Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sterlin1970

Bpro hakkında bilgisi olan!

Önerilen İletiler

Redible    19

Satıcı kim hocam isim vermeden anlatırsan. Ben de kullanıyorum %100 çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Testo e, bolde ve dbol şimdilik. 5.haftadayım. Haftaya test sonucu atarım ama %100 çalışıyor. Zaten kullanan belli başlı kişiler var. Piyasa malı değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Redible, 3 saat önce yazdı:

Testo e, bolde ve dbol şimdilik. 5.haftadayım. Haftaya test sonucu atarım ama %100 çalışıyor. Zaten kullanan belli başlı kişiler var. Piyasa malı değil

Fiyatları nasıl hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Vural2, 23 saat önce yazdı:

Fiyatları nasıl hocam

Bu sitedeki satış fiyatlarına göre uygun diyebilirim. Aşağı yukarı piyasa ilaçları ile aynı fiyatta. 

Bozkurt19, 22 saat önce yazdı:

BP Dediğiniz Baries Bp ise bende kullanıyorum.

Yok hocam b pro diye geçiyor marka adı. 

ELITE, 22 saat önce yazdı:

ürünlerin fotoğrafını atar mısın

Sizin bpro ile ilgili konunuza 3 kere mesaj attım fakat geri dönüş yapmadınız. Ben de cevap vermeye değer görmüyorum mesajınızı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Redible, 17.03.2021 - 19:47 yazdı:

Bu sitedeki satış fiyatlarına göre uygun diyebilirim. Aşağı yukarı piyasa ilaçları ile aynı fiyatta. 

Sizin bpro ile ilgili konunuza 3 kere mesaj attım fakat geri dönüş yapmadınız. Ben de cevap vermeye değer görmüyorum mesajınızı

kardeşim merhaba test sonuçlarını atabilirmisin rica etsem bide şuan nasılsın nasıl devam ediyo kür bi sıkıntın varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Redible, 17.03.2021 - 19:47 yazdı:

bide senin için sorun olmazsa ürün fotografını atarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
sterlin1970, 24.03.2021 - 22:03 yazdı:

kardeşim merhaba test sonuçlarını atabilirmisin rica etsem bide şuan nasılsın nasıl devam ediyo kür bi sıkıntın varmı 

Kürün şu an 6. Haftası bitiyor. Adeleler doldu ağırlıklarım çok güzel şekilde arttı. Mesajızınıza geç dönüyorum çünkü kan testini henüz yeni yaptırdım. İlaç takır takır çalışıyor test sonucu ortada zaten. Screenshot-2021-04-01-21-25-26-562-com-o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Redible, 01.04.2021 - 21:26 yazdı:

Kürün şu an 6. Haftası bitiyor. Adeleler doldu ağırlıklarım çok güzel şekilde arttı. Mesajızınıza geç dönüyorum çünkü kan testini henüz yeni yaptırdım. İlaç takır takır çalışıyor test sonucu ortada zaten. Screenshot-2021-04-01-21-25-26-562-com-o

dostum ürünlerin fotosunu atabilirmisin sana zahmet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
sterlin1970, 3 saat önce yazdı:

dostum ürünlerin fotosunu atabilirmisin sana zahmet

Normal flakon şeklinde hocam tüm ürünler. Müsait olunca fotoğraf atarım. Siz hangi satıcıdan ilaca ulaştınız? İsim kısaltıp veya tanımlama yapıp yazar mısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0

satıcıdan direk almadım bi antrenör aracılığıyla aldım isimde vermek istemiyorum o yüzden ayıp olmasın diye yanllış anlama fotoları bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
sterlin1970, 11 saat önce yazdı:

satıcıdan direk almadım bi antrenör aracılığıyla aldım isimde vermek istemiyorum o yüzden ayıp olmasın diye yanllış anlama fotoları bekliyorum 

Bahsettiğiniz antranör 3 lü takılan teamse sıkıntı yok. Ben de oradan tedarik ettim güvenebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Redible, 04.04.2021 - 12:37 yazdı:

Bahsettiğiniz antranör 3 lü takılan teamse sıkıntı yok. Ben de oradan tedarik ettim güvenebilirsin

doğrudur kanka. ama aklımda şu soru var yarışmaya soktugu adamadamı bunu gönderiyo yoksa adamına göremi davranıyo güzel hedeflerim var çok çabalıyorum boşa gitmesini istemiyorum emeklerimin o yüzden çok tedirgin davranıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
sterlin1970, 05.04.2021 - 23:13 yazdı:

doğrudur kanka. ama aklımda şu soru var yarışmaya soktugu adamadamı bunu gönderiyo yoksa adamına göremi davranıyo güzel hedeflerim var çok çabalıyorum boşa gitmesini istemiyorum emeklerimin o yüzden çok tedirgin davranıyorum

Şöyle hocam b pro zaten bilindik bir marka değil googlede araştırırsan görebilirsin kullanan hiç yok. O yüzden boş ilacı zaten yok ben kan testimi attım örnek ben :) Yarışmaya soktuğu adamlara başka marka kullandırıyor bir arkadaşım öğrencisi onların aynı zamanda yarışmacı. İkisi de çalışıyor ama sorarsan diğer markayı söyler zaten optimum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sterlin1970    0
Redible, 07.04.2021 - 11:39 yazdı:

Şöyle hocam b pro zaten bilindik bir marka değil googlede araştırırsan görebilirsin kullanan hiç yok. O yüzden boş ilacı zaten yok ben kan testimi attım örnek ben :) Yarışmaya soktuğu adamlara başka marka kullandırıyor bir arkadaşım öğrencisi onların aynı zamanda yarışmacı. İkisi de çalışıyor ama sorarsan diğer markayı söyler zaten optimum

kardeşim bugun inceledim flakonun içinde siyah bi nokta var geziniyo iyiki girmemişim ve dikkatli incelemişim sende dikkat et sterillik konusunda pek sağlam bi şey değil çalışıyo diye riske girmeyede gerek yok ne kadar temiz bi ortamda yapılmış olduğu muamma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.