Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

2. kür için tavsiye

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.351

Merhabalar. 

Öncelikle kendimden bahsedeyim. 

41 yaşındayım, 175boy ve 77kg'ım. 6 seneyi geçkindir ağırlık sporları ile uğraşıyorum. Natural olarak 52 kilodan yağlı olarak 76 civarına, %10 yağ ile ise 69,5kg civarına kadar çıktım. Geçen yıl sonbaharında 500 testo-E, 400 Deca, 40 danabol alarak 7 hafta küre girdim. 81,5kg %15 yağ oranına kadar çıktım. Peşi sıra sürekli kullandığım 5gr/gün kreatini de kestim.  Nihayetinde 77kg %14 yağ oranına geldim. Günde 5gr kreatinin ortalama 2 kg su tutacağını hesaplarsanız (%10 olan yağ ölçümünde vücut kreatinli idi) 4-5kg arası kas almışım ilk kürde. Decaya bağlı sorunlar yaşasamda sağolsun @metinavhocam sayesinde hepsini atlattım. Şu halde her şey normal. Hatta bazı şeyler eskisinden daha iyi diyebilirim.

Bana dair belirtmem gereken diğer konu ise metabolizmamın aşırı hızlı oluşu. Hoş sigarayı bırakınca (1,5ay oldu) baya bir yavaşladı ancak yine de hızlı

2. kürde direk yağlı kilo almak yerine daha kuru şekilde gitmeyi planlıyorum. Misalen 2. kür döngüsünün sonunda 77kgdan 80kg'a %10 yağ ile (ortalama %5 yağ kaybederek) çıkayım. 

Soracaklarım ise şunlar:

1) Sadece Sustanon yada Testosteron E. ile bu mümkün mü? Eğer mümkün ise haftalık ne kadarlık doz tavsiye edersiniz? Yine mümkün ise hangisini tavsiye edersiniz?

2) MCT için karaciğer koruyucu, prostat koruyucu, Çinko, Omega 3, E vitamini, D vitamini vs gibi neler tavsiye edersiniz?

3) Kür öncesi, kür sırasında ve kür sonrası için Prolaktin, LH, FSH, Total testosteron, Free testosteron testleri yeterli olur mu? İlave yaptırmam gereken bir test var mı?

4) Kürde geçen azami süre ne olmalıdır?

NOT: Eczacı çevrem sayesinde sustanona ulaşmak benim için kolay. Normal satış fiyatının %20 altına alabiliyorum. Eğer @LovingBurak Hoca gibi güvenilir insanlar olmasa sustanon dışı alternatif düşünmezdim bile. 

Saygılarımla.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219

merhaba hocam 1.soru evet ben enantaht derim çok üşengeçseniz cyp olabilir 500mg bence ikiye bölersiniz. 2.soru nac600 alırsın çinko ve c vitaminin eksik etme derim. 3.sory alt ve ast de baktırın bence. 4.soru valla kısa kür mantığı bir ülkemiz de var :D bence doğru yönetildiği sürece durumlar mutlu olduğunuz kadar devam edilebilir 24 haftaya kadar büyüme adına hatta prolar tüm yıl devam ederler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Öncelikle kendimden bahsedeyim. 

41 yaşındayım, 175boy ve 77kg'ım. 6 seneyi geçkindir ağırlık sporları ile uğraşıyorum. Natural olarak 52 kilodan yağlı olarak 76 civarına, %10 yağ ile ise 69,5kg civarına kadar çıktım. Geçen yıl sonbaharında 500 testo-E, 400 Deca, 40 danabol alarak 7 hafta küre girdim. 81,5kg %15 yağ oranına kadar çıktım. Peşi sıra sürekli kullandığım 5gr/gün kreatini de kestim.  Nihayetinde 77kg %14 yağ oranına geldim. Günde 5gr kreatinin ortalama 2 kg su tutacağını hesaplarsanız (%10 olan yağ ölçümünde vücut kreatinli idi) 4-5kg arası kas almışım ilk kürde. Decaya bağlı sorunlar yaşasamda sağolsun @metinavhocam sayesinde hepsini atlattım. Şu halde her şey normal. Hatta bazı şeyler eskisinden daha iyi diyebilirim.

