Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aziz Shavershian

Boldenon mi primobolan mi ? Hangisi en iyisi

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaslar bu foruma yeni uye oldum , yas 18 , kilo 73, boy 1.75 ben bir senedir VG yapiyorum , simdi ben 6 ay sonra yada 1 yil sonra bir kür yapmak istiyorum, yag oran 15% Boyle bir kür hazirladim , ancak primo mu boldenon mu iyi , kür 10 hafta olcak , çok temiz ve gerçek kas kazanmak amacim, bolde ya da primo nun yaninda testo p , testo e , ya da sustanon bunlarin hangisini kullanmaliyim, ve kur bittikten sonrada definasyon küründe masteron winstrol clenbuterol kullanicam , bu uzun makaleyi vakit ayirip okudugunuz için çok tsk

Ve kür içi koruyucular vitamin falan, pct nolvadex klomen hersey tamam, pregnyle gerek yok sanirim :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZANE    8
Zane roidmax demonhunter ve diger abiler lutfen yardim edermisiniz :/

Kardesim ilkin bayramin mubarek olsun. Primo'dan yan etki goren cok fazla yuksek mg'lerde. Her deyfin ilkin, dogru beslenip,dogru antrenman yapip, dogru dinlenerek dogal olaralgelisebilecegin kadar gelis. Ondan sonra hala kur yapmskta istekliysen, benim tavsiyem 250 test. E./C. İceren bir bulk kuru. Bu kurde tamamen hacim almaktan ziyade, vucudunun verdigi tepkilefi incelemelisin. Kurunde boldenon da kullanabilirsin. Bu kurden sonra ilaclar ve dozajlari ufak ufak arttirarak kurlerinde devam etmelisin. Unutma; agir ilac+agir mg'ler her zaman daha iyi sonuc verecektir diye bir kural yok.

Sonradan gelen edit: bulk kufune girdiginde yag oraninin mumkun oldugu kadar dusuk oldiguna emin ol!! :)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Ayrica hocam yas daha 18. Hala hormonlarin tam oturmamis. Kur icin en az 20, ideali 22'den sonrasidir. Dogal bir sekilde saglam olarak gelis ki yaptigin kurde daha iyi bir sicrama yap. Eminin ki hala antrenman programlarinda simdiye kadar uygulamadigin taktikler,hareketler,tekrar+set kombinasyonlari vardir.

Saglicakla kaliniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar, İyi Bayramlar...

Kürün çok daha verimli olması açısından ben de en az 20 yaşından sonra başlamasından yanayım. Ancak başlamakta kararlıysan ilk kür için testosteron ve belki primobolan kullanılabilir. Çünkü boldenon kürleri genelde 12 hafta üzeri kullanım önerilir ama senin yaşında girilen kürlerin kısa olması, hormon dengesi için daha yararlı olacaktır. Bu yüzden eğer kürde anabolizan kullanılacaksa maksimum 12 hafta primobolan önerebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hocam boldenon ile primobolan arasındaki temel fark nedir? birbirinin alternatifi olarak mı değerlendirmemiz lazım. dht bakımından hangisi daha üstte yer alır yada östrojene dönüşümü hangisinin daha kuvvetlidir. Bolde uzun süreli kullanımlarda etkili sonuç verdiği söylenir hep (min 12 hafta diye) primo da bu durum nasıl, kişi 12 hafta altında bir kür düşünüyorsa (misal 8 hafta) primo mu kullanmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrardan Merhaba abilerim, bayraminiz kutlu mubarek olsun hepinizin, ben türkmenistanliyim , kardes ülkeden :), ama türkmenistandakiler çok geride bodycilerin kafalari, testosuz deca bolde tren gibi anabolizanlari testosuz kullaniyolar , ve kür içi koruyucu almiyolar, e sonra PCT de yapmiyolar sonra kisir kalip anabolizanlari kotuluyolar sonrada bobrek karaciger falanda gidiyo , iste boyle bir bodybuilding var bizim ulkede :/ , neyseki formunuzu araśtirarak ve steroidforumtr sitesinden birçok bilgi edindim bu arasa peptidturkiye ailesi çok iyi bir yer bilimle dolu yer :) ve insanlari çol kibar , simdi abi gelelim konumuza sadece bir tane bulk kürü, bir tane küçük definasyonla ve kur içi koruyucu pct falan hepsi hazir, ama suan yapmicam kür , seneye Insallah, suan 1 yildir yapiyorum, 1 yil daha kendi gidebildigimce gidicem, abi 300 primo 10 hafta, yaninda hangi testo uygun olur? Testo E Testo P Testo C Yada Sustanon, çok su tutmak istemiyom amacim temiz ve gerçek kas kütle alabilmek, ve sonundada 4 haftalik küçük bir definsayon, ama trenbolone gibi ilaç almicam sadece dht turevlerinden kullanicam yani winstrol masteron clenbuterol bunlari :), abiler söz veriyorum 1 bulk 1 küçük definsayon sonra 21-22 yasina kadar kullanmadan beklicem abiler, hepinize tsk siz olmasaydiniz bu kuru kafama gore yapardim ve 21-22 yasina kadar dayanamazdim :) iyi Bayramlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Merhaba arkadaslar bu foruma yeni uye oldum , yas 18 , kilo 73, boy 1.75 ben bir senedir VG yapiyorum , simdi ben 6 ay sonra yada 1 yil sonra bir kür yapmak istiyorum, yag oran 15% Boyle bir kür hazirladim , ancak primo mu boldenon mu iyi , kür 10 hafta olcak , çok temiz ve gerçek kas kazanmak amacim, bolde ya da primo nun yaninda testo p , testo e , ya da sustanon bunlarin hangisini kullanmaliyim, ve kur bittikten sonrada definasyon küründe masteron winstrol clenbuterol kullanicam , bu uzun makaleyi vakit ayirip okudugunuz için çok tsk

