Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Keles

18 yaşında steroid

Önerilen İletiler

Keles    1

Herkese öncelikle merhaba ben 18 yaşındayım ve 1. Kürü bitirmek üzereyim etrafımdam duyduğum hormonlarımın daha oturmadığını ve bu yaşımda kullanmamam gerektiğini söylediler sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    632
Keles, 23 dakika önce yazdı:

Herkese öncelikle merhaba ben 18 yaşındayım ve 1. Kürü bitirmek üzereyim etrafımdam duyduğum hormonlarımın daha oturmadığını ve bu yaşımda kullanmamam gerektiğini söylediler sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim 

Buna kesin bir cevap vermek doğru olmaz ancak 18-24 yaş aralığında hormon dengelerin henüz oturmamış oluyor, bu yaş aralığında steroid kullanırsan, vücuduna yüklü miktarda hormon enjekte edersen tabii ki risk daha yüksek. Ancak bu yaşlarda küre giripte sorun yaşamayan insanlarda gördüm. Örneğin 17 yaşında sustanon rimobolan kürü yapmış birini gördüm pct sini yaptıktan sonra tekrar normal haline döndü, aynı şekilde 18 yaşında testo bolde dianabol kürü yapmış biri de pctden sonra toparlandı. Dediğim yanlış anlaşılmasın, erken yaşta girersen sorun olmaz gibi bir izlenim bırakmak değil amacım, her bünyenin ilaca vereceği tepki farklıdır, zaten ilaçların tehlikeli olmasının asıl sebebi bu. Kullanmadan ne olacağını bilemezsin

Bu arada küründe hangi ilaçları kullandın yazabilir misin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Keles, Şimdi yazdı:

İlk yarı kürümde tanıdık birinden exbiotech testo-bolde-stenezolol kullandım şimdi kullandığım yarım kürü t.f den aldım ghrp6-testo-primobolan çok yanlış hareket yaptığımı düşünüyorum peki kürüm bittikten sonra pct kullanmak zorundayım dimi 

Exbiotech kullananlara denk geldim, testosu çalışıyordu boldenon ve winstrolünü bilemem

T.f den aldıkların da çalışıyor olabilir büyük ihtimal Vortex marka vermiştir sana

Kür sonunda pct için yazarsın kendisine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Exbiotech kullananlara denk geldim, testosu çalışıyordu boldenon ve winstrolünü bilemem

T.f den aldıkların da çalışıyor olabilir büyük ihtimal Vortex marka vermiştir sana

Kür sonunda pct için yazarsın kendisine

Yanlış yaptım diye düşünüyorum çünkü natural son evreye dahi gelmedim adaptasyon bittiği gibi küre girdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Geçmişi değiştiremezsin , amacın profesyonel arena değilse bu yaşta steroide başlaman en büyük hata olmuş .

Kürü bitir tahlil sonuçlarını at hocalarimiz pct yazar , pct ti uygula sonra en az 22-23 yaşına kadar natural devam et , bu süreçte hipertrofi , beslenme , steroidler ile alakalı edinebildigin kadar bilgi edin ve durmadan kendini gelistir .

Strese kapılma , stres adamı mahveder , geçmişte yaptığın hatalar sana daha güzel bir gelecek kılar .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
Asaletim, 25 dakika önce yazdı:

Geçmişi değiştiremezsin , amacın profesyonel arena değilse bu yaşta steroide başlaman en büyük hata olmuş .

Kürü bitir tahlil sonuçlarını at hocalarimiz pct yazar , pct ti uygula sonra en az 22-23 yaşına kadar natural devam et , bu süreçte hipertrofi , beslenme , steroidler ile alakalı edinebildigin kadar bilgi edin ve durmadan kendini gelistir .

Strese kapılma , stres adamı mahveder , geçmişte yaptığın hatalar sana daha güzel bir gelecek kılar .

