Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Yigit3541    124
hectordoyle, 39 dakika önce yazdı:

Olması gereken değer farklı, referans aralığında olan değer farklı mesela total testosteron 250 ile 1000 ng/dL gibi bir referans aralığına sahip  olsun senin teston 251 çıksa bile doktor sen normalsin diyip gönderiyor. Bu bizim ülkeye özgü bir şey değil genel olarak diğer ülkelerdeki doktorlar da sonucunu görse aynı cevabı verir. 

Şöyle bir durum var 200-400 aralığında kas inşa etmeyi bırak,hayattaki performansın bile düşüyor.

Ve bu spor yapan,düzenli yaşıyan birinde varsa sorun aşama aşama farklı yerlere bakılarak çözülmeli.

ilk önce uyku,uyku apnesi gibi şeylere bakılmalı

sonra vitamin,beslenme,spor gibi faktörlere bakılmalı

bunlardan biri değilse Hpta ekseninde baskı olması muhtemel benim görüşüm budur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633
Yigit3541, 9 dakika önce yazdı:

Şöyle bir durum var 200-400 aralığında kas inşa etmeyi bırak,hayattaki performansın bile düşüyor.

Ve bu spor yapan,düzenli yaşıyan birinde varsa sorun aşama aşama farklı yerlere bakılarak çözülmeli.

ilk önce uyku,uyku apnesi gibi şeylere bakılmalı

sonra vitamin,beslenme,spor gibi faktörlere bakılmalı

bunlardan biri değilse Hpta ekseninde baskı olması muhtemel benim görüşüm budur.

Sen Burak hocadan aldığın testo deca dianabol kürünü sonlandırdın mı yoksa devam ediyor musun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Yakın zamanda bununla ilgili paylaşım yapıcam,2 haftamız var burak hocayla iletişimdeyiz,kendisi süreçte fazlasıyla yardımcı oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Yigit3541, 9 dakika önce yazdı:

Yakın zamanda bununla ilgili paylaşım yapıcam,2 haftamız var burak hocayla iletişimdeyiz,kendisi süreçte fazlasıyla yardımcı oluyor.

Deca ile ilgili tecrübelerini merak ediyorum, ikimiz de ektomorfuz ben ilaç seçimimi boldenondan yana kullandım bundan sonraki süreçte deca ve tren üzerinden ilerleyebilirim. Takipteyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
ELITE, 18 saat önce yazdı:

Hocam okudum zaten .. testo seviyenizi zma,tribulus gibi şeylerle doğal olarak zaten arttırabilirsininiz bunun için küre girmek büyük saçmalık.. şuan olan testonuz da 0 landı :) 

Tribulus ve zma gibi önerilerinizi bütün dünya ya duyuralım o zaman, çünkü bütün dünya hala “TRT” doz gibi saçma tedaviler alıyor ve testolarını sıfırlıyor. Doktor olmuşlar ama zma tribulus gibi şeyleri bilmiyorlar saçmalık...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
Wh00, 2 saat önce yazdı:

Tribulus ve zma gibi önerilerinizi bütün dünya ya duyuralım o zaman, çünkü bütün dünya hala “TRT” doz gibi saçma tedaviler alıyor ve testolarını sıfırlıyor. Doktor olmuşlar ama zma tribulus gibi şeyleri bilmiyorlar saçmalık...

Bir de 'su an olan testonuz da 0 landı' demiş. Efsane. Gerçekten ağzı olan konuşuyor. Üzücü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Feng, 10 saat önce yazdı:

Saçmalık olan senin yaptığın yorum :) sen zma ve tribulus zırvalıklarıyla bu testosteron seviyesini nereye çekebileceğini zannediyorsun?Abimizin ihtiyacı olan doktor eşliğinde TRT.

@RdmAbicim öncelikle merhabalar ben kararınızı destekliyorum ayrıca konu da çok samimi geldi.Tbolun taşıkardi yapmaması gerekiyor bildiğim kadarıyla testo ve boldenonun etkisi olabilir bir kardiyoloğa görünmenizi tavsiye ederim.Öte yandan önce sadece testo girseniz daha iyi olurdu vücudunuzdaki tepkisini görmek ve süreci anlamak adına.

3. olarak ömrünüz boyunca iğne yapmayı göze alabiliyorsunuzdur umarım kararınızda dediğim faktörleri göze aldığınız sürece bir yanlış yok.

