Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.321
Rdm, 10 dakika önce yazdı:

Selamlar, Deca küründe 2 haftayı bitirdik, tabi  salonlar kapalı olduğu için bu hafta vücudu dinlendirdik. Sadece evde bir kez biceps çalıştım can sıkıntısından :) 

Bugün de göğüs çalıştım ki pazartesi tekrar çalışayım, biraz yol alalım. 

Dinlenmek mi iyi geldi yoksa daha 2. haftadan deca mı iş yapmaya başladı bugün çok keyifli ve yüksek volumeli bir antrenman çıkardım. Ağırlıklar da bir hayli arttı.

72 kg civarı başlamıştım güncel kilo 74.5 tabi bunun su olduğunu hepimiz biliyoruz. 

Klasik aynı ayna aynı pozum aşağıdaki gibidir, herkese sağlıklı günler dilerim...

IMG_20210724_093713.jpg

Dost selamlar.

Göğüs pozu verirken ışığı biraz daha yandan alman lazım. Işık sabitse senin hafif yan dönüp gölge olayını ayarlaman lazım.

Bir de kamera biraz daha üstte olmalı. Çok alttan çekiyorsun.

Madem bu işlere girdik foto çekmeyi de öğrenmek gerek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.531
Feng, 49 dakika önce yazdı:

Abi kesinlikle trapez calis alt gogus ve flylara agirlik ver altin belirgin olmamasi estetigi bozmus kol da omuza gore geride kalmis genel olarak bi orantisizlik var gibi onde giden bolgeleri geri cekip eksik yerleri daha sik calistirabilirsin ben de yasamistim

Teşekkürler, henüz işin emekleme aşamasında olduğumuzdan nereyi az nereyi çok çalıştıracağımızdan ziyade, omuzlar ben sert girmememe rağmen böyle oldular acemilikten, hareketleri doğru yapmamaktan vs. Kollar da zayıf kaldı evet, bu aralar göğüse taktım kafayı o yüzden kolları ve trapezi ihmal ettim haklısın. Hatta bacakları da ihmal ettik. Hata yapa yapa doğruları öğreneceğiz, zaten bu fotoğrafları da benim göremediklerimi sizler görüp beni uyarasınız ki hatalarımı telafi edeyim diye atıyorum :) 

Önerilerini dikkate alacağım, teşekkürler tekrar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

Dost selamlar.

Göğüs pozu verirken ışığı biraz daha yandan alman lazım. Işık sabitse senin hafif yan dönüp gölge olayını ayarlaman lazım.

Bir de kamera biraz daha üstte olmalı. Çok alttan çekiyorsun.

Madem bu işlere girdik foto çekmeyi de öğrenmek gerek :)

Selam Dost :)

Ben özürlüyüm bu fotoğraf işlerinde, tamamen ayrı bir yetenek bu gerçekten. Bizim hatun eline en dandik telefonu ver harika pozlar yakalar, bana en megapikselli profesyonel makina ver yine beceremem.

Vücudu yapalım da fotoğraf kusur kalsın be :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
Rdm, 26 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, henüz işin emekleme aşamasında olduğumuzdan nereyi az nereyi çok çalıştıracağımızdan ziyade, omuzlar ben sert girmememe rağmen böyle oldular acemilikten, hareketleri doğru yapmamaktan vs. Kollar da zayıf kaldı evet, bu aralar göğüse taktım kafayı o yüzden kolları ve trapezi ihmal ettim haklısın. Hatta bacakları da ihmal ettik. Hata yapa yapa doğruları öğreneceğiz, zaten bu fotoğrafları da benim göremediklerimi sizler görüp beni uyarasınız ki hatalarımı telafi edeyim diye atıyorum :) 

Önerilerini dikkate alacağım, teşekkürler tekrar :) 

Dost,

Kendine bir program edin ve muhakkak ona uyman gerek. Bu sayede kimi bölge az kimi bölge çok çalışmıyor. Misalen çok göğüz az sırt çalıştığında postür öne doğru kayıyor ve omuzlar öne düşmeye başlıyor. 

Kol bacak genetik. Bende de yavaş gelişir. Orada CMden ziyade parçalı olmasına özen göster ki kendini gösterdin. 45cm yağlı kolu 38cm parçalı kola yeğlerim her zaman çünkü daha iri ve estetik durur.

