Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Kripto para işlerinden anlayanlar bu konuya!

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

Ben bu konuyu açtığım zaman piyasaya girmiştim şuan baya bilgiliyim ana paramı 5x yaparak piyasadan çıkmıştım şuan yatırım yapılacak zaman bence en fazla burdan 41 bine dip yapar orası en dip olur altına inmez gibi :) YTD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    834
gönderildi (düzenlendi)
Rdm, 39 dakika önce yazdı:

Fed'in faiz açıklaması kripto dünyası için pek iyi haber olmaz, fakat BTC'nin uzun süredir 45-50 bin dolar seviyelerinde stabil kalması alt coinler için uzun vadede iyi. Fakat ne olursa olsun bu yıl içinde BTC 100.000 $ seviyesini kısa süreli de olsa görecektir diye düşünüyorum. Bu yıl BTC başta olmak üzere piyasayı özellikle Meta ve NTF  bazlı projeler domine edecekler. İleride şuradan bir arsa kapatamadık  demeyelim mantığındaki bilinçli yatırımcılar sayesinde diye düşünüyorum.

Adettendir YTD :) 

YTD kısmı bana da alışkanlık yapmıştır hep sosyal medyada :D BTC muhakkak o rakamları görecek ama herkes 2021 de bekliyordu onu yemedi :D BTC 38 altını görmez ise bence ayı gelmez zira fed kararı biraz baltalayacaktır bencede. BTC 55 ve bir tık üstüne kırsa altlar coşacak zaten :D Sepette neler var hocam tavsiye olmamak kaydı ile var mı tüyo? :D 

Emrahtkty, 15 dakika önce yazdı:

Ben bu konuyu açtığım zaman piyasaya girmiştim şuan baya bilgiliyim ana paramı 5x yaparak piyasadan çıkmıştım şuan yatırım yapılacak zaman bence en fazla burdan 41 bine dip yapar orası en dip olur altına inmez gibi :) YTD

Valla Emrah ben de salladım biraz bir şeyler bekletiyorum öyle uzun vadede al sat bana göre değil kafam çalışmıyor o kadar :D 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
forbit, Bir saat önce yazdı:

Sepette neler var hocam tavsiye olmamak kaydı ile var mı tüyo? :D 

Sayın diş hekimim ben sağlamcıyım biraz sanırım :)  Elimde Avax Lrc Dot BTC  var. Uzun süre önce al sat yapmayı bıraktım. Fakat bazen farklı bir borsadaki hesabımla ufak meblağlar ile değişik coinler ile al sat yapıyorum. 

Açıkçası cok zengin veya çok büyük yatırımcı değilim. Konuda da bahsettim 100 TL ile başladığım serüveni ortalama 1500 $ ile devam ettiriyorum diyelim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Sayın diş hekimim ben sağlamcıyım biraz sanırım :)  Elimde Avax Lrc Dot BTC  var. Uzun süre önce al sat yapmayı bıraktım. Fakat bazen farklı bir borsadaki hesabımla ufak meblağlar ile değişik coinler ile al sat yapıyorum. 

Açıkçası cok zengin veya çok büyük yatırımcı değilim. Konuda da bahsettim 100 TL ile başladığım serüveni ortalama 1500 $ ile devam ettiriyorum diyelim. 

Bende öyleyim galiba :D Avax çok bahsediliyor çevremde özellikle. 100 lira dan 1500 $ lara tebrikler gerçekten. Sabırsızların sabredenlere para kazandırdığı bir alan diyebiliriz bu kripto sektörüne yani? :D Forumda shibacı yok mu hiç 1$ ne zaman olacakçılar? :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
forbit, 36 dakika önce yazdı:

Bende öyleyim galiba :D Avax çok bahsediliyor çevremde özellikle. 100 lira dan 1500 $ lara tebrikler gerçekten. Sabırsızların sabredenlere para kazandırdığı bir alan diyebiliriz bu kripto sektörüne yani? :D Forumda shibacı yok mu hiç 1$ ne zaman olacakçılar? :D 

ben shiba aldım aylar önce 80 dolarlık aldım şuan 300 - 310 dolarlarda geziyor. 1 dolar olmasını beklemem ama param şöyle 1k dolar olunca çıkarım başka coine geçerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34

2022 damga vuracak bir tiyo verebilirim 😁🙃 yatırım tavsiyesi değildir. Bu arada forum da bu tarz bazı konuların açılması keyifli olmuş bence yani erkek erkeğe kafa dağıtmak, sohbet etmek keyifli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
alpseyyah, 19 saat önce yazdı:

2022 damga vuracak bir tiyo verebilirim 😁🙃 yatırım tavsiyesi değildir. Bu arada forum da bu tarz bazı konuların açılması keyifli olmuş bence yani erkek erkeğe kafa dağıtmak, sohbet etmek keyifli. 

bekliyorum merakla :D 

Askabar, 20 saat önce yazdı:

ben shiba aldım aylar önce 80 dolarlık aldım şuan 300 - 310 dolarlarda geziyor. 1 dolar olmasını beklemem ama param şöyle 1k dolar olunca çıkarım başka coine geçerim

shiba doge ile bence en hit shit coin doge 2023 de 1$ görür sanırım ama shib 1$ olması için 2030 en erken diyorum ben :D Ryoshi 2024 diyor ama hayal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
forbit, 4 saat önce yazdı:

bekliyorum merakla :D 

shiba doge ile bence en hit shit coin doge 2023 de 1$ görür sanırım ama shib 1$ olması için 2030 en erken diyorum ben :D Ryoshi 2024 diyor ama hayal.

