Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

altan06

Güncel form bakarmısınız

Önerilen İletiler

altan06    14

İlk 2 foto pumplu iken  diğerleri pumpsuz (ful naturel)

arkadaslar bulktayım kaslar gözle görülür büyüyor ama kilo artmıyor

günlük 400gr çiğ basmati pirinç yiyorum (çünkü basmati sindirim sorunu yaşamıyorum)

400gr tavuk göğsü yiyorum 

sizce yağ oranım nasıl

boy 1.65 kilo 60

082AF3C5-CD2E-4F17-994A-9F40868DCF73.jpeg

483B08CC-221C-47F8-B1E4-5259F5D217BA.jpeg

72F58C10-DA5B-4F8B-8141-4F118FCC3192.jpeg

B59A36B5-286C-4911-A5BD-6626F8C33274.jpeg

C7A3480D-844B-491F-A37B-E68A1FE31644.jpeg

B8069E7F-F2C7-42C7-BC3D-AABA5F6310E4.jpeg

5E411DB7-FF78-4137-B1D1-1EAD9CB6841D.jpeg

072426CA-677D-4F53-99ED-6F8525BB7911.jpeg

B15FCCB8-2B95-4784-88B5-CD25DA47836F.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637

Belin ince, omuzların geniş ve vücudundaki yağ dağılım dengesi çok iyi. Güzel bir genetiğe sahipsin

Üstüne daha da koyabilirsin şuanki formun gayet güzel

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
altan06, 43 dakika önce yazdı:

İlk 2 foto pumplu iken  diğerleri pumpsuz (ful naturel)

arkadaslar bulktayım kaslar gözle görülür büyüyor ama kilo artmıyor

günlük 400gr çiğ basmati pirinç yiyorum (çünkü basmati sindirim sorunu yaşamıyorum)

400gr tavuk göğsü yiyorum 

sizce yağ oranım nasıl

boy 1.65 kilo 60

082AF3C5-CD2E-4F17-994A-9F40868DCF73.jpeg

483B08CC-221C-47F8-B1E4-5259F5D217BA.jpeg

72F58C10-DA5B-4F8B-8141-4F118FCC3192.jpeg

B59A36B5-286C-4911-A5BD-6626F8C33274.jpeg

C7A3480D-844B-491F-A37B-E68A1FE31644.jpeg

B8069E7F-F2C7-42C7-BC3D-AABA5F6310E4.jpeg

5E411DB7-FF78-4137-B1D1-1EAD9CB6841D.jpeg

072426CA-677D-4F53-99ED-6F8525BB7911.jpeg

B15FCCB8-2B95-4784-88B5-CD25DA47836F.jpeg

Kilona göre formun iyi beslenmeni tam yazarsan neden kilo alamadığın hakkın da fikir yürütebiliriz ne kadar yağ alıyorsun , yeşillik tüketimin ve supplement desteği alıyor musun ? Bir de kaç yıldır yapıyorsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Strongmanx, 19 dakika önce yazdı:

Kilona göre formun iyi beslenmeni tam yazarsan neden kilo alamadığın hakkın da fikir yürütebiliriz ne kadar yağ alıyorsun , yeşillik tüketimin ve supplement desteği alıyor musun ? Bir de kaç yıldır yapıyorsun

8 aydır spor yapıyorum 

sabah1

3 yumurta sarı +beyaz 1 ölcek whey protein

2ceviz

60yulaf

2ci

100gr pirinç

150 hindi

1 kase yeşillik (corba kasesi)

3ci

150 gr pirinç 

150 tavuk gögsü

1 kase brokoli (çorba kasesi)

4cü

150 gr pirinç basmati

150 gram tavuk 

1 kase yeşillik 

2 kaşık fıstık ezmesi (şekersiz)

Strongmanx, 19 dakika önce yazdı:

ssence nasıl yağ oranım vucudum detaylı değil pek o yüzden benim pek hosuma gitmiyor acıkcası kilom artsada belim kalınlasmıyor genetik sanırım alt karnımda biraz kalınlasma oluyor 

tarihinde altan06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
altan06, 9 dakika önce yazdı:

8 aydır spor yapıyorum 

sabah1

3 yumurta sarı +beyaz 1 ölcek whey protein

2ceviz

60yulaf

2ci

100gr pirinç

150 hindi

1 kase yeşillik (corba kasesi)

