Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.331
Testocu, 2 dakika önce yazdı:

gögüs bölgesinde çıkıyor 

Her ihtimale karşı öncelikle karaciğer enzim testi yaptırmalısın İhsan Hocam. Sonrasında duruma bakalım. Eğer karaciğerden ise antibiyotikli pomat önemli. Çünkü çukur kalır oralar. Değil ise sivex

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

ayın 10 unda test yaptırmıştım ast değeri 24,3 alt değeri 63,2 ast normalde alt 41 in altında olmalı yani o yüksek  pazartesi küre başlamıştım karaciğer destekleyici deve dikeni kullanıyorum 2 kür arası 3,5 ay ay oldu 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Testocu, 10 dakika önce yazdı:

ayın 10 unda test yaptırmıştım ast değeri 24,3 alt değeri 63,2 ast normalde alt 41 in altında olmalı yani o yüksek  pazartesi küre başlamıştım karaciğer destekleyici deve dikeni kullanıyorum 2 kür arası 3,5 ay ay oldu 

Bence işi sağlama alalım. Antibiyotikli pomat yazdırın siz doktora. Derin iltehap olan yerlere uygularsınız. Sadece deve dikeni yetmez. NAC 600de kullanmanızı tavsiye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

eczanede  nac 600 kalmamış başka ne olabilir bu arada yazdıklarınız için tşk ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Testocu, 3 dakika önce yazdı:

eczanede  nac 600 kalmamış başka ne olabilir bu arada yazdıklarınız için tşk ederim 

Nac 900 olmaz mi?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Semih Erarslan, 4 dakika önce yazdı:

Nac 900 olmaz mi?

Olur tabi. Fiyatı daha yüksek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Testocu, 8 dakika önce yazdı:

Nac markanın adı asetilsistein olan diğer markalar olur. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

https://www.ilacrehberi.com/v/act-100-mg-tek-dozluk-effgranul-iceren-30-poset-a955/

https://www.ilacrehberi.com/v/alles-600-mg-efervesan-tablet-ce37/

https://www.ilacrehberi.com/v/asedin-1200-mg-toz-iceren-sase-20-sase-f92d/

Örneklerinden.

Genel bilgi olarak yazıyorum. linklerini attığım ilaçrehberi isimli yere ilacın adını yazdığınızda fiyatına varana kadar her şeyini getirir. Ayrıca muadillerini de görebilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki fotodaki gibi:

image.thumb.png.b7097908bc8d200b0495ea64c1376558.png

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Testocu, 29 dakika önce yazdı:

Bence bulamamıştım ama muadilini aldim oda buydu ayni nac 600 le ayni zamanda C vitamini destekli

70789986-8E8C-4813-BD6E-3E22826A9D14.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Testocu, Şimdi yazdı:

kullanımı hergün 1 tablet mi 

Evet nac la ayni kullaniyorum bi bardak suyun icine 1 tane günde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 15 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz omuz sivilceleri ile başım belada. En son cildiyecinin verdiği SivEx %10 losyon + Tetradox 100mg hap bu sorunu yavaş yavaş çözüyormuş gibi görünüyor. 

Referans olması açısından ara ara sivilce sorunu ile ilgili denemelerimi ve deneyimlerimi burada paylaşmaya devam edeceğim.

Son klomenden bu yana 3 haftadan uzun süre geçti. testisler yeteri kadar büyümüştü kür sonunda. Pazartesiden itibaren beton gibi bir hal aldı. Ya normali bu idi de uzun süredir kürde olduğumdan ben unuttum ya da önceki PCT'de de deneyimlediğim testislerin doğal halinden daha iddealı olma hali hasıl oldu. 

Heykelini diksek testislerine beton yetmez o zaman :P  Bu forumda benden başka da espri yapan yok, yüksek testosterondan herkes de bir özgüven, bir ciddiyet, bir asabiyet :P 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Heykelini diksek testislerine beton yetmez o zaman :P  Bu forumda benden başka da espri yapan yok, yüksek testosterondan herkes de bir özgüven, bir ciddiyet, bir asabiyet :P 

Aaa lütfen abi makara espri istedinizde yapmadık mi ☺️ Trende olabilir ama samimiyet ve girgirimiz hep durur 👌

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Dedem ya :D :D :D :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

NAC yoksa eczacıya Asetilsistein içeren başka bir ilaç var mı diye sorun, ben böyle yaparak şase şeklinde Asist 900 almıştım 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

mucovit aldım herkese çok tşk ederim Allah a emanet ....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Merhaba canlar. Sivilce sorunu bitmediği için bu kürü hala bitmiş saymıyorum. Hali ile yenisine de başlamıyorum. bir çok şey denedim ama pek çözüm oldu diyemem. Artık bu noktadan sonra daha ağır ilaçlara yönlenmem gerekecek.

