Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Burak hocamla nasıl büyürüm? ☺️

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Dozajlar nedir Semih başkan hayırlı olsun bu arada , YouTube kanalına video bekliyoruz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Asaletim, 11 dakika önce yazdı:

Dozajlar nedir Semih başkan hayırlı olsun bu arada , YouTube kanalına video bekliyoruz :)

Videolar şeklinde atmaya devam edicem a dan z ye Burak hocamdan da izni kopardım enjektörü hangi günler nerden kaç mg vurduğumdan gece yatmadan neler tükettiğime kadar vb. Baştan sona yapıpda göstermediğim hiçbirşey kalmıcak sizlerede şimdiden iyi seyirler.keyifli sporlar 🙂 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Omuzdan enjeksiyon yaparken öğretici bir video ve antrenman vlogu videosu gelir mi hocam :)

Gelecek videoda kalçadan vurumu gösterebilirim hiç omuz ve bacakdan vurmadım. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, Şimdi yazdı:

Abi maltodekstrinin tadı nasıl deneyimledin mi ? Tad benim için önemli midem çok hassas.

Suyla karıştırarak içersen tadı yok bence azıcık şekerli su tadı var , bulkta kullanmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Suyla karıştırarak içersen tadı yok bence azıcık şekerli su tadı var , bulkta kullanmıştım 

Antrenmandan sonra whey ile gider o zaman hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 6 dakika önce yazdı:

Antrenmandan sonra whey ile gider o zaman hocam

Gider kanka 100 gram yapıştır , ama ilaç kullanıyorsan kullan , ben doğal halimle kullanınca kısa sürede yağlanma yaptı 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Screenshot_20210315-102504.thumb.png.fec557eb4ebffd05962a3a923ec44730.png

Dinlenmek iyi gelmiş gbi geldi  35 dk kardiyo ardından göğüs ve ön kol antremanı ilk antreman ilk form.

Son kürümün son enjeksiyonu yapalı 3 ay oldu ve benim kendi dietimden kaynaklı yağ kaybında başka bir kaybım yok şükürler olsun. Bugunde boldenonun ilk enjesiyon günü tahmin yürütebiliyorum tekrar şaşırtıcam inşallah 🙂 

2 ay olmuş arkadaşlar 3 ay yanlış oldu ama bu saaten sonra kayıp olcanı sanmam tam tersi üzerine koyucaz inşllah hocam saolsun orjinal ilaç farkını iliklerime kadar hissettirdi

Vural2, 14.03.2021 - 18:44 yazdı:

Abi maltodekstrinin tadı nasıl deneyimledin mi ? Tad benim için önemli midem çok hassas.

Tadı güzel veya kötü die adlandıracağım bişi diil çünkü tad yok 

Şuanki antreman şeklim.  Pazartesi: göğüs önkol trapez(boyun) Salı: sırt arka kol.  Çarşamba: omuz bacak şeklinde      göğüs sırt omuz 5 haraket kollarda bacakda 3 haraket 4 set ve 10 12 15 tekrar arası kollar herzaman süper set trapez tek haraket tükenene kadar 

perşembe cuma cumartesi aynı devam pazar of detlif squat bech çıkardım antremanlardan makinalara yöneldiğimden beri daha estetik görünüme kovuşmaya başladım piskolojikmi yoksa nedir anlamadım yani eskiden 4 haraketin 1 makinadayken şimdi ön kol harici 4 haraketin 3ü makinalarda son güncel formum bu varmıdır artık şunlara geçmelisin bunlara daha özen göstermelisin dediniz bir sistem beyler tek çalışıyorum başladığımdan beri partnerim yok çok da sevmiyorum açıkcası altında delirdiğim ağırlığı biri tutup ellemesini sevmiyorum ağırlıkları artırarak devam etmelimiyim yoksa bundan sonra bu şekilde gitmelisin dediğiniz bir sistem varmıdır. 🙂 

Sabaha hazırlıklar biraz geç kaldık ama bide suyundan plav yaptık mı tamamdır bu iş 🙂 idmandan önce kahvemizi içip kardiyo yaparak başlıcaz idamandan sonra sonra kahvaltı fix yulaflı yumurta yeşillik  bi de yaptıklarımızı bi kaba koyup işe gderken yanımıza alıcaz tuzumuz zeytinyağımız hepsi ayarlı herkese iyi geceler yarın sırt idman günü belkide güzel bir sırt formu paylaşabilirsem yetişirse atarım herkese hayırlı geceler. 