Ben ayrıca trapez çalışmamama rağmen trapezlerim iyidir çünkü zamanında çok deadlift yaptım. 

Yerinde olsam şöyle yaparım:

1. gün: Karın ile 10dk ısın, omuz - göğüs - ön kol toplam 1 saat, 20dk nabız 120-130 kardio

2. gün: Sırt - arka kol toplam 1saat, 20dk nabız 120-130 kardio (trapezi bugün çalış. Her ne kadar üst kısmı omuzlarda da olsa koskocaman sırt kasıdır kendisi)

3. gün: karın ile 15dk ısın, 45dk bacak (illa squat ve deadlift gerekmez. Bacaktaki kasları ayrı ayrı ele al. Leg press ve extension leg pres ihmal etme. Kalf bacağı gösteren şeydir. Omuz kasları gibidir yani ağırlıkla değil gerilimle gelişir)

4. gün: eksik olduğunu düşündüğün bölgeler için 1 saatlik antrenman. Mesela ön ve arka kol, bilek vs vs.

5. gün: çık dışarı 2 saat yürüyüş ve koşu. Toplam sürenin %80-%85i saatte 5km hızla (boyunu hesaba katıyorum) geri kalan koşu. Yürürken koşmaya başla sonra yürümeye devam et vs. Burada avlanıyormuşsun gibi düşün. Avını takip et, ava atıl, avla boğuş ve tekrar.

Haftada 2 gün boş.

Pazartesi ve salı 1. ve 2. gün antrenmanları

Perşembe ve cuma 3, ve 4. gün antrenmanları

Cumartesi 5. gün

Bundan sonuç almaman mümkün değil. Nette 4 gün formatında benzer çok antrenman var. Eğer tatmin edecek bir şey bulamazsan seve seve içerikte oluştururuz beraber.

Saygılarımla.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Dost,

Kendine bir program edin ve muhakkak ona uyman gerek. Bu sayede kimi bölge az kimi bölge çok çalışmıyor. Misalen çok göğüz az sırt çalıştığında postür öne doğru kayıyor ve omuzlar öne düşmeye başlıyor. 

Kol bacak genetik. Bende de yavaş gelişir. Orada CMden ziyade parçalı olmasına özen göster ki kendini gösterdin. 45cm yağlı kolu 38cm parçalı kola yeğlerim her zaman çünkü daha iri ve estetik durur.

Ben ayrıca trapez çalışmamama rağmen trapezlerim iyidir çünkü zamanında çok deadlift yaptım. 

Yerinde olsam şöyle yaparım:

1. gün: Karın ile 10dk ısın, omuz - göğüs - ön kol toplam 1 saat, 20dk nabız 120-130 kardio

2. gün: Sırt - arka kol toplam 1saat, 20dk nabız 120-130 kardio (trapezi bugün çalış. Her ne kadar üst kısmı omuzlarda da olsa koskocaman sırt kasıdır kendisi)

3. gün: karın ile 15dk ısın, 45dk bacak (illa squat ve deadlift gerekmez. Bacaktaki kasları ayrı ayrı ele al. Leg press ve extension leg pres ihmal etme. Kalf bacağı gösteren şeydir. Omuz kasları gibidir yani ağırlıkla değil gerilimle gelişir)

4. gün: eksik olduğunu düşündüğün bölgeler için 1 saatlik antrenman. Mesela ön ve arka kol, bilek vs vs.

5. gün: çık dışarı 2 saat yürüyüş ve koşu. Toplam sürenin %80-%85i saatte 5km hızla (boyunu hesaba katıyorum) geri kalan koşu. Yürürken koşmaya başla sonra yürümeye devam et vs. Burada avlanıyormuşsun gibi düşün. Avını takip et, ava atıl, avla boğuş ve tekrar.

Haftada 2 gün boş.

Pazartesi ve salı 1. ve 2. gün antrenmanları

Perşembe ve cuma 3, ve 4. gün antrenmanları

Cumartesi 5. gün

Bundan sonuç almaman mümkün değil. Nette 4 gün formatında benzer çok antrenman var. Eğer tatmin edecek bir şey bulamazsan seve seve içerikte oluştururuz beraber.

Saygılarımla.

Sağol dost zahmet etmiş detaylıca yazmışsın, ama benim toplam sürem 1 saati pek geçemiyor, zira sabah 8'de salon açılıyor, 9'a kadar antrenman yapıp duş alıp iş yerine geçiyorum.

