Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyyah

Test sonuçlarım karmaşık bir durum

Önerilen İletiler

alpseyyah    34

Öncelikle herkese selamlar saygılar; uzun zamandır forum'u takip ediyorum ancak üye olmak nasip oldu ve içinden cıkamadıgım bır durum da bunda etkilil oldu. kısaca kendımden bahsetmek isterım yaklasık 10 yıldır vg ile ugrasıyorum su an 8. kurumdeyım fakat bu kurde bir anormallık var. su an 2. haftamı doldurdum haftalık 1000 mg. testo enantate 750 mg. deca 50 mg danabol kullanıyorum. En son kurumle araya 6 ay bosluk verdım pct mı yaptım degerlerım normaldı sadece prolaktınım ust sınırdaydı. su an 14. gundeyım 2-3 gun once kan verdım total testo yerınde saymıs prolaktınım ucmus e2 normal. ilaçları cok guvendıgım bır yerden aldım. benımle bırlıkte 7-8 kısı daha aynı ılacları kullanıyor ve herkes memnun aralarında yarısmaya hazırlananlar var. testonun calısması ıle ılgılı hıcbır belırtı yok ne lıbıdo ne baska bırsey zaten testte de boş gorunuyor. fakat 2 haftadır vucudumda ciddi bir dolgunluk hıssedıyorum prolaktın sonucuna gore deca sankı calısıyor gıbı. anlayamadıgım testoyu bos yapan adam deca yı dolu yapar mı eger testo bos ıse ? decada kortızon var desem hıc ama hıcbır sekılde ödem yok ve kortızon bende dırek bobrek agrısı yapar agrı yok ama ıstah arttı :) bır kac gun once @Loving hocamın bır yazısını okudum normal testo degerlerı yaradılıstan dusuk olan kısılerde dısardan alınca ust sınıra cıkmayabılıyor dıye ama benım normalde ılac kullanmadıgım donemler testo degerlerım hep normal degerlerde olur kurden once test yapmıstım ve normaldı. ne yapacagım nasıl bır yol ızleyecegım inanın kararsız kaldım öncelıkle musaıt olursanız @metinav hocam ve dıger tum arkadaslardan gorus ve onerılerını almak ısterım sımdıden cok tesekkur ederım.

test.jpg

tarihinde alpseyyah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.227
alpseyyah, 8 dakika önce yazdı:

Öncelikle herkese selamlar saygılar; uzun zamandır forum'u takip ediyorum ancak üye olmak nasip oldu ve içinden cıkamadıgım bır durum da bunda etkilil oldu. kısaca kendımden bahsetmek isterım yaklasık 10 yıldır vg ile ugrasıyorum su an 8. kurumdeyım fakat bu kurde bir anormallık var. su an 2. haftamı doldurdum haftalık 1000 mg. testo enantate 750 mg. deca 50 mg danabol kullanıyorum. En son kurumle araya 6 ay bosluk verdım pct mı yaptım degerlerım normaldı sadece prolaktınım ust sınırdaydı. su an 14. gundeyım 2-3 gun once kan verdım total testo yerınde saymıs prolaktınım ucmus e2 normal. ilaçları cok guvendıgım bır yerden aldım. benımle bırlıkte 7-8 kısı daha aynı ılacları kullanıyor ve herkes memnun aralarında yarısmaya hazırlananlar var. testonun calısması ıle ılgılı hıcbır belırtı yok ne lıbıdo ne baska bırsey zaten testte de boş gorunuyor. fakat 2 haftadır vucudumda ciddi bir dolgunluk hıssedıyorum prolaktın sonucuna gore deca sankı calısıyor gıbı. anlayamadıgım testoyu bos yapan adam deca yı dolu yapar mı eger testo bos ıse ? decada kortızon var desem hıc ama hıcbır sekılde ödem yok ve kortızon bende dırek bobrek agrısı yapar agrı yok ama ıstah arttı :) bır kac gun once @Loving hocamın bır yazısını okudum normal testo degerlerı yaradılıstan dusuk olan kısılerde dısardan alınca ust sınıra cıkmayabılıyor dıye ama benım normalde ılac kullanmadıgım donemler testo degerlerım hep normal degerlerde olur kurden once test yapmıstım ve normaldı. ne yapacagım nasıl bır yol ızleyecegım inanın kararsız kaldım öncelıkle musaıt olursanız @metinav hocam ve dıger tum arkadaslardan gorus ve onerılerını almak ısterım sımdıden cok tesekkur ederım.