DSC_0490.JPG

2.haftanın ilk enjeksiyon ve antreman günü son durum. 

_20210322_225906.JPG _20210322_225842.JPG

• Beğen 13
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Hocalarım üstadlarım gelişimimle ilgili bir sorum olacak detlif bech ve suqat yapmadan eğer herşeyim musait ve yarışmacı kütle ve hacmine ulaşmam mümkün ise bile bunlar olmadan imkansız mı? eğer büyüceksen şart olmassa olmaz mı? yoksa büyürsün olur ama daha çok büyümem için gereklimi? Bu kafama çok takılıyor yapmadığın için çok şeymi kaybediyorum? yoksa zaten alternatifleriyle ağır çalıştığım için kafama takıcak bişi olmamalımı? Net cevaplamanız mümkün mü? ilerleyen haftalar cevaplarınıza göre programa eklicem yada ağır çalışmam sonucu zaten gerek olmadanda başarırım diyerek devam edicem.

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Hocalarım üstadlarım gelişimimle ilgili bir sorum olacak detlif bech ve suqat yapmadan eğer herşeyim musait ve yarışmacı kütle ve hacmine ulaşmam mümkün ise bile bunlar olmadan imkansız mı? eğer büyüceksen şart olmassa olmaz mı? yoksa büyürsün olur ama daha çok büyümem için gereklimi? Bu kafama çok takılıyor yapmadığın için çok şeymi kaybediyorum? yoksa zaten alternatifleriyle ağır çalıştığım için kafama takıcak bişi olmamalımı? Net cevaplamanız mümkün mü? ilerleyen haftalar cevaplarınıza göre programa eklicem yada ağır çalışmam sonucu zaten gerek olmadanda başarırım diyerek devam edicem.

Tamamı old school ve efsane hareketler ama onlarsız olmaz değil. Yurtdışında Bench press yapan sporcu kalmadı nerdeyse, deadlift ve squat önemli hareketler ama olmazsa fazla büyüyemem diye birşey yok varyasyonlarının hakkını verdiğini düşünüyorsan. En önemlisi kaç kilo podyum hedefin? Podyum kilosu hedeflerken şöyle bir örnek verebilirim; vücudu açık ve six packleri belli bir sporcunun podyuma girmesi -10 12 kg civarı ve hatta -2 cm boydan gidebilir. 

Genel olarak hedef kaslar gerekli şiddeti görüyorsa ve alınan kaloriler temiz birşekilde alınıyorsa büyüme gelir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Denemeden bilemezsin abi belki senin vücudun o hareketlere iyi bir tepki gösterecek.Hareketlerin formlarını oturtup,yavaş yavaş yüksek kilolara çıkmanı öneririm.Zaten bulkdasın böyle complex hareketleri ağır ve az tekrar çalışarak hem güçlenir hemde vücudu şaşırtmış olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Vural2, 23.03.2021 - 03:39 yazdı:

Denemeden bilemezsin abi belki senin vücudun o hareketlere iyi bir tepki gösterecek.Hareketlerin formlarını oturtup,yavaş yavaş yüksek kilolara çıkmanı öneririm.Zaten bulkdasın böyle complex hareketleri ağır ve az tekrar çalışarak hem güçlenir hemde vücudu şaşırtmış olursun.