Hangi testleri yaptırayım hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    380
Keles, 15 dakika önce yazdı:

Hangi testleri yaptırayım hocam 

Lh-fsh-e2-prolaktin-alt-ast-total testo-serbest testo-triodlere baktirabilirsin yine bir tam kan sayım testide verirsen sağlıklı olur.Korkucak bir şey yok sonuç olarak yemisssin iğneyi girmişsin bu saatten sonra nefsine hakim olmaya çalış vücudu dinlendir istersen.Kullanıcaksan sarms ve üst düzey kaliteli supplementlerle yonelebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
Ironmann, 17 dakika önce yazdı:

Lh-fsh-e2-prolaktin-alt-ast-total testo-serbest testo-triodlere baktirabilirsin yine bir tam kan sayım testide verirsen sağlıklı olur.Korkucak bir şey yok sonuç olarak yemisssin iğneyi girmişsin bu saatten sonra nefsine hakim olmaya çalış vücudu dinlendir istersen.Kullanıcaksan sarms ve üst düzey kaliteli supplementlerle yonelebilirsin.

Teşekkür ederim ya korktuğum yokta bunlar hakkında bilgim hiç yok ondan soruyorum natural devam edeceğim zaten son evreye kadar 21-22 yaşıma kadar kaliteli supplement kullanacağım ondan sonrasına bakarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Olan olmuş, olan ile ölene çare yok bundan sonrası için en iyi seçenekleri değerlendirmek gerekiyor..

Düzgün bir pct yapıp sonrasında kan tahlili ile sistemin onarıldığından emin olup Natural devam edebilirsin. 

Bende yanlış yönlendirilir 17 yaşında only Dianabol veya only primo gibi şeylere girmiştim, gel gör ki beni yönlendiren salon hocaları idi. 

Şimdi ne kadar yanlış Bi durum olduğunu anlıyorum, bazı insanlar sadece işin maddiyatına bakıp para kazanmanın derdinde gerçi büyük ihtimalle Dianabol ler sahte idi ama primo eczane idi. 

Geçmişe bakıp üzülmenin manası yok, geleceğe bakıp elinden gelenin en iyisini yapmalısın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541, 22 dakika önce yazdı:

Olan olmuş, olan ile ölene çare yok bundan sonrası için en iyi seçenekleri değerlendirmek gerekiyor..

Düzgün bir pct yapıp sonrasında kan tahlili ile sistemin onarıldığından emin olup Natural devam edebilirsin. 

Bende yanlış yönlendirilir 17 yaşında only Dianabol veya only primo gibi şeylere girmiştim, gel gör ki beni yönlendiren salon hocaları idi. 

Şimdi ne kadar yanlış Bi durum olduğunu anlıyorum, bazı insanlar sadece işin maddiyatına bakıp para kazanmanın derdinde gerçi büyük ihtimalle Dianabol ler sahte idi ama primo eczane idi. 

Geçmişe bakıp üzülmenin manası yok, geleceğe bakıp elinden gelenin en iyisini yapmalısın. 

Sende bi etkisi oldu mu abi peki kullanmanın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
Yigit3541, 8 saat önce yazdı:

Aynı durumu yaşamışız banada salondaki hoca söyledi kesin ve bariz sonuç steroid dediler bana hepsi işin maddiyatında kimse kimsenin sağlığını düşünmüyor demediki bana kardeşim sen 18 yaşındasın daha hormonların oturmamış kullanma bu yaşta natural devam et son evreye gel sonra bakarız demedi bana güya benim hem salon hocam hemde normal hayatta samimi bir abim değilmiş demekki 1 kür girdiğime de üzülmüyorum bir şeyleri anlamak için bir şeyleri yaşamak lazımmış demekki bundan sonra önüme bakıcam en iyisini yapmaya çalışıcam inşAllah

Yigit3541, 8 saat önce yazdı:

Peki vücudu dinlendirmem gerekiyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Öncelikle ilaçların sahte  orijinal mi bilemeyiz, 

1. Aşama direk kan tahlili yaptırman belki herşey yolundadır vücudunda ilaçlar da boştur böyle birşeyi esgeçmemek gerek. 

2. Aşama kan tahliline göre bir tedavi yöntemi seçmek, ilaçlar ile bozduğun sistemi Natural olarak onarılmasını bekleme, onarılmaz demiyorum ama doğal Testosteron seviyeleri 8 aya kadar anca kendine geliyor. 

1.aşamayı uygula direk Bi üroloji, spor hekimliği neden randevu al hormon testlerini uygula buna göre bir yöntem belirle buraya at ben dahil burada birçok kişi yardımcı olmaya çalışacaktır. 

Son enjeksiyon undan 21 gün sonra kan ver.

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.