Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bertanguc

1 yıllık değişim. %100 natural

Önerilen İletiler

bertanguc    4

Herkese merhaba, iyi forumlar. Yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Aynaya baktığım bir gün yeter artık diyip XS beden tişörtün dahi üzerime tam oturmamasıyla canıma tak etti ve demirle ilk tanışmam oldu. Başlarda zorlu olan mücadele zamanla tutkuya ve şuan tamamen kara sevdaya dönüştü, pandemiden dolayı Cumartesi, Pazar günleri yapamamanın verdiği hissi ve özlemi anlatamam ki zaten emini biliyorsunuzdur. Çok uzatmayacağım benim 1 yıllık değişimim bu şekilde oldu. Askere gideceğim, döndüğümde Loving hocadan kür yapmak istiyorum küçüleceğim dönüp 6 Ay kendimi toparladıktan sonra kür, supplement ve iyi bir beslenmeyle form tutmak, Estetik kategorilerinde podyumda olmak istiyorum. İyi, kötü her türlü yorumlarınıza sonuna kadar açığım. Hepsini tavsiye olarak alıp, motivasyonuma katacağım.

Başlamaya karar verdiğim günün gecesi;

IMG_1511.thumb.jpeg.af48a23d9e456390114ee824186fd0de.jpeg

İlk Aylar;

IMG_0856.thumb.jpeg.bad8f79e210e0260581790b2862f9744.jpeg IMG_1435.thumb.jpeg.a20dd8e02b186296c25795d6e0bab21d.jpeg

Karbonhidrat yemem gerektiğini anladığım süreç;

IMG_6233.thumb.jpeg.664569e26b91c1a3f97e1d24ea3139d1.jpeg

Artık görüntümden rahatsız olmadığım dönem;

D7C5C8BB-5977-473E-AFAA-3566607D935F.thumb.jpeg.0bf6d9cf30e0d078f64cd3736b173310.jpeg

Ve şuanki durumum;

DC64C854-6DE9-4C95-8DC7-5D086217C842.thumb.jpeg.2ab9be41eef56a01f4f5b368740148a9.jpeg IMG_2859.thumb.jpeg.aacc217dfe7d87f750bc571f27cc14ed.jpeg

Dipnot: 2 Ay Kreatin yükledim, PRO Gainer 7 servislik kullandım kısa bir süre ve bıraktım, şuan Muscletech Nex-Gen kullanıyorum Lösin, İzolösin, Valin, Glutamin ve Taurin ihtiyacından dolayı kompleks bir ürün yani supplementten ziyade doğal yemeye odaklıyım. Göğüs anatomim ve şeklinden hiç memnun değilim. Tavsiyelere açığım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Mükemmel değişim hocam , yağsız baslamissin yağsız buyumussun tebrikler..

Burak hocayla çalışacak olmana sevindim , bende Burak hocayla çalışıyorum , ne zaman arasan açar , ne zaman yazsan 10 dakikaya döner , asla cevapsız soru bırakmaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Asaletim, 24 dakika önce yazdı:

Mükemmel değişim hocam , yağsız baslamissin yağsız buyumussun tebrikler..

Burak hocayla çalışacak olmana sevindim , bende Burak hocayla çalışıyorum , ne zaman arasan açar , ne zaman yazsan 10 dakikaya döner , asla cevapsız soru bırakmaz :)

Cok tesekkur ederim, evet kuruydum ve kuru kalmaya ozen gosteriyorum. Estetik gorunmek istiyorum. Soylediginiz sebeplerden dolayi ben de Burak hocayla calismak istiyorum gelisimime ve bilgi birikimime katkisi olup beni dogru buyutecegini dusunuyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bertanguc, 08.02.2021 - 22:39 yazdı:

Herkese merhaba, iyi forumlar. Yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Aynaya baktığım bir gün yeter artık diyip XS beden tişörtün dahi üzerime tam oturmamasıyla canıma tak etti ve demirle ilk tanışmam oldu. Başlarda zorlu olan mücadele zamanla tutkuya ve şuan tamamen kara sevdaya dönüştü, pandemiden dolayı Cumartesi, Pazar günleri yapamamanın verdiği hissi ve özlemi anlatamam ki zaten emini biliyorsunuzdur. Çok uzatmayacağım benim 1 yıllık değişimim bu şekilde oldu. Askere gideceğim, döndüğümde Loving hocadan kür yapmak istiyorum küçüleceğim dönüp 6 Ay kendimi toparladıktan sonra kür, supplement ve iyi bir beslenmeyle form tutmak, Estetik kategorilerinde podyumda olmak istiyorum. İyi, kötü her türlü yorumlarınıza sonuna kadar açığım. Hepsini tavsiye olarak alıp, motivasyonuma katacağım.