Shib 1 dolar olması imkansız dünya üzerinde bu rakamı karşılayacak bir para yok şu an. #ceek vr ve #raca binance de listelenecek duyuruları takip edilebilir muhteşem bir giriş ve pump yapabilirler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
alpseyyah, 35 dakika önce yazdı:

Shib 1 dolar olması imkansız dünya üzerinde bu rakamı karşılayacak bir para yok şu an. #ceek vr ve #raca binance de listelenecek duyuruları takip edilebilir muhteşem bir giriş ve pump yapabilirler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir.

BTC 200 binleri görsün hocam o zaman tekrar konuşalım şu anki arz vs ile şu anki yeri bile harika bence :D çok büyük yakımlar lazım ha shibarium gibi şeylerden bahsediliyor tahminim emin olmamakla birlikte 2022 de tek 0 atar gibi düşünüyorum 2024 btc kırılımda da tek sıfır atsa kaldı mı 0,0010 geriye kalan 2 sıfır içinde bizim ömrümüz yetmeyebilir bilmiyorum ama dediğim gibi btc 200 leri görürse altlar coşar uzak tarihte elbette yoksa 2021 100 görecek diyorlardı alın gördük :D neredeyse 38 lere düşüp ayı sezonunu getirecekler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
forbit, 10 saat önce yazdı:

BTC 200 binleri görsün hocam o zaman tekrar konuşalım şu anki arz vs ile şu anki yeri bile harika bence :D çok büyük yakımlar lazım ha shibarium gibi şeylerden bahsediliyor tahminim emin olmamakla birlikte 2022 de tek 0 atar gibi düşünüyorum 2024 btc kırılımda da tek sıfır atsa kaldı mı 0,0010 geriye kalan 2 sıfır içinde bizim ömrümüz yetmeyebilir bilmiyorum ama dediğim gibi btc 200 leri görürse altlar coşar uzak tarihte elbette yoksa 2021 100 görecek diyorlardı alın gördük :D neredeyse 38 lere düşüp ayı sezonunu getirecekler.

45700 destegı tam 10 kere denedi şu saat oldu başındayım zarar cok buyuk 45700 u bırdaha denerse kırar ve dedıgın gibi 38000 lerı goruruz çok kişi ıcınde son olur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
gönderildi (düzenlendi)
forbit, 16 saat önce yazdı:

16.390 farklı kripto para var. Bunlardan en fazla 100 tanesi hariç diğerleri kaba tabirle çöp koinler.  Her yıl belirli hype yaratılarak bazı coinler şişirilir, bir zamanlar dogeydi sonra doge killer olarak shiba çıktı. Shibanın da türevleri türedi vs.vs. Sonrasında NTF furyası,  Metaverse derken birileri sürekli birilerine zengin olmayı vadediyor. Bu yıl önceden de bahsettiğim gibi ntf ve metaverse coinler ile heyecan (hype) yaratılacak. Belki de çok daha başka projeler çıkacak onlar geleceğin yatırımıymış gibi lanse edilecek vs.vs.

Burada önemli olan bunlara inanmaktan ziyade trene zamanında binip gerektiği yerde inmeyi bilmek. Evet bahsettiğim gibi çok sağlam coinlere uzun vadeli yatırımlar yapılabilir, fakat diğer coinlerde ise bir anda çok sevinip sabah kalktığınızda çok üzülebilirsiniz.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
Rdm, 4 saat önce yazdı:

16.390 farklı kripto para var. Bunlardan en fazla 100 tanesi hariç diğerleri kaba tabirle çöp koinler.  Her yıl belirli hype yaratılarak bazı coinler şişirilir, bir zamanlar dogeydi sonra doge killer olarak shiba çıktı. Shibanın da türevleri türedi vs.vs. Sonrasında NTF furyası,  Metaverse derken birileri sürekli birilerine zengin olmayı vadediyor. Bu yıl önceden de bahsettiğim gibi ntf ve metaverse coinler ile heyecan (hype) yaratılacak. Belki de çok daha başka projeler çıkacak onlar geleceğin yatırımıymış gibi lanse edilecek vs.vs.

Burada önemli olan bunlara inanmaktan ziyade trene zamanında binip gerektiği yerde inmeyi bilmek. Evet bahsettiğim gibi çok sağlam coinlere uzun vadeli yatırımlar yapılabilir, fakat diğer coinlerde ise bir anda çok sevinip sabah kalktığınızda çok üzülebilirsiniz.

