Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Endmion    4

Hocalarım ben 5 haftadır 100 primo 250 sustanon vuruyorum son 3 haftam kaldı haftaya yine bu şekilde vurup son iki hafta iki katını çıkartıp kürü sonlandırmak istiyorum. Benim sorunum şu bu 5 hafta içinde kaslarım sertleşti ve daha dolu bir hale geldi ama kilom yerinde sayıyor. Görüntüden memnun değilim diyemem ama ben bu küre büyümek için girdim. Neden su tutmuyorum büyümüyorum bilmiyorum aksine sanki daha yağ kaybediyorum omuzlarım dalga dalga oldu kollarım iyice damarlandı. Bir şekilde verim aldım ama beklediğim şekilde değil. Sizden şu son 3 haftada arttan dozlarla birlikte kilo almam için tavsiye vermenizi istiyorum. Tavsiyelerinize göre haftaya da iki katına çıkartıp son 3 haftayı 200 e 500 olarak biterebilirim. Şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alphaomega    67

Beslenmeni gözden geçir derim, belki de gerektiği kadar kalori alamadığın için definasyon durumu yaşamış olabilirsin bir ihtimal. kullandığın primo dozu zaten yok denecek kadar az, 250mg sustanon da giriş seviyesi sayılabilir ancak, eğer istersen 8 haftanı 250mg sonra da 8 hafta 500mg sadece sustanon kullanabilirsin iyi bir beslenmeyle. son iki hafta falan sadece 500e çıkman pek bi fayda etmez ne yazık ki süreyi iyice uzatman gerekir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhabalar, Benim fikrim Hangi ilacı kullanırsan kullan büyüyeceksin diye birşey yok,yabancı insanlar boldenon ile CUT yapıyor,Olay tamamen senin beslenmene yani kalori alımına bağlı yediklerini tart ve Kendinde de tartıdaki değişimi görürsün.

Ayrıca Tecrübeye dayalı olarak konuşacak olursam 100 mg primobolan gerçekten az , Primobolanı hissetmek istiyorum dersen 400mg + dozlara çıkman gerekebilir,İlk kez vücuduna steroid sokuyorsan 100 mg'yide hissedicek ve değerlendiriceksindir muhtemelen, Bir diğer deyinmek istediğim konu 250 mg Testosteron bence doğal üretim sistemini kapatmaya değmez bu yüzden bunu 500'e çıkarmak daha mantıklı geliyor,En azından doğal sistemi kapattığına değmesi için kendim de 250 mg testosteron denedim ve sonuçlar tatmin edici olmadı.

Sağlıklı sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Yağlanmadan kilo alıyor olabilirmisiniz. Bence durum bu. Sustanon çok kuvvetli yag yakıcı özelliği gösterir. Beraberinde güzel kas kazanımı sağlar. Kilo almak diyince yağlı bir görüntü gözümüze canlanıyor hep ama istediğiniz şeye ulaşmamanızın sebebi bence ilaç dozajı değil beslenmeniz, günlük diyetinizi yazarsanız daha net görülecektir.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
JokerJoker, 56 dakika önce yazdı:

Yağlanmadan kilo alıyor olabilirmisiniz. Bence durum bu. Sustanon çok kuvvetli yag yakıcı özelliği gösterir. Beraberinde güzel kas kazanımı sağlar. Kilo almak diyince yağlı bir görüntü gözümüze canlanıyor hep ama istediğiniz şeye ulaşmamanızın sebebi bence ilaç dozajı değil beslenmeniz, günlük diyetinizi yazarsanız daha net görülecektir.