Merhaba; Kür öncesi doğal ilaçsız olduğunuz dönem testlerinizi paylaşın. 8. kür yaptım demişsiniz önceki 7 kürden bazı kür dönemlerinizdeki kür içi total testo seviyelerinizi paylaşın o şekilde yorum yapılsın şuan yorum yapmak için çok erken.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Loving, 23 dakika önce yazdı:

Merhaba; Kür öncesi doğal ilaçsız olduğunuz dönem testlerinizi paylaşın. 8. kür yaptım demişsiniz önceki 7 kürden bazı kür dönemlerinizdeki kür içi total testo seviyelerinizi paylaşın o şekilde yorum yapılsın şuan yorum yapmak için çok erken.

hocam bu kurden 2 ay once son kurde 4 ay sonra bır test yaptırmıstım test kagıdı yok fakat su sekılde not almısım ;

Total testo normal resferans aralıgı : 5,70 - 30,70 benım sonucum 28,84 çıkmış.

Prolaktin normal referans aralıgı : 4,10 - 18,40  benım sonucum 18,60 çıkmış

Fsh normal referans aralığı : 1,40 - 18,10  benım sonucum 0,12 cıkmış 

hocam bırde dıkkatımı ceken buyume hormonum o zaman normal aralık : 0,00 - 3,00 benım 2,3 cıkmış ama bu testte alt sınıra yakın cıkmış. malesef sadece bunları not almısım daha onceden cok test var ama bulabılecegımı sanmıyorum en son kayıt bunlar var. farklı labaratuar olduklarından bırım degerlerı yenı yaptırdıgım teste gore farklı sanırım.

Vural2, 12 dakika önce yazdı:

14. Gün erken değil mi hocam genelde 4-5.haftada yapılır test.

dostum testoda normalde enjeksıyondan 24-48 saat sonra dahı testte sonuç verır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

İlk defa sizden duydum hocam.Bende genelde forumda görüyorum.4.hafta test yapılmasını öneriyorlar.Bu dediğiniz her esterde aynı mı testo için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
alpseyyah, 10 dakika önce yazdı:

hocam bu kurden 2 ay once son kurde 4 ay sonra bır test yaptırmıstım test kagıdı yok fakat su sekılde not almısım ;

Total testo normal resferans aralıgı : 5,70 - 30,70 benım sonucum 28,84 çıkmış.

Prolaktin normal referans aralıgı : 4,10 - 18,40  benım sonucum 18,60 çıkmış

Fsh normal referans aralığı : 1,40 - 18,10  benım sonucum 0,12 cıkmış 

hocam bırde dıkkatımı ceken buyume hormonum o zaman normal aralık : 0,00 - 3,00 benım 2,3 cıkmış ama bu testte alt sınıra yakın cıkmış. malesef sadece bunları not almısım daha onceden cok test var ama bulabılecegımı sanmıyorum en son kayıt bunlar var. farklı labaratuar olduklarından bırım degerlerı yenı yaptırdıgım teste gore farklı sanırım.

7 yıldır vücudumda ilaç var ve tüm testlerimi muhafaza ederim o yüzden hiç test sonucunuz olmaması maalesef ki bu testinize yorum yapmamı imkansız hale getiriyor. Sizin burada legal yazdığınız not aldım dediğiniz kısımları değil resmi test sonuçlarını görmeli hem doğal halinizin hem de dediğim gibi 7 kür yaptım dediniz o kürlerin orta dönem sonuçlarını görüp ona göre analiz yapmak lazım. Ürünler veya satıcınızı zan altında bırakmanız imkansız bu şekilde çünkü dediğim denklemi okumuşsunuz ben o denklemi 11 yıldır ilk defa anlattım çünkü bir çok satıcı onun açıklamasını bile yapamıyordu analiz yapamıyorlardı sporcuyu engelleyip kaçıyorlardı aslında sorun ürün veya satıcıdan ziyade çoğu zaman total testo konusun da sporcudan kaynaklanıyor.

