Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

parzival

Mk677-rad140 mix kullanımı ( loving ile )

Önerilen İletiler

parzival    22

öncelikle selamun aleyküm... arkadaşlar ayın 12 sinde mk677 ve rad140 mix olanı kullanmaya başladım.. ( @Loving desteği ile ) günlük tutmuştum ama hergün buraya yazmayı daha uygun görüyorum.. ilk 4 gün yazdıklarımı paylaşacağım ve hergün aynı şekilde devam edeceğim. belki kafasında sorular olan arkadaşlar da bu şekilde cevap bulmuş olur hem de bilgi paylaşımı yapmış oluruz... herkese sağlıklı ve uzun bir spor hayatı dilerim...

Not: ilk gün çok detaya girdim ama diğer günler daha az ve öz bir şekilde yazacağım..

12.03.2021

mk677-rad140 ilk gün

sabah kalktım. protein tozu , arjinin , pre workout ilr birlikte 10ml karıştırıp kullandım. 15 dk sonra parmak uçlarımda karıncalanma ve hafif terleme başladı.
salona gittim sırt ve bacak günüydü. normal ağırlığın ortalama olarak son seti 35 - 40 kg olarak bar rowing hareketinde son seti 50 kg ile bitirdim aynı şekilde makine çekiş 85 - 90 kg bitirirken
100kg ile bitti. lat pulldown 60 kg ile son set biraz zorlanırken 65 kg da zorlanmadan bitirdim. son olarak deadlift de 60 kg biraz kasarken ilk set 50kg olmak üzere her set 10kg arttırarak son set
 70 kg da bitirdim. set ve tekrar sayısı 3x15,12,10 veya 8 olarak sürdürdüm. sırt bitince deadlift ardına squat ile başladım normalde sırt ardından bacak zor oluyordu ama sıkıntı yaşamadım. 
kalp atışım normalden biraz fazlaydı bunu hissettim çünkü nefes alış verişimi set arasında kontrol altına alırken bu sefer biraz kontrolü zor oldu... vücudumda aşırı bir terleme yoktu ama sanki soğukta duruyormuşum da
 kullaklarım yanıyormuş gibi hissiyatı vardı ve yorgunluk belirtisi yoktu.. sırt çalışırken enerjimin çoğunu kullandığım için squat biraz hafif  girdim son set ağırlık bar hariç 40 kg'dı. ama zorlamadan ve sanki yeni 
başlıyormuş gibi 10 tekrar sayısını rahat bir şekilde çıkarttım.. ardından leg extention ve leg curl girdim.. her ikiside 45kg ile başlayıp 55 kg da bitirdim. aynı şekilde set ve tekrar sayısı değişmeden.. idman bitince
en güzel kısmı şu oldu 15 dk dinlenme sonrası enerjim yerinde ve hiç bir yorgunluk belirtisi yoktu... eve geldim gelirken dışarısı daha renkli ve canlı görünüyordu gözüme.. ayna karşında göz bebeklerimin büyük olduğunu farkettim..
bu yazdıklarım arjinin,pre workout ürünün etkisi olduğunu fazla düşünmüyorum daha öncede kullandım çünkü ve idman sonrası o yorgunluk hissi bir süre devam ediyordu ve 1 , 2 saat sonra ancak toparlanıyordum ama şuan 
o süre daha aza indi ve gayet iyiyim salondan çıktığımdan beri.. ilk gün böyleydi arkadaşlar kullanım bitene kadar yine size günlük bilgi aktarmaya devam edeceğim..

13-14.3.2021

haftasonu antreman günüm değil ama kullanmaya devam ettim ve işim aşırı yoğun ve koşturma içinde olduğu için yorgunluk yoktu bittiği zaman etrafıma odaklanma da öncesine göre daha kontrolüm vardı.. normalde çok fazla dalardım
ve dikkatim dağılabiliyordu. şu ana kadar bir yan etki görmedim.