Haklı gibi gözüküyorsunuz hocam ben o zaman kalori alımını arttırayım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Merhaba sustanonun çok kuvvetli yağ yakıcı özelliğine bir kaynak sunabilir misiniz ? Okumak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Endmion, Bir saat önce yazdı:

@Asaletimhocam siz ne düşünüyorsunuz 

Primo yok denecek kadar düşük bir dozda , bence aldığın etkiye değer dozlar kullanıyorsun beslenme ve antrenman güzelse.. gerçekten sağlam gelişim istiyorsan tavsiyem Burak hoca ile testo-bolde-danabol kürü yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
alphaomega, 3 saat önce yazdı:

Beslenmeni gözden geçir derim, belki de gerektiği kadar kalori alamadığın için definasyon durumu yaşamış olabilirsin bir ihtimal. kullandığın primo dozu zaten yok denecek kadar az, 250mg sustanon da giriş seviyesi sayılabilir ancak, eğer istersen 8 haftanı 250mg sonra da 8 hafta 500mg sadece sustanon kullanabilirsin iyi bir beslenmeyle. son iki hafta falan sadece 500e çıkman pek bi fayda etmez ne yazık ki süreyi iyice uzatman gerekir.

İlk kürüm olduğu için bu şekil girmeyi tercih ettim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Endmion, 3 dakika önce yazdı:

İlk kürüm olduğu için bu şekil girmeyi tercih ettim hocam 

İlk kürünse yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın bence, 250 sustanon 100 primo ile alacağın verimi al, sonrasındaki kürlerinde dozajları arttırarak devam edersin. Kilo artışım yok ama kaslarda sertlik ve yağ yakımı olmuş demişsin beslenmen bana kalırsa tam ayarında

3 hafta daha devam edeceksen 250 100 şeklinde devam edip bitir kürünü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
hectordoyle, 47 dakika önce yazdı:

İlk kürünse yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın bence, 250 sustanon 100 primo ile alacağın verimi al, sonrasındaki kürlerinde dozajları arttırarak devam edersin. Kilo artışım yok ama kaslarda sertlik ve yağ yakımı olmuş demişsin beslenmen bana kalırsa tam ayarında

3 hafta daha devam edeceksen 250 100 şeklinde devam edip bitir kürünü

Hocam peki pct işini nasıl yapayım dozlar düşük olduğu için bi kaç ayda doğal toparlanma yapar mı yoksa pregnyl fln vurmalı mıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Endmion, 2 dakika önce yazdı:

Hocam peki pct işini nasıl yapayım dozlar düşük olduğu için bi kaç ayda doğal toparlanma yapar mı yoksa pregnyl fln vurmalı mıyım 

Pct için bişey söylemem doğru olmaz forumda pct ile ilgili açılmış başlıklara bakabilirsin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Endmion, 9 dakika önce yazdı:

Tahlil yaptır tahlilnini buraya yükle Metin hoca yı etiketle en doğru olanı sana söyleyecektir 👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
altan06, 8 dakika önce yazdı:

Tahlil yaptır tahlilnini buraya yükle Metin hoca yı etiketle en doğru olanı sana söyleyecektir 👍

Kür bittikten sonra mı test yapayım yoksa daha önce mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
altan06    14
Endmion, 2 dakika önce yazdı:

Kür bittikten sonra mı test yapayım yoksa daha önce mi 

Kür bitikten sonra yap testi kan tahlilini at Metin hocamızı etiketle rica et bişey  kullanman gerekiyorsa o söyler 

tarihinde altan06 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Mg lara göre gayet normal tepki sporun ilk dört beş ayındaki gibi biraz yağ kaybedip kas almışsın zaten en iyisi yavaştan gitmek azda olsa bişeyler katmış sana yağsız susuz kas kütlesi olarak, he kürü bitirmeden sağlam birşeyler daha katayım diyorsan kütle olarak 10 haftaya tamamla kürü 500 sustanon 300 primo yap benim tavsiyem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

NamasteGodDamnİt, 9 saat önce yazdı:

Merhaba sustanonun çok kuvvetli yağ yakıcı özelliğine bir kaynak sunabilir misiniz ? Okumak istiyorum.

Merhaba, biyerlere okumuştum ama şimdi o kaynağı bulamadım, üzgünüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.