Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yılmaz

Ilk kür testo+ deca yapacağım tavsiyelerinizi bekliyorum

Önerilen İletiler

yılmaz    0

ilk kür olarak testo enanthate ve deca düşünüyorum testo 3 günde bir 250  mg deca ise 3 günde bir 200 mg 

2.5 yıllık spor geçmişim var güncel formum bu şekilde 

aklıma en çok takılan konu kür içinde hangi vitaminler vs i kulanmalıyım ve pct hakkında pek bir fikrim yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum 

IMG_20210111_211904_499.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    52
yılmaz, 8 dakika önce yazdı:

ilk kür olarak testo enanthate ve deca düşünüyorum testo 3 günde bir 250  mg deca ise 3 günde bir 200 mg 

aklıma en çok takılan konu kür içinde hangi vitaminler vs i kulanmalıyım ve pct hakkında pek bir fikrim yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum 

Dostum haftada tek igne öneririm 500-400 olarak decanın eklemlere faydası aşırı iyi birde glukozamin ekleyebilirsin günlük 15 mg zinko 500 mg c vitamini kullanmanda fayda var karaciger için milk thistle alabilirsin e vitamini yada maddi durumun iyiyse  genotropinle kombinle 6-8 iu yeterli olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yılmaz    0
Marimain, 2 dakika önce yazdı:

Dostum haftada tek igne öneririm 500-400 olarak decanın eklemlere faydası aşırı iyi birde glukozamin ekleyebilirsin günlük 15 mg zinko 500 mg c vitamini kullanmanda fayda var karaciger için milk thistle alabilirsin e vitamini yada maddi durumun iyiyse  genotropinle kombinle 6-8 iu yeterli olacaktır

bunların hepsini eczanede bulabilirmiyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Marimain, 2 dakika önce yazdı:

Glukozamin neden eklemesi gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
yılmaz, 6 saat önce yazdı:

bunların hepsini eczanede bulabilirmiyim 

Glukozamin milk thistle çok sitede var fiyat uygunlugu açısından c vitamini poşetle 1 kg gibi satan yerler var ondan alırsan uygun olur zinko e vitaminini eczaneden alıyorum

Drbol, 6 saat önce yazdı:

Glukozamin neden eklemesi gerekiyor

Dostum zaten anlattım deca eklemlere sakatlıklara çok iyi bir katkısı var ben fitness yapmadan önce çok ciddi bir bel rahatsızlıgı geçirdim sancılar felan sabah kalktıgımda aglıycak durumdaydım 1 yıl naturel ilerledim ve belim hala agrıyordu bi türlü sırt kaslarımı güçlendirenedim kür yaptıktan sonra aradan 3 yıl geçti hala bel agrısı yaşamadım benim için deca küründe bu yüzden glukozamin olmazsa olmaz zaten deca eklemlere iyi geliyor buna ne gerek var diyene saygı duyarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Marimain, 8 saat önce yazdı:

Glukozamin milk thistle çok sitede var fiyat uygunlugu açısından c vitamini poşetle 1 kg gibi satan yerler var ondan alırsan uygun olur zinko e vitaminini eczaneden alıyorum

Dostum zaten anlattım deca eklemlere sakatlıklara çok iyi bir katkısı var ben fitness yapmadan önce çok ciddi bir bel rahatsızlıgı geçirdim sancılar felan sabah kalktıgımda aglıycak durumdaydım 1 yıl naturel ilerledim ve belim hala agrıyordu bi türlü sırt kaslarımı güçlendirenedim kür yaptıktan sonra aradan 3 yıl geçti hala bel agrısı yaşamadım benim için deca küründe bu yüzden glukozamin olmazsa olmaz zaten deca eklemlere iyi geliyor buna ne gerek var diyene saygı duyarım 

Ben sadece B12 alıyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
gönderildi (düzenlendi)
yılmaz, 23 saat önce yazdı:

1-12 hafta Testosterone Enanthate (Haftada 1)

1-10 hafta Deca (Haftada 1)

1-6 hafta Dianabol (Günlük)

1-12 hafta Letrozol

1-10 hafta Cabaser

Supplement; Zinco 220, NAC, Benexol B12, C Vitamin, Tribulus Terrestris

PCT; pregnyl, novaldex, klomen

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Marimain, 17 saat önce yazdı:

Yok arkadaşta bir sıkıntı yok ya ondan sormustum neden öyle dediniz diye. Haklisiniz eklemlere iyi geliyor. 3 yil once 2 kaburgami ve 2 kol bileğimi kırmıştım ardında deca girdim çok katkısı oldu. Gecen eylül ayında da omuriligim kırıldı 12 çivi taktılar 2 titanyum çubuk. Bu şekilde başladım tekrar küre deca ekleyeceğim peşin sıra glukozamin eklesemmi diye düşündüm pek ise yaramaz heralde busefer saglam gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
gönderildi (düzenlendi)
Feng, 3.03.2021 - 15:34 yazdı:

hangi markaydı deca

Ben 2018 başlarında gamma markasını kullandım ben satıcıya başka bi forumda yorumlarından ulaştım o zamanlarda bile gamma kesinlikle almayın gibi bin tane yorum gördüm aldıgım kişiye güvendim aldım ilaçlar kesinlikle orjinaldi barkodlarını gamma sitesinden sorguladım kürün 3. haftasında başka bi insan olduguma yemin edebilirim amacım o markayı övmek degil gamma markasını çok fazla karalayan kişiler var benim için önemli olan ilacın markası degil satıcısıdır ilaca degil aldıgım kişiye güvenirim saglam satıcıdan almanızı tavsiye ederim 

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Drbol, 22 saat önce yazdı:

Yok arkadaşta bir sıkıntı yok ya ondan sormustum neden öyle dediniz diye. Haklisiniz eklemlere iyi geliyor. 3 yil once 2 kaburgami ve 2 kol bileğimi kırmıştım ardında deca girdim çok katkısı oldu. Gecen eylül ayında da omuriligim kırıldı 12 çivi taktılar 2 titanyum çubuk. Bu şekilde başladım tekrar küre deca ekleyeceğim peşin sıra glukozamin eklesemmi diye düşündüm pek ise yaramaz heralde busefer saglam gitti

Benim söylemek istedigim aslında şu fitness yapıp sakatlanmayan görmedim duymadım küçük yada büyük bi sakatlıklar hepimiz yaşıyoruz eklemlere istemeden agırlık bindiriyoruz bu takviyeyi sakatlanmadan kullanmamız gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Marimain, 5 saat önce yazdı:

Benim söylemek istedigim aslında şu fitness yapıp sakatlanmayan görmedim duymadım küçük yada büyük bi sakatlıklar hepimiz yaşıyoruz eklemlere istemeden agırlık bindiriyoruz bu takviyeyi sakatlanmadan kullanmamız gerekiyor 

Ben gerçekten algılayamadım hala .kusura bakma.12 13 yıldır bu işin içersindeyim hiç kullanmadım kac sehirde yasadim cevremde bunca yıl kullan diyende olmadi. Belki benim bir yanlisim vardir.  Hani kullanılır da deca ile nasıl bir anda bagdastiriliyor onu bilemedim. Benim yanitim net. Ama başka arkadaşlar veya abilerimizin yorumları nedir açık konu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.