Misal ; Doğal ilahi genetiğiniz gereğince totalini 3,8 aralığında 6 da olsun veya 7 de ilaç bunu 15.00 > veya 35.00 > yapar çok rahat. Ha yapmıyorsa evet ilaç konusun da bazı şeyleri sorgulayabilirsiniz. 

Misal ; Doğal ilahi genetiğiniz gereğince 3,8 aralığında 3 seviyelerin de olsun totaliniz ilaç bunu 4,8,12 hafta aralığında taş çatlasın 6,8,11 seviyelerine getirir.

Not : Testlerinizi mutlaka 4. haftanın başı veya ortası sabah aç karna yapın uzun ester ise enjeksiyonun 3. günü kısa esterse enjeksiyonun ertesi günü teste giriniz.

Benim konunuz hakkında yapacağım yorum bunlarla sınırlı keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Loving, 20 dakika önce yazdı:

7 yıldır vücudumda ilaç var ve tüm testlerimi muhafaza ederim o yüzden hiç test sonucunuz olmaması maalesef ki bu testinize yorum yapmamı imkansız hale getiriyor. Sizin burada legal yazdığınız not aldım dediğiniz kısımları değil resmi test sonuçlarını görmeli hem doğal halinizin hem de dediğim gibi 7 kür yaptım dediniz o kürlerin orta dönem sonuçlarını görüp ona göre analiz yapmak lazım. Ürünler veya satıcınızı zan altında bırakmanız imkansız bu şekilde çünkü dediğim denklemi okumuşsunuz ben o denklemi 11 yıldır ilk defa anlattım çünkü bir çok satıcı onun açıklamasını bile yapamıyordu analiz yapamıyorlardı sporcuyu engelleyip kaçıyorlardı aslında sorun ürün veya satıcıdan ziyade çoğu zaman total testo konusun da sporcudan kaynaklanıyor.

Misal ; Doğal ilahi genetiğiniz gereğince totalini 3,8 aralığında 6 da olsun veya 7 de ilaç bunu 15.00 > veya 35.00 > yapar çok rahat. Ha yapmıyorsa evet ilaç konusun da bazı şeyleri sorgulayabilirsiniz. 

Misal ; Doğal ilahi genetiğiniz gereğince 3,8 aralığında 3 seviyelerin de olsun totaliniz ilaç bunu 4,8,12 hafta aralığında taş çatlasın 6,8,11 seviyelerine getirir.

Not : Testlerinizi mutlaka 4. haftanın başı veya ortası sabah aç karna yapın uzun ester ise enjeksiyonun 3. günü kısa esterse enjeksiyonun ertesi günü teste giriniz.

Benim konunuz hakkında yapacağım yorum bunlarla sınırlı keyifli forumlar.

hocam haklısınız test sonuçları elimde olmalı fakat kardesım sağlıkcı ve ben kanlarımı başka hasta üzerınden verıyorum bu yuzden sonucları sadece ekrandan gorup not alabılıyorum bu son testı kendım verdım bundan sonrakılerı muhafaza ederım mutlaka. bugun enjeksıyon gunum testo yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım. ilginiz için cok tesekkur ederım hocam.

tarihinde alpseyyah tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bence enanthe icin erken teste girmişsiniz 4.hadtadan sonra anlaşılır gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Bence testosteronda bir sıkıntı var, haftalık 2 defa 500 e 500 şeklinde vuruyorsunuz zannedersem, tek seferde 500 vurulursa  500 mg testosteron 2.günden itibaren kana karışmaya başlar

