Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Kür içi tahlil sonuçları / balkan pharma / bolde - deca - testo e

Önerilen İletiler

Mickey    789

@metinav hocam merhaba

Yaklaşık iki ay önce aşağıda beraber oluşturduğumuz kürün 7. haftasındayım. Bu yazıyı diğer forumdan aldım orada başlamıştık ancak bir türlü resim yükleyemedim o yüzden buraya geçirdim.

Metin:"Bence 1-24 hafta boldenon 600mg + testosteron 500-750 mg, 1-7 hafta 200 mg deca, 8-24 hafta gh günlük 4-5 iü, 1-7 hafta insülin (uygun dozda) bulk yapman daha iyi sonuçlar yaratır.Bittiğinde 4 hafta ara ver bu sürede haftalık 150 mg testo kullan, diğer herşeyi kes..."

Şu anda bu küre harfiyen uygun gidiyorum. Küre başlangıç kilom 90dı şu anda 101kg'dayım. Tabi karın bölgem kapandı biraz yağlandım ama bu sayede çok ağır çalışabiliyorum. İdmanlarım çok güzel geçiyor. İnsuline 10 gün ara verdim 3. ve 7. gün şeker yüklemesi yapıp 4 hafta daha devam edicem ancak bu sefer insülini GHG ile beraber alıcam. Bunu daha önce uyguladım ve çok faydasını gördüm.

Aslında asıl amacım kür arası kan tahlillerine bakmak ve bir sıkıntı varsa önlem almak. Şu anda libidom yüksek ancak ereksiyon gücü %50 azaldı. Bu şekilde idare edebilirim gibi geliyor. Çok kötüleşirse ne yapmalıyım?

Genel olarak değerlendirirseniz sevinirim.

İlaçlar Balkan pharma ve SP @Loving kardeşime sevgiler saygılar. 

222.JPG.f72ef2adb751855a2622b3319f731880.JPG111.thumb.JPG.afbe38196e270ac2b1452a3e7d976eb6.JPG

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229
Mickey, 11 dakika önce yazdı:

@metinav hocam merhaba

Yaklaşık iki ay önce aşağıda beraber oluşturduğumuz kürün 7. haftasındayım. Bu yazıyı diğer forumdan aldım orada başlamıştık ancak bir türlü resim yükleyemedim o yüzden buraya geçirdim.

Metin:"Bence 1-24 hafta boldenon 600mg + testosteron 500-750 mg, 1-7 hafta 200 mg deca, 8-24 hafta gh günlük 4-5 iü, 1-7 hafta insülin (uygun dozda) bulk yapman daha iyi sonuçlar yaratır.Bittiğinde 4 hafta ara ver bu sürede haftalık 150 mg testo kullan, diğer herşeyi kes..."

Şu anda bu küre harfiyen uygun gidiyorum. Küre başlangıç kilom 90dı şu anda 101kg'dayım. Tabi karın bölgem kapandı biraz yağlandım ama bu sayede çok ağır çalışabiliyorum. İdmanlarım çok güzel geçiyor. İnsuline 10 gün ara verdim 3. ve 7. gün şeker yüklemesi yapıp 4 hafta daha devam edicem ancak bu sefer insülini GHG ile beraber alıcam. Bunu daha önce uyguladım ve çok faydasını gördüm.

Aslında asıl amacım kür arası kan tahlillerine bakmak ve bir sıkıntı varsa önlem almak. Şu anda libidom yüksek ancak ereksiyon gücü %50 azaldı. Bu şekilde idare edebilirim gibi geliyor. Çok kötüleşirse ne yapmalıyım?

Genel olarak değerlendirirseniz sevinirim.

İlaçlar Balkan pharma ve SP @Loving kardeşime sevgiler saygılar.

