Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyyah

Test sonuçlarım karmaşık bir durum

Önerilen İletiler

metinav    4.478
alpseyyah, 1 saat önce yazdı:

@metinav hocam tekrar merhaba konumu öncesınde hatırlarmısınız bılmıyorum deca  testo enantae kurundeyım 12. gunde test olmustum prolaktın yuksek testo normal cıkmıştı sonrasında bır kac gun sonra tekrar test olmustum testo 1500 üzeri çıkmıştı prolaktın yıne yuksekti ve ılacların acıldıgını çalıştıgını dusunmustuk. hocam su an 5. hafta bıttı 6. haftadayım  yıne test oldum total testom aynı sekılde 1500 uzerı cıktı prolaktın yüksek hemen hemen hersey bır öncekı testle aynı. hocam bir gr gelısım yok :( lıbıdo yok, guç artısı yok, vucutta testten baska ilaç olduguna daır hıc ama hıc bır belırtı yok. hocam ne onerırsınız ? ılacları sonlandırayım mı yoksa devam mı edeyım ? beslenmem gayet ıyı.

Bence önce prolaktini düşür bakalım sonuç ne olacak.Daha sonra hala libido düzelmezse kürü bırakırsın...

Deca ve danabol büyük ihtimalle boş, şimdiye kadar çoktan 5-10 kg almalıydın su da olsa...Testo için prolaktin düştükten sonra karar vermek daha mantıklı olur.

İnan ki bu işlerde envai çeşit dümen var.Şeytanın aklına gelmeyen satıcıların aklına geliyor :)

Bana da zamanında satıcının biri "mustafa yıldız" da aynı ürünleri kullanıyor diye bir sürü fotoğraf paylaşmıştı :)

Sana suyunun suyunu vermediğini bilemezsin, ilerde doğru düzgün gelişmiş free lab. çıkarsa o zaman direkt test yaptırarak belirlemek mümkün olur.Şuan sadece kan değerleriyle yürüyoruz, maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpseyyah    34
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bence önce prolaktini düşür bakalım sonuç ne olacak.Daha sonra hala libido düzelmezse kürü bırakırsın...

Deca ve danabol büyük ihtimalle boş, şimdiye kadar çoktan 5-10 kg almalıydın su da olsa...Testo için prolaktin düştükten sonra karar vermek daha mantıklı olur.

İnan ki bu işlerde envai çeşit dümen var.Şeytanın aklına gelmeyen satıcıların aklına geliyor :)

Bana da zamanında satıcının biri "mustafa yıldız" da aynı ürünleri kullanıyor diye bir sürü fotoğraf paylaşmıştı :)

Sana suyunun suyunu vermediğini bilemezsin, ilerde doğru düzgün gelişmiş free lab. çıkarsa o zaman direkt test yaptırarak belirlemek mümkün olur.Şuan sadece kan değerleriyle yürüyoruz, maalesef.

hocam gecen 2 hafta 0.5 mg dostinex kullandım prolaktın dusmus olmalıydı ama yıne yuksek cıktı ya dustu hemen gerı yukseldı yada hıc dusmedı bilemedim. sadece enjeksıyondan sonrakı 4 üncü ve 5 inci gunlerde vucut hafıf bır kıpırdıyor boyle anlık 1-2 saatlık bır doluluk oluyor sonrasında gerı normale donuyor ve bır kaç anrtemanda ilaç kaynaklı oldugunu dusundugum pump oldu yanı normal ilaçsız antreman pump ı gıbı degıldı. libido yok ama ereksiyon cok normal. bugun antremanda eklemlerımı gözlemledım deca gerçekten boş gibi eklemler de o deca rahatlaması yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Cabaser veya dostinex eger yeterli doz alindiysa 60 saat civari etkinliğini korur.Düşer düsmez tekrar cikması mümkün değil...

Dolu dedigimiz steroidler de ne oranda dolu belli degil :)

Ben senin yerinde olsam eczanede satilan bir ilaci steroidi eczaneden alirim.Satilmayani da gercekten check edebilecegim eczanede satiş kalitesinde üretilmis bilindik ürünlere yönelirim.En azindan bir seyler kesin calisir diyebilmeli insan.

Sonucta para ödeniyor, zaman harcaniyor, umut ediliyor.Neden basarisiz olsun ki...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
metinav, 15 saat önce yazdı:

Cabaser veya dostinex eger yeterli doz alindiysa 60 saat civari etkinliğini korur.Düşer düsmez tekrar cikması mümkün değil...

Dolu dedigimiz steroidler de ne oranda dolu belli degil :)

Ben senin yerinde olsam eczanede satilan bir ilaci steroidi eczaneden alirim.Satilmayani da gercekten check edebilecegim eczanede satiş kalitesinde üretilmis bilindik ürünlere yönelirim.En azindan bir seyler kesin calisir diyebilmeli insan.