Ya da şöyle bir ihtimal var bazı hastaneler bazı kan değerlerini doğru bir şekilde gösteremiyor ya da ölçemiyor. Böyle birine denk gelmiştim isterseniz yarın bir daha kan tahlili yapın ancak yapabiliyorsanız farklı bir hastaneden ya da laboratuvardan yapın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Bence testosteronda bir sıkıntı var, haftalık 2 defa 500 e 500 şeklinde vuruyorsunuz zannedersem, tek seferde 500 vurulursa  500 mg testosteron 2.günden itibaren kana karışmaya başlar

Ya da şöyle bir ihtimal var bazı hastaneler bazı kan değerlerini doğru bir şekilde gösteremiyor ya da ölçemiyor. Böyle birine denk gelmiştim isterseniz yarın bir daha kan tahlili yapın ancak yapabiliyorsanız farklı bir hastaneden ya da laboratuvardan yapın

hocam haftalık tek seferde 1000 mg olarak yapıyorum test oldugumda 2. enjeksıyondan sanırım 2 gun sonraydı. yanı 1. enjeksıyon tam yarılanmıs 2. sı ıse acılmış oldugu bır zamanda yaptım. benımle beraber bır sporcu arkadas da sonuc gostermeye geldı doktor 1500 ve uzerı olculemeyecek kadar cok cıkmıs yorumu yaptı o arkadasa. cok yuksek ıhtımal testo calısmıyor cunkı hıssıyat olarakda bırsey hısstemıyorum. oncekı kurlerım de enjeksıyondan 2 gun sonra lıbıdo yukselır ates basması vs. olurdu bu kez olmadı hıcbırı. fakat anlamadıgım su ki; vucudum dolmaya basladı gun ıcınde ara ara damarlanma oluyor. deca calısıyor desem bu kadar zamanda deca acılır mı ? hadı deca acıldı testo calısmıyor desem testosuz deca ereksıyon sıkıntısı yapar oyle bır sorun da yok. decanın hıssıyat olarak belırtılerı var test de de prolaktın ucmus. ama muamma. tekrar kan verdım yarın sonuc cıkar kortızon da baktırdım bılıyorum ne cıkacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
alpseyyah, 5 dakika önce yazdı:

hocam haftalık tek seferde 1000 mg olarak yapıyorum test oldugumda 2. enjeksıyondan sanırım 2 gun sonraydı. yanı 1. enjeksıyon tam yarılanmıs 2. sı ıse acılmış oldugu bır zamanda yaptım. benımle beraber bır sporcu arkadas da sonuc gostermeye geldı doktor 1500 ve uzerı olculemeyecek kadar cok cıkmıs yorumu yaptı o arkadasa. cok yuksek ıhtımal testo calısmıyor cunkı hıssıyat olarakda bırsey hısstemıyorum. oncekı kurlerım de enjeksıyondan 2 gun sonra lıbıdo yukselır ates basması vs. olurdu bu kez olmadı hıcbırı. fakat anlamadıgım su ki; vucudum dolmaya basladı gun ıcınde ara ara damarlanma oluyor. deca calısıyor desem bu kadar zamanda deca acılır mı ? hadı deca acıldı testo calısmıyor desem testosuz deca ereksıyon sıkıntısı yapar oyle bır sorun da yok. decanın hıssıyat olarak belırtılerı var test de de prolaktın ucmus. ama muamma. tekrar kan verdım yarın sonuc cıkar kortızon da baktırdım bılıyorum ne cıkacak. 

haftalık tek seferde 1000 yapıyorsan yüzde yüz kanda görmen lazımdı, satıcı kişi sana içeriği boş testosteron vermiş olabilir

Kortizol yüksekliği belirtileri yaşamadığını söylemişsin büyük ihtimal şu an sisteminde deca aktif bir şekilde çalışıyor

Normal şartlarda testonun sahtesine rastlayamazsın çünkü yerli üretim bile olsa üreten kişi içine testo koymaktan çekinmez, hammaddesi ucuz çünkü.

Prolaktini de  kontrol altına almanı tavsiye ederim cabaser ya da dostinex ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

haftalık tek seferde 1000 yapıyorsan yüzde yüz kanda görmen lazımdı, satıcı kişi sana içeriği boş testosteron vermiş olabilir

Kortizol yüksekliği belirtileri yaşamadığını söylemişsin büyük ihtimal şu an sisteminde deca aktif bir şekilde çalışıyor

Normal şartlarda testonun sahtesine rastlayamazsın çünkü yerli üretim bile olsa üreten kişi içine testo koymaktan çekinmez, hammaddesi ucuz çünkü.