Küçük yaşta evden kaçıp inşaatlarda molaz taşıyıp amelelik yapardım o zamanlardan ufak tefek ağrılarım vardı sağ kalça içi ve sağ bacakda bazen artardı ağrılar sağ bacağımda hissizlik artar yolda durup dururken düşerdim tabi ozamanlar doktora gidicek param yoktu sigortamda eskiden düzen böyle deildi bilen bilir paranız yoksa güvenlik tutar senet imzalatılırdı daha sonra sol arka baldırımdan kavgada bıçakla yaralandım kas liflerim kesilmiş dikişden sonra yatarak 2 ay evde ağrı kesicilerle tedavi gördüm sol bacağım açılmıyordu 90 dereceden fazla sebebi lifler kesilip birbirine kısa kaynamış fizik tedavi aşamassak amiliyat dendi bende işe topallıyarak gdip gelmeye başladım böyle gitmekden bıkmıştım  2 ay yattım 3 ay topallıyarak işe gittim iş verenide bu şekilde çalıştıramayıs söylentileri başlayınca bu halimdende bıkıp gece lavaboda bacağımı birbirine yanlış kayamış lifleri ağni haraketlerle  açarak yırttım şikinlik ağrılar bölgede kan toplama ateş derken  ağrı kesiciler bandajlar vs ayağım düzeldi Bu haraketleri ağır kilolarda naturelken yapardım ağrılarım geçmişti hatta sol baldırımda eser kalmadı güçlenmiştim bacaklarım eskisinden dahada iyiydi onunla ilgili sıkıntı kalmadı bırakdıkdan yani spora ara verdikden sonra ağrılar bacakda çekme bel ve kalça içinde ağrılar başlayınca doktora gittim tabi artık özel sgortam var:) doktor emar çekiminden sonra fıtık başlangıcın var buda sinir ucu olan kısımda başladığı için seni çok zorluyor bacağına vurup hissizlik yaratıyor ani ağrılar zıplatma sebebi bu dedi fıtık küçük fakat başlangıc noksası sinire denk geliyor dedi sonra aradan bi zaman geçti ve en son gittiğimde disk kayması var denilip fizik tedavi önerdi  spora son sizlerle başladığımdan beri eser yok ama bu haraketlerden bu yüzden kaçınıyorum ama fark yaratıcaksa ben o iradeye sahibim yaparım. 

Screenshot_20210323-035043.png Screenshot_20210323-035025.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 23.03.2021 - 04:30 yazdı:

Küçük yaşta evden kaçıp inşaatlarda molaz taşıyıp amelelik yapardım o zamanlardan ufak tefek ağrılarım vardı sağ kalça içi ve sağ bacakda bazen artardı ağrılar sağ bacağımda hissizlik artar yolda durup dururken düşerdim tabi ozamanlar doktora gidicek param yoktu sigortamda eskiden düzen böyle deildi bilen bilir paranız yoksa güvenlik tutar senet imzalatılırdı daha sonra sol arka baldırımdan kavgada bıçakla yaralandım kas liflerim kesilmiş dikişden sonra yatarak 2 ay evde ağrı kesicilerle tedavi gördüm sol bacağım açılmıyordu 90 dereceden fazla sebebi lifler kesilip birbirine kısa kaynamış fizik tedavi aşamassak amiliyat dendi bende işe topallıyarak gdip gelmeye başladım böyle gitmekden bıkmıştım  2 ay yattım 3 ay topallıyarak işe gittim iş verenide bu şekilde çalıştıramayıs söylentileri başlayınca bu halimdende bıkıp gece lavaboda bacağımı birbirine yanlış kayamış lifleri ağni haraketlerle  açarak yırttım şikinlik ağrılar bölgede kan toplama ateş derken  ağrı kesiciler bandajlar vs ayağım düzeldi Bu haraketleri ağır kilolarda naturelken yapardım ağrılarım geçmişti hatta sol baldırımda eser kalmadı güçlenmiştim bacaklarım eskisinden dahada iyiydi onunla ilgili sıkıntı kalmadı bırakdıkdan yani spora ara verdikden sonra ağrılar bacakda çekme bel ve kalça içinde ağrılar başlayınca doktora gittim tabi artık özel sgortam var:) doktor emar çekiminden sonra fıtık başlangıcın var buda sinir ucu olan kısımda başladığı için seni çok zorluyor bacağına vurup hissizlik yaratıyor ani ağrılar zıplatma sebebi bu dedi fıtık küçük fakat başlangıc noksası sinire denk geliyor dedi sonra aradan bi zaman geçti ve en son gittiğimde disk kayması var denilip fizik tedavi önerdi  spora son sizlerle başladığımdan beri eser yok ama bu haraketlerden bu yüzden kaçınıyorum ama fark yaratıcaksa ben o iradeye sahibim yaparım. 

