Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gurbuzbey

Definasyona mi girmeliyim

Önerilen İletiler

Gurbuzbey    0

Dostlar merhaba 105 kiloyum boy 183 yağ oranı yüzde 20-22 arası, Atletik fizik yarışmasına katılmak istiyorum. Yağ oranımı yüzde 8-9a indirirsem kaç kilo kalırım. İlk definasyonum olcak kollarım 46cm şuan definasyondan sonra kaç cm küçülür, definasyon hakkında tecrübesi olanlar yorumlarınızı bekliyorum.

Screenshot_20210127-134012_Video Player.jpg Screenshot_20210128-004915_Video Player.jpg

Screenshot_20210128-002212_Gallery.jpg Screenshot_20210126-133436_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Yarışma yapmak için kütlenin yeterli olduğunu düşünmüyorum.İlerleyen süreçlerde mümkün olabilir.Senin yapacağın diyeti vücudunu biz bilmediğimiz için öyle bilgileri bizim söylememiz sağlıklı olmaz.Kendi vücudunu tanıman lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gurbuzbey    0
Vural2, 24 dakika önce yazdı:

Yarışma yapmak için kütlenin yeterli olduğunu düşünmüyorum.İlerleyen süreçlerde mümkün olabilir.Senin yapacağın diyeti vücudunu biz bilmediğimiz için öyle bilgileri bizim söylememiz sağlıklı olmaz.Kendi vücudunu tanıman lazım.

Dostum kütle yeterli değil diyorsun. Ama hangi hocaya sorsam. Definasyondan sonra 85 kg kalırsın ve yağ oranın 7 lere düşer dedi. 105 kiloyum diyorum. Boyum da uzun. Yapacağım diyet definasyon diyeti. Güncel halimi paylaştım tecrübesi olanlar eksiklerimi söyleyebilir.🙏

tarihinde Gurbuzbey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Ben kütlen yetesiz demeyeceğim ama kim sana 85kg ol yağ oranın 7lere düşer diyorsa cahilin önde gideni haberin olsun, bunu diyen adamlarla yarışmaya katılacaksan eğer üzülürsün benden söylemesi. yüzde 7 gibi bir oran için en az 80in altına düşmeyi göze alman lazım. ha çok sıkı çalışır çok efsane bir süreç geçirirsen, şova doğru büyüme dediğimiz şeyi başarırsan belki 80-82 kilolar mümkün olabilir ama onu da başarmak çok zor. deneyim lazım. 

Bazı insanlar yüzde 10 yağ oranıyla yüzde 7 yağ oranı arasında 2-3 kilo falan oynar sanıyor ama yanılıyor. O işler öyle basit değil.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
alphaomega, 2 dakika önce yazdı:

Ben kütlen yetesiz demeyeceğim ama kim sana 85kg ol yağ oranın 7lere düşer diyorsa cahilin önde gideni haberin olsun, bunu diyen adamlarla yarışmaya katılacaksan eğer üzülürsün benden söylemesi. yüzde 7 gibi bir oran için en az 80in altına düşmeyi göze alman lazım. ha çok sıkı çalışır çok efsane bir süreç geçirirsen, şova doğru büyüme dediğimiz şeyi başarırsan belki 80-82 kilolar mümkün olabilir ama onu da başarmak çok zor. deneyim lazım. 

Bazı insanlar yüzde 10 yağ oranıyla yüzde 7 yağ oranı arasında 2-3 kilo falan oynar sanıyor ama yanılıyor. O işler öyle basit değil.

Güzel konuşmuş dediklerine kulak ver dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
alphaomega, 5 dakika önce yazdı:

Bende aynısını yazacaktım fakat konuyu uzatmak istemedim.Burda kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor.Öğrendiğim herşeyi ben burdan okuyarak öğrendim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gurbuzbey    0
alphaomega, 40 dakika önce yazdı:

Haklısın. Bu sebeple buraya yazdım burada tecrübeli bir çok insan var. Ama dediğim gibi çok sağlam hazırlanacağım. Profesyonel bir hoca hazırlayacak yarışmaya çok pahalı bir fiyata hem de ama atletik fizik yarışması için 75+ diye biliyorum. Senin dediğin gibi şov bir hazırlık olursa 80-82 kalırım inşallah

Vural2, 34 dakika önce yazdı:

Bende aynısını yazacaktım fakat konuyu uzatmak istemedim.Burda kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor.Öğrendiğim herşeyi ben burdan okuyarak öğrendim.