Prolaktini de  kontrol altına almanı tavsiye ederim cabaser ya da dostinex ile

aynen hocam sonuca mutlaka yansımalıydı dıye dusunuyorum bende. enterasan olan deca yı dolu testoyu boş yapması. kortızon belırtısı yok sadece bır tık iştah arttı onuda prolaktın yukselmesıne bağlıyorum bugun enjeksıyonda testo almayacagım 2 hafta daha sadece deca yapıcam ne olack merak edıyorum. kortızonla ılgılı de kan vermıstım yarın sonuc cıkar bakalım ne cıkacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
alpseyyah, Şimdi yazdı:

aynen hocam sonuca mutlaka yansımalıydı dıye dusunuyorum bende. enterasan olan deca yı dolu testoyu boş yapması. kortızon belırtısı yok sadece bır tık iştah arttı onuda prolaktın yukselmesıne bağlıyorum bugun enjeksıyonda testo almayacagım 2 hafta daha sadece deca yapıcam ne olack merak edıyorum. kortızonla ılgılı de kan vermıstım yarın sonuc cıkar bakalım ne cıkacak. 

İlaçların markası nedir acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
alpseyyah, 3 saat önce yazdı:

test.jpg

@metinav hocam müsaitseniz sizinde fikrinizi almak isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
alpseyyah, 24 dakika önce yazdı:

@metinav hocam müsaitseniz sizinde fikrinizi almak isterim

Valla kardeşim ne söylim, arkadaşlar gerekli yorumları yapmışlar.Karşılaştırma yapabilmek için öncesini bilmek lazım.Bu teste göre konuştuğumuzda herkesin vucudu metabolizması aynı değil bazı şeyler yanlış çıkabiliyor.

Ben 4. haftadan önce hiç test yaptırdığımı bilmem.Öncesinde hem değerler tam oturmamış olur hemde tedbir amaçlı kullanmam gerek ilaçları alıp almamaın gerektiğini anlamam.Sürekli de test yaptıramayacağımıza göre en ideal noktada test yaptırmak akıllıca olur düşüncesindeyim.İki hafta daha bekle libidoda gelişme yoksa bırak...

Kasların dolması testosterondan çok kortizol insülin veya östrojen gibi değerlerin de etkisiyle yaşanıyor.

Libidon varsa testosteron iyidir, libido yok ereksiyon varsa deca iyidir diyebilmek mümkün kabaca...Deca ereksiyon sorunu yaşatmıyor ama libidoyu azaltıyor.Libido için östrojen seviyesi çok önemli.Fazlası da azı da olumsuz etkiliyor...Senin östrojen iyi durumda değil gördüğün gibi.İlaç kullanıyorsan bırak rahatlasın...

Hadi testo patlak desek, peki östrojen niye dipte ; danabol tek başına östrojeni uçurmalıydı :)

Adamlar son zamanlarda envai çeşit ilaçları karıştırıyorlar şeytanın aklına gelmez :)

Daha 2. haftadasın ve en hızlı çalışan danabol bu durumda.Hipofizi baskılar ama östrojen bu değerde olmaz...

Anlayacağın durum muamma, sana özel bir durum olup olmadığını bilemiyoruz bu tek başına bir şey anlatmaz.

Prolaktin yüksekliğinin önceki kürünle alakası olabileceği gibi tümör benzeri bir durum da oluşmuş olabilir.

İştah konusunda prolaktin ve onun artış yapabildiği seratonin artışı da etkendir.

Cabaser kullan haftada bir yarım tablet.

Birde herkeste kortizol yüksekliği ödem yapmaz.Buna aldanma, diğer yan etkilerine odaklan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Valla kardeşim ne söylim, arkadaşlar gerekli yorumları yapmışlar.Karşılaştırma yapabilmek için öncesini bilmek lazım.Bu teste göre konuştuğumuzda herkesin vucudu metabolizması aynı değil bazı şeyler yanlış çıkabiliyor.