24 hafta çok ideal yaz aylarınıda dolu dolu geçirmek adına güzel bir planlama dostum. ilaçlara gelince marka tercihini en doğru seçeneklerden yana kullanmışsın o kısımda güzel. 7 haftası daha çok başındasın ama 11 kg çok iyi 7 hafta için müthiş muhtemelen beslenme kabiliyetinde çok iyi. 24 haftada her şey yolunda giderse 15,20 kg arası + yönde geri döünşü olur sana kürün. Değerlerine gelince lh ve fsh kapanmış normal olarak e2 ve prolaktin iyi seviyelerde karaciğer kalp ve damar yolların iyi gözüküyor total teston üst sınırda sadece muhtemelen kür öncesi genetik anlamda totalin düşüktü ilaç onu bir nembze toparladı ve maks 11 leri falan görür herhalde 12,15 hafta aralığında çünkü @Loving çokça açıklaması var bu konuda sporcuların total testo kısımlarıan dair. kür öncesi değerlerin nasıldı onlarıda paylaşsaydın keşke. başarılar diliyorum küründe befor after yapmayıda unutma :D

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

7 haftada 11 kilo çok iyi hocam :D kür sonuna doğru tren de düşünebilirsin o kiloları zapt etmek kolay olamayabilir estetik açıdan bakınca. Libido konusu decaya başlı olabilir  ama test sonuçlarında prolaktin ve e2 gayet normal ona bağlı olmadığı psikolojik olabileceği kanısındayım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

24 hafta çok ideal yaz aylarınıda dolu dolu geçirmek adına güzel bir planlama dostum. ilaçlara gelince marka tercihini en doğru seçeneklerden yana kullanmışsın o kısımda güzel. 7 haftası daha çok başındasın ama 11 kg çok iyi 7 hafta için müthiş muhtemelen beslenme kabiliyetinde çok iyi. 24 haftada her şey yolunda giderse 15,20 kg arası + yönde geri döünşü olur sana kürün. Değerlerine gelince lh ve fsh kapanmış normal olarak e2 ve prolaktin iyi seviyelerde karaciğer kalp ve damar yolların iyi gözüküyor total teston üst sınırda sadece muhtemelen kür öncesi genetik anlamda totalin düşüktü ilaç onu bir nembze toparladı ve maks 11 leri falan görür herhalde 12,15 hafta aralığında çünkü @Loving çokça açıklaması var bu konuda sporcuların total testo kısımlarıan dair. kür öncesi değerlerin nasıldı onlarıda paylaşsaydın keşke. başarılar diliyorum küründe befor after yapmayıda unutma :D

Hep söylüyorum ilaçların açılmaları sistemin tam olarak anabolik duruma geçmesi en az 6-8 hafta sürüyor. Tam ilaçlar açılıyor artık ortalığı darmadağın edecek adam kürü bitiriyor. Gerekçe de fazla zarar görmeyelim. Senin şu anda gördüğün zararı ben 116 hafta kürde kaldım görmedim. Arkadaşlar yapmayın eylemeyin sistemi sürekli aç kapa yapmayın. 8 hafta 10 hafta kür olmaz olmaz olmaz.

Günlük temiz 5000Kcal altına düşmüyorum ancak bütün olay insülinde. Kaslara sünger gibi çekiyor besinleri. Hedefim de zaten 15-20kg arası yükleme yapmak. Sonrasında GHG lere güveniyorum şimdiden 20 tane stokladım.

Evet dediğin gibi kürden bir ay önceki tahlilim aşağıda. PCT den yeni çıkmıştım ve testom 1.55 idi. Şu anda ancak bunu toparladık. Bir mühendis olarak matematiğin kölesi olurum:)

333.thumb.JPG.ab9728c63212fa589e6c6639bebc3eba.JPG

Yaz ortası gibi before after gelir mutlaka. Önceki postlarımdan birinde ilk kürüme ait before afterım var. 70 80 kg aralığı.