Dostum yanlış birşey söylediysem hakkını helal et yorumun çok önemli benim için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@Gurbuzbey ve bu sene yarışma için geçti 2 ay bile kalmadı.Seneye kadar güzel bir hazırlıkla olabilir ama yakın bir arkadasım inş overall için yarısıyor aylık masrafı suan min.4-6 bin tl arasında degişiyor bence değer mi değmez hiçbir türlü getirisi yok sadece hırs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gurbuzbey    0
khantheros, 3 dakika önce yazdı:

Atletikte fizikte boya bakılıyor kiloya değil kilona bakma kuruluğına bak

Dostum koruluğa bakılıyor haklısın definasyona giriyorum. Fakat 75 kg altını da almıyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bu yağ oranında kütlene yorum yapanlara aldırma. Bu spor öyle bir illüzyon ki, yağ oranı düştükçe daha büyük duruyosun. Yüksek yağ oranında hatlar kapalı olduğu için "kaslı" bi görüntü olmayabiliyor. Bulkta yüksek yağ oranlarına çıkmayı seven biri olarak söylüyorum. Yarışma kuruluğunda bambaşka bir vucut çıkıyor ortaya. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Gurbuzbey, 3 saat önce yazdı:

Dostum koruluğa bakılıyor haklısın definasyona giriyorum. Fakat 75 kg altını da almıyorlar 

Öyle birşey yok dostum tartıya çıkmıyorsun bile ben kendim girdim geçen sene martta bildiğim için söylüyorum

tarihinde khantheros tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gurbuzbey    0
Feng, 16 dakika önce yazdı:

Lean bulk varken neden yüksek yağ oranları?

Kimi dirty bulk sever kimi clean bulk zevk meselesi dostum. Önemli olan vücuttaki kas kütlesi yağı bi şekilde atarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: ozgur32
      Herkese merhaba,
      23 yaşındayım. doğal olarak bu sporu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
      Daha önce 1-2 yıl uğraşmıştım ve bir süre ara vermek zorunda kaldım. Yeniden başladım. Ancak size danışmak istediğim sıkıntım şu. Spora yeniden başlamadan fazla suyumu ve ödemimi atayım diye vücuduma ciddi anlamda kısıtlı kalori sokarak yani tabiri caizse şok diyetler uyguladım. 2 hafta kadar yaptım ve yaklaşık 10 kg kadar attım ancak nedense bi anda kg vermem durdu,10 gün kadar. Daha sonra bunun doğru olmadığını düşünüp protein yağ ve karb dengesi kurarak (180 gr p, 60gr y, 90 gr k ) bir beslenme programı hazırladım ancak yaklaşık 1-1.5 aydır hala kg veremiyorum. görüntüm de değişmiyor. Beslenme ve antrenman olarak yanlış yaptığım bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç kişiden grenade markasının thermo detonator isimli ürün tavsiyesini aldım ve sipariş ettim onu da kullanmayı düşünüyorum. 
      Şu an aktif olarak:
      boyum 1.86 kilo 105 yağ oranı %23 Kullandığım takviyeler:
      c vitamini d vitami multivitamin omega3 zma arginine whey
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar,
      Hangisini tercih etmeliyim?
      Swiss marka 10 mg 100 kapsul yohimbine hclsini mi tavsiye edersiniz? Muscletechin zayıflama kapsüllerini mi? (56 mg yohimbe extract) Bir diğer sorum:
      Extract ne demek? HLC ne demek?
    • Yazan: samet9098
      Öncelikle şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum dostlar.
      15 haftalık bir deca boldenon mast ve testo kürü yaptım ve tatmin edici bir hacım kazandım hedefim 20 haftaya uzatmaktı boldenonu fakat yağ oranı bi hayli arttı ve ufak bir 2-3 aylık cut yapmayı düşünüyorum elimdeki ilaçlarla.
      Şu şekilde :
      250 testo enanthate 200 bolde 100 masteron Olacak şekilde ilerleyebilirim bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum sizce verimli olur mu son 4 hafta belli duruma göre bi tren acetat ekleyedebilirim açıkçası fakat daha çok TRT düzeyinde gidip 1-2 ay civarında dinlenip bulka geçmeyi hedefliyorum önerilerinizi bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.