Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.527
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Dost, covid + enjensiyonsuz geçen günlere rağmen gayet iyisin.

Eyvallah, senin kadar olmasada yapıyoruz bu sporu :P 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.229
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Eyvallah, senin kadar olmasada yapıyoruz bu sporu :P 

Yok dost estahfirullah. Herkesin hedefi ve amacı başka. Beni biliyorsun. 80kg %10-12 yağ oranında kalayım kafidir. Sonrasında amaç zaten bunu korumak. Nihayetinde yarışmalara katılmayacağım. Bu konuda üzerimde çok baskı var. Master kategoriye hazırlayalım seni diye ama tren vs uğraşamam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Feng, 9 saat önce yazdı:

@Rdm F.B isimli hoca insta storylerinde fotolarinizi paylasmis size mi ait fotolar?

Evet bana ait ve benden izin alarak paylaştı :) Teşekkürler yinede uyarın için.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Feng, 10 saat önce yazdı:

@Rdm F.B isimli hoca insta storylerinde fotolarinizi paylasmis size mi ait fotolar?

Hiç haberim yok. F.B bende bir çağrışım yapmadı. Kimdir çok merak ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Pardon bana dememişsin ya :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 36 dakika önce yazdı:

Hiç haberim yok. F.B bende bir çağrışım yapmadı. Kimdir çok merak ettim.

Kapı açık kaldı senin konu diye benimkine daldın yanlışlıkla :P

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20
Feng, 43 dakika önce yazdı:

F b hocayi severim konu sayesinde biz de bir seyler ogrenmis oluruz onun tarzi ile ilgili

ilac konusunda Hangi markayi oneriyor merak ettim

Bunu soranlar olmuştu. Bir videosunda ''Sürekli bana en iyi ilaç markasını soranlar oluyor. En iyi ilaç markası zamandır arkadaşlar.'' diye bir yanıt vermişti. Belki de net bir marka vermek istemedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Feng, 2 saat önce yazdı:

F b hocayi severim konu sayesinde biz de bir seyler ogrenmis oluruz onun tarzi ile ilgili

ilac konusunda Hangi markayi oneriyor merak ettim

Kendisine sorabilirsin :)  Bana önerdiğini belki başkasına önermeyecektir, bilemeyiz değil mi ? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Merhaba,

Bildiğiniz gibi 17 Ocak itibariyle Testosteron Cypionat - Boldenon - Turinabol kürüne başlayıp sonrasında 1,5 ay TRT doz ve ardından başladığım Deca Testo kürünü ise  Eylül başında Covid pozitif olduktan sonra  5. haftada bırakmak zorunda kalmıştım. Sonrasında bugüne kadar TRT dozda devam ettim ve ay sonuna kadar edeceğim. 

Ekim sonunda ise Testo Cypionat (Cypionatı seviyorum :) ) ve Tren Hexa (Parabolan) kürüne girmeyi planlıyorum. Dozajlarını henüz hocamla netleştirmedik, ona da pct konusunda danışmadım. Çünkü profesyonel oldukları için sanırım pct ile pek işleri olmuyor :) 

Küre başlamadan önce pct yapmam konusunda fikirlerinizi merak ediyorum ? 17 Ocak'tan beri hem kür hem de arada TRT olarak devam ettiğimi göz önünde bulundurursak,

1- Sizce arada  pct yapmalı mıyım ? 

2- Zaten yüksek prolaktin ve düşük testo kaynaklı bu işe giriştiğimi başından beri takip edenler biliyor. Doğal testosteron oranım çok düşük, pct yapıp tekrar bu riski göze almalı mıyım ?

3- Boldenondan kaynaklı hala iştahım çok açık, bunu avantaj olarak kullanabilirim, pct sonrası durum tersine dönebilir mi ?

4- Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.475

Ben olsam kürü tamamlanmadan pct sürecine girmezdim.Uzun bir kür'ün ardından uzun da bir pct gerekiyor...

Pct sonunda doğal üretimin yetersiz gelmesi durumu devam ediyorsa, trt ve ara da bir hcg ile gayet de sağlıklı konforlu şekilde yaşamak mümkün.Kas kaybından korkmuyorsan ve önlem olarak destekler alıyorsan deneyip son durumu görmekten zarar gelmez.Belki vucudunda olumlu yönde değişimler gerçekleşmiş olabilir kürlerden sonra.

Pct den belli bir süre sonra bir çok şey gidiyor.Tabi yine de iştah vb. durumları belli olmaz.Yüksek troid seviyesi de iştahı açabiliyor.

Düşündüğün kür planı için, definasyon düşünüyorsan kısa ester kullanmanı öneririm.Ben bir kürümde sustanonla trenbolon asetat kullanmıştım.Define olmak söyle dursun balon gibi sulandım.Herkeste böyle olmaz ama vucudu kolay su tutanların kısa esterlerle kür yapmaları, hedefleri için kolaylaştırıcı olacaktır.Parabolan bana ne deve ne kuş olduğu yönünde bir fikir vermedi :) Bence asetatın yerini hiç biri tutmaz.Sert ve hırçın, fakat bir o kadar da etkili...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Ben olsam kürü tamamlanmadan pct sürecine girmezdim.Uzun bir kür'ün ardından uzun da bir pct gerekiyor...