Dolayısıyla ısınma için yapacağım hareketleri düşük ağırlıklarla başlayarak yapıyorum. Bir de cidden o kadar disiplin kafasında değilim, standart bir rutin belirledim hangi gün hangi kası çalıştıracağıma dair ama her seferinde ayrı makinalarda çalışıyorum ve cidden gittiğimde bir programa bağlı kalmadan çalışmak benim için çok daha keyifli ve verimli geçiyor. Geçen hafta bu makinada şu kiloyu yapmıştım şimdi bu kiloyu yapmam lazım bile demiyorum :)  Çünkü o makinaya dönmem 2 haftayı buluyor ve unutuyorum. Not almıyorum, ölçü almıyorum, ayna gerçekleri söylüyor zaten bana. Bir kaç mesaj yukarıda çalışma rutinim var, o rutinin pek dışına çıkmıyorum.

Şimdi diyeceksin ki böyle gelişim kaydedemezsin, benim yarışmacı olmaya niyetim olmadığı için cidden sadece makinaları gerçek manada kullanmayı, hissederek çalışmayı öğreniyorum diyelim. Bu seneyi böyle geçirip kışa ciddi bir beslenme ve antrenman disiplinine girmeyi düşünüyorum. Kafam böyle çok daha rahat.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Şimdi diyeceksin ki böyle gelişim kaydedemezsin, benim yarışmacı olmaya niyetim olmadığı için cidden sadece makinaları gerçek manada kullanmayı, hissederek çalışmayı öğreniyorum diyelim. Bu seneyi böyle geçirip kışa ciddi bir beslenme ve antrenman disiplinine girmeyi düşünüyorum. Kafam böyle çok daha rahat.

Gelişim kesinlikle kaydedersin. Hareket etmek, hareket etmemekten çok iyidir. Kışa kadar devam o halde. Kışın eksik gedikler üzerinden konuşuruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 5 saat önce yazdı:

Selamlar, Deca küründe 2 haftayı bitirdik, tabi  salonlar kapalı olduğu için bu hafta vücudu dinlendirdik. Sadece evde bir kez biceps çalıştım can sıkıntısından :) 

Bugün de göğüs çalıştım ki pazartesi tekrar çalışayım, biraz yol alalım. 

Dinlenmek mi iyi geldi yoksa daha 2. haftadan deca mı iş yapmaya başladı bugün çok keyifli ve yüksek volumeli bir antrenman çıkardım. Ağırlıklar da bir hayli arttı.

72 kg civarı başlamıştım güncel kilo 74.5 tabi bunun su olduğunu hepimiz biliyoruz. 

Klasik aynı ayna aynı pozum aşağıdaki gibidir, herkese sağlıklı günler dilerim...

IMG_20210724_093713.jpg

Trapezin gozukmemesi pozdan dolayı kesinlikle trapez var bir kolunu beline koyup vücudunu sıkıştırirsan abi iyi bir poz çıkar tebrikler bu arada gerçekten güzel gelişmiş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

Abi son fotorafından anladığım kadarıyla antreman sistemini baştan sona değiştirmen gerekli yırt at elindekini her gün tek bölge sırt günü trapezi es geçme bacak gününü atlama her bölge için 4 haraket seç ama 4. Haraket süper set tükenil hafif ağırlık 3. hareketin sonunda bütün adeleyi kanla fonlduracak şekilde etkisi olsun ilk setler hep ısınma ısınma derken orta ağır ağırlık seç kolu ön ve arka aynı güne birleştir bacak günleri amuz günleri kol günleri 12 15 tekrarın altına düşme 4 der set üzerinden git göğüs sırt 8 12 tekrarın altına düşme başarılar grebildiğin ağırlığa kadar yazmama gerek yok heralde. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Selamlar, Deca kürünün 4. haftasına girmiş bulunmaktayız. Ne zaman etkisini gösterir diye hep sorulduğu için belirteyim, 15 kg dumbellar 7.5 kg gibi gelmeye başladı. Kg belirtmekten ziyade tüm makinalarda normalde kaldırdığım ağırlıkları ısınmak için kullanıyorum artık. 

