda da artış yok. 

Geçen hafta içi 5 gün off vermekte iyi geldi. Eskiden beri bunu yaparım. Vücudumun çok hırpalandığını hissettiğim an 3 antrenman ara veririm. Ara verdiğim sürede protein, vitamin ve minerallere yüklenir çok daha sıkı geri dönerim. Yine öyle oldu. 

Hiç bir aromataz kullanmıyor olmama rağmen vücutta yüksek östrojen emaresi hiç bir belirti yok. Cinsel istek düşmesi, güçsüzlük, mutsuzluk, karamsarlık, göğüs uçlarında canlılık vs hiç biri yok. Aromataz kullanmama mani olduğu için tekrardan @Emrahtkty teşekkür ederim. Tavsiyenin faydasını gördüm görüyorum. İlk kürümde göğüs kaşıntısından mahvolmuştum. Ya @LovingBurak Hocamın bir yazısında dediği gibi vücudum alıştı ve artık sıkıntısını çekmeyeceğim, ya da aldığım 100mg çinko kendi başına yeterli geliyor. Çinkoyu kesmeden yorum yapmak güç. 

Yağlı cilt ve omuz başlarında 5-6 küçük sivilce hariç yan etki yok. Yağlı cilt içinde normal beyaz sabunla 3 kere vücudu sabunluyorum sorun kalmıyor. 

Biliyorsunuz kuru soğan denemesi yapıyorduk. Önce testislerde küçülme durdu. Sonra testislerin dolgunluğu arttı. Şimdi de hafif bir büyüme söz konusu. 

Diğer önemli bir konu ise 13. haftada sustanondan enhantate geçecek olmam. Yine 500mg / hafta olarak devam edeceğim. Amaç temiz kas kütlesi kazanmak ve bunu acele etmeden zamana yaymak olduğu için Burak Hocam'a da danışarak küre boldenon katmaya karar verdim. Kendisinin tavsiyesi üzerine hafta 500mg boldenon + 500mg enhantate olarak bir aksilik olmazsa ve ağır yan etki yaşamazsam 36. haftaya kadar böyle devam edecek. Sonraki 4 hafta da sadece testo yapıp kürü 40 haftada tamamlarım.

Umuyorum tüm süreç önceki 9 haftam kadar stabil ve rahat geçer.

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar tekrardan.

Biliyorum salonlar açılacak ancak tekrar ne olacak belli değil. Ucuza aldığımız beton dolma plastik ağırlıklar çok kalın. Barlar kısa. Haliyle çözüm üretmek gerekiyordu.

Eski bir çarşafı kesip örerek sağlamca ve pratik ip haline getirdim. Peşi sıra bara bağlayıp ilave ağırlık taktım. 140KG'a kadar denedim ne barda ne de sehpada herhangi bir sorun olmuyor.

Bu sehpa beklediğimden çok daha sağlam çıktı. 140kg ağırlık + 81 kg ben banamısın demiyor. Tam bir fiyat performans ürünü oldu. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Only sustanon kürünün 11. haftasından merhabalar.

Bugün sizlerle sustanon hakkında konuşmak istiyorum.

11. haftadayım ve bir çok durum gözlemledim. 

Yan etkileri nedir?

Sorun: Yağlı cilt

Çözüm: Bildiğiniz düz beyaz sabun ile 2-3 kere sabunlanın. Bu sorunu çözüyor.

Sorun: Sırtta sivilcelenme.

Çözüm: Bende Omuz başlarında tek tük yaptı. Daha yoğun yaşayanlar için Sayın Metin hocamın krem önerileri vardı.

Sorun: Duygusal değişim yapıyor.

Çözüm: Kürün daha ilk başlarında kısa ester dalgalanmasından dolayı enjeksiyon gününün sabahında cinsel istek azlığı olabiliyordu. Ama uzun esterlerle vücut dolduğunda böyle bir şey kalmıyor. Hatta enjeksiyondan bu yana kaç gün geçtiği önemli olmaksızın ikide bir erekte olur halde geziyorsunuz.