Pct sonunda doğal üretimin yetersiz gelmesi durumu devam ediyorsa, trt ve ara da bir hcg ile gayet de sağlıklı konforlu şekilde yaşamak mümkün.Kas kaybından korkmuyorsan ve önlem olarak destekler alıyorsan deneyip son durumu görmekten zarar gelmez.Belki vucudunda olumlu yönde değişimler gerçekleşmiş olabilir kürlerden sonra.

Pct den belli bir süre sonra bir çok şey gidiyor.Tabi yine de iştah vb. durumları belli olmaz.Yüksek troid seviyesi de iştahı açabiliyor.

Düşündüğün kür planı için, definasyon düşünüyorsan kısa ester kullanmanı öneririm.Ben bir kürümde sustanonla trenbolon asetat kullanmıştım.Define olmak söyle dursun balon gibi sulandım.Herkeste böyle olmaz ama vucudu kolay su tutanların kısa esterlerle kür yapmaları, hedefleri için kolaylaştırıcı olacaktır.Parabolan bana ne deve ne kuş olduğu yönünde bir fikir vermedi :) Bence asetatın yerini hiç biri tutmaz.Sert ve hırçın, fakat bir o kadar da etkili...

Teşekkür ederim değerli yorumun için ağabey. Definasyon düşünmüyorum, zaten göbek hariç oldukça defineyim, ne uzun ne kısa ester olan parabolanı seçtim Testo'da da kimsenin kullanmadığı cypionatı kullanıyorum zaten :)  Şu an 70-71 arası kilodayım. Bir 10 kg daha alarak tekrardan yağı suyu atıp 75 civarlarında kalmayı planlıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Şahsi fikrime göre senin şu noktada "acaba neredeyim?" sorusunu kendine sorup bir PCT yapman gerek. Hem doğal üretimin düzelmiş olabilir hem de fikrimiz olmuş olur. Biz dedeler "ömür boyu kür" kafasında olduğumuz için bir PCT dönemi ara vermenin hedeften çok uzaklara sürükleyeceğini düşünmüyorum. Hem de vücut kimyasallardan bir süre uzaklaşarak dinlenmiş olacak. Nihayetinde üreme sistemi dışında başka organlarımız da var :)

Böylelikle "acaba neredeyim?" sorusunun da cevabını almış oluruz. 

Kas kaybından yana korku varsa -ki bu doğal- doğal üretimi bozmadan, pctne zeval vermeden faydalanabileceğin sarmslar da var. Bu dönemde yardım alınabilir. 

Bu benim hayat düsturumdur. Arada durur nerede olduğuma ve ne kadar yol aldığıma, nereye varmak istediğime bakarım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Şahsi fikrime göre senin şu noktada "acaba neredeyim?" sorusunu kendine sorup bir PCT yapman gerek. Hem doğal üretimin düzelmiş olabilir hem de fikrimiz olmuş olur. Biz dedeler "ömür boyu kür" kafasında olduğumuz için bir PCT dönemi ara vermenin hedeften çok uzaklara sürükleyeceğini düşünmüyorum. Hem de vücut kimyasallardan bir süre uzaklaşarak dinlenmiş olacak. Nihayetinde üreme sistemi dışında başka organlarımız da var :)

Böylelikle "acaba neredeyim?" sorusunun da cevabını almış oluruz. 

Kas kaybından yana korku varsa -ki bu doğal- doğal üretimi bozmadan, pctne zeval vermeden faydalanabileceğin sarmslar da var. Bu dönemde yardım alınabilir. 

Bu benim hayat düsturumdur. Arada durur nerede olduğuma ve ne kadar yol aldığıma, nereye varmak istediğime bakarım. 

Vücudu dinlendirmek için TRT dozda 12 günde bir 200 mg testo alıyorum, 200 mg testo almamak için her gün bir avuç hap yutmam gerekecek :) Bu da daha çok kimyasal demek aslında. Tabiki vücudun doğal üretimi çok daha önemli, ama tam pct'yi yapıp sistemi açmışken tekrar kapatacağımı bilmek de ne bileyim bana mantıksız geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Vücudu dinlendirmek için TRT dozda 12 günde bir 200 mg testo alıyorum, 200 mg testo almamak için her gün bir avuç hap yutmam gerekecek :) Bu da daha çok kimyasal demek aslında. Tabiki vücudun doğal üretimi çok daha önemli, ama tam pct'yi yapıp sistemi açmışken tekrar kapatacağımı bilmek de ne bileyim bana mantıksız geliyor.

