Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

_NEMO_    12

selam, 

metabolizma hızlandırıcı bir destek ile kalp hızımızı arttırarak, bir saat köpek gezdirme hızında yürüyüş yaparken aerobik yapıyor gibi (135-145) kalp hızı ortalaması elde edilirse bu yağ yakımına etkisi ne ölçüde olur (aynı etkinliğin desteksiz yapılmasına kıyasla)  

kasları aynı ölçüde çalıştırmadığımız sürece sadece kalbimizi yorduğumuzla mı kalır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Bence kesinlikle kalbi yorduğunla kalırsın , bugün başıma bir olay geldi forumda konusunu açtım .. bu tür metabolizma hızlandıran ürünler kullanıyorsan kesinlikle hakkını vermelisin .. içinde deli gibi bir enerji oluyor ve harcamazsan kalbin güm güm edicekmiş gibi oluyor .. özellikle sr9009,cardarine, yohimbine vs alıyorsan sağlam antrenman , sağlam kardiyo yapmak şart , içindeki o enerjiyi boşaltman şart .. zaten denersen anlayacaksın beni , o enerji damarlarında gezerken oturup Netflix den dizi hayatta izleyemezsin..

Kardiyolarimi bacak antrenmanı günü öncesi ve bacak antrenmanı günü low intensity yapıyorum , önceki gün veya bacak olan gün hiit yaparsam bacaklar antrenmana yorgun giriyor yeterli hasarı veremiyorum , ama bacak günü öncesi ve bacak günü hariç diğer tüm günler hiit cardio devam .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
Asaletim, 6.02.2021 - 01:12 yazdı:

Bence kesinlikle kalbi yorduğunla kalırsın , bugün başıma bir olay geldi forumda konusunu açtım .. bu tür metabolizma hızlandıran ürünler kullanıyorsan kesinlikle hakkını vermelisin .. içinde deli gibi bir enerji oluyor ve harcamazsan kalbin güm güm edicekmiş gibi oluyor .. özellikle sr9009,cardarine, yohimbine vs alıyorsan sağlam antrenman , sağlam kardiyo yapmak şart , içindeki o enerjiyi boşaltman şart .. zaten denersen anlayacaksın beni , o enerji damarlarında gezerken oturup Netflix den dizi hayatta izleyemezsin..

Kardiyolarimi bacak antrenmanı günü öncesi ve bacak antrenmanı günü low intensity yapıyorum , önceki gün veya bacak olan gün hiit yaparsam bacaklar antrenmana yorgun giriyor yeterli hasarı veremiyorum , ama bacak günü öncesi ve bacak günü hariç diğer tüm günler hiit cardio devam .

konunuzu okudum, standart 127-137 gibi bir yağ yakım aralığı sınırını aşmak ne kadar gerekli bilemiyorum ancak alınan miktarı iyi ayarlayıp (kendimize göre) uygun aralığa kolay ulaşıp, uzun süre o aralıkta kalmak yağ yakımı için daha faydalı olabilir mi? veya nabzı yükseltmek yerine dayanıklılığı arttırmak yeterli olabilir mi gerekli nabız aralığına ulaşmak için 

@phDinSportSciences @metinav 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.473
_NEMO_, 3 saat önce yazdı:

konunuzu okudum, standart 127-137 gibi bir yağ yakım aralığı sınırını aşmak ne kadar gerekli bilemiyorum ancak alınan miktarı iyi ayarlayıp (kendimize göre) uygun aralığa kolay ulaşıp, uzun süre o aralıkta kalmak yağ yakımı için daha faydalı olabilir mi? veya nabzı yükseltmek yerine dayanıklılığı arttırmak yeterli olabilir mi gerekli nabız aralığına ulaşmak için 

@phDinSportSciences @metinav 

Kalbin ve dolaşım sistemin sağlıklıysa metabolizmayı hızlandırmak ve çalışma temposunu düşük-yüksek arasında hızlı değişimlerle sürdürmek (hiit cardio) daha etkili sonuçlar verecektir.Sabit bir duruma vucut bir zaman sonra alışacak ve uyum sağlayacaktır.Kendi üzerimde test ettiğim kadarıyla nabız 190 a kadar sorunsuz çıkıyor termojeniklerle...Fakat en doğal ve sağlıklısı 120-150 arasında sürekli değişken şekilde çalışmaktır bence...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
    • Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, sorum basit.
      Şimdiye kadar en hızlı yağ yakımı tecrübeniz hangi yolla ve ya hangi ilaçlarla oldu?
      Size göre en kısa sürede en güçlü yağ yakımı nasıl gerçekleştilir?
    • Yazan: boziko
      Merhaba arkadaşlar,
      70 Kilo 1.77 boyundayım fakat göbeğim ve bacaklarım baya yağlı.
      1.5 sene önce spor yapıp diyetime de dikkat etmeme rağmen  kilo veremeyince doktora gittim ve hipotiroid hastalığımın olduğu çıktı, ilaca başladım fakat semptomlar yine devam ediyordu ne bir türlü kilo verebiliyordum ne alabiliyordum. Endokrine de gittim değerlerim normal çıktı.
      Kilo veremememin sebebini hormon bozukluğuna bağlıyordum fakat testler normal çıkınca sorunun ne olduğunu bilemiyorum. Nabzım ve tansiyonum genellikle çok düşük bunun için de yakın zamanda kardiyolodan kjiye gideceğim.
      Yağlarımdan kurtulamam sebebim kalp ile, tansiyon ile alakalı olabilir mi ? veya bunu düzeltmek için herhangi bir ilaç kendi kafama göre kullanmalı mıyım ? Kullanmalıysam da ne kullanmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim. @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.