Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Uzun süredir gittiğim spor salonunda bazı hocalar resimdeki markanın steroidlerini satıyorlar. Üzerinde yazan web sitesi çalışmıyor. 

Bu markayı daha önce duyanınız göreniniz var mı?

Hali hazırda Testo C (400 haftada), Boldenon (400 haftada) ve danabol olarak kullanan bir kardeşim resmen alerji oldu. Normalde bu çocuğun alerjisi yok. Hayatı boyunca da alerji sorunu olmamış.

Deca, trenbolon vs hepsinde aynı bu şekilde etiket var

Saygılarımla.

stero.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    840

zaten sende demişsin hocam sitesi bile açılmıyor diye kutular zaten tüm yerli üretimin kullandığı kutulardan basic kutular tek değişen etiketler markalarda. alerji oldu demişsin ne kadar steril vücuduna ne sokuyor Allah bilir :( kaç para vermiş bunlara?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Bir düzeltme yapayım. Bugün itibari ile web sitesi çalışıyor. Whois ile sitenin seceresine bakınca Ukrayna görünüyor. Ama bu site 2-3 haftadır çalışmıyordu.

forbit, 2 dakika önce yazdı:

zaten sende demişsin hocam sitesi bile açılmıyor diye kutular zaten tüm yerli üretimin kullandığı kutulardan basic kutular tek değişen etiketler markalarda. alerji oldu demişsin ne kadar steril vücuduna ne sokuyor Allah bilir :( kaç para vermiş bunlara?

Her bir şişeye 250tl vermiş. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Bir düzeltme yapayım. Bugün itibari ile web sitesi çalışıyor. Whois ile sitenin seceresine bakınca Ukrayna görünüyor. Ama bu site 2-3 haftadır çalışmıyordu.

Arkadaşından aldıkları parayla web sitesilerinin hosting ücretini ödemişler demekki :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Sol omuzdan insülin iğnesi ile ayrı ayrı deca testo boldenon alıyor um bı gün 4 üncü enjeksiyonu yaptim en son deca yı vurdum ve ilacı enjekte ettikten sonra 5 6 damla kan geldi damara mı denk geldi 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Muslumbabba, 4 dakika önce yazdı:

Sol omuzdan insülin iğnesi ile ayrı ayrı deca testo boldenon alıyor um bı gün 4 üncü enjeksiyonu yaptim en son deca yı vurdum ve ilacı enjekte ettikten sonra 5 6 damla kan geldi damara mı denk geldi 🤔

insilün iğnesi ile steroid vurulanı ilk defa duydum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
yasings81, 7 dakika önce yazdı:

Spor salonunda hoca öyle tavsiye etti

yasings81, 7 dakika önce yazdı:

pr_01_119_max-243x243.jpg.fdcf286dcb9fe5100ddf62fbb7f274c4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Muslumbabba, Şimdi yazdı:

pr_01_119_max-243x243.jpg.fdcf286dcb9fe5100ddf62fbb7f274c4.jpg

insilün iğnesini biliyorum patron :) peptitler o iğne ile oluyo. Ben şuan kullanyorum peptit. steroid kullanan arkadaşlar zaten sana açıklık getirir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
yasings81, Şimdi yazdı:

insilün iğnesini biliyorum patron :) peptitler o iğne ile oluyo. Ben şuan kullanyorum peptit. steroid kullanan arkadaşlar zaten sana açıklık getirir

Bekliyorum hafif bı tırstım proflardan açıklama yapmaları ni rica ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Muslumbabba, 40 dakika önce yazdı:

Bekliyorum hafif bı tırstım proflardan açıklama yapmaları ni rica ediyorum

Damar kontrolü yaptın mı soktuktan sonra iğneyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Damar kontrolü yaptın mı soktuktan sonra iğneyi 

Hayır ama hepsini aynı bölgeden yaptım 2 si temiz en son decada elim çok titredi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

250 tl testo hadi tamam 250 tl bolde nasıl oluyor onu çözemedim veya tam tersi :D bilmediğiniz şeyleri sokmayın vücudunuza eczane ürünleri dururken

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
forbit, 2 dakika önce yazdı:

250 tl testo hadi tamam 250 tl bolde nasıl oluyor onu çözemedim veya tam tersi :D bilmediğiniz şeyleri sokmayın vücudunuza eczane ürünleri dururken

Üstat bilmediğim için soruyorum ya. Belki ben bilmiyorumdur ama bu bilindik bir üründür. Sporda yeni olmama rağmen kür konusunda çok yeniyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Alerji oluştuysa riske girmene gerek yok.Steril olmayan ilaç bana 5 kilo kas kazandıracak olsa yine kullanmam.Bunu yaşayan bilir aksiyon arama bence hocam.Kafana koyduysan al eczaneden sustanon işini görür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Alerji oluştuysa riske girmene gerek yok.Steril olmayan ilaç bana 5 kilo kas kazandıracak olsa yine kullanmam.Bunu yaşayan bilir aksiyon arama bence hocam.Kafana koyduysan al eczaneden sustanon işini görür.