Başlamaya karar verdiğim günün gecesi;

İlk Aylar;

Karbonhidrat yemem gerektiğini anladığım süreç;

Artık görüntümden rahatsız olmadığım dönem;

Ve şuanki durumum;

Dipnot: 2 Ay Kreatin yükledim, PRO Gainer 7 servislik kullandım kısa bir süre ve bıraktım, şuan Muscletech Nex-Gen kullanıyorum Lösin, İzolösin, Valin, Glutamin ve Taurin ihtiyacından dolayı kompleks bir ürün yani supplementten ziyade doğal yemeye odaklıyım. Göğüs anatomim ve şeklinden hiç memnun değilim. Tavsiyelere açığım.

Dostum göğüs arası boşluğu genetiktir ne kadar boş olduğu tam gözükmüyor var olan göğüs boyutunu büyütüp estetikligi daha iyi hale getirebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

biraz yağlanarak da kütle alabilirsin bence zaten çok yağ tutacak bir genetiğin yok belli  günde bir öğünün cheat meal olabilir bence yetmezse arttırabilirsin hatta yağlanacafıhı çok sanmıyorum biraz su tutsan iyi olur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Leepriest35, 42 dakika önce yazdı:

Dostum göğüs arası boşluğu genetiktir ne kadar boş olduğu tam gözükmüyor var olan göğüs boyutunu büyütüp estetikligi daha iyi hale getirebilirsin.

bir parmak kadar acik ustten sisirip alttan cizmeye calisiyorum en oluru o gibi tesekkur ederim yorumunuz icin

Emrahtkty, 31 dakika önce yazdı:

biraz yağlanarak da kütle alabilirsin bence zaten çok yağ tutacak bir genetiğin yok belli  günde bir öğünün cheat meal olabilir bence yetmezse arttırabilirsin hatta yağlanacafıhı çok sanmıyorum biraz su tutsan iyi olur..

yag almaktan cekiniyorum 1 aydir cheat meal yapmiyor 4k kalori diyetime sadik gidiyorum pirinc tavuk balik ve et bulgur makarna ile cesitlendiriyorum bazen hindi yapiyorum yagsiz kutle kazanip definasyonla ugrasmak istemedigimden boyle yaptim ama tabi ki tikandigim yerler olacak gorusunuzu dikkate alicam tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bertanguc, 8 saat önce yazdı:

bir parmak kadar acik ustten sisirip alttan cizmeye calisiyorum en oluru o gibi tesekkur ederim yorumunuz icin

yag almaktan cekiniyorum 1 aydir cheat meal yapmiyor 4k kalori diyetime sadik gidiyorum pirinc tavuk balik ve et bulgur makarna ile cesitlendiriyorum bazen hindi yapiyorum yagsiz kutle kazanip definasyonla ugrasmak istemedigimden boyle yaptim ama tabi ki tikandigim yerler olacak gorusunuzu dikkate alicam tesekkurler

Daha çok yemen gerekiyor ise bulgur ve seni rahatsız eden yiyeceklerden uzak dur.

Ben kendimde gözlemlediğim hep aynı karbonhidrat ürününü tüketince belli bir düzenden sonra çok hızlı sindirdigimi düşünüyorum olabildiğince beyaz pirinçten sasmiyorum bu kimisinde makarna kimisinde patates :) ama bulgur her türlü dezavantajlı diye düşünüyorum sindirim açısından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Daha çok yemen gerekiyor ise bulgur ve seni rahatsız eden yiyeceklerden uzak dur.

Ben kendimde gözlemlediğim hep aynı karbonhidrat ürününü tüketince belli bir düzenden sonra çok hızlı sindirdigimi düşünüyorum olabildiğince beyaz pirinçten sasmiyorum bu kimisinde makarna kimisinde patates :) ama bulgur her türlü dezavantajlı diye düşünüyorum sindirim açısından.

bu konuyu bilmiyordum fakat basmatiden devam o zaman...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4

Tekrardan konuyu güncellemek istedim, son yazışımın üstünden bir hayli zaman geçti salonlar kapandı, evde çok zor sartlarda yapmaya çalıştık vs. Güncel formum fotoğraflardaki gibidir sizlere bir sorum var. Sizce ilaç kullanmak için doğru zaman mı? ne kullanmamı önerirsiniz? psikolojik olarak kendimi hazır hissediyorum fakat ilacı hebâ etmek istemiyorum bu sebeple doğru zaman mı diye sormak istedim günde min. 45 dakika max 90 dakika antrenman yapıyorum. 6 öğünde min. 4500-5000 kalori almaya çalışıyorum uyku düzeni hariç sorunum yok. Küre girdiğimde onu da düzeltirim zaten ayrıca ZMA ve Kreatin harici supplement kullanmıyorum çok uzun zamandır. Şimdiden çok teşekkürler.

