Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Ilk kür yan etkiler

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

P tesi ilk enjeksiyon omuzdan

Deca testo danabol boldenon

Aşırı yorgunluk hasta gibi hissetme vücut ağrıları 

Perşembe ikinci enjeksiyon 

İlk belirtiler azaldı 

Cuma ve bu gün oturduğun yerden kalktığında baş dönmesi 

Yemek yediğinde baş dönmesi

Sigara içtiğinde baş dönmesi bunlar normal belirtiler ise devam edicem anormal şeyler ise birakicam 

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    834
Muslumbabba, 1 dakika önce yazdı:

Gamma Genesis

Bu genesis mi dostum :D 

Muslumbabba, 26 dakika önce yazdı:

İlk belirtiler azaldı 

Sigara içtiğinde baş dönmesi bunlar normal belirtiler ise devam edicem anormal şeyler ise birakicam 

sorularına gelince testosteron genelde ateş yapabilir ilk başlarda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muslumbabba, 4 dakika önce yazdı:

Gamma Genesis

Genesis merdiven altı üretim bir marka , sterilizasyondan uzak bir şekilde üretiliyor yani .. içinde ağır metaller ve kortizon olabilir , bu maddeleri vücuduna alırsan baş dönmesi , ateş , halsizlik şikayetleri görülmesi normaldir 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Genesis merdiven altı üretim bir marka , sterilizasyondan uzak bir şekilde üretiliyor yani .. içinde ağır metaller ve kortizon olabilir , bu maddeleri vücuduna alırsan baş dönmesi , ateş , halsizlik şikayetleri görülmesi normaldir 

Sadece danabol Genesis marka  keseyimmi acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muslumbabba, Şimdi yazdı:

Sadece danabol Genesis marka  keseyimmi acaba 

İki markayı da aynı kişiden aldıysan kaynağı da aynıdır diye düşünüyorum , testo yukarda hocamızın dediği gibi ilk başlarda ateş yapabilir , bence 2-3 hafta daha sabret tahlil yaptir sonuçlarda ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu kontrol et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Asaletim, 41 dakika önce yazdı:

İki markayı da aynı kişiden aldıysan kaynağı da aynıdır diye düşünüyorum , testo yukarda hocamızın dediği gibi ilk başlarda ateş yapabilir , bence 2-3 hafta daha sabret tahlil yaptir sonuçlarda ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu kontrol et 

Öyle yapayım ozaman hâlâ parasını vermedim zaten 5 hafta kullanıcam çalışmazsa rüyasında görür parayı

kadınlartanrıdır, 27 dakika önce yazdı:

Bazı ilaçlar, bazı bünyelerde ateş yapıyor. Bunu salonlarda gözlemlemek de mümkün. Somut bir test olmadan konuşmak çok doğru olmaz bence. 

Birde bünyenin alışık olmadığı 4 ilaç birden vücuda giriyor acaba vücut tepkimi veriyor ilk kür sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba, 59 dakika önce yazdı:

Birde bünyenin alışık olmadığı 4 ilaç birden vücuda giriyor acaba vücut tepkimi veriyor ilk kür sonuçta

İlk kürlerde bu durumlar olabiliyor. Enjeksiyon sonrası yataktan kalkamayan insanlar var. İlacın yeterince steril ve güvenli olmamasından kaynaklı olabileceği gibi kişinin bünyesinin yabancı maddeye gösterdiği doğal tepkinin bir sonucu da olabilir. Bunu uzaktan netleştirmek siz de takdir edersiniz de olanaksız.   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Önce yazdım sonra sildim şaşkınlıkla tekrar okudum söylenebilecekler çok ama  yinede dayanamadım düzgün bir dille anlatmak istedim sen bu kafadayken boş mu dolumu bilmem sigara ayrıntısı vermişsin bide ne diyelim ilaçtan önce salona verdiğin  parayı alamasanda geçici bir süre dondur ilaçaları bir bahaneyle geri ver sakatlandım flan de devam etmicem de bul bişi paranı alamasan bile kullanmayı kes🙂 boşuna günlerin zamanın gitmesin sonra sigarayı bırak sigaraya verdiğin parayı biriktir o para birikinceye kadar kondisyonunu yükseltecek antremanlar uzun yürüüşler yap hazır hissedince buradan ilaçlarını temin et sonra ilaçlara başla büyük ihtimal iştahınında açılmasıyla hayatının hiç bir döneminde almadığın verimi alacaksın yok ya gerek yok diyosan sen daha iyi biliyosundur bence başına gelebilecek herşeyi hakkediyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Muslumbabba, 4 saat önce yazdı:

İlk belirtiler azaldı 

Valla dostum sana millet merdiven altı ne idüğü belirsiz markaları kullanma, başka birinden al diye söyledi ona rağmen gamma ve genesis gibi yerli üretim olduğu yüzde 100 belli ilacı alıp vücuduna sokuyorsun ve hala nasıl satıyorlar bu 2 markayı anlamadım gitti. Hangi ilaç üreticisi olursa olsun şuanda ilaç yapacaksa bile bu 2 üzerinden satmaz ürünlerini eğer aklı varsa. Bunlara vericeğin parayla en azından haftada 500 sustanon yapsan çok çok daha iyi olurdu.

