Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yakuza

Gelişmeyen kollar

Önerilen İletiler

Yakuza    3

Yaklaşık bir yıldır düzenli naturel olarak spor yapıyorum spora başladığımda 56 kiloydum şuan yaklaşık 70 kiloyum fakat boyum 1.87 hedefim 80 kilo olmak. Üniversite Öğrencisiyim ve durumum günümüz şartlarında dolayı çok iyi değil,  beslenmeme felan çok dikkat edemedim maalesef ama yinede az çok bi gelişim gösterdiğime inanıyorum fakat kollarım beni hiç tatmin etmiyor nedense aşırı uzun kol genetiğim var sanırım ilk başladığıda kollarım 26 cm'di şimdi ise 32 cm çok az geliştiler ve aşırı kafama takıyorum aşağıya formumu bırakıyorum sizce neler yapabilirim , ve genetiğim nasıl bunları merak ediyorum şimdiden teşekkürler  

video-1614426752.mp4

video-1614427276.mp4153605617_173637894564705_7667241760602180819_n.thumb.jpg.53331666e6377874f96942ea82a8ac2e.jpgben2.thumb.jpg.90750249129dd97f764961282bbbd92c.jpg

tarihinde Yakuza tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yakuza    3

Video'da ekledim fakat mini oynatıcada gözükmüyor yada ben yapamadım kusuruma bakmayın

Kollarımın durumu videolarda gözüküyor.

tarihinde Yakuza tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.233

25-26 cm spor öncesi iken 38e kadar natural getirdim bende. En hızlı gelişimi drop setlerle yakaladım. Bu seni genetiğinin izin verdiği noktaya kadar hızla taşır. 

Gördüğüm ve yapılan en büyük hata ise, gelişmediği düşünülen bölgenin aşırı çalıştırılması. Haftada 2 kere ön kol çalışmak yeterli olur. İyileşmesi için zaman tanımak gerek. Yoksa çok ters teper. Ayrıca salonda geçirdiğiniz saati uzatmamakta fayda var.

Eklemek istediğim önemli bir nokta ise kolda hacim için arka kola önem vermek gerek. Neticede daha çok kas olan bir bölge ve daha hızlı tepki veriyor. Arka kolda ise bir kaç hareketi birleştirerek drop yapabilirsiniz. 

Saygılarımla.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Ağır pressler girerek triceps hacmini büyütebilirsin.

close grip bench gibi direk tricepse vurucak presslermi hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bozkurt19    5

Super Set Calısmanda Fayda Var.

Frenc Press ile Dips Arka Kola Hacim Kazandıran Hareketler

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Yakuza, 2 saat önce yazdı:

Yaklaşık bir yıldır düzenli naturel olarak spor yapıyorum spora başladığımda 56 kiloydum şuan yaklaşık 70 kiloyum fakat boyum 1.87 hedefim 80 kilo olmak. Üniversite Öğrencisiyim ve durumum günümüz şartlarında dolayı çok iyi değil,  beslenmeme felan çok dikkat edemedim maalesef ama yinede az çok bi gelişim gösterdiğime inanıyorum fakat kollarım beni hiç tatmin etmiyor nedense aşırı uzun kol genetiğim var sanırım ilk başladığıda kollarım 26 cm'di şimdi ise 32 cm çok az geliştiler ve aşırı kafama takıyorum aşağıya formumu bırakıyorum sizce neler yapabilirim , ve genetiğim nasıl bunları merak ediyorum şimdiden teşekkürler  

video-1614426752.mp4

video-1614427276.mp4153605617_173637894564705_7667241760602180819_n.thumb.jpg.53331666e6377874f96942ea82a8ac2e.jpgben2.thumb.jpg.90750249129dd97f764961282bbbd92c.jpg

Biceps Bodyweight; Chin-Ups, Inverted Row

Triceps Bodyweight; Dips, Push Up, Elevated Pike Press, Bench Dips

Forearms Bodyweight; Chin-Ups, Inverted Row

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3

Video'da ekledim fakat mini oynatıcada gözükmüyor yada ben yapamadım kusuruma bakmayın

Kollarımın durumu videolarda gözüküyor.

ben1.thumb.jpg.183fca6d541fb36bae90fc77589ee55c.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
AS1L, 19 dakika önce yazdı:

Biceps Bodyweight; Chin-Ups, Inverted Row

Triceps Bodyweight; Dips, Push Up, Elevated Pike Press, Bench Dips

Forearms Bodyweight; Chin-Ups, Inverted Row

Inverted Row yeni başlayıp barfiks çekemeyenler için değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

close grip bench gibi direk tricepse vurucak presslermi hocam?

Olabilir.Bench press military press gibi birden çok kas grubunu çalıştıran hareketlerde tricepsini geliştirir.Ayrıca daha yolun başındasın bu spor süreklilik ister.Bir yılda 24 kilo almışsın çok iyi.Bu şekilde gidersen zamanla çok daha iyi bir vücuda sahip olursun.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnlyTesto    2
Vural2, 36 dakika önce yazdı:

Olabilir.Bench press military press gibi birden çok kas grubunu çalıştıran hareketlerde tricepsini geliştirir.Ayrıca daha yolun başındasın bu spor süreklilik ister.Bir yılda 24 kilo almışsın çok iyi.Bu şekilde gidersen zamanla çok daha iyi bir vücuda sahip olursun.