Ve kür içi koruyucular vitamin falan, pct nolvadex klomen hersey tamam, pregnyle gerek yok sanirim :roll:

İllede kafaya koyduysanız bunu yapın demiyorum ama inceleyin;

12 hafta sürecek. Haftalık testosterone enanthate (500mg) - primobolan(400mg) kürü (kick start olarak ilk dört hafta dianabol kullanılacak)

steroidler:

Fiyatlar ortalamadır.

24 ampul testestorene enanthate 200 tl

120 tablet 10 mg dianabol 90 tl

48 ampul primobolane 408 tl

total: 698 tl

supplementler:

tanesi ortalama 150 tl den 3x5 ıbs protein tozu 450 tl

aylık 240 tabletlik üç kutu bcaa 80 tl den 3x80 = 240 tl

300 grmlık üç kutu glutamine 70 x3 = 210 tl

aylık 200 kapsulden 3 kutu milk thıstle 3x110 = 330 tl

100 tabletlik iki kutu b compleks vitamin 50 tl

25 mg lik zinc 25 ten 3 kutu gunluk 100 mg çinko ihtiyacı için 90 tl

animal pak 130 tl

total: 1500 tl

Not : Ki ben asla supp tavsiye etmiyorum boşa giden para ama yeni başlayanlar illede supp diye tutturuyor paylaşmak istedim yinede.

koruyucular:

2 kutu nolvadex 22 tl

6 kutu klomen 51 tl

4 kutu proviron 40 tl

toplam 113 tl

yani 12 haftalık ortalama bir kür maliyeti herşeyiyle 2300 tl civarı.. steroidlerin ve koruyucuların fiyatları genel piyasa fiyatı ve eczane fiyatlarıdır. supplementlerinkiler ise gnc baz alınarak verilmiştir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kesinlikle boldenon, kanadada yapılan bir araştırmayı bize sunumda anlatmışlardı, primobolan uzun süre kullanımlarda prostatı tetikleyebilen bir ilaçmış. İlk kürümü sustanon primobolan ile yapmıştım 2002de bidahada kullanmadım. Sizde kullanmayın, boldenon ondan 10kat daha temiz ve kaliteli bir ilaçtır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba

Birşey soracam öncelikle.