Diğer bir konu ise kür + PCT + Dinlenme süresi. Normalde malumunuz insanlar aldıkları kilodan kaybederler. Ben şuan 83 kiloyum. Bunun iki nedeni var ama temelde tek neden @metinav hocam. Bir yazısında insülinin önemli bir taşıyıcı hormon olduğundan bahsediyordu. Başka bir yazısında ise östrojenin önemli taşıyıcı hormon olduğundan. Başka bir yazısında ise benim gibi kilo alamayanların vücut tiplerinin zaman içinde değişebildiğini ama bunun 3-4 kür sonra olacağını vs diyordu.

Hepsini kendimce biraz harmanladım. Testosteron seviyem yüksek malumunuz. ortalama 2 saatte 1 olacak şekilde ağzıma bir parça karbonhitrat ve benzeri şeyler attım. Kan şekerinin daha yukarda olması, aynı zamanda sürekli yüksek kan şekerine bağlı olarak daha yüksek östrojen (tahminen) kürsüzkende büyüyebilmeme kilo almama neden oldu. Bel bölgesi hali ile biraz daha kalın ancak paralelinde omuz göğüs sırt vs de genişliyor. Eğer bu bölgelerde küçülme olsa idi tehlikeli görür eski düzene dönerdim. İlaveten günlük 5000 kalori alışkanlığımı hiç bozmadım. Antrenmanları 1 saati geçmeyecek şekilde tasarladım. Çünkü kürdeki halime göre protein sentezi daha düşük olduğundan tamir edebileceğim kadar kas yırtmaya özen gösterdim. Sonuç gayet güzel. Şu sivilce illetinden kurtulup kürüme başladığımda çok daha hızlı kilo alabilirim. 

Sevgili @metinavhocama ve forum ailesine bana kattığı her bilgi için teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba canlar. Sivilce sorunu bitmediği için bu kürü hala bitmiş saymıyorum. Hali ile yenisine de başlamıyorum. bir çok şey denedim ama pek çözüm oldu diyemem. Artık bu noktadan sonra daha ağır ilaçlara yönlenmem gerekecek.

Diğer bir konu ise kür + PCT + Dinlenme süresi. Normalde malumunuz insanlar aldıkları kilodan kaybederler. Ben şuan 83 kiloyum. Bunun iki nedeni var ama temelde tek neden @metinav hocam. Bir yazısında insülinin önemli bir taşıyıcı hormon olduğundan bahsediyordu. Başka bir yazısında ise östrojenin önemli taşıyıcı hormon olduğundan. Başka bir yazısında ise benim gibi kilo alamayanların vücut tiplerinin zaman içinde değişebildiğini ama bunun 3-4 kür sonra olacağını vs diyordu.

Hepsini kendimce biraz harmanladım. Testosteron seviyem yüksek malumunuz. ortalama 2 saatte 1 olacak şekilde ağzıma bir parça karbonhitrat ve benzeri şeyler attım. Kan şekerinin daha yukarda olması, aynı zamanda sürekli yüksek kan şekerine bağlı olarak daha yüksek östrojen (tahminen) kürsüzkende büyüyebilmeme kilo almama neden oldu. Bel bölgesi hali ile biraz daha kalın ancak paralelinde omuz göğüs sırt vs de genişliyor. Eğer bu bölgelerde küçülme olsa idi tehlikeli görür eski düzene dönerdim. İlaveten günlük 5000 kalori alışkanlığımı hiç bozmadım. Antrenmanları 1 saati geçmeyecek şekilde tasarladım. Çünkü kürdeki halime göre protein sentezi daha düşük olduğundan tamir edebileceğim kadar kas yırtmaya özen gösterdim. Sonuç gayet güzel. Şu sivilce illetinden kurtulup kürüme başladığımda çok daha hızlı kilo alabilirim. 

