Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodybatu

Burak hoca ile ilk kür

Önerilen İletiler

bodybatu    44

Selamün aleyküm dostlar abiler kardeşler ilk defa Steroid kullanacağım ve hoca ile olacak ilaçlarımı temin ettim herşeyimi aldım hazırım başlamaya fakat pandemi dolayısıyla gidemiyorum salona yasaklar esnetilince basliyacagiz küre ve sizinle beraber büyüyüp gelişip sizin fikirlerinizi alıp ve hocayla bu yolda inşallah güzel bir başarı yakalayacağımiza sizinle beraber göstermek istedim 1-13 hafta testo deca anapolon kürüne gireceğiz 21 yaşındayım yaklaşık aralıklı 8-9 ay spor geçmişim oldu 15 16 yaşlarında son zamanlarda askerden geldikten sonra tekrar başladım spora 15 yaşında başladığım zamanlarda sıska birisiydim 42-43 kg falandim yanlış hatırlamıyorsam bu süreçte 60 kglara falan çıktım zaten ve bıraktım ve askerden gelince baya bir kilo almıştım o siskaliktan şişko birisi olmuştum tekrardan başladım spora ve 90 kg'dan 3 ayda 71 kgya indim yaglarimi yakmistim ve gelisimim baya iyiydi bulk yaptım ve 78 kgye çıktım 6 aylık bir süreçte inanılmayacak bir gelişim yakaladigimi söyleyebilirim salonda görenler 2-3 senedir spor yaptığımı veya Steroid kullanıp kısa sürede elde ettigimi düşündüler natürel olarak gelişim yakalayabilirim ama hedeflerimden yana işimi biraz hızlandırmak istiyorum ve vucudumun buna elverişli olduğunu düşünüyorum küre başlarken ve içindeyken herşeyi buraya not alıp hem sizinle paylaşmak hem görüşlerinizi almak isterim bu konu altında gelişimimi başladığım itibariyle beraber takip edebiliriz.

Eski halimden bulabildiğim tek fotoğrafım bu spor yapmıyorum ve baya zayıfım 

Askerden geldikten sonraki halim ve 4.5 aydaykenki formum şuan 1.5 aydır spor yapmıyorum ve biraz sulandim ve birazda yağlanmış olabilirim beslenmeye dikkat etmiyorum yeniden kür öncesi fotoğraflarımı yükleyeceğim.

IMG-20201027-WA0003.jpg IMG-20201020-WA0017.jpg IMG-20201020-WA0018.jpg 

IMG_20201127_201250.jpg IMG_20201127_201242.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Burak abinin lafından Çıkma dediği şeyleri harfiyen yerine getir beslenmen antrenman ilacın dinlenmen hepsini mükemmel yaparsan sonuçlar da mükemmel olacaktır zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Madem yarışma düşüncen var o halde ilk kür için neden deca. yarışmalara katılacaksan uzun yıllar ilaç kullanacaksın. Sondan başlamanın ne yararı olabilir

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Emrahtkty, 5 dakika önce yazdı:

Burak abinin lafından Çıkma dediği şeyleri harfiyen yerine getir beslenmen antrenman ilacın dinlenmen hepsini mükemmel yaparsan sonuçlar da mükemmel olacaktır zaten.

Bundan sonuna kadar eminim zaten teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
JokerJoker, 7 dakika önce yazdı:

Madem yarışma düşüncen var o halde ilk kür için neden deca. yarışmalara katılacaksan uzun yıllar ilaç kullanacaksın. Sondan başlamanın ne yararı olabilir

Amaç yarışma ise ilk kür only testo mu olmalı hocam anlamadım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Asaletim, 9 dakika önce yazdı:

Amaç yarışma ise ilk kür only testo mu olmalı hocam anlamadım

İlk kür her durumda only testo olmalı diye düşünüyorum.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
JokerJoker, 11 dakika önce yazdı:

İlk kür her durumda only testo olmalı diye düşünüyorum.

Bence her durumda değil, ektomorf biri bence bilgili birinin rehberliğinde testo+deca başlamalı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Ben sorun yaşayacağımı veya bundan sonraki kurlerimde bir sorun olacağını zannetmiyorum ve yarışma planlarım olsa bile illa ki etkisini alırım bir şekilde disiplini seven bir insanım ve gayet severek yapıyorum bu sporu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

dostum zaten kişisel evrimini başlatmışssın bu ilaçlar sonrası ileriye dönük patlamayı yapacaksın ilk kür için bolde akabinde deca candır doğru eller ile yontulursan only testo akıntıya karşı kulaç atmaktan başka şey değildir buda benim görüşüm. ;)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Bay-T, 8 saat önce yazdı:

dostum zaten kişisel evrimini başlatmışssın bu ilaçlar sonrası ileriye dönük patlamayı yapacaksın ilk kür için bolde akabinde deca candır doğru eller ile yontulursan only testo akıntıya karşı kulaç atmaktan başka şey değildir buda benim görüşüm. ;)

Seninle aynı fikirdeyim önerilerin ve görüşlerin için teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Feng, 55 dakika önce yazdı:

Durum nedir

Salonlar kapandı bı takım aksilikler yasadim kuru sonlandirdim 7 Haziran'da definasyon kürüne başladım onun içinde bir konu açtım gelişmeleri ordan devam ettiricem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.