Teşekkür ederim @Feng

Ömrüm boyunca iğne yapabilirim, en önemlisi ilk enjeksiyonu yapmaktı, o da açıkçası hiç zor olmadı :) Tabi tüm enjeksiyonlar sıkıntısız olacak diye bir kanun da yok buna da hazırlıklıyım.

Ayrıca  sanal ortamda bu tür tartışmaların kimseye faydası yok, hepimiz hata yapabiliriz, hatalı söylemde bulunabiliriz, hatalı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bize düşen hatayı/yanlışı yüze vurmak değil, uygun bir dille uyarmak olmalı diye düşünüyorum ve sana da tavsiye ediyorum eğer beni yanlış anlamazsan.

Zaten ortalık çok karışık, insanlar bir tuhaflaştı, herkes sinir küpü, herkes birbirini gırtlaklamak için yer/sebep arıyor. 

Yigit3541, 12 saat önce yazdı:

Fsh ortalarda,LH genel olarak düşük bunun hakkında toplam 5 tane,2 si aynı hastaneden 3'ü farklı lablardan verdiğim tahlillerim mevcut oturup bununla ilgili bir ürolog dalında uzman bir doktor ile görüştüm fakat REFERANS değerleri içinde olan bütün değerleri normal kabul ediyorlar ve psikolojik destek öneriyorlar.

Benim görüşüm, 30 yaşının altında olan erkeklerde sağlıklı testosteron seviyeleri 200-400 aralığı değildir,bu seviye kişinin yaşam kalitesini düşürebiliyor,Herhangi bir düşük Testosteron semptomu yoksa göz ardı edilebilir,fakat varsa takibi yapılmalı ama malesef daha sağlık sistemi bu durumda değil.

Ayrıca SHBG yüksek,Serbest T düşük,Total T düşük(200-400 aralığında),E2 düşük.

Evet aynen Ürüloji ve Endoktrin doktorları spor yap diyerek Reprezantların masalarına bıraktıkları ve SSK'nın karşılamadığı takviye ilaçların broşürünü vererek bunu dene diye size uzatıyorlar.

Yine kadın olan çılgın Endoktrin doktorum Testo normal rdm'ciğim, kuş ötmüyorsa cinsel terapi ile ilgilenen bir uzmana git dedi. Ben kuşun ötmemesini bir şekil hallediyorum da,  ben olmayan beni kim nasıl düzeltecek ? Durup dururken sinirlenme/öfke patlaması,  hayattan keyif almama, hiç bir zaman cinsel isteğin olmaması, gereksiz duygusallık, hayata geldik yaşıyoruz ama bitse de gitsek modu.

Velhasıl, kadınların aylık yumurtlama dönemlerindeki tüm kaprislerine, duygusal değişimlerine hak vermeye başlıyorsunuz, çünkü siz kadınlar gibi 3-5 gün değil her zaman onlar gibi oluyorsunuz. 

@Yigit3541 senin yaşın daha çok genç, mutlaka bir tedavi yöntemi vardır. Benim durumum prolaktin yüksekliği ile başladı, sertleşme bozukluğu ile ürolojiye başvurduğumda beni endokrine yolladı ve orada tüm testlerim yapıldı ama prolaktinin neden yükseldiği bulunamadı. Zaten çok aşırı yükselmiyorsa sebebi bilinmeyen hiperprolaktinemi diye geçiyor. 

Prolaktini düşürsem dahi sonrasında testo oranı yükselmiyor. Onun sebebini araştıracak vaktim, azmim, isteğim, neşem kalmadı artık açıkçası. Ama dediğim gibi sen daha gençsin, işin peşini bırakma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Rdm, 36 dakika önce yazdı:

Evet aynen Ürüloji ve Endoktrin doktorları spor yap diyerek Reprezantların masalarına bıraktıkları ve SSK'nın karşılamadığı takviye ilaçların broşürünü vererek bunu dene diye size uzatıyorlar.

Yine kadın olan çılgın Endoktrin doktorum Testo normal rdm'ciğim, kuş ötmüyorsa cinsel terapi ile ilgilenen bir uzmana git dedi. Ben kuşun ötmemesini bir şekil hallediyorum da,  ben olmayan beni kim nasıl düzeltecek ? Durup dururken sinirlenme/öfke patlaması,  hayattan keyif almama, hiç bir zaman cinsel isteğin olmaması, gereksiz duygusallık, hayata geldik yaşıyoruz ama bitse de gitsek modu.