Ya düzeldi isen dost? Nihayetinde bu durum sende doğuştan değil. Bu ihtimali de es geçmeyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

Eğer daha şimdiden pct sonrası kürü düşünüyorsan aslında cevabını veriyorsun:)

Şu an zaten mental olarak pct ye ve arkasından vereceğin en az 6 aylık dinlenmeye tahammülün olmadığını görüyorum. Bence bir test yaptır ona göre yeni kür planlaması yaparsın. PCT sana çok uzak en azından şu an için öyle hissettim:)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 50 dakika önce yazdı:

Eğer daha şimdiden pct sonrası kürü düşünüyorsan aslında cevabını veriyorsun:)

Şu an zaten mental olarak pct ye ve arkasından vereceğin en az 6 aylık dinlenmeye tahammülün olmadığını görüyorum. Bence bir test yaptır ona göre yeni kür planlaması yaparsın. PCT sana çok uzak en azından şu an için öyle hissettim:)

Benim tahammülümden ziyade, sizin görüşleriniz önemli aslında.

Hele ki son 3 senedir kürde olan birinin görüşleri daha da önemli :) 

Sanırım sizin de böyle süreçlere pek tahammülünüz olmadı hiç değil mi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Benim tahammülümden ziyade, sizin görüşleriniz önemli aslında.

Hele ki son 3 senedir kürde olan birinin görüşleri daha da önemli :) 

Sanırım sizin de böyle süreçlere pek tahammülünüz olmadı hiç değil mi ?

Bana göre PCT şu anda bulunduğum durum ve hedeflerim açısından büyük kayıp oluşturur. Bu nedenle blast and cruise gidiyorum. Senin de şu anki geldiğin nokta ve daha önceki beklentilerin ve hedeflerin üzerinden bir karar oluşturman gerekiyor. Bu aslında pek bizlik bir durum değil. Biz ancak eğer PCT yaparsan buna yardımcı oluruz ya da yok arkadaş PCT yapmayacağım sistemi açmadan devam edeceğim dersen buna da yardımcı oluruz. Ama asıl top sende:)

Aslında @rastlantisal arkadaşım yukarıda güzel açıklamış. Ben de aynı fikirdeyim. Ama bil her türlü yanındayız kardeşim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

TRT dozda ay sonuna kadar devam. Sonrasına bakacağız :) 

Aşağıdaki pozlar @rastlantisal dede dosta örnek teşkil etmesi açısından yüklenmiştir :P 

IMG_20211019_090624.jpg

IMG_20211019_090727.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229

Ahahahah yaşa dost.

Omuzda bariz ilerleme var gibi gördüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Ahahahah yaşa dost.

Omuzda bariz ilerleme var gibi gördüm. 

Omuz değil de göğüsler biraz daha büyüdü sanki. Omuz son 2 ayda toplasan 3-4 kere çalışmışımdır. Genetik olarak sanırım omuzlardan yana şanslıyım, arada kendi kendilerine gelişiyorlar :) Göğüs ise yine covidden sonra TRT doz ile haftada bir çalışıyorum ama sanki covid öncesine nazaran daha iyi gibi. Eski fotoğrafları karıştırım da bugün sabahki fotoğraflarla arasında bir hayli fark var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Merhabalar,

Tarihe not olarak düşelim

10 hafta sürdürmeyi planladığım 300  Parabolan 500 Testo Cypionat  kürüne bugün başlamış oldum.

Bu haftayı 100 mg Parabolan 400 testo ile yan etkileri azaltarak alışma evresi olarak düşünüyorum. Sonrasında parabolanı 200 veya 300 mg, Testosteronu da parabolana göre 400 veya 500 olarak devam edeceğim.

Başlangıç formum zaten forumda yeterince var :) Hatta 2 haftadır iyi saldım.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Tarihe not olarak düşelim

10 hafta sürdürmeyi planladığım 300  Parabolan 500 Testo Cypionat  kürüne bugün başlamış oldum.

Bu haftayı 100 mg Parabolan 400 testo ile yan etkileri azaltarak alışma evresi olarak düşünüyorum. Sonrasında parabolanı 200 veya 300 mg, Testosteronu da parabolana göre 400 veya 500 olarak devam edeceğim.

Başlangıç formum zaten forumda yeterince var :) Hatta 2 haftadır iyi saldım.

Yeni kürün hayırlı olsun dedem.

Bence en sağlam patlamayı bunda yaşayacaksın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Rdm, 19.10.2021 - 10:13 yazdı:

TRT dozda ay sonuna kadar devam. Sonrasına bakacağız :) 

Aşağıdaki pozlar @rastlantisal dede dosta örnek teşkil etmesi açısından yüklenmiştir :P 

IMG_20211019_090624.jpg

IMG_20211019_090727.jpg

Merhaba, maşallah çok ilerleme kat ettiniz tebrik ederim. Bu şekilde devam etmeniz dileğiyle. 

Bu iki pozunuza istinaden kanatlara odaklanıp hacim kazandırabilirseniz eğer ; göğüsler için yan profilden daha kalın bir görüntü elde edebilirsiniz. Ön planda olan omuz görüntüsünü de bir miktar baskılamış olursunuz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.