Sorun: Enjeksiyon sonrası ağrı ve ödem oluyor.

Çözüm: Öncelikle belirteyim sustanon bacaktan enjekte edilecek bir ilaç değil. Kalçadan enjeksiyon en temizi. Enjeksiyon sırasında yanma / ağrı hiç yaşamadım. Sonraki gün vurduğum bölgeyi hissediyordum. Onu da enjeksiyona 1ml E vitamini ekleyerek tamamen çözdüm. 

Sorun: Testislerde küçülme ve jinekomasti yapıyor.

Çözüm: Bunu yapmayan testosteron var mı? Testislerdeki küçülmeyi her gün 1 tane orta - büyük boy kuru soğan yiyerek durdurdum. Dolgunluğu da arttı. Günde 100mg çinko (2 tablet) ile jinekomastiyi bırak göğüs ucunda kaşınma bile olmadı.

İnsanlar sustanonu neden bu kadar seviyor? Bana göre kısa esterli testosteronların hızlıca etki vermesinden dolayı. Vücutta tam doygunluğa ulaşıp tam randımanlı çalışması çok zaman alıyor. Ben bu hafta itibari ile yağ oranı hariç kütlemi 9kg kadar artırmış oldum. Bunun yarısı bile su olsa benim yaşımda (41) ve natural sınırlarına dayanıp sonra küre girmeye başlamış biri için harika rakamlar. Hedefleri gerçekçi tutmakta fayda var. 3 enjeksiyonum daha kaldı. Tahmini 10kg yagsız kütle artışı ile sustanonu bitireceğim.

Vücuttaki doygunluk hissine bakarak enhantate gibi testosteron esterlerinin uzun vadede daha verimli olacağını düşünüyorum. Onların pik noktası sustanondan yüksek. Zaten 13. haftada iran enhantate ile devam edeceğim. Onu da 10 hafta ve üzeri kullandıktan sonra görüşlerimi ve arasındaki farkları yazarım.

Saygılarımla. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Sustanon ve yağlı cilt mi dediniz ? :)  Sabun önerin için teşekkürler, sadece vücuttaki yağı alıyor, sivilcelerin büyümesini önlüyor, ama  sivilceler küçük küçük de olsa baki :)

Umarım sende de benim ki kadar çoğalmaz. Aksi gibi sırtta veya başka yerde değil de omuz ve kollarda çıktı.

Isırgan tohumu yağına devam, bakalım çözüm olabilirse sustanon defterini bir daha açmamak üzere kapattım kendi adıma.

IMG_20210531_222143.jpg

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Dost sende fena olmuş gerçekten bende toplasan 10 tane yok küçük sivilce. İşte her ilaç herkeste aynı etkiyi / yan etkiyi yapmıyor malesef. Ama o küçük sivilceler geçer içini ferah tut. Çıban gibi büyük sivilceler olursa kırmızı alarm verebiliriz. O karaciğer yorgunluğu emaresi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

İşte bu yüzden soğudum sustanondan. 

Aslında TRT doz'da (10 günde 200 mg gibi) Testo Cypionat dışında herhangi bir bitkisel veya kimyasal ilaç dahi kullanmayıp vücudu dinlendirmem lazım sanırım. Bir ara kan verip alt ast değerlerine baktıracağım.

Dediğim gibi bende bir anda başladı, gözünü korkutmak gibi olmasın ama hepsi 2 haftanın içinde oldu ne olduysa.

Ben tüm bitkisel/kimyasal ilaçları kesip sadece 10-12 günde bir 200 mg Cypionat ile devam edeceğim bir süre daha. Yoksa bu ciltle PCT falan karaciğerle ağır siklet ringe çıkmak gibi olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 2 saat önce yazdı:

İşte bu yüzden soğudum sustanondan. 

Aslında TRT doz'da (10 günde 200 mg gibi) Testo Cypionat dışında herhangi bir bitkisel veya kimyasal ilaç dahi kullanmayıp vücudu dinlendirmem lazım sanırım. Bir ara kan verip alt ast değerlerine baktıracağım.