Şimdi yukarıda demişsin ki "böyle bir kür hazırladım" şu cümle. 18 yaşındasın steroidin a sını b sini c sini bilmiyorsun nasıl kür hazırlıyorsun ? Madem kürü yazdın PCT'de neden pregnyl yok? Hani yanlış anlama ben kızıyorum böyle şeylere, çünkü ülkemizde 17 yaşını geçen insanlar artık kür yazıyor :D Hayatında büyüme hormonu kullanmamış, peptid nedir bilmeyen, steroidlerin en verimli kombinleri nasıl olur, hangi steroid tansiyon yapar vs vs bunların hiçbirini bilmeden kür yazıyorsunuz hani ben buna şaşırıyorum. Birde demişsin bolde yada primo yanında testo p e yada sustanon hangisini kullanacam :) Nasıl kür kazırlıyorsun sen bunları bilmiyorsun? Testo p define testo e bulk vb kürlerde olur. Sustanon su tutar 4 farklı testo var içinde 2 uzun 2 kısa. Bunları öğren önce araştır bol bol, kür yazıyorum dersen gelir bilen birisi sana kilit soru sorar ortamda apışıp kalırsın.

Bolde yada primo demişsin, ikisinin ne olduğunu biliyor musun ? 10 hafta kür olacak çok temiz "gerçek kas kazanmak" istiyorum demişsin. Maalesef 10 haftalık kürde su ve yağdan başka bişey alamazsın. Kas kazanımları uzun vadede belirli dozda ilaçlarla ve iyi kombinlerin yanı sıra çok sağlam beslenmelerle olur.

Sen kürü kafandan çıkar, gelişime açık vücudun var ergenliktesin, büyüme hormonların çok iyi çalışıyor bunu verimli kullan doğallığı bozma. Steroide bu yaşta bulaşırsan 25 yaşında gelişim durdu dersin ilaç kullanmadan gelişemezsin, ilaca bağlı gidersin. Bir defa kullanacam bırakacam diye cümlede kurma kaç yıllık yaşamımda bunu kullanan yüzlerce adam var uyuşturucu gibi bağımlı oluyosun. Çünkü alacağın verim ilaçlarda okadar mükemmel ki o verime ulaşamayacaksın buda psikolojini bozacak.

Genetiğini bozma ileriki yaşlarda düşün daha çok erken.

Beni yanlış anlama senden 14 yaş büyüğüm gördük geçirdik nasihatları dinlemek en iyisi olur senin için.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trexianos oncelikle merhaba abi, yalnis anlama ama ben butun bunlari biliyorum, kür yapmayida biliyorum çok śükür, ancak kürde ne kullanicam ona kararsizim, ama 10 haftalik kürde sadece su ve yag olacagini bilmiyodum , benim tek istegim 7 yada 8 kg gerçek temiz kas yapmak , genetigimin ulaśabilecegi son noktasina kadar ulaśacagim , ulaśtikdan sonra kür yapicam dedim , ne kullansam diyorum 10 hafta gereksizmi olur sence abi :( , o zaman 20 hafta boldenon 600 mg + Testo E Yada Testo C 500 mg + 1-4 hafta 60 mg turinabol + kür içi koruyucular vitaminler+ arimidex yada proviron + kür sonu 4 hafta 30 mg nolvadex+ 100 mg klomen olurmu bunlarin yaninda siki beslenme+ siki antrenman+ 9-10 saat uyku

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Primobolanın aynı miligramlarda anabolik etki bakımından daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Trexianos hocamızın da söylediklerine katılıyorum. (Pregnyl dışında). Pregnyl olmadan da pct yapılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Demon hocam 16 hafta 500 - 750mg testo kullandığında pregnyl kullanılmadan tedavi olurmu diyorsunuz.

Aziz proviron kullanma çok gereksiz bir ilaç, dorumda daha öncede yazmıştım, avrupa, amerika o ilacı kullanmıyor vücudun doğal testosteronunu baskılıyor diye. Arimidex testo bolde kürü için gereksiz. Kanser ilacı zaten haybeye kullanmak risklidir.

İlk kürünü kafanda oturt bi kür yapmadan önce plan yaparsın. 7 8 ay sonrası için şimdiden plan yapmak olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Demon hocam 16 hafta 500 - 750mg testo kullandığında pregnyl kullanılmadan tedavi olurmu diyorsunuz.

Aziz proviron kullanma çok gereksiz bir ilaç, dorumda daha öncede yazmıştım, avrupa, amerika o ilacı kullanmıyor vücudun doğal testosteronunu baskılıyor diye. Arimidex testo bolde kürü için gereksiz. Kanser ilacı zaten haybeye kullanmak risklidir.

İlk kürünü kafanda oturt bi kür yapmadan önce plan yaparsın. 7 8 ay sonrası için şimdiden plan yapmak olmaz.