24 mü? Arkadaş 56’dan 70 olmuş? Bir an şaşırdım ben mi yanlış hesapladım diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

benim de kollarım diğer uzuvlarıma nispeten daha yavaş gelişiyor, ağır pressler ve ağır bar rowlar benim kollarıma cok iyi geldi haberin olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
Yakuza, 5 saat önce yazdı:

video-1614426752.mp4

Hareketlerden çok yeterli protein alımı yapmaya bak çünkü bunu ayarlayamassan istediğin kadar farklı hareket yapsan da gelişimin yavaş olur.. Düzgün beslenmemene  rağmen 6 cm ölçü almışsın bence gayet iyi acele etme genetik olarak bazı bölgeler daha yavaş gelişir sabırlı ol antrenmanlara devam..👍🏿

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
Feng, Bir saat önce yazdı:

Bence genetik çok iyi görünüyor ama bilginin çok eksik olduğunu düşünüyorum 7 sene için çok çok küçüksün 2 sene için de çok küçüksün ama çok estetik bi altyapın var önün çok açık bence

1 senedir yapıyorum hocam sporu , 7 sene 2 sene nereden çıktı yahu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Bence karbonhidrata yüklen zamanla ölçü alırsın. Gunluk 1 kg pirinç,patates,makarna vs. 1 kg tavuk,et,balik vs. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
Drbol, 22 dakika önce yazdı:

Bence karbonhidrata yüklen zamanla ölçü alırsın. Gunluk 1 kg pirinç,patates,makarna vs. 1 kg tavuk,et,balik vs. 

hocam öğrenci olduğum için maalesef böyle bir bütcem yok , tabi makarnaya abanabilirim. peki bir sorum var konuları karıştırdıgınız yorumunuzdaki çok estetik bir alt yapın var cümlesi bana mıydı acaba ? Çevremdeki herkes bel ve omuz çıtamı aşırı beğeniyor acaba 2 yıl daha naturel gittikten sonra ilaca girip bir yarışma deneyebilir miyim merak ediyorum ve simetrimin düzgün olduğunu düşünüyorum sizce nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Yarışma işine girmek istiyorum diyorsun ama 1 kilo pirinç yiyecek bütçem yok diyorsun.İstedigin kadar elit genetiğin olsun.Bu spor para sporu yarışma sürecinde kürüne bı growth eklesen aylık 2000tl kafadan daha bunun yanında diğer ilaçlar beslenmen var.İnş iyi bir işe girer iyi paralar kazanırsın da istediklerini yaparsın kardeşim

OnlyTesto, 17 saat önce yazdı:

24 mü? Arkadaş 56’dan 70 olmuş? Bir an şaşırdım ben mi yanlış hesapladım diye.

Hedefim 80 olmak yazmış.Ben onu güncel kilo sanmışım.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Senin yine iyi bro ben spora 95 kilo başladım  80 kilo oldum başladığımda kol 35 ti hâlâ 35 😂😂 boy 182 bu arada 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yakuza    3
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Yarışma işine girmek istiyorum diyorsun ama 1 kilo pirinç yiyecek bütçem yok diyorsun.İstedigin kadar elit genetiğin olsun.Bu spor para sporu yarışma sürecinde kürüne bı growth eklesen aylık 2000tl kafadan daha bunun yanında diğer ilaçlar beslenmen var.İnş iyi bir işe girer iyi paralar kazanırsın da istediklerini yaparsın kardeşim

Hedefim 80 olmak yazmış.Ben onu güncel kilo sanmışım.

Hocam 2 sene daha natural takılıcam dedim zaten o zamana kadar üniversiteden mezun oluyorum iyi kötü bir işe girmiş olurum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Muslumbabba, 3 saat önce yazdı:

Senin yine iyi bro ben spora 95 kilo başladım  80 kilo oldum başladığımda kol 35 ti hâlâ 35 😂😂 boy 182 bu arada 

Hocam bu iyi birşey.15 kilo vermişsin ve kastan pek kayıp yaşamamışşın.Yarışmacılar define zamanında tam olarak bunu amaçlarlar.Kütleyi koruyup vücut ağırlığını düşürmek gibisi yoktur 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Vural2, 6 dakika önce yazdı:

Hocam bu iyi birşey.15 kilo vermişsin ve kastan pek kayıp yaşamamışşın.Yarışmacılar define zamanında tam olarak bunu amaçlarlar.Kütleyi koruyup vücut ağırlığını düşürmek gibisi yoktur 👍

Sporumu aksatmadan yavaş yavaş verdim kiloları birden kesmedim kendimi ayda 4 kılo falan verdim güzel yağ erittim bel 95 96 falandı 90 oldu tabi heryer küçüldü yağ kaybedince  ama rahatladım vallahi iş yaparken bile zorluyor di şimdi mide küçüldü kas kazanmak için yiyorum ama 2600 kalori 350 karbonhidrat 150 protein yağ oranı biraz fazl günlük 50 olduğu da oluyor 90 olduğu da oluyor haftada bir biraz cips yiyorum tutamıyorum kendimi cila bağımlılığım vardı artık içmiyorum daha çok su şalgam ayran  bir tek bu kür işi bilmediğimiz bir nane benim vücudum ağrımaya başladı spor yaparken ben bu kadar acı cekmezdim omuz yana açma ilk başladığım da 5 kilo 8 tekrar 3 set ti şuan 4 set 30 tekrar kilo artışı yapicam ama sanırım omuz için tekrar sayısı fazla olursa iyi dediler yanlış hatırlamıyorsam şu yasaklar kalsa hayvan gibi spor yapicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Ağırlık seçimini doğru yapmak önemli hocam.12-15 arası tekrar yapmanı öneririm.Dogru ağırlık 15.tekrara geldiğinde seni tamamen tüketecek 16.tekrarı çıkartmayacak olduğun ağırlıktır.Bu şekilde kendine uygun ağırlığı bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16

Benimde sırt omuz kötü ama kollar en iyi özellikle arka kol. Arka kol çalışmalısın.

Dips, triceps halatı egzersizleri vs. yapabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.