Velhasıl, kadınların aylık yumurtlama dönemlerindeki tüm kaprislerine, duygusal değişimlerine hak vermeye başlıyorsunuz, çünkü siz kadınlar gibi 3-5 gün değil her zaman onlar gibi oluyorsunuz. 

@Yigit3541 senin yaşın daha çok genç, mutlaka bir tedavi yöntemi vardır. Benim durumum prolaktin yüksekliği ile başladı, sertleşme bozukluğu ile ürolojiye başvurduğumda beni endokrine yolladı ve orada tüm testlerim yapıldı ama prolaktinin neden yükseldiği bulunamadı. Zaten çok aşırı yükselmiyorsa sebebi bilinmeyen hiperprolaktinemi diye geçiyor. 

Prolaktini düşürsem dahi sonrasında testo oranı yükselmiyor. Onun sebebini araştıracak vaktim, azmim, isteğim, neşem kalmadı artık açıkçası. Ama dediğim gibi sen daha gençsin, işin peşini bırakma.

Yıllarca beslenme bozukluğuna,stres e, yoğun iş yüküne,düzensiz uykuya maruz kalmış bir bünyede oluşacak hastalıkları 1-2 yılda, birkaç kutu ilaç kullanarak nasıl iyileştirebilirsiniz. Doktorların ellerinde sihirli değnek yok. Beklentileriniz neden bu kadar yüksek ?

Tıpta koruyucu hekimlik esastır. Sağlığınızı korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Sağlığınızı kaybetmeniz doktorunuzun suçu değildir. 

Bu duruma gelene kadar sağlığınızı korumak için neler yaptınız bir düşünün.  Vücudumuz biyolojik bir makine. Bu makninenin bakımlarını düzenli yapmadığınız taktirde çalışmayan aksamlarının olması kaçınılmaz. Siz makinenizin bakımlarını düzenli bir şekilde yaptınız mı?

Doktorunuz size TRT uygulayıp anlık olarak probleminizi çözdü diyelim. Bu durumda gerçekten hastalığınıza şifa olduğunu düşünebilirmisiniz ? Stres,beslenme bozukluğu, gibi sizi hastalığa götüren asıl sebepleri ortadan kaldırmadığınız sürece; bir hastalıktan kurtulup diğerine yakalanacaksınız. Doktorların sürekli size tedavi sunmasını beklemek yerine, sağlığınıza dikkat edip, herhangibir tedaviye ihtiyaç duymamanız, sizin açınızdan daha avantajlı olmazmıydı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
JokerJoker, 25 dakika önce yazdı:

Yıllarca beslenme bozukluğuna,stres e, yoğun iş yüküne,düzensiz uykuya maruz kalmış bir bünyede oluşacak hastalıkları 1-2 yılda, birkaç kutu ilaç kullanarak nasıl iyileştirebilirsiniz. Doktorların ellerinde sihirli değnek yok. Beklentileriniz neden bu kadar yüksek ?

Tıpta koruyucu hekimlik esastır. Sağlığınızı korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Sağlığınızı kaybetmeniz doktorunuzun suçu değildir. 

Bu duruma gelene kadar sağlığınızı korumak için neler yaptınız bir düşünün.  Vücudumuz biyolojik bir makine. Bu makninenin bakımlarını düzenli yapmadığınız taktirde çalışmayan aksamlarının olması kaçınılmaz. Siz makinenizin bakımlarını düzenli bir şekilde yaptınız mı?

Doktorunuz size TRT uygulayıp anlık olarak probleminizi çözdü diyelim. Bu durumda gerçekten hastalığınıza şifa olduğunu düşünebilirmisiniz ? Stres,beslenme bozukluğu, gibi sizi hastalığa götüren asıl sebepleri ortadan kaldırmadığınız sürece; bir hastalıktan kurtulup diğerine yakalanacaksınız. Doktorların sürekli size tedavi sunmasını beklemek yerine, sağlığınıza dikkat edip, herhangibir tedaviye ihtiyaç duymamanız, sizin açınızdan daha avantajlı olmazmıydı..

Doğru söylüyorsunuz ama azarlanıyormuşum gibi hissettirdiniz :)

Sağlığım bozuldu ise, bunun suçlusu da ben isem hayır seni iyileştiremem deme hakkına sahipler gibi yazmışsın üstelik.