Dediğim gibi bende bir anda başladı, gözünü korkutmak gibi olmasın ama hepsi 2 haftanın içinde oldu ne olduysa.

Ben tüm bitkisel/kimyasal ilaçları kesip sadece 10-12 günde bir 200 mg Cypionat ile devam edeceğim bir süre daha. Yoksa bu ciltle PCT falan karaciğerle ağır siklet ringe çıkmak gibi olur :)

11. haftadayım dost. Olacak olsa olurdu şimdiye bende. Dediğim gibi biraz yatkınlık meselesi malesef. Zaten TRT'nin amacı sadece lazım olan kadar - ürettiğin miktar kadar testo alıp devam etmek. 

Bu süreçte çinko, vitamin, mineral ve bitkisel koruyucuları ilaçtan saymamalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

11. haftadayım dost. Olacak olsa olurdu şimdiye bende. Dediğim gibi biraz yatkınlık meselesi malesef. Zaten TRT'nin amacı sadece lazım olan kadar - ürettiğin miktar kadar testo alıp devam etmek. 

Bu süreçte çinko, vitamin, mineral ve bitkisel koruyucuları ilaçtan saymamalısın.

Ümit hocam, ilaçlar, vitamin/bitkisel takviye ve koruyucular da karaciğere yük bindirebiliyor(muş). Bu konularda mecburen mış'lı muş'lu konuşmak durumundayız bilim insanı olmadığımız için :) 

Bazen düşünmüyor değilim, normalinde ayda yılda bir ağrı kesici içerken, veya herhangi bir hastalık durumunda doktorun reçete ettiği ilaçları 1 hafta kullanırken şimdi günde bazen 10 tane değişik ilaç/takviye/bitkisel destek ürünü hapı yutuyoruz. Hapı yutmayalım sonra :) O yüzden biraz iç organları da dinlendirmek lazım gerekir diye düşünenlerdenim ben.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Ümit hocam, ilaçlar, vitamin/bitkisel takviye ve koruyucular da karaciğere yük bindirebiliyor(muş). Bu konularda mecburen mış'lı muş'lu konuşmak durumundayız bilim insanı olmadığımız için :) 

Bazen düşünmüyor değilim, normalinde ayda yılda bir ağrı kesici içerken, veya herhangi bir hastalık durumunda doktorun reçete ettiği ilaçları 1 hafta kullanırken şimdi günde bazen 10 tane değişik ilaç/takviye/bitkisel destek ürünü hapı yutuyoruz. Hapı yutmayalım sonra :) O yüzden biraz iç organları da dinlendirmek lazım gerekir diye düşünenlerdenim ben.

Bence onun için doğru zaman değil. Kür biter, PCT yaparsın ve PCT biter işte o zaman dinlenme zamanı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Bence onun için doğru zaman değil. Kür biter, PCT yaparsın ve PCT biter işte o zaman dinlenme zamanı.

Senin konuyla benim konuyu modlara söyleyelim birleştirsinler :) Gerçekten kusuruma bakma, bazen sana yazarken konuya benim dertlerle de dahil oluyorum ister istemez.

Yok hocam, TRT dozda pek böyle omega 3 hariç pek takviye vs. kullanmak gerektiğini sanmıyorum. Bir araştıralım bakalım doktorların reçete ettiği dozlarda ne yapıyorlarmış. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar. 

Artık sustanonun 12. haftasının son enjeksiyonundayım. Zaten kür içi tüm gelişmeleri aktardım sizlere. İlave edeceğim şey ise hani kürde vücudun dolup sonra etkisinin artması / hissedilmesi konusu sustanonda oldukça geç oluyor. Bence çok da muhteşem bir testo mix değil. İlla ki sustanona gireceğim diye niyetlenildi ise haftalık 3 enjeksiyon 750mg tam dozu. Gerçek etkiyi böyle alırsınız. 500mg ile bile yağlı cilt ve kimisinde sivilce sorunu oluyorken 750mg'da ne olur bilemiyorum. Bende duygusal dalgalanma yapmadı. Cinsel istek dalgalanması ise ilk haftalarda çok kısa zaman aralığında olsa da sonra o da kalmadı. 75kg %16 yağ oranından pandemideki yasaklara rağmen 82kg %11 yağ oranına taşıdı. Bu benim açımdan sadece testo kürü için gayet tatminkar rakam. 