Kişiden kişiye değişen bir durum hocam. Pct döneminde kan testleri yapılarak karar verilebilir.

Arimidex i ise, başlangıç seviyesindeki düşük dozajlı kürlerde ben de gereksiz buluyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
Çok teśekkürler abiler

Bayağı bilgi edindin buradan bak bütün forumdaki hocalar misafir perver şekilde yardımcı olmuşlar sana :crs

Sende gelişimini burada paylaş bakalım en kısa zamanda görelim neyi ne kadar öğrenmişsin :tar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet spectre abi çok sagolun :) peptidturkiye ailesi çok güzel bir yer , siz olmasaydiniz 10 hafta primo ve sustanonla kur yapip sadece su ve yag toplayacakdim , birakinca hayal kirkligi yaśardim tabi, ama Insallah seneye 16-18 hafta boldenon 600mg ve testo E/C. ve yanindada 4 hafta 60 mg kullanarak guzel bir kur geçirebilicem sizin sayenizde :kas:-P ve temiz 7-8 kg arasi kas alip bunu koruyabirmiyim ??? Definasyon 1-6 hafta arasi olcak abi masteron 200 mg winstrol 200 mg testo p 300 mg ve clenbuterol sekilinde bu mumkunmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Çok teśekkürler abiler

Bayağı bilgi edindin buradan bak bütün forumdaki hocalar misafir perver şekilde yardımcı olmuşlar sana :crs

Sende gelişimini burada paylaş bakalım en kısa zamanda görelim neyi ne kadar öğrenmişsin :tar

Evet spectre abi çok sagolun :) peptidturkiye ailesi çok güzel bir yer , siz olmasaydiniz 10 hafta primo ve sustanonla kur yapip sadece su ve yag toplayacakdim , birakinca hayal kirkligi yaśardim tabi, ama Insallah seneye 16-18 hafta boldenon 600mg ve testo E/C. ve yanindada 4 hafta 60 mg kullanarak guzel bir kur geçirebilicem sizin sayenizde :kas:-P ve temiz 7-8 kg arasi kas alip bunu koruyabirmiyim ??? Definasyon 1-6 hafta arasi olcak abi masteron 200 mg winstrol 200 mg testo p 300 mg ve clenbuterol sekilinde bu mumkunmu

Mümkün kullanabilirsin evet masteron 300 de olabilir. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani forbit abi simdi ben bu bulk kürüyle 7-8-9 kilo arasi gerçek temiz kas alip sonra bu aldigim kasi koruyabilirmiyim degilmi ?

Tabi ardindan küçük definasyon ve pct de var

Forbit abi bu kürü seneye yapicam Insallah , simdiden bilgim olsun dedim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Yani forbit abi simdi ben bu bulk kürüyle 7-8-9 kilo arasi gerçek temiz kas alip sonra bu aldigim kasi koruyabilirmiyim degilmi ?

Tabi ardindan küçük definasyon ve pct de var

Forbit abi bu kürü seneye yapicam Insallah , simdiden bilgim olsun dedim :)

Şunu söylemek istiyorum 7 8 9 kilo saf kas kütlesini tek kürde kısa vadede almak imkansız. 12 14 haftalık kürlerle bunu yapamazsın. İşin içine büyüme hormonu ve peptidlerin girmesi gerek ve süre en az 6 - 8 ay olmalı.

Ben inanmıyorum yani bende kürdeyim şuanda klasik laflar 7000 kalori beslen 1 ay sonra 8 kilo kas garanti gibi. Bunlara aldırış etme öyle olsaydı mr olimpiyala bitaraflarını yırtmazlardı büyümek için yapardı adam 1 yıl sağlam kür 20 kilo kas alırdı götürürdü onu, tonla ilaç alıyor adamlar kendiler idiyor biz bir yıl içerisinde 10 - 12 kg saf kas alıyoruz diye. 6500 8000 kalori arası beslenen adam bunlar. Sen 1 kilo et yiyemezsin otursan ki o adamlar kadar beslenecen.

Plan programını yap hedefini belirle kendin 2 3 kür hedef koy. Temiz beslenip 2 3 kürde 7 - 10 kilo kas kütlesi alacam de o şekilde ilerle. Ama kas kütlesi artışı ciddi anlamda istersen GH - igf folli gerekiyor diğerleri hikaye.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.