Çok kaliteli bir yorum olmuş hocam tebrikler. Aynen öyle çoğu dolandırıcı yok olup gidecek zaten token veya koinlerin. Gelecekte olan çok az koin olacak. NFT ve metaverse için çok erken diyorum benim ömrüm yetmez ama çocuklarımın detaylarını görebileceği projeler belki de metaverse oluşumu. Shiba ve doge dışında ben shit koinleri aşırı anlamsız buluyorum shiba reklamı en çok olan shit koin ama önünde çok uzun bir yol varken baby doge, pitbull gibi oluşumların işi çok zor :D Ben para buldukça btc ve eth takviye yapmaya çalışıyorum ama btc 38 altını görürse ayı sezonunda eth de 1000$ leri görür mü bilemiyorum :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
forbit, 9 saat önce yazdı:

Çöküş başladı abd tarafından gelen haberle geçmiş olsun :D @Rdm @alpseyyah @Emrahtkty @Askabar

Her çöküş yeni yükselişlerin başlangıcıdır :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Her çöküş yeni yükselişlerin başlangıcıdır :) 

Keriz silkeleme mi deniyor hocam şimdi bu sürece  :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
gönderildi (düzenlendi)
forbit, 1 saat önce yazdı:

Keriz silkeleme mi deniyor hocam şimdi bu sürece  :D 

Yok bu seferki öyle değil sanırım, Kazakistan ve FED tutanakları üst üste gelince düşmesi gereken yere kadar düştü. Kazakistan en büyük madencilik ülkelerinden biri, FED de madenciliğin çevresel faktörlere etkisini araştıracağını açıklamış. Korku her zaman küçük yatırımcıyı kaçırır,  denizlerdeki küçük balıklar gibi düşünün Kaçarlarken kimini büyük balıklar yer :) Ortam durulunca yine yemlenmek için göz önüne çıkarlar ve piyasa yükselmeye başlar. En basit tabirle böyle anlatabilirim sanırım :)

Bu arada @forbit hocam bu bilgileri bedava vermiyorum biliyorsunuz değil mi ?  :P  Benim diş hekimim yoğun bakımdan yeni çıktı, tekrar mesleğine dönebilir mi belli değil. Beynine pıhtı atması sonucu tedavi gördü üstelik bizim yaşlarımızda bir meslektaşınızdı. Durumu iyi ama dediğim gibi yeni bir diş hekimi bulmam gerekebilir :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    834
Rdm, 39 dakika önce yazdı:

Yok bu seferki öyle değil sanırım, Kazakistan ve FED tutanakları üst üste gelince düşmesi gereken yere kadar düştü. Kazakistan en büyük madencilik ülkelerinden biri, FED de madenciliğin çevresel faktörlere etkisini araştıracağını açıklamış. Korku her zaman küçük yatırımcıyı kaçırır,  denizlerdeki küçük balıklar gibi düşünün Kaçarlarken kimini büyük balıklar yer :) Ortam durulunca yine yemlenmek için göz önüne çıkarlar ve piyasa yükselmeye başlar. En basit tabirle böyle anlatabilirim sanırım :)

Bu arada @forbit hocam bu bilgileri bedava vermiyorum biliyorsunuz değil mi ?  :P  Benim diş hekimim yoğun bakımdan yeni çıktı, tekrar mesleğine dönebilir mi belli değil. Beynine pıhtı atması sonucu tedavi gördü üstelik bizim yaşlarımızda bir meslektaşınızdı. Durumu iyi ama dediğim gibi yeni bir diş hekimi bulmam gerekebilir :) 

Yani bir çok yayıncı ve kendi alanında ekol olarak varsayımda bulunulan kişiye kulak verdim ama Kazakistan olayı ile pek ilişkilendiremediklerini söylediler. 400 milyon dolar liq oldu borsaların son silkeleme operasyonları kasıma kadar böyle gider deniyor çünkü artık her ülke kripto kanunları çıkardığı için long veya benzeri işlem açanları eskisi gibi silkeleyemeyecek borsalar deniyor. Korku kısmına bende katılıyorum Amerika da faiz oranı 6.55 açıklandı ama aslında yaşanan %20 deniyor yani hiç iyi haberler gelmiyor fed in faiz kararı sonrası bakalım neler yaşanacak daha. 

Diş hekiminize canı gönülden geçmiş olsun dileklerimi iletin lütfen. Her konuda merak ettiğiniz ne olursa mutlaka sorunuz hiç problem yok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
forbit, 57 dakika önce yazdı:

LUNA cılar online mı? var mı içeride kalan?  :( @Emrahtkty  @Rdm

terra-luna-suspended-binance.png

Ben çıkalı çok oldu piyasadan ben çıktığımdan beri isler yolunda gitmedi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
forbit, 1 saat önce yazdı:

LUNA cılar online mı? var mı içeride kalan?  :( @Emrahtkty  @Rdm

terra-luna-suspended-binance.png

Bende Luna yoktu, ama elimizdekilerde Luna kadar olmasa da düştü bir hayli. Ben 2 aydır falan hiç açıp bakmıyorum. Çocuk için aldım bir kaç coin duruyor öyle, ileride niye buradan bir arsa kapatmadın muhabbetine maruz kalmayalım maksat :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.