3ci

150 gr pirinç 

150 tavuk gögsü

1 kase brokoli (çorba kasesi)

4cü

150 gr pirinç basmati

150 gram tavuk 

1 kase yeşillik 

2 kaşık fıstık ezmesi (şekersiz)

ssence nasıl yağ oranım vucudum detaylı değil pek o yüzden benim pek hosuma gitmiyor acıkcası kilom artsada belim kalınlasmıyor genetik sanırım alt karnımda biraz kalınlasma oluyor 

Beslenmen kötü değil yağ oranın da iyi şu an amacın kilo almak ise biraz yağlanmayı göze alacaksın o yüzden kilo alırken detaylı olup olmamasından çok temiz büyümeye odaklan daha sonra istediğin kiloya ulaştıktan sonra bir definasyon yaparsın o zaman istediğin gibi detayı yakalarsın.Yeni başlamışsın daha yolun başındasın acele etme bu şekilde devam edersen güzel bir form ortaya çıkar.. Göğüs ve sırt bölgesine biraz daha ağırlık ver.. 

tarihinde Strongmanx tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Strongmanx, 12 dakika önce yazdı:

Beslenmen kötü değil yağ oranın da iyi şu an amacın kilo almak ise biraz yağlanmayı göze alacaksın o yüzden kilo alırken detaylı olup olmamasından çok temiz büyümeye odaklan daha sonra istediğin kiloya ulaştıktan sonra bir definasyon yaparsın o zaman istediğin gibi detayı yakalarsın.Yeni başlamışsın daha yolun başındasın acele etme bu şekilde devam edersen güzel bir form ortaya çıkar.. Göğüs ve sırt bölgesine biraz daha ağırlık ver.. 

Bence sırt formum iyi ama gögüs eksik bi amaç kas kütlesi koymak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Maşallah kardeşim harika genetiğin var , dediğin gibi sadece göğüs eksik diğer kas gruplarına göre :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Asaletim, 27 dakika önce yazdı:

Maşallah kardeşim harika genetiğin var , dediğin gibi sadece göğüs eksik diğer kas gruplarına göre :)

Teşekkürler şeninde konunu takip ediyorum  umarım iyi yerlere gelirsn

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
altan06, 2 saat önce yazdı:

@metinav hocam 1 ay öncede yorum yapmıstınız suan formum nasıl yorumlarmısınoz tavsiyeniz varmı

Bence iyi gidiyorsun :)

Biraz daha karbonhidratı arttırabilirsin, yağlanma belirtileri yok önceki halinle.Özellikle idman sonrasındaki öğünde fazla karbonhidrat al.

Kilo değişimi hemen başlamaz ama hücrelerine su çektiğin bariz belli...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Üst göğüs odaklı çalışmanı öneririm.İlerde sıkıntı yaşanmaman adına.Ve tabi ki alt sırt.Bu sporu yapan birçok kişinin hatalarından biri de bacak çalışmamak.Bacak çalışmayı da ihmal etme kral.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Üst göğüs odaklı çalışmanı öneririm.İlerde sıkıntı yaşanmaman adına.Ve tabi ki alt sırt.Bu sporu yapan birçok kişinin hatalarından biri de bacak çalışmamak.Bacak çalışmayı da ihmal etme kral.

Bacağı tek gün çalışıyorum sorun yok alt sırt bel de çalışıyorum yani gögüs antremanınada incline benc pres ile baslıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
metinav, 19 saat önce yazdı:

Bence iyi gidiyorsun :)

Biraz daha karbonhidratı arttırabilirsin, yağlanma belirtileri yok önceki halinle.Özellikle idman sonrasındaki öğünde fazla karbonhidrat al.

Kilo değişimi hemen başlamaz ama hücrelerine su çektiğin bariz belli...

Teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
altan06, 20 dakika önce yazdı:

@hectordoyle @Emrahtkty yorumlarınızı bekliyorm 

Gidişat güzel kardeşim bozmadan devam et her bölgeyi 2 sefer çalışmayı ihmal etme toplam bir gün de girdiğin bütün hareketlerde set sayın 28-30 olsun geçmesin benim vereceğim tavsiyeler bunlar..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Gidişat güzel kardeşim bozmadan devam et her bölgeyi 2 sefer çalışmayı ihmal etme toplam bir gün de girdiğin bütün hareketlerde set sayın 28-30 olsun geçmesin benim vereceğim tavsiyeler bunlar..