Yaşadığın yan etkiler de kullandığın ilaca bağlı ancak kullandığın ilaçların içinde ne olduğunu kimse bilmiyor o yüzden net bir şekilde sebebini söylemek zor, tavsiyem o ilaçları bırak paranı da geri al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Semih Erarslan, 12 saat önce yazdı:

Önce yazdım sonra sildim şaşkınlıkla tekrar okudum söylenebilecekler çok ama  yinede dayanamadım düzgün bir dille anlatmak istedim sen bu kafadayken boş mu dolumu bilmem sigara ayrıntısı vermişsin bide ne diyelim ilaçtan önce salona verdiğin  parayı alamasanda geçici bir süre dondur ilaçaları bir bahaneyle geri ver sakatlandım flan de devam etmicem de bul bişi paranı alamasan bile kullanmayı kes🙂 boşuna günlerin zamanın gitmesin sonra sigarayı bırak sigaraya verdiğin parayı biriktir o para birikinceye kadar kondisyonunu yükseltecek antremanlar uzun yürüüşler yap hazır hissedince buradan ilaçlarını temin et sonra ilaçlara başla büyük ihtimal iştahınında açılmasıyla hayatının hiç bir döneminde almadığın verimi alacaksın yok ya gerek yok diyosan sen daha iyi biliyosundur bence başına gelebilecek herşeyi hakkediyorsun 

Yorumun için teşekkür ederim ama sigara içiyorum yani bunu burda saklamasam daha iyi olur dedim ikincisi bende guvenemedim sağa sola ve bu ilaçları aktif kullanan bir arkadaşım var onun vasıtasıyla aldım çalışıyor dedi ama ben her ihtimale karşı 5 haftalık kür aldım 5 haftalık kür bitince 5 hafta daha alacağımı ve parayı ozaman vereceğimi söyledim 5 hafta bitsin bir kan tahlili yaptiricam çalışmıyor sa para falan da vermem zaten kondisyonum çok iyi uzun yürüyüşler yapabiliyorum iştahım idare eder 3k kaloriyi rahat alabiliyorum ben 3 ay önce hamile kadın gibi geziyor dum şuan iyiyim biraz kaslanmam gerek sadece 

Ve arkadaşlar ben ömrümü hep sürüngen olarak geçirdim kendimi bildim bileli sıradan çinko pil gibiyim ilk enjeksiyon dan 7 gün geçti libidom sanki yükselmeye başladı bu kadar erken den hissettirmesi normal mi yoksa psikolojik mi inmiyor gavat

hectordoyle, 12 saat önce yazdı:

Valla dostum sana millet merdiven altı ne idüğü belirsiz markaları kullanma, başka birinden al diye söyledi ona rağmen gamma ve genesis gibi yerli üretim olduğu yüzde 100 belli ilacı alıp vücuduna sokuyorsun ve hala nasıl satıyorlar bu 2 markayı anlamadım gitti. Hangi ilaç üreticisi olursa olsun şuanda ilaç yapacaksa bile bu 2 üzerinden satmaz ürünlerini eğer aklı varsa. Bunlara vericeğin parayla en azından haftada 500 sustanon yapsan çok çok daha iyi olurdu.

Yaşadığın yan etkiler de kullandığın ilaca bağlı ancak kullandığın ilaçların içinde ne olduğunu kimse bilmiyor o yüzden net bir şekilde sebebini söylemek zor, tavsiyem o ilaçları bırak paranı da geri al 

Para vermedim bro arkadaşım haftada bir gün Spor yaptığı halde vücudu iyi durumda ben 5 gün yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
Muslumbabba, 45 dakika önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim ama sigara içiyorum yani bunu burda saklamasam daha iyi olur dedim ikincisi bende guvenemedim sağa sola ve bu ilaçları aktif kullanan bir arkadaşım var onun vasıtasıyla aldım çalışıyor dedi ama ben her ihtimale karşı 5 haftalık kür aldım 5 haftalık kür bitince 5 hafta daha alacağımı ve parayı ozaman vereceğimi söyledim 5 hafta bitsin bir kan tahlili yaptiricam çalışmıyor sa para falan da vermem zaten kondisyonum çok iyi uzun yürüyüşler yapabiliyorum iştahım idare eder 3k kaloriyi rahat alabiliyorum ben 3 ay önce hamile kadın gibi geziyor dum şuan iyiyim biraz kaslanmam gerek sadece 

Ve arkadaşlar ben ömrümü hep sürüngen olarak geçirdim kendimi bildim bileli sıradan çinko pil gibiyim ilk enjeksiyon dan 7 gün geçti libidom sanki yükselmeye başladı bu kadar erken den hissettirmesi normal mi yoksa psikolojik mi inmiyor gavat

Para vermedim bro arkadaşım haftada bir gün Spor yaptığı halde vücudu iyi durumda ben 5 gün yapıyorum 

bu postu görüp hala 5 hafta sonra para vs demene bakılırsa bence bu piyasada sorunlu iş yapan kimseye kızmamalı çünkü insanımız hakkediyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
forbit, 1 dakika önce yazdı:

bu postu görüp hala 5 hafta sonra para vs demene bakılırsa bence bu piyasada sorunlu iş yapan kimseye kızmamalı çünkü insanımız hakkediyor.

Dostum Genesis danabol kullanıyordum bu gün kullanmadım bir nebze iyi oldum haklısın 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muslumbabba, 51 dakika önce yazdı:

Dostum Genesis danabol kullanıyordum bu gün kullanmadım bir nebze iyi oldum haklısın 😂

Reis Genesis ile diğer markayı aynı satıcıdan aldıysan kaynak da aynı değil midir :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Reis Genesis ile diğer markayı aynı satıcıdan aldıysan kaynak da aynı değil midir :D

Reis diğerleri iğne napayım kanimdan nasıl çekeyim şimdi 😂 ama bu gün daha iyiyim ve sigarayı dahada azalttım herşey sigaradan kaynaklanmış her içtiğinde 2 saat kendime gelemiyorum içmeye korkuyorum şuan 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.