WhatsApp Image 2021-06-05 at 01.28.49 (4).jpeg WhatsApp Image 2021-06-05 at 01.28.49 (3).jpegWhatsApp Image 2021-06-05 at 01.28.49 (2).jpeg 

WhatsApp Image 2021-06-05 at 01.28.49 (1).jpeg WhatsApp Image 2021-06-05 at 01.28.49.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Doğal olarak gayet iyi bir ivme ile ilerliyorsun.Bu şekilde devam etmen daha iyi olur.Çünkü rüzgar hala arkanda.Biraz daha zaman var.Bu arada vücudun gayet güzel olmuş.Kütleyi de temiz almışsın.Devamm 💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Vural2, 05.06.2021 - 02:54 yazdı:

Doğal olarak gayet iyi bir ivme ile ilerliyorsun.Bu şekilde devam etmen daha iyi olur.Çünkü rüzgar hala arkanda.Biraz daha zaman var.Bu arada vücudun gayet güzel olmuş.Kütleyi de temiz almışsın.Devamm 💪

çok teşekkür ederim, evet rüzgarın arkamda olduğunu hissediyorum ne çalışsam yesem içsem yarıyor.

Feng, 05.06.2021 - 05:24 yazdı:

Boy kac? Dogal bu kadar surede bu forma geldiysen harika zaten kure girsen podyumda goruruz gibi geldi bana

boy 1.77cm. Güzel düşünceniz için teşekkürler ilerde yarışmak kariyer yapmak istiyorum zaten. Motive edici yorumun için sağol peki kür için düşünceniz nedir?

Yeniden güncellemek istedim konuyu. Forumda çok değerli bir çok sporcu, hoca abim, kardeşim var. Yorum ve görüşlerinizi merak ediyorum. Bu ay itibari ile küre başladım çok fazla etkisi yok daha çalışmaya başlayacak kadar mg almadım vücuduma ama bu formun üstüne güzel, kaliteli bi fizik koyabileceğimi düşünüyorum eğer tatmin olursam Eylül ayında Atletik fizikte kendimi sınamak istiyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Foruma video yükleyemediğimi az evvel farkettim merak eden varsa fotoğraflarda yeterince belli olmuyor ek olarak videoları ekledim. 

Video_6.mov Video_1.mov Video_4.mov Video_5.mov Video.mov 

image0.jpeg image1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
bertanguc, 13 saat önce yazdı:

Yeniden güncellemek istedim konuyu. Forumda çok değerli bir çok sporcu, hoca abim, kardeşim var. Yorum ve görüşlerinizi merak ediyorum. Bu ay itibari ile küre başladım çok fazla etkisi yok daha çalışmaya başlayacak kadar mg almadım vücuduma ama bu formun üstüne güzel, kaliteli bi fizik koyabileceğimi düşünüyorum eğer tatmin olursam Eylül ayında Atletik fizikte kendimi sınamak istiyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Foruma video yükleyemediğimi az evvel farkettim merak eden varsa fotoğraflarda yeterince belli olmuyor ek olarak videoları ekledim. 

Video_6.mov Video_1.mov Video_4.mov Video_5.mov Video.mov 

kür sonu formunu merakla bekliyorum abi mükemmel bi form yakalarsın bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Feng, 6 saat önce yazdı:

Onun cok acik kurun ne sekilde

Testo boldenone deca turinabol olarak ilerliyorum guzel gorusun icin tesekkurler

STALOB, 4 saat önce yazdı:

kür sonu formunu merakla bekliyorum abi mükemmel bi form yakalarsın bence

tesekkur ederim kardesim umarim guzel bi form yakaladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Feng, 45 dakika önce yazdı:

dozajlar nasil ilk kurden tum ilaclari girerek aceke etmissn bence

birer mg yukluyorum turinabol gunder ucer tane

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bertanguc    4
Feng, 1 dakika önce yazdı:

birer mg derken birer ml mi?

evet hocam 1ml testo 1ml deca 1ml boldenone vuruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: TRAPEX
      Herkese merhabalar.
      Natürel bireylerde adale doluluğu için nasıl bir yok izlenmelidir.? Maltodextrin adele doluluğu için işe yarar bir suplement midir ? 
    • Yazan: Mertoor
      2 ay süren doğal nir serüven