Aşağıda link.

forbit, 57 dakika önce yazdı:

7 haftada 11 kilo çok iyi hocam :D kür sonuna doğru tren de düşünebilirsin o kiloları zapt etmek kolay olamayabilir estetik açıdan bakınca. Libido konusu decaya başlı olabilir  ama test sonuçlarında prolaktin ve e2 gayet normal ona bağlı olmadığı psikolojik olabileceği kanısındayım. 

Trenin psikolojisini hiç sevmiyorum. Çok etkili bir ilaç ama bu sefer daha dengeli ve agresif olmayan bir yöntem kullanıyorum. Yani en agresifi Deca düşünün:) Enerjimi daha çok insulin kontrolüne verdim. Şimdi GHG de girecek işin içine o yüzden dengeli bir kür oluyor kanısındayım. Belki bulkın sonlarına doğru peptitlere geçebilirim çünkü kasları inanılmaz açıyor ve çiçek gibi oluyorsun.

Libidoyla erektil fonksiyon bozuklukları farklı kaynaklardan besleniyor. Libidom çok çok yüksek ancak diğer konu muhtemelen antrenman yoğunluğundan kaynaklı. Çünkü idman sonrası kan basıncımı düşük tutmak için ekstra çaba sarfediyorum yoksa baş ağrısı çekiyorum. Bu durum ereksiyona da yansıyor muhtemelen. Neyse o kadar önemli bir durum değil bence şu an için.  

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

@Mickey Küründe başarılar dilerim

Çok detaylı incelemedim ama ereksiyon sıkıntısı yapabileceği gözüme çarpan östrojen değerin oldu.Bu değerin 25-30 arası olması lazım iyi bir ereksiyon ve libido için.Ayrıca shbg proteini ne kadar düşük olursa, o kadar da östrojenin taşınması sorunları yaşanır.Ereksiyon sorununu boldenon yapabiliyor, östrojeni de düşürebiliyor.

İnsülinle gh aynı zamanda kullanma aralarında zaman farkı olmalı, münkünse sabah-akşam kadar farklı olması iyidir.Veya idman öncesi gh, diğerini idman sonrası (kısa insülinse) de kullanabilirsin.Deneyimin ne şekilde oldu bilmiyorum ama sen işini bilirsin diyorum :)

Ldl kolesterol için omega 3 kullanabilirsin.Boldenonun yaşatabileceği tansiyon sorunları için de faydası olur.Lisinopril adlı ace inhibitör ilaç da kullanılabilir, arb formundan cozaar da uyar...

Östrojeni kontrol etmek için arimidex vb. ilaç kullanma eğer alıyorsan.Östrojeni biraz yükseltebilirsen hem kilo kazancın artar hemde libido ereksiyon.Bu noktada seçenek çok ; en basitinden decayı sonlandıracaksın gördüğüm kadarıyla, onun yerine 20 mg da olsa günlük danabol ekleyebilirsin östrojen için.Veya doğal bir şey keten tohumu yağı-extresi vb. tüketebilirsin düzenli.

Dikkatimi bir de kortizol seviyen çekti.Bunun da bu değerlerde olmaması lazım normalde ama...Neyse şimdilik önerilerimi düşün, değerlendir düzelmezse o zaman bakılır duruma :) 

Kolay gelsin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
metinav, 33 dakika önce yazdı:

@Mickey Küründe başarılar dilerim

Çok detaylı incelemedim ama ereksiyon sıkıntısı yapabileceği gözüme çarpan östrojen değerin oldu.Bu değerin 25-30 arası olması lazım iyi bir ereksiyon ve libido için.Ayrıca shbg proteini ne kadar düşük olursa, o kadar da östrojenin taşınması sorunları yaşanır.Ereksiyon sorununu boldenon yapabiliyor, östrojeni de düşürebiliyor.