Bana dair belirtmem gereken diğer konu ise metabolizmamın aşırı hızlı oluşu. Hoş sigarayı bırakınca (1,5ay oldu) baya bir yavaşladı ancak yine de hızlı

2. kürde direk yağlı kilo almak yerine daha kuru şekilde gitmeyi planlıyorum. Misalen 2. kür döngüsünün sonunda 77kgdan 80kg'a %10 yağ ile (ortalama %5 yağ kaybederek) çıkayım. 

Soracaklarım ise şunlar:

1) Sadece Sustanon yada Testosteron E. ile bu mümkün mü? Eğer mümkün ise haftalık ne kadarlık doz tavsiye edersiniz? Yine mümkün ise hangisini tavsiye edersiniz?

2) MCT için karaciğer koruyucu, prostat koruyucu, Çinko, Omega 3, E vitamini, D vitamini vs gibi neler tavsiye edersiniz?

3) Kür öncesi, kür sırasında ve kür sonrası için Prolaktin, LH, FSH, Total testosteron, Free testosteron testleri yeterli olur mu? İlave yaptırmam gereken bir test var mı?

4) Kürde geçen azami süre ne olmalıdır?

NOT: Eczacı çevrem sayesinde sustanona ulaşmak benim için kolay. Normal satış fiyatının %20 altına alabiliyorum. Eğer @LovingBurak Hoca gibi güvenilir insanlar olmasa sustanon dışı alternatif düşünmezdim bile. 

Saygılarımla.

Merhaba;

1) Testosteron Enanthate Kullanımı: Haftalık 250 mg kullanımı ilk başlangıçta idealdir. Zaten daha önce hiç steroid kullanmamış bir sporcu için bu dozaj yeterlidir. kullanıma uzun esterli oldugundan haftada bir kere vurulur. Ortalama Haftalık doz 500mg-1000mg dır.

2)LIV52: Kür boyunca. Günlük 2 tablet sabah ve akşam almanız tavsiye edilir. Karaciğeri korur ve iyileştirir.

BENEXOL: Kür boyunca.  Günlük 1 tablet sabah almanız yeterlidir. Enerji artışı sağlar.

OMEGA 3: Kür boyunca.  Günlük 2 kapsül sabah ve akşam İyi kolestrolün artmasını, kötü kolestrolün düşmesini sağlar, beyin fonksiyonları için faydalıdır.

Arimidex: Kür boyunca. Gün aşırı yarım tablet alınmalı. Jinekomastiye karşı korur.

PREGNYL: Kür sonrası. Kısa esterli kürlerde son iğneden 3 gün sonra, Uzun esterli kürlerde son iğneden 11 gün sonra, Deca olan kürlerde son deca iğnesinden 21 gün sonra enjekte edilmelidir.  Doğal testo üretimini artıracak önemli ilaçlardan biri.

TAMOXIFEN: Kür sonrası. Östrojen baskılayıcıdır. Pregnyl'in son iğnesini olduktan 1 hafta sonra. 10 gün 40mg+10 gün 20mg şeklinde alınmalı.

SPEMAN: Kür sonrası. Sperm miktarını artıran doğal karışımlardan oluşan supplementtir. 1 tablet sabah, 1 tablet akşam hergün almaya başlayabilirsiniz.

SARGENOR: Kür sonrası. Arginin içeriği sayesinde kür sonrası yorgunluğu önler, pump etkisi sayesinde motivasyon sağlar.

3)Testosteron Total, Testosteron Free (serbest), Hassas E2 (erkekler icin), Tam kan paneli (Hemogram), CMP (Butun metabolik panel), Lipid Profili (Kur sonu yeterli), LH and FSH (Kur oncesi ve sonrasi yeterli)

4)Kür süresi; 17-18 Hafta

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Görünen o ki herkes Testo-E tavsiye ediyor. Genel kan testini ve karaciğer enzim testini geçen hafta işyeri yaptırmıştı. Artık tekrar kür sonu yaptırırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Görünen o ki herkes Testo-E tavsiye ediyor. Genel kan testini ve karaciğer enzim testini geçen hafta işyeri yaptırmıştı. Artık tekrar kür sonu yaptırırım.

