Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dumaniaq

Ilk sarms kullanımı

Önerilen İletiler

dumaniaq    0

Arkadaşlar Merhabalar. 

Yaklaşık 6 aydır haftanın 6 günü Spor yapıyorum.  

Konuyu biraz abarttım  her gün 1 saat kardio ve gücümün yettiği kadarda ağirlik  antreamanlari yaptım. yaklaşık 1,5 saat günde 2 bölge şeklinde. 

başladığımda 84 kiloydum.  şimdi  77kg -79kg arası günlük değişim sağliyorum.

günlük Beslenmemi ve diyetimi bozmadım.  sabahlari 5 yumurta beyazı +yulaf  öğlenleri ve akşamları 150gr et/tavuk  +100gr pilav salata olarak besleniyorum 

son 1 aydır . Pre -Workout  ve protein tozu içmeye başladım.   vucudum şekil olarak yerine oturdu. bisepslerin 33cm   den 39cm kadar büyüdü..   trisepslerim yerinde ve güzel amacım kas büyütmek değil  klasik plaj vucudu yapmakti.

fakat. son zamanlarda yağ yakımım durdu  .  göbek ve basen bölgemdeki yağlar gitmiyor.  ve karin kasları bu sebeple bir türlü gösteremedim.  Göğüs kaslarımda yeteri kadar büyük değil (eskiye göre çok iyi ama :))    

şimdi.  Ustalara sormak istiyorum. Çok fazla sarms modeli var.   benim Hangi Sarms'a başlamam gerekli?   göğüs kası ve yağ yakmak için.    amaç kocam olak değil :) 

Sarmsı nekadar süreyle  ve günde kaç Mg   almam gerekiyor.     ve yanına Pre-Workout ve protein tozu kullanmam sorun yaratırmı sarms ile birlikte.

bu konuda engin bilgilerinize ihtiyacım var . yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
dumaniaq, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Merhabalar. 

Yaklaşık 6 aydır haftanın 6 günü Spor yapıyorum.  

Konuyu biraz abarttım  her gün 1 saat kardio ve gücümün yettiği kadarda ağirlik  antreamanlari yaptım. yaklaşık 1,5 saat günde 2 bölge şeklinde. 

başladığımda 84 kiloydum.  şimdi  77kg -79kg arası günlük değişim sağliyorum.

günlük Beslenmemi ve diyetimi bozmadım.  sabahlari 5 yumurta beyazı +yulaf  öğlenleri ve akşamları 150gr et/tavuk  +100gr pilav salata olarak besleniyorum 

son 1 aydır . Pre -Workout  ve protein tozu içmeye başladım.   vucudum şekil olarak yerine oturdu. bisepslerin 33cm   den 39cm kadar büyüdü..   trisepslerim yerinde ve güzel amacım kas büyütmek değil  klasik plaj vucudu yapmakti.

fakat. son zamanlarda yağ yakımım durdu  .  göbek ve basen bölgemdeki yağlar gitmiyor.  ve karin kasları bu sebeple bir türlü gösteremedim.  Göğüs kaslarımda yeteri kadar büyük değil (eskiye göre çok iyi ama :))    

şimdi.  Ustalara sormak istiyorum. Çok fazla sarms modeli var.   benim Hangi Sarms'a başlamam gerekli?   göğüs kası ve yağ yakmak için.    amaç kocam olak değil :) 

Sarmsı nekadar süreyle  ve günde kaç Mg   almam gerekiyor.     ve yanına Pre-Workout ve protein tozu kullanmam sorun yaratırmı sarms ile birlikte.

bu konuda engin bilgilerinize ihtiyacım var . yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.