Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Sivilce, rococutune, fitness

Önerilen İletiler

eman2763    5

Merhabalar. Sivilce tedavisi için rococutune kullanmaya başladım. Sporu bırakmam söylendi yoksa ilacı diğer ay kesicek doktor. Sorum şu eğer tahlilden 1 hafta önce sporu bıraksam doktor spor yaptığımı yine anlar mı veya bunun bir yolu var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alphaomega    67

Ben, beni böyle tehdit edecek doktoru anında değiştiririm. Kanda anlar mı diye kırk takla atmam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
alphaomega, 29 dakika önce yazdı:

Ben, beni böyle tehdit edecek doktoru anında değiştiririm. Kanda anlar mı diye kırk takla atmam. 

Adamın işi bu ama sonuçta zararlı görüyorsa durdurmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Dostum bende tedaviye başladık ağır egzersiz yapmamam söylendi ben hem ilacı kullandım hemde spor yaptım ve bulktayim baya ağır çalışıyordum 8 set 6 tekrar ağır kilolarda bende bir yan etki yapmadi Gayette iyi gidiyordu fakat ilk ayım dolunca tekrar teste gidince spor yapıyormusun diye sorduğumda hayır dedim ve yalan söylediğimi söyledi çünkü verdiğin kan testinde vücudundaki kas yıkımı görünüyor ve ilacı kesiyor ya spor ya ilaç karar ver ve öyle başla.bi yola ilaç ve spor bir etki yapmıyor ama doktorlar yazmıyor 3 doktor değiştirdim.hepsi aynı şey Türkiye'de doktorlar böyle malesef spor düşmanı sivilcelerin eğer yüzdeyse madeleb diye bir krem var onu alıp kullanabilirsin benim baya bir geçirdi ve sivilcem yok izleri kaldı onlar için şuanda c vitamin serum ve Aloe Vera serum kullanicam istersen bir ay sonra bunlarında verdiği sonucu sana söylerim dediğim gibi ama ilaç ve spor bir arada olmuyor boşa uğraşma ben ilacı bıraktım spor daha önemliydi benim için cild düzelir elbet ama 8 ay yaptığın bütün emekler çöpe gider göze alamadım sen yeniysen ve acelen yoksa ilaç tedavini bitir öyle başla spora 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Roaccutane karaciğeri çok yoruyor , bazı insanlarda cildi,deriyi aşırı kurutuyor buda sporda sıkıntı olabiliyor , karaciğeri yordugu için çok protein alıyoruz , hele Steroid de kullanıyorsan çok zor . Doktorlar genel de kas yıkımı çoksa kesiyor ilacı.

Tavsiyem sabah aç karnına detox suyu , her öğün brokoli yeşillik , uyumadan önce tüm yüzüne yavaşça yedire yedire clindoxyl sürmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
HOPBA01, 2 saat önce yazdı:

Doktor anlamaz umrundada olmaz bu arada yaşın 18 ve altındaysa kesinlikle kullanma hatta bence çok sıkıntı yoksa kesinlikle kullanılmamalı bazı doktorlar 2 ve 3 aydan sonra yüksek dozu basiyor dikkatli ol ve yaptirabiliyorsan eğer ilaca yeni başladıysan hormon testlerini yaptırıp kullanmayı bıraktığında tekrar bir karşılaştırma yapabilirsin özellikle dht geçmiş olsun 

Kan testinde maalesef anlıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
bodybatu, 1 saat önce yazdı:

Dostum bende tedaviye başladık ağır egzersiz yapmamam söylendi ben hem ilacı kullandım hemde spor yaptım ve bulktayim baya ağır çalışıyordum 8 set 6 tekrar ağır kilolarda bende bir yan etki yapmadi Gayette iyi gidiyordu fakat ilk ayım dolunca tekrar teste gidince spor yapıyormusun diye sorduğumda hayır dedim ve yalan söylediğimi söyledi çünkü verdiğin kan testinde vücudundaki kas yıkımı görünüyor ve ilacı kesiyor ya spor ya ilaç karar ver ve öyle başla.bi yola ilaç ve spor bir etki yapmıyor ama doktorlar yazmıyor 3 doktor değiştirdim.hepsi aynı şey Türkiye'de doktorlar böyle malesef spor düşmanı sivilcelerin eğer yüzdeyse madeleb diye bir krem var onu alıp kullanabilirsin benim baya bir geçirdi ve sivilcem yok izleri kaldı onlar için şuanda c vitamin serum ve Aloe Vera serum kullanicam istersen bir ay sonra bunlarında verdiği sonucu sana söylerim dediğim gibi ama ilaç ve spor bir arada olmuyor boşa uğraşma ben ilacı bıraktım spor daha önemliydi benim için cild düzelir elbet ama 8 ay yaptığın bütün emekler çöpe gider göze alamadım sen yeniysen ve acelen yoksa ilaç tedavini bitir öyle başla spora 

Spor da yeni değilim. Benşm içinde spor daha önemli. Zaten yeni yeni toparlamaya başladım hiç göze alamam. Israr edincem ilaç için gerekirse dozu azaltsın ama sporu bırakmam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Roaccutane karaciğeri çok yoruyor , bazı insanlarda cildi,deriyi aşırı kurutuyor buda sporda sıkıntı olabiliyor , karaciğeri yordugu için çok protein alıyoruz , hele Steroid de kullanıyorsan çok zor . Doktorlar genel de kas yıkımı çoksa kesiyor ilacı.

Tavsiyem sabah aç karnına detox suyu , her öğün brokoli yeşillik , uyumadan önce tüm yüzüne yavaşça yedire yedire clindoxyl sürmek.

Her türlü kremi, antibiyotiği denedim maalesef sonuç alamadım. Bu yol şart ama spor da şart 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

3 ay kullandım, kullanım şeklim 

1 ay full günlük 40 mg 

2 ay her ayın ilk 10 günü 40 mg şeklinde 

Doktor kontrolünde yapıldı aşır spor yapmadığım bir dönemdi ve bende etkili oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.