Abi temiz bir şekilde büyümek istiyorsan kesinlikle senin ilacın testo e ve boldenon.Testodan istediğin verimi alamayabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Vural2, 22 dakika önce yazdı:

Abi temiz bir şekilde büyümek istiyorsan kesinlikle senin ilacın testo e ve boldenon.Testodan istediğin verimi alamayabilirsin.

Anaboliğe bulaşmadan vücudu da çok yormadan ilerleyeyim dedim. Baştan beri aklımda boldenon vardı. Olmadı 200mg boldenon da ekleyeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
gönderildi (düzenlendi)

Bolde,primo,anavar en zararsız anabolizanlar hocam ekleyebilirsiniz.38 yaşında benimde sevdiğim bir abim var.Sadece sustanon kullanıyor istediği verimi tam alamadı.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

Bolde,primo,anavar en zararsız anabolizanlar hocam ekleyebilirsiniz.38 yaşında benimde sevdiğim bir abim var.Sadece sustanon kullanıyor istediği verimi tam alamadı.

Aslında bana tam bu lazım. Sustanon kullanmış biri. 

İlk kürde verim aldım diyorum ama steroidlerin içinde ne kadar üzerinde yazdığı etken maddeden var muallak. O yüzden bu sefer kesin içerik olarak %100 üzerinde yazan yani orjinal ürün tercih etmeye çalışıyorum. Burak Hoca olmasa İran'a, Bulgaristan'a gidip gelen eş dosttan yardım isteyecektim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
rastlantisal, 45 dakika önce yazdı:

Anaboliğe bulaşmadan vücudu da çok yormadan ilerleyeyim dedim. Baştan beri aklımda boldenon vardı. Olmadı 200mg boldenon da ekleyeyim.

Steroid girmek isteniyorsanız alternatif olarak büyüme hormonu / peptid / sarms araştırmanızı öneririm. Yakın zamanlarda sarms çok öne çıktı sarmsla güzel sonuçlar arkadaşlar bu foruma konu açıp bilgilendirmeler de bulundular bu konulara söz atmanızı öneririm 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Tavsiye verebilecek yetkinlikte/deneyimde olmadığımı baştan belirtmekle birlikte,

Bende 7 Haftadır Testo C, Boldenon ve Turinabol küründeyim. İlk 2 hafta 200 mg testo bolde 20-30 mg turinabol kullandım. 

4 Hafta  400 testo c, 400 boldenon ve Turinabol 60 mg'a kadar çıktım.

Bu hafta turinabolu bitirip testo ve boldenon olarak devam ediyorum. Daha 10-11 hafta devam etmeyi planlıyorum.

72 Kg'dan 78 kg'a çıktım. Boldenon 5 ve 6 haftalarda biraz tansiyonumu yükseltti, fakat zaten görece yaşıma göre düşük tansiyonum olduğu için pek etkilenmedim. Kafada doluluk hissi, kırmızı kulaklar, yemek sonrası kıpkırmızı bir surat, evdekiler hırka ile otururken don atlet ile gezmek vb. şeyleri yaşadım. Bu hafta ise daha bir normale döndüm sanki, arada evde üşüyorum çünkü :)

Boldenon nedeniyle sürekli açım, kalori hesabı yapacaksanız, yağsız büyümek isterken boldenon açlığı ile başa çıkabilir misiniz bilmiyorum. 

Dediğim gibi tavsiyede bulunacak deneyimim yok, sadece ilk kürüm ve aynı yaşlarda olduğumuzdan, ve konuda boldenon geçtiği için başımdan geçenleri yazıp fikir vermek istedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
AS1L, 1 saat önce yazdı:

Steroid girmek isteniyorsanız alternatif olarak büyüme hormonu / peptid / sarms araştırmanızı öneririm. Yakın zamanlarda sarms çok öne çıktı sarmsla güzel sonuçlar arkadaşlar bu foruma konu açıp bilgilendirmeler de bulundular bu konulara söz atmanızı öneririm 

Üstadım diğer alternatifler benim için tuzlu kalıyor. Ama sarms konusunu muhakkak araştıracağım. İlaveten "testosteron kafası" olarak adlandırdığım ruh halini çok sevdim. :D Hani normalde ben kendimi özgüvenli vs sanırdım ama "Testosteron kafasında" iken çok çok başka yerlere alıp götürüyor insanı. 

Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Tavsiye verebilecek yetkinlikte/deneyimde olmadığımı baştan belirtmekle birlikte,

Bende 7 Haftadır Testo C, Boldenon ve Turinabol küründeyim. İlk 2 hafta 200 mg testo bolde 20-30 mg turinabol kullandım. 

Bu hafta turinabolu bitirip testo ve boldenon olarak devam ediyorum. Daha 10-11 hafta devam etmeyi planlıyorum.

72 Kg'dan 78 kg'a çıktım. Boldenon 5 ve 6 haftalarda biraz tansiyonumu yükseltti, fakat zaten görece yaşıma göre düşük tansiyonum olduğu için pek etkilenmedim. Kafada doluluk hissi, kırmızı kulaklar, yemek sonrası kıpkırmızı bir surat, evdekiler hırka ile otururken don atlet ile gezmek vb. şeyleri yaşadım. Bu hafta ise daha bir normale döndüm sanki, arada evde üşüyorum çünkü :)

Boldenon nedeniyle sürekli açım, kalori hesabı yapacaksanız, yağsız büyümek isterken boldenon açlığı ile başa çıkabilir misiniz bilmiyorum. 

Dediğim gibi tavsiyede bulunacak deneyimim yok, sadece ilk kürüm ve aynı yaşlarda olduğumuzdan, ve konuda boldenon geçtiği için başımdan geçenleri yazıp fikir vermek istedim.

İlk kürde Anabolde vardı. Anabol kullandığım süre zarfında gastrit oldum nerdeyse. Gece, mide asitim ciğerlerime kaçmış acı içinde öksürerek uyandım kaç defa. O yüzden anabol ve türevlerinden uzak durma kararı aldım. Mide koruyucuların hepsininde çok iyi magnezyum tutucu olduğunu bildiğimden onları da kullanmak istemedim. 

İştah konusunda çok disiplinliyim. Ancak bahsettiğiniz ruh halinde hiç bulunmadığımdan başa çıkıp çıkamayacağımı bilmiyorum. Bunu ancak yaşadığımda öğrenebileceğim. 

Normalde de üşüyen bir tip değilim. Eğer boldenona girersem işim var o halde. :)

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Üstadım diğer alternatifler benim için tuzlu kalıyor. Ama sarms konusunu muhakkak araştıracağım. İlaveten "testosteron kafası" olarak adlandırdığım ruh halini çok sevdim. :D Hani normalde ben kendimi özgüvenli vs sanırdım ama "Testosteron kafasında" iken çok çok başka yerlere alıp götürüyor insanı. 

İlk kürde Anabolde vardı. Anabol kullandığım süre zarfında gastrit oldum nerdeyse. Gece, mide asitim ciğerlerime kaçmış acı içinde öksürerek uyandım kaç defa. O yüzden anabol ve türevlerinden uzak durma kararı aldım. Mide koruyucuların hepsininde çok iyi magnezyum tutucu olduğunu bildiğimden onları da kullanmak istemedim. 

İştah konusunda çok disiplinliyim. Ancak bahsettiğiniz ruh halinde hiç bulunmadığımdan başa çıkıp çıkamayacağımı bilmiyorum. Bunu ancak yaşadığımda öğrenebileceğim. 

Normalde de üşüyen bir tip değilim. Eğer boldenona girersem işim var o halde. :)

Saygılarımla.

Ben tüm bu etkilerin boldenon kaynaklı olup olmadığını bilmiyorum, ama açlık kısmında sanırım herkes hemfikir olacaktır ki, boldenon çoğu bünyede açlığı artırıyor.