Büyük geçmiş olsun abi.Şu zamana kadar kazandığım kütleyi Bench squat deadlift yapmadan kazandım.Son 1 aydır Bench ve squat ekledim.Bu durumda senin yapmanı önermem.Yarışma düşünüyorsan ve sakatlık yaşarsan bu seni geriye götürür.1 tık gelişim için 3-4 basamak aşağıya düşmeye gerek yok diye düşünüyorum.Tabi ki Burak Hocam daha iyi bilir.Bu arada videoyu izledim, ağzına sağlık.Yine uyku tutmamış 😔

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Vural2, 21 dakika önce yazdı:

Büyük geçmiş olsun abi.Şu zamana kadar kazandığım kütleyi Bench squat deadlift yapmadan kazandım.Son 1 aydır Bench ve squat ekledim.Bu durumda senin yapmanı önermem.Yarışma düşünüyorsan ve sakatlık yaşarsan bu seni geriye götürür.1 tık gelişim için 3-4 basamak aşağıya düşmeye gerek yok diye düşünüyorum.Tabi ki Burak Hocam daha iyi bilir.Bu arada videoyu izledim, ağzına sağlık.Yine uyku tutmamış 😔

Yarın düzene sokucam uykusuzluk problemini bitmeyen bi enerji gbi idamanlarıda ağırlaştırıcam demekki zannettiğim kadar yüklenemiyorum hala gram uyku yok izinliyim iyice dinlenirim problem yok anlamadığım noktalardan biride bu spor sihirli bişi başlamadan önve ufak tefek ağır kaldırmalarda ağrı saplanırdı doktor ağır kaldırmayı bile yasaklamıştı ama dinlemedim tavsiye etmem ams eskisinden çok daha iyiyim  başlarkende anapalonun ve deca nın bu yönde bana avantaj sağladığını tahmin ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Semih Erarslan, 23.03.2021 - 04:30 yazdı:

Usta aynı yerde oturuyoruz senle 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Nasıl hissediyorsan öyle yap onlar olmak zorunda değil.Deadlift yerine bana göre daha güvenli olanı rack pull yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 3 saat önce yazdı:

Usta aynı yerde oturuyoruz senle 😂

Salonda nasıl karşılaşmadık 🙂 peptid türkiye heryerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Büyük geçmiş olsun Dexter Jackson bir videosunda hiç bir serbest ağırlığa gerek yok ben son dönemlerde sadece makinelerle çalışarak bu kadar büyüdüm diyordu ve buradaki asıl amacı sakatlığı minimalist etmek ben özel hareket olduğunu düşünmeyen kisilerdenim yeterli şiddet ve hasar verilirse ne yaptığın çok bir önemi yok bana göre.....

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Salonda nasıl karşılaşmadık 🙂 peptid türkiye heryerde.

Ben Buca'da gitmiyoeum ya usta ucyolda gidiyom fazla olmadı buraya tasinali sen hangi salondasin burda üyeliğim.bitince buralara gelcem pek bilmiyorum burayı bende 2 sokak altında oturuyorum pazaryerinin ordayım 

tarihinde bodybatu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
bodybatu, 35 dakika önce yazdı:

Ben Buca'da gitmiyoeum ya usta ucyolda gidiyom fazla olmadı buraya tasinali sen hangi salondasin burda üyeliğim.bitince buralara gelcem pek bilmiyorum burayı bende 2 sokak altında oturuyorum pazaryerinin ordayım 

Haritaya dede gym yaz benden daha yakın olman lazım salona tavsiye ederim hem birlikde gittiğimiz günlerde destek atarız birbirimize şöylede bişi canlı canlı değişimimi görmüşde olursun belki birlilde bi antreman videosu bile atarız burdan böle bu değişimler fake diyenlere güzel bi kanıt olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Semih Erarslan, 23.03.2021 - 14:16 yazdı:

Haritaya dede gym yaz benden daha yakın olman lazım salona tavsiye ederim hem birlikde gittiğimiz günlerde destek atarız birbirimize şöylede bişi canlı canlı değişimimi görmüşde olursun belki birlilde bi antreman videosu bile atarız burdan böle bu değişimler fake diyenlere güzel bi kanıt olur. 

İnşallah hocam bir gün atarizda daha ucyoldaki üyeliğim var baya benim nasipse atarız 

Semih Erarslan, 23.03.2021 - 14:16 yazdı:

Antrenman prog nasıldı usta senin kurde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.