15.03.2021

haftanın ilk günü ve yoğun bir program başlangıcının ilk günü bugün. sabah kalktım supplement rutinim ile birlikte sarms kullandım ve 5 dk sonrasında hafif bir sıcaklık ilk parmak uçlarıma doğru karıncalanma başladı. bu sefer 
ilk kullanıma göre daha kısa sürdü. odasklanmam iyiydi sabah dinç bir şekilde kalktım. programım genel olarak 3 ve 4 set 12 tekrardan oluşan 2 mide, 8 gögüs hareketi içeriyor. genelde kimse bu kadar hareket yapmaz ama ben 
alt, orta ve üst gögüs çalışıp sonrasında izole hareket ile bitiriyorum.. en son 2 hareket de sınırımı belirledim kaldırabileceğim kiloda ama geniş tutuş benç press de
60kg 2 tekrar yapabildim ve bu hareket 4 setden oluşuyor.. en son crunch ve sit up süper set halinde çalıştım kilo ile normalde yapamadığım için hafif güne bırakırdım mide hareketini ama bu sefer çok rahat yapabildim.. 
yan etkiler hala görülmedi , güç konusunda bir değişiklik söz konusu , herhangi bir terleme çok fazla olmuyor ama vücut ısısı hissedilir şekilde arttı.. bugün de bu şekilde bitti... iilaç etkileri kişiden kişiye değişebilir 
o yüzden benim yaşadığım deneyimler bu şekilde ve bir dhaa ki sefere program bitiminde toplam kaldırdığım ağırlık ilk bir öncekini de not alacağım aradaki fark daha belirgin hale gelir..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

parzival    22

selam dostum.. yaşıyorum bir şey olmadı :D devamında herhangi bir yan etki hala görmedim yani eksi olacak bir şey yaşamadım hiç.. artı olarak uyku olayı çok kaliteli hale geldi gece 2 gibi yatmama rağmen 8 buçuk da direk ayaktayım ve uykusuzluk hissi kesinlikle yok. antrenman sonrası güç toparlanması eskiye göre daha hızlı ve işim gereği ben devamlı koşturuyorum normalden daha fazla hareket ediyorum ama herhangi bir yorgunluk falan olmuyor. bacak antrenmanından örnek veriyim squat ardından lunge veya leg press girdiğimde yüksek ağırlık ile çalışamıyordum özellikle lunge yapamıyordum şuan 3ü1 arada sıkıntısız çıkıyor.. dumbell press hareketinde son set 30 kilo çalışamazdım şuan 6 tekrar rahat çıkıyor.. yağ oranımda gözle görülür bir şekilde azalma oldu yağ oranım azdı sadece karın bölgemde vardı ama o bile anlaşılıyor.. kilo aldım yaklaşık 4 kilo falan o da yağ olarak değil ayna karşında hatlar daha belirgin oldu. iştah arttı hatta iş bitince 7 gibi falan yemek yiyorum akşam 9 gibi eve geliyorum tekrar yiyorum.. pc başında oturuyorum yarım saat geçiyor yine acıkıyorum.. durumlar böyle dostum. az kaldı bitmesine bittiği zaman bu sefer ikisni ayrı ayrı alıp kullanacağım ve yanına ekstra ekleyeme yapacağım burak @Loving hoca ile konuşup.. 

özet gerekirse;

güç artışı, toparlanma , yorgunluk hissi, iştah artışı, yağ oranında azalma, kütlede artış, kaliteli uyku benim gördüğüm etkiler bunlar.. yan etki "0"

bu arada antrenman programımda tekrar sayıları 15 - 10 arası yani ilk iki set 15 tekrar 12 ve 10 olarak çalışıyorum bazı hareketler 5 set vs ve tek çalışıyorum nadir durumlarda yüksek ağırlık varsa son set yardım istiyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214

günlüğünü binlerce kişi okuyacak ben de okurken keyif aldım başarılar diliyorum dostum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
Bay-T, 15 dakika önce yazdı:

günlüğünü binlerce kişi okuyacak ben de okurken keyif aldım başarılar diliyorum dostum.

Teşekkür ederim üstad güzel yorumun için.. Nor al de devamlı yazacaktım gün, gün ama önce 1, 2 gün bakayım dedim farklı birşey olacak mı diye yan etki vs olmadığı için bitene kadar yazmayayım dedim ondan birşey eklemedim.. Ama mk677 ve rad140 match olanı kullandım bu şekilde etkilerini gördüm tabi ayrı ayrı kullanınca nasıl olur birşey diyemem sonuçta 1ml de 2 ürün var diğer türlü ayrı ayrı 1ml alınca etkisi de farklı olacaktır.. Ben vücudumun ne tepki vereceğini bilmediğim için 2si 1 arada olarak aldım ve güzel tepki verdi diğer arkadaşa belirttiğim gibi bittiği zaman ayrı ayrı 2 ürünü alıp ekstra ekleyebileceğim birşey varsa onu da alıp kullanacağım.. Belirtmek isterim sadece bunu kullanmıyorum.. Protein tozu, kreatin,atjinin, glutamin, bcaa, pre workout, multivitamin, omega 3 ve karaciğer destekleyici de kullanıyorum yani ürünü kullanmadan öncede bunları kullanıyordum ama ürün ile ciddi anlamda gözlü görülür farklar oldu.. Biraz da genetik yapı ve vücudun vereceği tepkiyle de alakalı yani şans işi bende yan etki hiç olmadı belki başkasında baş ağrısı, baş dönmesi gibi yan etkiler yapabilir Burak hocam belirtmişti yanılmıyorsam yan etki olabilecek şeyleri.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
izmirnatural, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,