Eczanede satılıyor diye en iyisi bu olacak demek doğru olmaz. Amerika da eczanelerde cypionate satılıyor. Yani bu bizim ülkenin tercihidir. 

Devamında iran enhantateye başlıyorum pazartesi. Haftada 2 enjeksiyon ve 500mg olarak devam edeceğim. Şimdilik yanına anabolizan eklemeden bir ay götürmeyi düşünüyorum. 2 testosteronu karşılaştırmak için daha uygun olur. Sonrasında zaten planlarda aksilik olmazsa boldenon ekleyeceğim. Önce solo etkisini görmek istiyorum. 

Yani canlar 40 haftalık kür planlamamın 12. haftasını bitirmek üzereyim. Etraftan gelen yorumlar muntazam. Bu insanı ayrıca motive ediyor. 

60c0c373207ef_umit09_06.thumb.jpeg.83edaa881011de4ff71b1a42fe417c6f.jpeg

12. hafta hatırası diyeyim :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba arkadaşlar.

Kürümün ilk dönemini yani sustanon kısmını bitirip 2. döneme yani iran enhantate başlıyorum bugün.

Sustanon hakkında konuşacak tecrübeye sahibim artık. Sadece sustanon ile kür yapacak kişilere bir kaç tavsiyem olacak. 

Eğer 12 haftalık sustanon planladı iseniz bu hata olur. 9. haftada vücutta belli bir doygunluğa ulaşıp ancak tam randımanlı çalışmaya başlıyor. Sadece sustanonda ester sayısının fazlalığı, uzun kısa ester durumu ve mg olarak esterlerin, çok estere göre düşük kalmasının neticesi bu bence. 

Testosteron propiyonat 30 mg, Testosteron fenilpropiyonat 60 mg, Testosteron izokaproat 60 mg, Testosteron dekanoat 100 mg olduğu için pik yapması zaman alıyor. Ustaların bu testosteronu sevmesinin nedeni bence kısa esterler yüzünden hemen hislerde bir değişiklik yaratması. Velhasıl ben güzel tepki aldım. Çevreden de çok güzel tepkiler aldım. Yani bedenime katkısı bariz belli. Sadece tek ester kullanıp bu etkiyi alır mıydım? Artık bunun cevabını şimdi veremem. Bu süper uzun kürüm bitip tekrar küre girdiğimde tek esterle girip 12 haftayı karşılaştırırız. Şimdi başlayacağım enhantate zaten dolu vücuda enjekte olacağından adil karşılaştırma olmaz.

Gelelim kürün 2. ve uzun dönemine. Eğer uzatmazsam 28 hafta sürecek bu dönem. Soğan sayesinde testis doluluğu çok iyi. Küçülme durdu. 28 hafta sonra hala böyle ise bir test yaptırır duruma karar veririm. 

2. döneme iran enhantate ile devam edeceğim. Plan ise şöyle:

4 hafta 500mg sadece iran enhantate 

24 hafta 500mg iran enhantate ve 400 yada 500mg SP Boldenon.

Kapanış ise döngünün durumuna göre eğer döngü hala çalışıyorsa ikisi beraber. Durdu ise boldenon vücuttan çıkana kadar testo devam.

PCT

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhaba canlar.

Only testo kürümün 13. haftası da bitti. 