Sevgili @metinavhocama ve forum ailesine bana kattığı her bilgi için teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

Merhabalar abi, kür bittikten sonra bile sivilceler devam ediyorsa ki boldenon gördüğüm kadarıyla çoğu kişide sivilcelenmeye vs neden oluyor, 19-nor grubu ilaçlar daha riskli olabilir bu konuda. Diğerki küründe hem deca hem de tren kullanacağından bahsetmiştin.

Aldığın 5000 kalorinin kaç kalorisi yağdan geliyor o da oldukça önemli. Eğer 100-150 gr civarı bir yağ alımın varsa bunu optimize edebilirsin. Umarım sivilce sorununu hızlıca halledip diğerki kürüne başlarsın

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar abi, kür bittikten sonra bile sivilceler devam ediyorsa ki boldenon gördüğüm kadarıyla çoğu kişide sivilcelenmeye vs neden oluyor, 19-nor grubu ilaçlar daha riskli olabilir bu konuda. Diğerki küründe hem deca hem de tren kullanacağından bahsetmiştin.

Aldığın 5000 kalorinin kaç kalorisi yağdan geliyor o da oldukça önemli. Eğer 100-150 gr civarı bir yağ alımın varsa bunu optimize edebilirsin. Umarım sivilce sorununu hızlıca halledip diğerki kürüne başlarsın

Decada hiç sivilce sorunu yaşamadım. Evet malesef çoğu kişide sivilcelenme ve kıllanma yapıyor. Bebek asprini kadar masum değil yani :)))

Yağ sivilce ilişkisine dair son yıllarda yapılan araştırmalar arada doğrudan bağ kuramadı. Üstelik natural giden birinin kesinlikle kaliteli yağları menüsüne eklemesi gerek. hormon sistemi üzerinde faydası çok. Hatta hormon sisteminin doğru çalışabilmesi için kaliteli yağ alımı şart. Mevzu 5000 kalori olunca ister istemez 100-150 gr yağı görüyorsun. 

Diyorum ya sorun karaciğer olsa çoktan halletmiştik. Ama sorun kan, karaciğer vs olmayınca anca bol bol ilaç deniyorsun. Biliyorum bunun çözümü var. O ilaç eczanede ama ben henüz onu bulamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 53 dakika önce yazdı:

Decada hiç sivilce sorunu yaşamadım. Evet malesef çoğu kişide sivilcelenme ve kıllanma yapıyor. Bebek asprini kadar masum değil yani :)))

Yağ sivilce ilişkisine dair son yıllarda yapılan araştırmalar arada doğrudan bağ kuramadı. Üstelik natural giden birinin kesinlikle kaliteli yağları menüsüne eklemesi gerek. hormon sistemi üzerinde faydası çok. Hatta hormon sisteminin doğru çalışabilmesi için kaliteli yağ alımı şart. Mevzu 5000 kalori olunca ister istemez 100-150 gr yağı görüyorsun. 

Diyorum ya sorun karaciğer olsa çoktan halletmiştik. Ama sorun kan, karaciğer vs olmayınca anca bol bol ilaç deniyorsun. Biliyorum bunun çözümü var. O ilaç eczanede ama ben henüz onu bulamadım.

Abi z ile başlayan ilacı arıyorsun bence 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Witcher, 27 dakika önce yazdı:

Abi z ile başlayan ilacı arıyorsun bence 😂

Karaciğere çok yükleniyor. Yoksa çoktan alacağım. Çevrem olduğu için gidip doktordan yazdırmama da gerek yok. Kendim temin edebiliyorum. Ama iş on varmadan çözmeye çalışıyorum. Yoksa mecbur o. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 48 dakika önce yazdı:

Karaciğere çok yükleniyor. Yoksa çoktan alacağım. Çevrem olduğu için gidip doktordan yazdırmama da gerek yok. Kendim temin edebiliyorum. Ama iş on varmadan çözmeye çalışıyorum. Yoksa mecbur o. 

Abi benim alt ve ast değerleri 33 çıktı 2-3 gün önce kan verdim 

İlk 15-20 gün liv 52 kullandım sadece karaciğer için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Feng, 41 dakika önce yazdı:

Decada yapmayıp boldede yapması DHT hassasiyetine bağlıdır diye düşünüyorum doğrudan akne ile ilişiği oluyor

Kesinlikle bende senin gibi düşünüyorum. O yüzden sonraki kürlerde bunu muhakkak göz önünde bulunduracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.