Gelişiminiz için tebrik ederim. Konuyu yakından takip edeceğim. :) Başarılar.

Teşekkür ederim üstad sağol :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim üstad sağol :)

Son durum nedir?  Gelişim açısından. :)

tarihinde izmirnatural tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
izmirnatural, 2 dakika önce yazdı:

Son durum nedir?  Gelişim açısından. :)

Gelişim iyi gidiyor son set kiloları geçen sefere göre arttı hatta bugün dumbell fly hareketi son set 25 er kilo ile 6 tekrar yaptım ve inline dumbell press 30 ar kilo ile 8 tekrar yaptım 3 hafta önce 25 de son set zorlanırken.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aog    0
parzival, 30.03.2021 - 18:56 yazdı:

Gelişim iyi gidiyor son set kiloları geçen sefere göre arttı hatta bugün dumbell fly hareketi son set 25 er kilo ile 6 tekrar yaptım ve inline dumbell press 30 ar kilo ile 8 tekrar yaptım 3 hafta önce 25 de son set zorlanırken.. 

Hocam son durum ne biraz zaman geçmiş yeniden sormak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
aog, 2 dakika önce yazdı:

Hocam son durum ne biraz zaman geçmiş yeniden sormak istedim

Son durum şöyle diyebilirim yağ oranım %8.2 den %6 ya indi, ağırlıklar da dumbell pressler 35,40 kiloya çıkardım, makine sırta çekiş hareketinde artık son ağırlığa takıp kalan 2 set 10 kg 2 dumbell kullanıyorum :D beslenme vs de tabi daha önemli şuan gayet iyiyim zaten bulk dönemindeyim ama ona rağmen yağlanma yok bende.. Düzenli ilerleyince bence herkes aynı sonucu alabilir.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
Posee, 52 dakika önce yazdı:

Pct surecinde neler yaptin neler kullandin. Tecrubelerini aktarabilir misin

Herhangi bir şey yapmadım.. Bir sıkıntı da yaratmadı bana ama kişiden kişiye değişebilir bu süreç sonuçta.. Kullanmam bittiğinde kilom 83 e çıktı ve yağ oranım da değişiklik olmadı hala %6 yağ oranına sahibim.. 

tarihinde parzival tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
parzival, 57 dakika önce yazdı:

Herhangi bir şey yapmadım.. Bir sıkıntı da yaratmadı bana ama kişiden kişiye değişebilir bu süreç sonuçta.. Kullanmam bittiğinde kilom 83 e çıktı ve yağ oranım da değişiklik olmadı hala %6 yağ oranına sahibim.. 

kullanımı nasıl yapıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
ufuk289, 8 dakika önce yazdı:

kullanımı nasıl yapıyorsun?

Bittiği için şuan kullanmıyorum ama kullandığım dönemde sabah kalktığım zaman 2 su bardağı yulaf ezmesi, 1'er ölçek kreatin, bcaa, arjinin ve 1'er damla rad140 ile mk677 katıp blender dan geçirerek yarım saat sonra spora gidiyordum.. Kullanımı bu şekilde yaptım ben. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
parzival, 1 dakika önce yazdı:

Bittiği için şuan kullanmıyorum ama kullandığım dönemde sabah kalktığım zaman 2 su bardağı yulaf ezmesi, 1'er ölçek kreatin, bcaa, arjinin ve 1'er damla rad140 ile mk677 katıp blender dan geçirerek yarım saat sonra spora gidiyordum.. Kullanımı bu şekilde yaptım ben. 

birer damlamı ben günlük 30 mg rad 140  40 mg  mk 677 10 mg yk 11 alıyorum seninki az değil mi bir damla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
ufuk289, Şimdi yazdı:

birer damlamı ben günlük 30 mg rad 140  40 mg  mk 677 10 mg yk 11 alıyorum seninki az değil mi bir damla