İnsülinle gh aynı zamanda kullanma aralarında zaman farkı olmalı, münkünse sabah-akşam kadar farklı olması iyidir.Veya idman öncesi gh, diğerini idman sonrası (kısa insülinse) de kullanabilirsin.Deneyimin ne şekilde oldu bilmiyorum ama sen işini bilirsin diyorum :)

Ldl kolesterol için omega 3 kullanabilirsin.Boldenonun yaşatabileceği tansiyon sorunları için de faydası olur.Lisinopril adlı ace inhibitör ilaç da kullanılabilir, arb formundan cozaar da uyar...

Östrojeni kontrol etmek için arimidex vb. ilaç kullanma eğer alıyorsan.Östrojeni biraz yükseltebilirsen hem kilo kazancın artar hemde libido ereksiyon.Bu noktada seçenek çok ; en basitinden decayı sonlandıracaksın gördüğüm kadarıyla, onun yerine 20 mg da olsa günlük danabol ekleyebilirsin östrojen için.Veya doğal bir şey keten tohumu yağı-extresi vb. tüketebilirsin düzenli.

Dikkatimi bir de kortizol seviyen çekti.Bunun da bu değerlerde olmaması lazım normalde ama...Neyse şimdilik önerilerimi düşün, değerlendir düzelmezse o zaman bakılır duruma :) 

Kolay gelsin...

Evet gh kullanacağım zaman uzun insulini bırakıyorum kısa kullanıyorum sadece. Normalde gh sabah akşam kullanıyordum ancak önemli bir kaynaktan şöyle bir protokol gördüm:

2 iu GH, yarım saat sonra 2-4 iu hızlı insülin ve yemek. Günde 4-5 kere yapılabilir.

Bunu denemek istiyorum. Eğer bir terslik sezersem kendi yöntemime dönerim.

Aslında decayı bir iki hafta daha uzatmak istiyordum bırakıp danabole mi geçeyim? Arimidex vs. kullanmadım henüz.

Kortizolun baskılanması gerekiyordu ama yüksek kalmış ben de fark ettim nedenini bilemiyorum. Uyku kalitem kilo alımıyla beraber düşmeye başladı. Normalde kolay kolay horlamam ancak şu anda kimse yanımda yatamıyor. Uyku apnesi de başladı. Bu durumun kortizola etkisi olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

116 hafta kürden zarar görmedim deyip altına da pctden çıkmıştım testom 1.55'di demen aşırı komik. Normalde böyle muhabbetlere girmeyi sevmem ama bir genç arkadaş görür de şans eseri saçma tavsiyelere uyar diye yazıyorum. 116 hafta "kür" yapmayan adamlar podyuma çıkıp MR. Olympia oluyor, şapkayı öne koyup düşünmek lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
alphaomega, 3 saat önce yazdı:

116 hafta kürden zarar görmedim deyip altına da pctden çıkmıştım testom 1.55'di demen aşırı komik. Normalde böyle muhabbetlere girmeyi sevmem ama bir genç arkadaş görür de şans eseri saçma tavsiyelere uyar diye yazıyorum. 116 hafta "kür" yapmayan adamlar podyuma çıkıp MR. Olympia oluyor, şapkayı öne koyup düşünmek lazım.

Yani diyorsun ki kuru 116 hafta yerine 8 10 hafta yapsaydin bu testo yuksek cikacakti. Hayir muhtemelen yine aynisi olacakti.

Turkce konusuyoruz.

Sistemi bir kere kapadin mi 10 hafta 100 hafta 1000 hafta fark etmiyor. Kisa sure kur yapayim kaybim az olsun diye bir sey yok. Yaniltmayin insanlari.

Diger konu sadece testoya bakarak sistemin sorunlu oldugunu nasil gorebildin? Aslinda ilk bakman gereken fsh lh durumuydu.

Hipofiz gonadrolin fsh lh testo sistemini bir calis bakalim sen. Odevini yapmadan gelmissin. Aksi halde o sistemin acildigini normale dondugunu hemen fark ederdin. Yanlis yerlere bakilmis.