Omuzlarda sağ omzum sol omza göre biraz daha şişik tavsiye varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Boyun ve fiziğin gelişime çok açık tam gaz devam et, beslenme planın da çok iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
altan06, Şimdi yazdı:

Bana nedense eşit gibi geldi ya da ben körüm :D Yapman gereken ekstra bir şey yok zamanla düzelecektir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Bana nedense eşit gibi geldi ya da ben körüm :D Yapman gereken ekstra bir şey yok zamanla düzelecektir 

Teşekkürler fotoda bak belli olmuyor ama aynada belli oluyor biraz estafurullah😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: 6arrows
      bir sonraki bulk kürüm için planlama yapıp ürünleri stoklamak istiyorum. amacım olabildiğince kuru bir şekilde büyümek.
        şu anda 77kg 178boy yaşım ise 25.   en son haftalık 180 mg propinat, masteron ve tren kullandım yaklaşık 6 hafta kadar    86 hafta kadar testo enanthate ve piramit şeklinde t3 kullanarak yağ oranımı iyice düşürmek istiyorum. burda merak ettiğim t3 kullanımında testoyu haftalık 100-125 mg kullanmak kas kaybına sebep olur mu? testo dozajını ve günlük karb miktarını nasıl ayarlamalıyım?   bundan sonra bulk kürümü tamamlayıp pctye geçme niyetim var. planlamam bu şekilde   1-20 hafta testo cyp 500mg 1-15 hafta bolde 500mg 1-5 hafta turinabol 30mg 1-10 hafta deca 250 mg veya 4-16 hafta npp 200mg   ilaçları zphc ve spectrum kullanacağım. cyp yerine enanthate da kullanabilirim o durumda iran testo kullanırım.   daha önce deca kullandım fakat boldenon kullanmadım bunun için tavsiyeleriniz nelerdir? ayrıca ürünler ve dozajlamaları hakkında yorumlarınız nelerdir? @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar @Diver @SPECTRE
    • Yazan: Dağaslanı
      Herkese iyi günler fikir danışmak istiyorum sizlere ,yaş 22 düzenli olarak spor geçmişim var. Fitnessa ara verdikten sonra tekrardan başladım ve kaybettiğim kiloları 1-2 ay kadar kısa sürede aldım(yaklaşık 5 kilo).
      Kendimi bildim bileli uzun boylu olmam korkutmuştur. Boyuma göre hep cılız hissetmişimdir. Şu an güncel boy 190 kilo 92.5. İstediğim şey bulk kürüne girmek. Testo enantathe ve boldenon yeterli gelir mi sizce bunu danışmak istiyorum veya bunu yap daha iyi olur dediklerinizi okumak istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden, son 1.5 aylık değişimimin resmini ekleyeceğim.

• Yazan: Kaan00n
      Öncelikle merhabalar ben Kaan 20 yaşındayım.
      3 haftadır 250 mgt testo kullanıyorum boyum 190 kg 89 yağ oranım 14-15-16 civarlarında kollarım ise 42-43 cm ilk kürümü yapmak istiyorum fakat testo prop ile masteron mu kullanmam gerek yoksa testo bolde bi gitmem gerek yoksa testo enanthata devam edip masteron prop mu almam gerekiyor bilmiyorum ve yaza giriceğim için kendimi güzel bi halde görmek de isterim sizlerin yorumu ve fikirleri çok değerli. @rastlantisal @Rdm
    • Yazan: Kaan00n
      Merhabalar 20 yaşındayım 2 haftadır testo vuruyorum ilk hafta 250mg 2.hafta ise 500mg vurdum 
      1.sorum şuana kadar etki almam gerekli miydi?
      2.sorum hali hazırda yağ oranım 15 ve mini bir cut yapıp yaklaşık 15-20 gün içerisinde sonrasında bolde eklmeyi düşünüyorum yorumlarınız nedir?

3.sorum original ilaç nerden nasıl temin edebilirim
      4.sorum 500 testo 500 bolde çok yüksek bi dozaj mı
      şuandan itibaran 1adet liv52 yoğun milk thistle ve nac600 kullanıyorum haftada 1 arımıdexi yarım yarım atıyorum önerilinizi bekliyorum @Rdm @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.