Ustat kullanan ben degilim sevdigim bir kardesim ama kendisine de iletecegim ve okutacagim buradaki yorumlari. Her ihtimale karsi karaciger enzim testine girmesini soyledim. Girerse burada paylasirim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Enjeksiyondan sonra kan gelmesi korkulacak bi şey değildir. İğneyi oynatmışsındır damarı delip geçmişsindir vs vs... Bu marka bayadır yoktu yeniden üretmeye başladılar diye duydum. Fiyatla ilgili deca konusunda seni şüpheye düşürecek durum varsa 3 4 hafta sonra git kan ver kardeşim bak çalışıyor mu çalışmıyor mu yıl 2021 bunları öğrenin artık. Testoda zaten maliyet çok düşük onu sahte satan adamla muhattap bile olma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Lusifer, 55 dakika önce yazdı:

Enjeksiyondan sonra kan gelmesi korkulacak bi şey değildir. İğneyi oynatmışsındır damarı delip geçmişsindir vs vs... Bu marka bayadır yoktu yeniden üretmeye başladılar diye duydum. Fiyatla ilgili deca konusunda seni şüpheye düşürecek durum varsa 3 4 hafta sonra git kan ver kardeşim bak çalışıyor mu çalışmıyor mu yıl 2021 bunları öğrenin artık. Testoda zaten maliyet çok düşük onu sahte satan adamla muhattap bile olma.

Parasını vermedim 5 hafta bitiminde test yaptıracağım buraya atarım usta sahte ilaç çıkarsa parasını vermem oda güveniyor demekki yoksa neden yapsın böyle bir şey ve arkadaşım da aynı adamdan aynısını alıyor çalışıyor dedi.

Lusifer, 55 dakika önce yazdı:

Ve evet elim en son çok titredi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2017    2
NamasteGodDamnİt, 25.02.2021 - 13:44 yazdı:

Markanın logoso vogel laboru anımsatıyor; oxydine, vogel labor.

Hocam bu arada oxydine nasıl ? Satan kişi ısrarla ingiltere den geliyor diyor. İnandırıcı değil ama etkileri nasıl acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40
kerem2017, 3 saat önce yazdı:

Hocam bu arada oxydine nasıl ? Satan kişi ısrarla ingiltere den geliyor diyor. İnandırıcı değil ama etkileri nasıl acaba ?

Hocam sence sterlin ile ithal edilen bir ürünü mantıklı fiyatlarla alabilmen mümkün mü? 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2017, 14 saat önce yazdı:

Hiç kullanmadım dostum. Burada daha önce paylaşılan merdivenaltı bir operasyon videosunda o ürünler de ekrana yansımıştı. Vogel labor / Oxydine'in fiyat listesini almıştım geçen aylarda. O fiyatlarla ilaçların dolu olacağına ihtimal vermiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Tekrardan selamlar. Bahsettiğim kardeşim kan ve karaciğer testine girdi. Test sonuçları aşağıda. Bunlar temiz çıkınca cildiyeye yönlendirdim. Sosyete uyuzu denilen bir hastalıktan olmuş.

3 ay deca kürünün ardından 1,5 ay boş geçip boldenona geçmişti. 

test 1.jpeg test 2.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

rastlantisal, 25.02.2021 - 13:11 yazdı:

Merhabalar.

Uzun süredir gittiğim spor salonunda bazı hocalar resimdeki markanın steroidlerini satıyorlar. Üzerinde yazan web sitesi çalışmıyor. 

Bu markayı daha önce duyanınız göreniniz var mı?

Hali hazırda Testo C (400 haftada), Boldenon (400 haftada) ve danabol olarak kullanan bir kardeşim resmen alerji oldu. Normalde bu çocuğun alerjisi yok. Hayatı boyunca da alerji sorunu olmamış.

Deca, trenbolon vs hepsinde aynı bu şekilde etiket var

Saygılarımla.

Konuyu şu an hortlatıyorum ama ben bu markayı baya uzun bir süre kullandım. Önce testo enanhtat ve boldenon girdim 20 hafta. Sonrasında da masteron tren a prop ve winstrolünü girdim. Neredeyse tüm ürünlerini kullanmışımdır. 😁😁 çalışıyor muydu sorusuna gelirsek bence çalışıyordu. ama Enjeksiyondan hemen sonra kalçamda öyle bir ödem tutuyordu ki resmen otururken kalçamla koltuk arasında bir şeyler var izleniminde kalıyordum 😁 ilaç değiştirince sorun çözüldü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Hahah çok yaşa emi. 

Bende cevaplayayım. Kesinlikle çalışıyor. Decası dick, treni öksürük yapıyor vs. Testlerle de teyit ettik. Bununla yarışmaya girip derece alan arkadaşlar da oldu. Lakin diğer yandan kesinlikle yerli üretim. O ödemin sebebi muhtemelen sterilizasyon sorunlarından kaynaklanıyordur. İlacın nerede ne şartlarda yapıldığı muamma. Satanların standart olarak hepsi yurt dışı diyor biliyorsun :D

Ben bunun deca + testosunu kullandım. Benim alerjimi 7. haftada tetiklediği için kestim. Sonra PCT ve sonra 10 aylık uzun kür maceram başladı. Tüm kürü bizim eczaneler + balkan + iran eczane olarak başladım bitirdim. Ne alerji ne ödem ne bir şey :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Ben 2 kürdür bu markayı kullanıyorum Bolde,testo E ,Tren A,Prop,Ox hepsi çalıştı ve bende gram ödem veya farklı bir sorun yaşatmadı açıkçası Çiçek gibi girdi güzelde etki verdi😁.Marka yerlimi yabancı mı bilemem ama kesinlikle dolu baya sağlam çalışıyor derim yarışmacı arkadaşlar da kullanıyor doğru  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: boziko
      Merhaba arkadaşlar,
      Bir kaç sorum olacak;
      testosteron enantatı kullanmaya başlamadan önce hangi tahlilleri vermem gerekli ? 500 mg aromatize olur mu herhangi bir şey kullanmam gerekli mi yanında ? zararı ne olur ? kalbe veya diğer organlara ne kadar zarar verir veya verir mi ? kaç ay yapmalıyım minimum ? pct zor olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.