Bu disiplinlik birşey de değil, yemek masasından yeni kalkıp buzdolabının önünde buluyorsunuz kendinizi. Dün akşam irmik tatlısı istedim hanımdan, kaldı ki 40 yıl yemesem aklıma gelmez, öyle bir açlık işte bu :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Boldenon kırmızı kan hücresi sayısını ciddi miktarda arttırıyor , ayda 1 kere Kızılay'a gidip kan vermeniz yaşadığınız kırmızı kulak kırmızı göğüs gibi yan etkileri çözecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Asaletim, 6 dakika önce yazdı:

Boldenon kırmızı kan hücresi sayısını ciddi miktarda arttırıyor , ayda 1 kere Kızılay'a gidip kan vermeniz yaşadığınız kırmızı kulak kırmızı göğüs gibi yan etkileri çözecektir.

Kızılay'a her canınız istediğinde gidip kan veremiyorsunuz maalesef. Erkek'ler 3 ayda bir kadınlar 4 ayda bir kan verebiliyorlar. Ayrıca kanımızda bu kadar kimyasal varken başkalarına da bu kimyasalları bulaştırmak, kendi sağlığımız için hiç tanımadığımız birine yüklüce testosteron ve boldenon yüklemek, belkide sağlığından etmek... 

Velhasıl verilmiyor sevgili @Asaletim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Kızılay'a her canınız istediğinde gidip kan veremiyorsunuz maalesef. Erkek'ler 3 ayda bir kadınlar 4 ayda bir kan verebiliyorlar. Ayrıca kanımızda bu kadar kimyasal varken başkalarına da bu kimyasalları bulaştırmak, kendi sağlığımız için hiç tanımadığımız birine yüklüce testosteron ve boldenon yüklemek, belkide sağlığından etmek... 

Velhasıl verilmiyor sevgili @Asaletim :)

Kandaki değerlere bakmadan hastalara vermezler diye biliyorum .

Hacamat da yaptırabilirsiniz , bir çok profesyonel bodycinin vücudunda hacamat izleri var sebebi boldenone,halotestin gibi steroidlerin zararını azaltmak için .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Kandaki değerlere bakmadan hastalara vermezler diye biliyorum .

Hacamat da yaptırabilirsiniz , bir çok profesyonel bodycinin vücudunda hacamat izleri var sebebi boldenone,halotestin gibi steroidlerin zararını azaltmak için .

Kanda enfeksiyon hepatit vb. şeylere bakıyorlar evet, ama hormonlarına değil :)

Ve dediğim gibi her ay kan da almıyor zaten Kızılay. Önerilerin için teşekkür ederim, şimdilik kötü bir durumda değilim şükür. Greyfurt suyu ile şimdilik durumu idare edebiliyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 48 dakika önce yazdı:

Valla knk ben 10 hafta 500 mg kullandım benim RBC değerim çok az arttı, bazı kişiler hiç etkilenmiyor boldenondan 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar.

Eczacı arkadaşım ben isteyince hemen göndermek için 24 tane sustanon toplamış bile. Artık onu alacağım. ilk 2 - 4 hafta sadece sustanon ile gideceğim. Duruma bakıp anabolizan ekleyip eklememeye karar vereceğim. Çinko, magnezyum, C vitamini, Omega 3, Arimidex, karaciğer için bitkisel bir extre, Prostat koruyucu siparişlerini de verdim. 

En son kan ve ast alt değerlerimde resimlerde. Şimdi geriye sadece testo testi kaldı. O da tamamsa gönül rahatlığı ile 2. küre başlayabilirim.

Saygılarımla.

hemogram.JPG

ast alt.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Anabolizan kullanırken ve kullandıktan sonra Kızılay a kan veremezsiniz. Zaten başvuru formda mevcut kullandıklarınizi soruyor, sonrasında tamoksifen,gh,insülin kullandınız mı diye ekliyor. 

Çözümünüz vücudunuzdaki fazla kanı alıp çöpe atmak. Bu işlem her hastanede yapılmıyor, genelde şehir içinde 1 hastane belirleniyor ve o hastane yapıyor. Siz dahiliyeye başvuru yapın onlar sizi yönlendirir.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar tekrardan.

Kür için lazım olan steroidleri ve MCT malzemelerini tamamladım. Foto da olmayan ama dolapta olan Nature supreme for men Multivitamin ve C vitamini var.

12 haftalık lazım olacakların hepsini aldım.

Sizce eksik kalmış bir şey var mı?

Saygılarımla.

WhatsApp Image 2021-03-13 at 13.53.39.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.