Ben 4. haftadan önce hiç test yaptırdığımı bilmem.Öncesinde hem değerler tam oturmamış olur hemde tedbir amaçlı kullanmam gerek ilaçları alıp almamaın gerektiğini anlamam.Sürekli de test yaptıramayacağımıza göre en ideal noktada test yaptırmak akıllıca olur düşüncesindeyim.İki hafta daha bekle libidoda gelişme yoksa bırak...

Kasların dolması testosterondan çok kortizol insülin veya östrojen gibi değerlerin de etkisiyle yaşanıyor.

Libidon varsa testosteron iyidir, libido yok ereksiyon varsa deca iyidir diyebilmek mümkün kabaca...Deca ereksiyon sorunu yaşatmıyor ama libidoyu azaltıyor.Libido için östrojen seviyesi çok önemli.Fazlası da azı da olumsuz etkiliyor...Senin östrojen iyi durumda değil gördüğün gibi.İlaç kullanıyorsan bırak rahatlasın...

Hadi testo patlak desek, peki östrojen niye dipte ; danabol tek başına östrojeni uçurmalıydı :)

Adamlar son zamanlarda envai çeşit ilaçları karıştırıyorlar şeytanın aklına gelmez :)

Daha 2. haftadasın ve en hızlı çalışan danabol bu durumda.Hipofizi baskılar ama östrojen bu değerde olmaz...

Anlayacağın durum muamma, sana özel bir durum olup olmadığını bilemiyoruz bu tek başına bir şey anlatmaz.

Prolaktin yüksekliğinin önceki kürünle alakası olabileceği gibi tümör benzeri bir durum da oluşmuş olabilir.

İştah konusunda prolaktin ve onun artış yapabildiği seratonin artışı da etkendir.

Cabaser kullan haftada bir yarım tablet.

Birde herkeste kortizol yüksekliği ödem yapmaz.Buna aldanma, diğer yan etkilerine odaklan...

hocam öncelıkle cok tesekkur ederım ilginiz için. hocam o halde ben 2 hafta daha bu şekıl devam edeyım dun yıne kan verdım total testo ve kortızon baktırdım yarın sonuc cıkar en azından kortızon olayını anlamıs olurum. kortızonda bende anında bobrek agrısı baslardı dıger yan etkıler baska nedır bılmıyorum ınanın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
alpseyyah, 4 dakika önce yazdı:

hocam öncelıkle cok tesekkur ederım ilginiz için. hocam o halde ben 2 hafta daha bu şekıl devam edeyım dun yıne kan verdım total testo ve kortızon baktırdım yarın sonuc cıkar en azından kortızon olayını anlamıs olurum. kortızonda bende anında bobrek agrısı baslardı dıger yan etkıler baska nedır bılmıyorum ınanın. 

İnternette "kortizol yüksekliği belirtileri" şeklinde aratma yaparsanız çok fazla bilgi var...Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
metinav, 13 saat önce yazdı:

İnternette "kortizol yüksekliği belirtileri" şeklinde aratma yaparsanız çok fazla bilgi var...Kolay gelsin

@metinav Hocam yeni verdiğim kan sonuçları geldi sadece total testo, prolaktin ve kortizon sonuçları benim.

IMG-20210215-WA0000.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
alpseyyah, 15 saat önce yazdı:

golden dragon 

golden dragonun sahtesi var malesef ki eski 5 sene önceki godlen dragon değil kullandığın sahte derken tr üretimi araştırsam ismine kadar öğrenirim ama o kadar girmek istemiyorum. senin konunda ismini görünce direk arkadaşlara sordum o değil Tayfun normal üretim dediler ki sorduğum adam bugüne kadar dediklerinde bir kere yanılmadı. ha çalışıyor mu cevap evetse keyfine bak :D

alpseyyah, Bir saat önce yazdı:

@metinav Hocam yeni verdiğim kan sonuçları geldi sadece total testo, prolaktin ve kortizon sonuçları benim.