Yani 1 damla derken pompayı doldurup :D kusura bakma ben yanlış yazdım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
parzival, 2 dakika önce yazdı:

Yani 1 damla derken pompayı doldurup :D kusura bakma ben yanlış yazdım 

1ml atıyorsun o zaman takribi 25 damla yapıyor 1 ölçek yani bende başlayalı 1 hafta olacak ancak ilk gün korona oldum şu an iyiyim ilk hafta hasta olsam bile ant yaptım verimsiz geçti hastalıktan dolayı kilo verdim  akşam ant öncesi 15 damla sabah  yarım ölçek whey ile kahvaltı öncesi 10 damla atıyorum 0.40 ml

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Posee    0

5-10 mg rad140 kullansam gunluk(6-8 hafta), pct gerekir mi arkadaslar. Daha once hic kullanmadim. Yanitlarsaniz cok sevinirim. 

tarihinde Posee tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
ufuk289, 11 dakika önce yazdı:

1ml atıyorsun o zaman takribi 25 damla yapıyor 1 ölçek yani bende başlayalı 1 hafta olacak ancak ilk gün korona oldum şu an iyiyim ilk hafta hasta olsam bile ant yaptım verimsiz geçti hastalıktan dolayı kilo verdim  akşam ant öncesi 15 damla sabah  yarım ölçek whey ile kahvaltı öncesi 10 damla atıyorum 0.40 ml

Geçmiş olsun.. Hastalanınca beslenme ve antrenmanın verimsiz geçmesi gayet normal.. Sağlıklı olduğun zamanki gibi bir çalışma söz konusu olmuyor.. 

Posee, 10 dakika önce yazdı:

5-10 mg rad140 kullansam gunluk, pct gerekir mi arkadaslar. Daha once hic kullanmadim. Yanitlarsaniz cok sevinirim. 

Ben kullanmadım ve bir sıkıntı yada sorun ile karşılaşmadım ama bu başkasında da aynı olacak değil bünye ve vücut farklılıkları olabilir kullandığın süre ve sonrasını iyi takip edersen daha sağlıklı karar verebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufuk289    3
Posee, 8 dakika önce yazdı:

5-10 mg rad140 kullansam gunluk(6-8 hafta), pct gerekir mi arkadaslar. Daha once hic kullanmadim. Yanitlarsaniz cok sevinirim. 

7 haftadan sonra testo iyice düşmeye başlıyor mg dan ziyade aldığın ürünün doluluğu önemli dolu ilaçsa mg yüksekse yine her türlü baskılar kür en fazla 2 ay sürmeli bence  3 de olabilir ama pct gerekebilir ve mg arttırman gerekiyor

parzival, 5 dakika önce yazdı:

Ben kullanmadım ve bir sıkıntı yada sorun ile karşılaşmadım ama bu başkasında da aynı olacak değil bünye ve vücut farklılıkları olabilir kullandığın süre ve sonrasını iyi takip edersen daha sağlıklı karar verebilirsin 

Eyvallah, street workout yapıyorum vücut geliştirmeci değilim ama hasta olduğum gün barfix sayım yarı yarıya düşmüştü suratım sap sarıydı bu hafta belli olur ilaçların kalitesi artık

tarihinde ufuk289 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
parzival    22
ufuk289, 5 dakika önce yazdı:

7 haftadan sonra testo iyice düşmeye başlıyor mg dan ziyade aldığın ürünün doluluğu önemli dolu ilaçsa mg yüksekse yine her türlü baskılar kür en fazla 2 ay sürmeli bence  3 de olabilir ama pct gerekebilir ve mg arttırman gerekiyor

Eyvallah, street workout yapıyorum vücut geliştirmeci değilim ama hasta olduğum gün barfix sayım yarı yarıya düşmüştü suratım sap sarıydı bu hafta belli olur ilaçların kalitesi artık

Vücut iyileşmek için uğraştığı için güç kaybı normal.. 2,3 güne toparlar ve iştahında açılır tekrar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
parzival, 23.02.2022 - 21:53 yazdı:

Geçmiş olsun.. Hastalanınca beslenme ve antrenmanın verimsiz geçmesi gayet normal.. Sağlıklı olduğun zamanki gibi bir çalışma söz konusu olmuyor.. 

Tekrar girdinmi sarms kürüne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.