Bu hafta iran enhantate geçmiştim. Sustanonda cilt çok yağlanıyordu. Bu durum baya baya düzeldi. Sustanon yada eczane işi testo mix olarak adlandıracağımız ürüne göre çok daha stabil. Enjeksiyon içindeki akışkanlığı daha az. Enjekte ederken daha çok kuvvet uyguluyorsunuz ancak, enjeksiyon sonrası ağrı sıfır. E vitamini ile vurunca hiç bir şey hissetmiyorsunuz. Hala diyorum ki sustanon yerine 500mg / hafta enhantate yada cypionate yanına haftada 3 kere 50mg propionate kesinlikle sustanondan daha iyi etki yaratacaktır. Testo mixleri ustaların sevmesinin nedeni gösterdiği hızlı etki. 

Bu hafta denemek için çinkoyu 50mg'a düşürdüm. Yine göğüs uçlarında en ufak hareketlilik yok. Günde 5g kreatinin ağırlığıma etkisini görmek için 1 haftadır kreatini kestim. Tamı tamına 250gr ağırlığımı artırıyormuş :D Sanıyorum hayvansal protein ağırlıklı beslenen insanlar için kreatin pekte elzem değil. Yada ben suyu 5g kreatine göre az tüketiyorum ve o yüzden bende +3kg etki yaratmıyor. Ziyanı yok. Amaç ödemli şişmek değil büyümek. 

İran testosteron enhantate geçince yanaklardaki ödem şişkinliği yok oldu sayılır. Buradan anlamak gerekiyor ki iran enhantatenin sustanona göre östrojenik etkisi daha az. Çünkü çinkoyu azaltıp, kreatini komple kaldırdığımda mantık olarak daha çok östrojene dönüşmüş olması gerekiyordu.

Testisler için günlük soğan tüketimi devam ediyor. Büyüyorsa da çok yavaş büyüyor ama gün aşırı sex yapan biri olarak testislerin oldukça sert olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası şuan döngüm ne durumda çok merak ediyorum. Hafta içi izin ayarlayabilirsem gidip test yaptırmayı planlıyorum. 

Bu haftalık diyeceklerim bu kadar.

Standart bir laz olarak, göğüs - ön kol gününden sırt - arka kol fotosu atarak sizleri selamlıyorum :D

60cf11777f7a3_mit.thumb.jpeg.7e467e56ded8b6fb63f9b8f563eaa714.jpeg

Kilo 82.

Yağ oranı %12 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Artık boldenona geçmenin zamanı geldi bence abi :) Şu aşamada boldenon ile desteklemen çok daha iyi sonuç çıkartacak ortaya zaten uzun kür yapıyorsun bildiğim kadarıyla 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Artık boldenona geçmenin zamanı geldi bence abi :) Şu aşamada boldenon ile desteklemen çok daha iyi sonuç çıkartacak ortaya zaten uzun kür yapıyorsun bildiğim kadarıyla 

Aynen öyle kardeşim. Zaten bu testo olayını uzatmayacağım. Only testo gidecekler için diyeyim ki max 10 hafta yeter anabolizansız. Sonra kazanım komik kalmaya başlıyor. Sırf gözlemlemek için 1 hafta daha sadece testoda kalıp sonra en az 24 hafta sürecek boldenon kürüne başlıyorum. En az diyorum çünkü 6. ayın sonunda kan, karaciğer, idrar ve hormon testi yaptırıp duruma bakarım. Her şey normalse diğer küre testo ile bağlarım. 6 aylık boldenon kürünün sonunda 87+ kg'a yağ oranını artırmadan varabilirsem ne ala.

@Semih Erarslançok teşekkür ederim kardeşim. ilk bu yola girdiğim yere göre 30kg yukardayım. Bundan sonrası artık temiz, yavaş ve kalıcı olsun derdindeyim. 

Kas eklemek, natural olarak limitlerine varmış biri için NOR19 grubu anabolizanlar hariç yavaş oluyor. Yavaş olsun benim olsun :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Aynen öyle kardeşim. Zaten bu testo olayını uzatmayacağım. Only testo gidecekler için diyeyim ki max 10 hafta yeter anabolizansız. Sonra kazanım komik kalmaya başlıyor. Sırf gözlemlemek için 1 hafta daha sadece testoda kalıp sonra en az 24 hafta sürecek boldenon kürüne başlıyorum. En az diyorum çünkü 6. ayın sonunda kan, karaciğer, idrar ve hormon testi yaptırıp duruma bakarım. Her şey normalse diğer küre testo ile bağlarım. 6 aylık boldenon kürünün sonunda 87+ kg'a yağ oranını artırmadan varabilirsem ne ala.