IMG-20210215-WA0000.jpg

bu sonuca göre her şey yolunda zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

golden dragonun sahtesi var malesef ki eski 5 sene önceki godlen dragon değil kullandığın sahte derken tr üretimi araştırsam ismine kadar öğrenirim ama o kadar girmek istemiyorum. senin konunda ismini görünce direk arkadaşlara sordum o değil Tayfun normal üretim dediler ki sorduğum adam bugüne kadar dediklerinde bir kere yanılmadı. ha çalışıyor mu cevap evetse keyfine bak :D

bu sonuca göre her şey yolunda zaten.

hocam 2 subatta ılk enjeksıyonu oldum haftalık 1000 mg testo 750 mg deca alıyorum 12 subatta ılk testı olmusum yanı ılk enjeksıyondan 10 gun, 2. enjeksıyondan 3 gun sonra cıkan sonuclarımı konu basında paylastım o teste gore testo boş gorundu. 2 gun sonra tekrar kan verdım bu kez dolu gorunuyor :). ilac konusunda satıcının dedıgı de sızın soyledıgınız gıbı yanı eskı golden dragon degıl ama calısıyor dedı acıkca belırttı yanı. ama ılk testte boş cıkıp 2 gun sonra dolu gorunmesı kafaları karıstırdı. iyi dusuneyım ıyı olsun hocam su an soyledıgınız gıbı çalısıyor gorunuyor. hocam yalnız kafama takılan bır durum sureklı kortızol dusuk cıkıyor su an kurdeyım dusuk cıkmıs ama bu kure baslamadan 2 ay once son kurumden 4 ay sonraya denk gelıyor o zamankı test de de dusuk cıkmıs kortızol. bu bıraz canımı sıktı acıkcası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
alpseyyah, 6 saat önce yazdı:

IMG-20210215-WA0000.jpg

İlk gittiğin hastanede zannedersem total testoyu yanlış ölçmüşler burda >15 çıkmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
alpseyyah, 7 saat önce yazdı:

IMG-20210215-WA0000.jpg

İlaçlar açılmaya başlamış ne dersin :)

Kortizol seviyesini de baskılamış bu durum, doğal olarak...

Prolaktinde değişen bir şey yok, müdahale etmen iyi olur...Libidoyu baskılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
metinav, 47 dakika önce yazdı:

İlaçlar açılmaya başlamış ne dersin :)

Kortizol seviyesini de baskılamış bu durum, doğal olarak...

Prolaktinde değişen bir şey yok, müdahale etmen iyi olur...Libidoyu baskılar.

hocam cok tesekkur ederım yaşama sevincim tekrar geldi :)

hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

İlk gittiğin hastanede zannedersem total testoyu yanlış ölçmüşler burda >15 çıkmış

aynen kardesım ya yanlıs ölçtu ya tam acılmadı bılmıyorum ama su an durum iyi çok şükür :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
alpseyyah, 15.02.2021 - 17:39 yazdı:

hocam cok tesekkur ederım yaşama sevincim tekrar geldi :)

aynen kardesım ya yanlıs ölçtu ya tam acılmadı bılmıyorum ama su an durum iyi çok şükür :)

@metinav hocam tekrar merhaba konumu öncesınde hatırlarmısınız bılmıyorum deca  testo enantae kurundeyım 12. gunde test olmustum prolaktın yuksek testo normal cıkmıştı sonrasında bır kac gun sonra tekrar test olmustum testo 1500 üzeri çıkmıştı prolaktın yıne yuksekti ve ılacların acıldıgını çalıştıgını dusunmustuk. hocam su an 5. hafta bıttı 6. haftadayım  yıne test oldum total testom aynı sekılde 1500 uzerı cıktı prolaktın yüksek hemen hemen hersey bır öncekı testle aynı. hocam bir gr gelısım yok :( lıbıdo yok, guç artısı yok, vucutta testten baska ilaç olduguna daır hıc ama hıc bır belırtı yok. hocam ne onerırsınız ? ılacları sonlandırayım mı yoksa devam mı edeyım ? beslenmem gayet ıyı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.