Bugün ulusal milli göğüs günüydü tabiki aşağıdaki fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere, varsa eksiğim lütfen belirtin ki eksiklerimi gidermek için gayret edeyim.

Hep konuda demişimdir, aslında fotoğraflara yansıtamıyorum diye, farklı açıdan çekince ne demek istediğim daha anlaşılır olacaktır sanırım.

Bu arada göğüs demişken, göğsümüzü kabartan Mete Gazoz kardeşimizi ve Bayan Milli Voleybol takımımızı bu vesile ile tebrik ediyorum

1627908135163.jpg IMG_20210802_093141.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Selamlar, öncelikle spor salonunda niye selam vermiyorsunuz diye sorayım ? :)

Sabah 8'de hepi topu 7-8 kişi geliyor salona, adama soyunma odasında günaydın diyorum dönüp etrafına bakıyor ona mı dedim acaba yoksa başkasına mı dedim diye. Niye bu kadar kendi içine kapanık, selamlaşmayan, günaydın diyemeyen bir toplum olduk ki acaba ? Dün eşimle bir fast food restoranından çıkarken eşim dönüp herkese kolay gelsin dedi, çalışan 5-6 kişi ayrı bir şaşırdı, içerideki 8-10 müşteri uzaylı görmüş gibi ayrı bir baktılar. Sonra tüm çalışan arkadaşlar gülümseyerek nasıl teşekkür ettiler, yüzlerindeki mutlu ifadeyi görmeniz lazımdı.

Velhasıl selam verin selam alın, günaydın/kolay gelsin demekle kimseden bir şey eksilmez yahu.

Asıl konumuza dönecek olursak,  kilom durağanlaştı gibi. 3 Öğün, öğün gibi öğün yiyorum (yumurta, yulaf, tavuk pilav makarna, yeşillik vb.), protein alımıma azami dikkat ediyorum,  arada bisküvi, tost, fast food götürüyorum ama 72 kilo başladım 74-75 kilodayım, gerçi daha 5. haftanın içindeyim, ne olursa bundan sonra olur diye düşünüyorum. İştahımı kontrol edemiyorum, yememem gereken ne varsa yiyorum, sonumuz hayrola.

@rastlantisal dost gibi sırt pozu verince çekecek kimsemiz yok :) Biz de pozlar hep selfie :P 

IMG_20210812_084128.jpg

IMG_20210807_092233.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321

O selam konusu benim gittiğim salon için geçerli değil dost. Alıştırdım herkesi selamlaşıyorlar :D

Evet asıl aksiyon bu haftalarda başlıyor zaten. Takibe devam :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Kürün bilmem kaçıncı, covid 19 Delta varyantinin 1. gününden herkese merhaba :)

Evet dün başlayan üşüme, titreme, boğaz ağrısı için bugün gittiğim hastanede yapılan testin sonucu pozitif (delta varyantı) cikti. 20 gün evdeyim.

Tabi ki kür yalan oldu, bir daha ki kürde görüşmek üzere, ölmez sağ kalırsak tabi :)

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Rdm, 11 dakika önce yazdı:

Evet dün başlayan üşüme, titreme, boğaz ağrısı için bugün gittiğim hastanede yapılan testin sonucu pozitif (delta varyantı) cikti. 20 gün evdeyim.

Tabi ki kür yalan oldu, bir daha ki kürde görüşmek üzere, ölmez sağ kalırsak tabi :)

Geçmiş olsun.Umarım ayakta ve kısa zamanda atlatırsın.Steroidlerin bu hastalıktaki etkisine dair yapılan çalışmalara göz atmıştım geçen gün.Testosteron, trt dozunda ve belki 500 mg larda sıkıntı yapmayabiliyor, fakat anaboliklerin bağışıklık sistemini baskıladığı net.Normalde bu melanet hastalık bağışıklık zayıf olduğunda kolaylıkla semptomlarını gösteriyor.Onun dışında en fazla kişide taşıyıcılık anlamında kalıyor belli bir süre.Doğal yollarla yenmek için bağışıklık sisteminin güçlü olması şart.Baskılayan herşeyden bu dönemde kaçınmak lazım...Diğer bir steroid olan kortizol ise hastanede yatışlarda, bağışıklık siteminin aşırı uyarılması sonucunda ortaya çıkan sitokin fırtınası varlığında veya başlama durumu hissedildiğinde kullanılıyor.Yoksa çoklu organ yetmezliği tablosu ortaya çıkıyor.Bu noktada anabolikler de aynı kortizol gibi fayda verebilir.Ama ilk etapta sağlıklı bir bağışıklık sisteminin durumu kontrol altına alması için fırsat tanımak ve steroid kürlerini bir süre askıya almak doğru olacaktır.