Bu isi profesyonel yapan sporcular 10 15 20 yil ilacli kalabiliyorlar ne haftasindan bahsediyorsun arkadasim:)

Yapici olmaktan uzak yermeyi amaclayan bir uslubun var hosuma gitmedi. Ya bu uslubu degistir ya da kendi yolunda devam et dostum. Burada birseyler ogrenmeye calisan insanlari mesgul etme lutfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Mickey, 56 dakika önce yazdı:

Yani diyorsun ki kuru 116 hafta yerine 8 10 hafta yapsaydin bu testo yuksek cikacakti. Hayir muhtemelen yine aynisi olacakti.

Turkce konusuyoruz.

Sistemi bir kere kapadin mi 10 hafta 100 hafta 1000 hafta fark etmiyor. Kisa sure kur yapayim kaybim az olsun diye bir sey yok. Yaniltmayin insanlari.

Diger konu sadece testoya bakarak sistemin sorunlu oldugunu nasil gorebildin? Aslinda ilk bakman gereken fsh lh durumuydu.

Hipofiz gonadrolin fsh lh testo sistemini bir calis bakalim sen. Odevini yapmadan gelmissin. Aksi halde o sistemin acildigini normale dondugunu hemen fark ederdin. Yanlis yerlere bakilmis.

Bu isi profesyonel yapan sporcular 10 15 20 yil ilacli kalabiliyorlar ne haftasindan bahsediyorsun arkadasim:)

Yapici olmaktan uzak yermeyi amaclayan bir uslubun var hosuma gitmedi. Ya bu uslubu degistir ya da kendi yolunda devam et dostum. Burada birseyler ogrenmeye calisan insanlari mesgul etme lutfen.

Oturup uzun uzun cevap yazıyordum, makale falan atacaktım sonra "Aslinda ilk bakman gereken fsh lh durumuydu." dediğini gördüm ve sildim hepsini. Sen o düşük lh-fsh değerlerine okeydir diyorsan sorun yok. Sen sağlığının derdinde değilsin bırak bari insanların sağlığı bozulmasın. İyi forumlar, daha da tek kelime etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

E2ni yükseltmen gerek. Ne ile baskılıyorsan onu kes veya yarıla. Hem cinsel hayatın hemde kas gelişimin için 30-40 değerleri aralığına çekmeye çalış ve o seviyelerde kalmasını sağla. Uyku apnesi normal 11 kg güzel rakam kariyovasküler sistemin yetersiz geldiğinden olduğunu düşünüyorum. Kardiyo yapmıyorsan yapmaya başla yapıyorsanda sıklığı ve süreyi uzat. Kolay gelsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Mickey, 2 saat önce yazdı:

.

O kadar uzun bir kürden sonra lh,FSH,testo değerleri zaten bellidir. Bence o süre sonunda dikkat edilmesi gereken yerler karaciger,böbrek fonksiyonları birde kardiyovasküler sistem.

+10 yıl ilaç kullanan sporcularda böbrek, karaciğer yetmezliği sıkça görülen bir durum.

+10 yıl yüksek doz ilaç kullanan sporcularda ani kalp krizleri de görülen bir diğer durum.

+10 yıl ilaçlı sporcular oyuncu,aktrist,yarışma hedefi,para kazanma amaçlı sınırlarını zorluyorlar. Hobi amaçlı bu sporla ilgilenenlerin bu kadar ciddi efor harcayıp ciddi risk almalarını gereksiz buluyorum. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Spartacus, 9 saat önce yazdı:

Proviron kullanıyor musunuz ?

Hayir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    165
Mickey, 13 saat önce yazdı:

Hayir

proviron kullanmanızı öneririm kürde deca olduğu için proviron veya masteron kesinlikle bulunmalı . diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dağaslanı
      Herkese iyi günler fikir danışmak istiyorum sizlere ,yaş 22 düzenli olarak spor geçmişim var. Fitnessa ara verdikten sonra tekrardan başladım ve kaybettiğim kiloları 1-2 ay kadar kısa sürede aldım(yaklaşık 5 kilo).
      Kendimi bildim bileli uzun boylu olmam korkutmuştur. Boyuma göre hep cılız hissetmişimdir. Şu an güncel boy 190 kilo 92.5. İstediğim şey bulk kürüne girmek. Testo enantathe ve boldenon yeterli gelir mi sizce bunu danışmak istiyorum veya bunu yap daha iyi olur dediklerinizi okumak istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden, son 1.5 aylık değişimimin resmini ekleyeceğim.