• Yazan: arnold12
      Hocam öncelikle herkese iyi akşamlar bir yaza kadar natural olarak yağ oranımı düşürme kararı verdim.Yapacaklarım şunlardır.
      Özelikle yormalarınızı bekliyorum @Loving Burak hocam @Rdm @Bay-T @metinav Metin hocam.
      Yaza kadar her 10 günde 1 burada güncel form ve kilomu paylaşmayı düşünüyorum.
      2 yıllık spor geçmişim var 172 -128kg ya düştüm 
      Güncel kilo 128 boy 185 yaş 23
      Alınan kalori 2350  haftada 1 gün zero carb 3 gün medium carb 3 gün low carb Haftada 4 gün antreman 2 porsiyon sabah akşam olacak şekilde glifor,ödem atıcı çaylar günlük 2 defa(karahindiba,kiraz sapı,mısır ppüskül ,yeşil çay antrenman günleri günlük k....ze markasının 1 porsiyon fire capsleri antrenman öncesi n..ure markasının purework... ürünü  ve l carnitin+filtre kahve 300ml bunun yanında antramn günleri 14 gr kreatin 21 gr bcaa 1 porsiyon whey     antreman sonu 15 dk eğimli yüryüş+25 dk bisiklet  Sizce  vücuda bu kadar yüklenirsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? tavsiyelerini ve yorumlarınız önemli benim için.
    • Yazan: parzival
      Herkese günaydın arkadaşlar.. bir önceki yazımda @Loving hocam ile birlikte konuşarak kullanmam gereken ürüne karar verdikten sonra  mk677 ve rad140 match edilen ürünü kullanmaya başladım ve bunun etkileri ile ilgili yazı yazmıştım.. şuan ürünün bitmesine yaklaşık tahminen 1 hafta belki 10 gün kadar kaldı.. ayın 12'sinde başladım ürünü kullanmaya ve her gün düzenli olarak kullandım off günleri dahil olmak üzere.. etkileri , eksileri vs bunlara değinmeyeceğim bir önceki yazıda okuyabilirsiniz :)... ben burada size başlamadan önceki ve başladığım günden bu yazıyı yazdığım zamana kadar olan değişimin resmini paylaşacağım.. ama!! şu etkenler hiç bir zaman değişmez o yüzden kimsenin direk " kullanırsam demek bende böyle olacağım " düşüncesi olmasın malum bu spor nankör olduğu kadar insan psikolojisi de çok büyür yere sahip.. ilk etken; genetik yapı..
      bu etken her zaman 1.sırada yer alır sebebini görmek için eski vg şampiyonlarına bakabiliriz.. 2.sırada beslenme.. ben makro , mikro olayına takılmıyorum ne zaman karnım açıksa doyacak şekilde yiyorum 1 tane elma bana yetmiyor çünkü  3.sırada tabi ki uyku ( dinlenme ) ona da uymuyorum çünkü vücudunu dinleyen biriyim ne zaman uykumun geldiğini hissedersem o zaman uyuyorum örnek vermek gerekirse insan vücudunun gh salgıladığı zaman dilimi 22:00 ve 02:00 saatleri arası.. ben 01:00 ve 01:30 saatleri arasında uyuyorum çünkü vücudum bu saatte " artık uyuma vaktin geldi " diyor bana ve biraz daha durayım demiyorum..
      sabah da alarm 08:45 e kurulu ama standart bir şekilde 08:30 da uyanmış oluyorum.. yalnız şunu belirteyim vücut tipini bilmek de çok önemli faktör beslenme, antrenman programı çok büyük öneme sahip vücut tipine göre.. benim vücut tipim yarı ektomorf ve endomorf bu yönden genetik olarak artım olduğu kadar eksimde var tabi bu yüzden genetik yapının ne kadar önemli olduğunu bu sporu yapan herkes bilir bilmeyenlerde mutlaka hedeflerini bu şekilde belirlesin..!!! ürünler bittiği zaman bir önceki yazıda belirttim ürünlerin ayrı ayrı olanını kullanıp ekstra ekleme yapacağım tabi ki yine @Loving hocam ile konuşup kafamıza göre hareket etmemeli diye düşünüyorum.. sormak istediğiniz soru olursa yazın arkadaşlar her türlü yardımcı olurum.. diyeceklerim bu kadar sağlıcakla kalın...

• Yazan: Yavuz
      Beyler selam 12 haftalık kür bitti testo prop. Ve masteron kürü ile diyete de hep uydum böyle sizce sonuç iyi mi. Eski - yeni diye yazıyor resimlerin üstünde yaklaşık 2.5 ay. Ocak ayına kadar şimdi 1 hafta ara verip bu küre aynen devam edeceğim hoca eşliğinde çalışıyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.