Sonucta para ödeniyor, zaman harcaniyor, umut ediliyor.Neden basarisiz olsun ki...

hocam inanın parası pulu umrumda değil de kaybedilen vakit, günlük beslenme sıkıntısı, kalori tamamlama derdi ve en çokta söylediğiniz gibi umutların boşa çıkması insanın motivasyonunu altüst ediyor. hayatımda daha önce 7 kur yaptım hepsınde ınatla sustanon kullandım ve dıger tum urunler sp oldu sadece bır kez zphc kullanmıştım ve normalde bu ürünlerden başka ürün kullanmama konusunda çok katı kurallarım vardı bu sefer başka ürün tercih etmem çok buyuk hata oldu ama çok ciddi çok guvenılır referanslar, cok yakın tanıdıklar önerdı kendılerı kullandı. vucudumu ve bunyemı tanıyorum daha önce genelde yuksek dozlar kullandım  ve muhtemelen şu ankı ılacların içerıkler düşük yada bazıları boş. tekrar dostinex dozunu yukseltip test olayım hocam dedıgınız gıbı bakalım ne olacak. sonrasında testonun dozunu yukseltmeyı dusunuyorum. referanslar iyi diye 1 yıllık ilaç stogu yaptım :) günlük 5000 kalori net alıyorum makro hesabı aşşa yukarı dogru olarak yapıyorum ve hadi ilaçlar çalışmadı da bu kalori nereye gidiyor ? vücutta herhangi bir kitle, tümör var mı diye yapılan bır tahlıl var onuda yaptırdım çok şükür öyle bir sorun görunmuyor. tiroidler normal karaciger normal hersey çok şukur normal. degısık bır bunyem var sanırım. acaba son dakıka ilaçlar çalışırmı dıye dusunuyorum ama zor gorunuyor. ya bu sene boş gececegım ya sustanon rimobolan başlayacagım ama rimobolan bende haftalık 800 mg den aşşası tık demıyor 800 mg de 2 haftada prostadı kocaman yapıyor durum karışık hocam :) 

Vural2, 13 saat önce yazdı:

Markası nedir ilaçların hocam 

golden dragon kardesım

HallOfFame, 14 saat önce yazdı:

İlk mesaja istinaden yazıyorum. Aldığın ilaçta testosteron yok. 

kardesım ılk testı cok erken yaptırmısım testte testo boş gorundu ama 2. testte 1500 uzerı cıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
alpseyyah, 4 saat önce yazdı:

hocam inanın parası pulu umrumda değil de kaybedilen vakit, günlük beslenme sıkıntısı, kalori tamamlama derdi ve en çokta söylediğiniz gibi umutların boşa çıkması insanın motivasyonunu altüst ediyor. hayatımda daha önce 7 kur yaptım hepsınde ınatla sustanon kullandım ve dıger tum urunler sp oldu sadece bır kez zphc kullanmıştım ve normalde bu ürünlerden başka ürün kullanmama konusunda çok katı kurallarım vardı bu sefer başka ürün tercih etmem çok buyuk hata oldu ama çok ciddi çok guvenılır referanslar, cok yakın tanıdıklar önerdı kendılerı kullandı. vucudumu ve bunyemı tanıyorum daha önce genelde yuksek dozlar kullandım  ve muhtemelen şu ankı ılacların içerıkler düşük yada bazıları boş. tekrar dostinex dozunu yukseltip test olayım hocam dedıgınız gıbı bakalım ne olacak. sonrasında testonun dozunu yukseltmeyı dusunuyorum. referanslar iyi diye 1 yıllık ilaç stogu yaptım :) günlük 5000 kalori net alıyorum makro hesabı aşşa yukarı dogru olarak yapıyorum ve hadi ilaçlar çalışmadı da bu kalori nereye gidiyor ? vücutta herhangi bir kitle, tümör var mı diye yapılan bır tahlıl var onuda yaptırdım çok şükür öyle bir sorun görunmuyor. tiroidler normal karaciger normal hersey çok şukur normal. degısık bır bunyem var sanırım. acaba son dakıka ilaçlar çalışırmı dıye dusunuyorum ama zor gorunuyor. ya bu sene boş gececegım ya sustanon rimobolan başlayacagım ama rimobolan bende haftalık 800 mg den aşşası tık demıyor 800 mg de 2 haftada prostadı kocaman yapıyor durum karışık hocam :) 

Testo da sustanonun tadını hissini dozajı sağlamsa propionatta alıyorum ben.Diğer testo versiyonları o hissiyatı vermiyor.

Decayı bu forumdan tedarik edebilirsin, sp satılıyor bildiğim kadarıyla.Primoya o dozda ne para yeter ne de prostat canlı kalır :)

Prolaktini yüksek insanlarda unutkanlık ve hafıza problemleri yaşanıyor.Onun yanında yorgunluk keyifsizlik ve hissizlik oluyor.Libido düşüklüğü veya boşalmada gecikme tam erekte olamadan boşalma gibi sorunlar yaşanabiliyor.Bunlar varsa cabaserle dopamini arttırarak kurtulmak mümkün...Durum değerlendirmesi yaparak kararını vereceğine inanıyorum.Hayırlısı olsun...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.