@Semih Erarslançok teşekkür ederim kardeşim. ilk bu yola girdiğim yere göre 30kg yukardayım. Bundan sonrası artık temiz, yavaş ve kalıcı olsun derdindeyim. 

Kas eklemek, natural olarak limitlerine varmış biri için NOR19 grubu anabolizanlar hariç yavaş oluyor. Yavaş olsun benim olsun :)

Valla bende testo dışında anabolizan daha sokmadım vücuda ama bir deca kürü yapacağım kafamda var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@rastlantisal Selam kan tahlillerine bakabildinmi şunu belirtmek istiyorum Vücuda dışarıdan testosteron aldığnıda LH,FSH direkt olarak kendini kapatmaya başlıyor çok uzun zamandır kürdesin ve bunu çok önceden yapmış olması gerekiyor.

PCT yaptınmı eğer yaptıysan detayları nedir. Günlük 1 bütün koca soğanımı yiyorsun LH etkisi için nasıl yapıyorsun ağız kokusunu? :D:D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ßyC#, 1 saat önce yazdı:

@rastlantisal Selam kan tahlillerine bakabildinmi şunu belirtmek istiyorum Vücuda dışarıdan testosteron aldığnıda LH,FSH direkt olarak kendini kapatmaya başlıyor çok uzun zamandır kürdesin ve bunu çok önceden yapmış olması gerekiyor.

PCT yaptınmı eğer yaptıysan detayları nedir. Günlük 1 bütün koca soğanımı yiyorsun LH etkisi için nasıl yapıyorsun ağız kokusunu? :D:D

Selamlar. 

Bugün testislerin ölçüsünü alıp 1/5 oranında ovitrelle vurdum kendime. 

Soğandan sonra testislerin küçülmesi durdu ve dolgunluğu arttı. Baya taş gibiler hatta. Şuan normal şartlar altında testislerimin fındık boyuna gelmesi lazımdı. Hala bildiğin cevizler :)

Teste henüz girmedim. 

Soğanı akşam yemeğinde yiyorum. Diş fırçalamak kafi geliyor.

Feng, Bir saat önce yazdı:

Yag oranini neye gore yazdiniz 

Amerikan deniz kuvvetlerinin uzun yıllarca kullandığı ve doğruya en yakın yöntem olan mezura ile yağ ölçümü yöntemini kullanıyorum. Su götürmez 2 kriter var.

Boyun kalınlığı ve bel ölçüsü. Boyun kalınlaştıkça kas kütlesi artıyor demektir. Bel inceldikçe yağ kütlesi azalıyor demektir. Buradan yola çıkarak kendiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, Şimdi yazdı:

Agirsaglamin videosunu izlemissiniznherhalde ama o ise yaramiyor benim yag oranimi 4 gosteriyor alakasi yok :D sizin de 11 gibi durmuyor

Boy, boynun en kalın yeri ve belden ölçü alıp buraya yazar mısın?

Daha önce bu başlıkta konuyu yazmıştım. Doğru ölçü için gidilip hastanede kan verilmesi vs lazım. Spor salonundaki ölçüm cihazları da doğru sonuç vermiyor. İçtiğin su miktarına göre oran değişiyor. Doğru ya da yanlış fikir veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

60d86b4fdde02_yaoran.jpg.0b2ec29ea612b73533a56ad777c6e945.jpg

Bu tablo da size durumunuz hakkında fikir verir. Tabloya göre kendi adıma 10-15 aralığında olduğumu çok rahat söyleyebilirim. yanlış aklımda değilse Endokrolojide de yağ oranına baktırılabiliyor. Veya paraya kıyıp DEXA testi de yaptırabilirsiniz. Kesin sonucu alırsınız. İç organlarınızdaki yağa kadar öğrenirsiniz. 