Günlük 5000-10000 iü d3 vitamini ve 1000-2000 mg c vitamini almaya bak.Bende ciddi iştahsızlık yapmıştı, öyle ki 2 gün boyunca hiç yemek yiyemedim, sadece su ve meyve suyu içtim.Belki bu aşamada mk677 olsaydı elimde kullanabilirdim :)

Sağlık herşeyden önemli, kas her zaman yapılabilir...

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Çok çok geçmiş olsun dost. Aşı, hastalığın nasıl geçeceği konusunda çok etkili. Umarım aşılarını olmuşsundur. İlaveten kanı sulandıracak her şeye yüklen. Ölçüsünde aspirinin ölümleri %40 oranında azalttığını söylemişti bilim kurulu. 

@metinavhocam aylardır anaboliklerin bağışıklık sistemini baskıladığı söylüyorum. Hatta şu süreçte eğer bağışıklık sisteminize güvenmiyorsanız en azından anaboliklerden uzak durun diyorum. Lakin hastalığın sonuna dair olan belirsizlik bir noktadan sonra insanları bundan korkmaz yaptı.

Ortalıkta grip salgını da var. Ben ki klima karşısında uyuyup hasta olmayan ben 1 günlük grip oldum. Yani bir şekilde hepimizde baskılıyor. 

RDM dost klanın ihtiyar heyeti olarak nazara geldik. Ben parmağımı kırdım, sen kovid oldun. Umuyorum tez zamanda sağlığına kavuşursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

@metinav hocam teşekkürler, şimdilik hafif seyrediyor bakalım bir kaç gün böyle devam edip atlatırız umarim. 

@rastlantisal dost sorma, sana cidden çok üzülmüştüm, vardır ikimiz içinde bir hayır diyelim artık. Bir doz biontech olmuştum, ikinci doz için klasik Türk milleti ihmalkarligi diyelim :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180
Rdm, 11 dakika önce yazdı:

@metinav hocam teşekkürler, şimdilik hafif seyrediyor bakalım bir kaç gün böyle devam edip atlatırız umarim. 

@rastlantisal dost sorma, sana cidden çok üzülmüştüm, vardır ikimiz içinde bir hayır diyelim artık. Bir doz biontech olmuştum, ikinci doz için klasik Türk milleti ihmalkarligi diyelim :)

Çok geçmiş olsun abi sıkıntılı bir süreç en hafif şekilde atlatman dileklerimle bende kür ortasında covide yakalananlardanım sıtma yüksek ateş gece terlemeleri eklem ağrılarının arkasından ilk gece mahvediyor ishal den sonra bol su alımıyla hastalık etkisini halsizlik ve iştahsızlığa vuruyor sonrasında piskolojik çöküntü içe kapanma yaşanıyor bunlara hazır ol ve izin verme kendine zaman tanı önemli olan hastalığı en kısa sürede atlatman terlemenlerinden korkma bol su tüketmen önemli yüksek ateşde sıtma gelicek korkusuyla duştan kaçınma nekadar kalkamasanda zorla kendini bonyoya atıp ılık bir duş al ve çorba tüketimine özen göster bol limon soğan vb ürünleri es geçme zorlada olsa tüket sonrasında piskolijik çöküşe asla izin verme eriyeceksin bu kaçınılmaz daha iyi olacağından eminim sende öyle ol o an bunları düşünüp mental olarak hastalığı atlatmanın gayretinde ol bunlara kafayı yorma. İğrenç bir durum en kısa sürede toparlaman dileklerimle kendine iyi bak

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

@Semih ErarslanErarslan teşekkürler kardeşim, birbirimizi her ne kadar tanimasak da, hepimiz başarılarımıza birlikte sevinir, başa gelen kötü şeylere birlikte üzülürüz. İyi dileklerin için çok sağol, senin yolun benim yolum olsun bundan böyle :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408