• Yazan: Kaan00n
      Öncelikle merhabalar ben Kaan 20 yaşındayım.
      3 haftadır 250 mgt testo kullanıyorum boyum 190 kg 89 yağ oranım 14-15-16 civarlarında kollarım ise 42-43 cm ilk kürümü yapmak istiyorum fakat testo prop ile masteron mu kullanmam gerek yoksa testo bolde bi gitmem gerek yoksa testo enanthata devam edip masteron prop mu almam gerekiyor bilmiyorum ve yaza giriceğim için kendimi güzel bi halde görmek de isterim sizlerin yorumu ve fikirleri çok değerli. @rastlantisal @Rdm
    • Yazan: Kaan00n
      Merhabalar 20 yaşındayım 2 haftadır testo vuruyorum ilk hafta 250mg 2.hafta ise 500mg vurdum 
      1.sorum şuana kadar etki almam gerekli miydi?
      2.sorum hali hazırda yağ oranım 15 ve mini bir cut yapıp yaklaşık 15-20 gün içerisinde sonrasında bolde eklmeyi düşünüyorum yorumlarınız nedir?

3.sorum original ilaç nerden nasıl temin edebilirim
      4.sorum 500 testo 500 bolde çok yüksek bi dozaj mı
      şuandan itibaran 1adet liv52 yoğun milk thistle ve nac600 kullanıyorum haftada 1 arımıdexi yarım yarım atıyorum önerilinizi bekliyorum @Rdm @rastlantisal
    • Yazan: Halo0619
      Arkadaşlar Cümleten selamlar iyi forumlar. Sorum şu. Küre girdik enjeksiyonumuzu yaptık. Ve yapmaya devam ediyoruz. Hormonların etkisi. Artarak devam mı ediyor. Yoksa her vurdugumuz anda belli bir noktaya geliyor ve vurdukça sabit o etkide mi kalıyor?  Etkiden kasıt sağladığı faydalar. 
    • Yazan: Nakrenn
      Hepinize merhaba ilk kür için aslında bilgi edinmek için konu açtım şimdiden çok teşekkür ederim.  
      Elimde şuan bunlar var:
      500mg Testesterone enanthate /swiss 500mg Boldenon undecylenate /swiss 30ml mk677 /exbiotech Vitamin ve mct ürünleri:
      Mılk thistle liv52 cystone Glutathone zma multivitamin d3 k2 omega3 Sorularıma gelecek olursak:
      10 haftalık bir kür fakat bazı arkadaşlara sorduğumda 500bolde çok fazla şeklinde geri dönüşler aldım sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce 4hafta 250mg boldenon 500mg testo daha sonra bir 5 veya 8 hafta daha testesterone enanthate devam şeklinde mi yapmalıyım? Karaciğer değerlerim daha önce swiss'in kapsül mk677 sini 2 ay kullandıktan sonra:
      ALT:143   AST:76 Şeklindeydi bu kadar yükselmemesi için dikkat etmem gereken nelerdir?
      (Markayı kötülemek için yazmadım ki zaten yaklaşık 9kg aldım kullandığım süreçte)
      Küre girmeden önce tam olarak neler yapmalıyım?
      Total test free test e2 hemogram Dışında baktırmam gereken bir kan testi varmıdır ?
      Liv52 ve Cystone (karaciğer ve böbrek koruyucu) kürdeyken ne kadar ve kaç gün kullanabilirim? Kür sonunda PCT için kullanım süreci ne olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.