Bize bunlar lazım mı? tabi ki değil. Bize kolay yapılacak ve fikir verebilecek test yöntemleri lazım. Yoksa can sıkıldıkça gidip dexa testi yaptıracak durum yok. 

Siz boy, boyun çevresi (en kalın yerinden), bel çevresi ölçülerini atar mısınız? Daha bu testin çok yanıldığını görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 7 dakika önce yazdı:

2 m adem elması üstünden 42 bel 82

%7 diyor tablo. Görüntü olarak yukarıdaki tablo üstteki sıra ortadaki resim gibi misin peki @Fengustat? Kas oranına takılma bu arada. Keskinliğe odaklan. 

Yalnız dağ gibi adammışsın :) 

Uzun ince bir vücudun olmalı. Bodybuilder tarzı değil de atletik yapılı olmalısın. 175, 42, 83 şuan benim ölçüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

15. haftadan selamlar.

İran enhantat, sustanondan çok daha stabil bir testosteron türü artık bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Cilt yağlanmaları gitti, tek tük sivilcelenme yok oldu. Eğer satıcınıza güveniyorsanız boş yere gidip sustanon almayın.

Küre boldenon ile devam edeceğimden bahsediyordum lakin, hesap etmediğim bir durum oldu. Sıcaklar! İştahımı azalttı. Hal böyle iken boldenonu sonbahar - kış sezonuna erteledim. Bu sıcaklarda 4000-5000 kalori almak çile. 

Dostların da fikirlerini alarak, durumu fırsata çevirip cut dönemini başlattım. Sadece enhantat, diyet ve antrenman biçimi ile gideceğim. 

Antrenman planını ise şu şekilde yapıyorum:

Haftanın 4 günü 12000-15000 arası adım, 45 dakika bölgesel ağırlık çalışması, 15 dakika hiit ve benzeri çalışma, 20 dakika azami aerobik nabızda koşu bandında yürüyüş. 

Haftanın 1 günü 3 saat basketbol maçı.

Haftanın 1 veya 2 günü sabah aç karnına 10-12km aritmik yürüyüş - koşu. Bunun %90ı yüksek tempolu yürüyüş, %10u koşu.

Beslenmeyi ise aşağıdaki bahsedeceğim şekilde yapıyorum:

Günlük 300gr Karbonhitrat (pirinç, bulgur, patates, yulaf vs gibi olabildiğince sağlıklı kaynaklardan)

Günlük 200gr Protein {%70 hayvansal kaynaklar (yumurta, et, balık, tavuk ,sakatat) - %30 bitkisel kaynaklar (karb alırken yanında gelen protein, bakliyat)}

Günlük 100gr yağ (Zeytinyağı başta olmak üzere yer fıstığı vs bibi çerez yağları ve hayvansal yağlar)

Bol bol yeşillik salatası vs ile lif

ile günlük ortalama 2800-3000 kalori arasında tutuyorum.

82KG ile dün CUT sezonunu başlatmış oldum.

Cut öncesi hatıra fotosu:

ben.thumb.jpeg.a4ecc7ad5eb73c4cf9657c76e9e21b40.jpeg 

Saygılarımla.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Aslında mantığın doğru sıcaklarda yemek problem ama, nasıl bir etki ise bende boldenonun etkisi hala geçmedi diyebilirim. Sabahları  1 dilim ekmeği zor bitiren ben 3 tane tostu aynı anda gömebilecek üzerine de 3 yumurta yiyebilecek potansiyele sahibim hala. 

Cut yapmak yazın kolay olabilir bol su ile ama cut yapıp hemen ardından niye boldenon başlayacaksın ki ? Önce daha da hacimlenip bir dahaki ilkbaharda mı cut yapsan acaba ? Cut yaparken vücut suyu attıkça keşke yapmasaydım biraz daha büyüseydim diyeceksin büyük ihtimalle.

İmza : Bir dost :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.