Abi çok geçmiş olsun bol bol C vitamini tüketmeye bak psikolojik olarak düşme aşın varsa rahatlatır biraz ben aşıya karşıydım ama abim yeni geçirdi aşısızdı ve baya ağır geçirdi hastalığı akıllandım diyelim :) en yakın zamanda aşıya gidicem zaten kürdeyiz karantina bizi mahveder 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Abi çok geçmiş olsun bol bol C vitamini tüketmeye bak psikolojik olarak düşme aşın varsa rahatlatır biraz ben aşıya karşıydım ama abim yeni geçirdi aşısızdı ve baya ağır geçirdi hastalığı akıllandım diyelim :) en yakın zamanda aşıya gidicem zaten kürdeyiz karantina bizi mahveder 

Teşekkürler @Emrahtkty kardeşim, sana da başarılı, sağlıklı ve bol kaslı kürler dilerim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsınız. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Son antrenmanı 17 Ağustos tarihinde yapmışım. Testim negatife döndü ve dünden beri işe başladım. Antrenmanlara ise hala başlayamadım , bu sabah salona gitmek için geceden tüm hazırlıklarımı yaptım ama sabah yataktan kalkamadım. 

Gün içerisinde üşüyorum, titriyorum, halsizleşiyorum, hafif atlattık diyorum ama, bazen yürüyecek halim olmuyor hala. Gerçekten çok değişik bir hastalıkmış.

Kilo olarak hiç eksilmedim, kas yıkımına uğramadım, vücuttan biraz su gitti o bariz belli ama. Bir an önce antrenmanlara tekrar başlamak istiyorum, psikolojik olarak çok istekliyim ama fiziksel olarak bir kaç gün daha mümkün görünmüyor.

Pazartesi öyle yada böyle gidip test sürüşü yapacağım :) 

Hepinize selamlar, saygılar :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
Rdm, 45 dakika önce yazdı:

Son antrenmanı 17 Ağustos tarihinde yapmışım. Testim negatife döndü ve dünden beri işe başladım. Antrenmanlara ise hala başlayamadım , bu sabah salona gitmek için geceden tüm hazırlıklarımı yaptım ama sabah yataktan kalkamadım. 

Gün içerisinde üşüyorum, titriyorum, halsizleşiyorum, hafif atlattık diyorum ama, bazen yürüyecek halim olmuyor hala. Gerçekten çok değişik bir hastalıkmış.

Kilo olarak hiç eksilmedim, kas yıkımına uğramadım, vücuttan biraz su gitti o bariz belli ama. Bir an önce antrenmanlara tekrar başlamak istiyorum, psikolojik olarak çok istekliyim ama fiziksel olarak bir kaç gün daha mümkün görünmüyor.

Pazartesi öyle yada böyle gidip test sürüşü yapacağım :) 

Hepinize selamlar, saygılar :) 

Dost sen hele kendini salona sürükle, gerisi güldür güldür gelir. İş salona kadar varabilmekte. 

Çok geçmiş olsun tekrardan. Enjeksiyonu aksatma. O da seni ayağa kaldıracak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Covid ile 20 gün geçirip,  Pazartesi günü tekrar antrenmanlara başladım.

Kaybettiğim tek şey deca kürünün yarım kalması oldu sanırım, hatta geriye dönüp baktığımda sadece kazanacaklarımı kaybetmiş gibiyim.

Bu 20 günlük sadece yattığım , ne bulursam yediğim  süreç, hastalığı hafif atlatmamın da etkisiyle aşağıdaki gibi şekillendi.

Bundan sonra bir süre TRT (belki 2 hafta belki 2 ay her an herşey olabilir :) ) doz devam edip, sonrasına bakacağız.

IMG_20210907_090505.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 22 saat önce yazdı:

Kaybettiğim tek şey deca kürünün yarım kalması oldu sanırım, hatta geriye dönüp baktığımda sadece kazanacaklarımı kaybetmiş gibiyim.

Bu 20 günlük sadece yattığım , ne bulursam yediğim  süreç, hastalığı hafif atlatmamın da etkisiyle aşağıdaki gibi şekillendi.

Bundan sonra bir süre TRT (belki 2 hafta belki 2 ay her an herşey olabilir :) ) doz devam edip, sonrasına bakacağız.

Geçmiş olsun abi formda gayet iyi  maşallah

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
Rdm, 22 saat önce yazdı:

Dost, covid + enjensiyonsuz geçen günlere rağmen gayet iyisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.