Doktorların görevi beni sağlığıma kavuşturmak ise eğer, tabiki reprezantlardan aldıkları broşürleri menfaat karşılığı dağıtmalarını beklemem. 

Üstelik sağlıktan bahsediyoruz, herhangi bir sebep olmaksızın sırf gen aktarımından dolayı ileride sorun yaşayabilme ihtimali olan bir şey bu sağlık.

Niye beni suçladığınızı da anlamadım açıkcası, teşekkür ederim görüş ve uyarılarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Konuyu güncelleyelim, sonra kaçtı gitti olmasın :)

İlk iki hafta 200 testo c 200 boldenon 30 mg turinaboldan sonra,

son 3 haftadır 400 testo c 400 boldenon 50-60 mg turinabole devam ediyorum.

İlk haftalar 8 kg dambıllarla çalışırken son 1 haftadır da 15 kg'a kadar çıktım.

Tartılmadım ama, 5-6 kg aldım, pantalonlarım bacak kısmından, gömleklerim kol omuz ve göğüs kısmından sıkmaya başladı. Kollarım, bacaklarım kalınlaştı, göğüslerim ve omuzlarım belirginleşti. Her gün idman sonrası en az 30 dakika kardiyo veya yürüyüş yaparken son 3 haftadır yapamıyorum çünkü kaval kemiği ağrısı denilen kaval kemiği etrafındaki kaslardan kaynaklı ağrı yaşıyorum. Bir çok çözüm denedim ama dinlenmeden geçmiyor, dinlenmem içinde en az 15 gün ara vermem gerekli. Göbek tam hadi biraz daha uğraş eridim eriyorum moduna girmişken bu bacaklarımdaki ağrı işi tamamen bozdu.

Yolda yürürken bile kaval kemiği bölgesinde ağrılar dayanılmaz hal alıyor. Fizik tedavi için randevu aldım haftaya ama, tahlildi emardi vs. vs. derken kür bitene kadar anca teşhis konur veya teşhis konmadan ilaç merhem vs. ile yakınmalarım geçiştirilebilir.

Güncel form eklerim yakın zamanda, ama öncesinde şu kardiyo işini çözmem gerekli.

Hepinize sağlıklı günler dileklerimle...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

"Vay be, kilosunu bilmedikleri adama 4-5k kalori ye demişler"

diye yazıp devamını getirmemişim zamanında, şimdi siz yazınca forum otomatik gösterdi, anlayın yani bir iki kişi hariç ne kadar boş yorum yapıldığını. her neyse mutlu şekilde küre devam etmenize sevindim.

kaval kemiği için esneme öneririm, kürde oralarda baskı olması normal özellikle su tutup irileştikçe de problem olabiliyor, bazen ayakkabıdan bile olabiliyor ufak ihtimal deyip geçmeyin çok yaşadım çünkü. bunları denedikten sonra da geçmezse zorlanma olmuş olabilir doktora görünebilirsiniz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

7. haftaya girdim. 10 -11 hafta daha, (son 5 haftası only testo olarak) devam edeceğim.

72 kilodan 78 kiloya çıktım. Çoğu su ve yağ olsada kalan sağlar bizimdir diyeceğiz kür sonunda :) 

İlk 5 hafta sadece evde, haftada 6 gün olarak, son iki haftadır salonda 3 gün evde 3 gün şeklinde çalışıyorum. Gittiğim salonda steroid kullanan ve belkide 3-4. küründe olan benden daha genç bir arkadaş var, onunla aynı makinalarda aynı kiloları kaldırınca kendime şaşırmaya başladım. Fotoğraf çekmeyi pek beceremiyorum, fotoğraflarda çok belli olmasada vucüdumda daha önce hiç görmediğim damarları görmeye, hiç hissetmediğim adele sertliğini hissetmeye başladım ve bir hayli kalıplandım.

Her türlü eleştiri, görüş ve tavsiyelerinize açığım, teşekkürler :)

11.jpg

22.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Güzel gelişim reis , tebrik ederim.

Senin de benim gibi göğüs genetiğin zayıf , rabbim yardımcımız olsun :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Tekrar merhaba,

Son iki haftadır  (6. ve 7. hafta) sertleşme bozukluğu ve libido problemi yaşamaya başladım. Küre başlamadan önce kan vermiştim, 4-5 hafta hafif tansiyon sorunu vardı bitti, şimdi diğer sorunlar başladı :) 

Test yaptırmadan çözümü zor biliyorum fakat, Boldenon - Cypionat (Turinabol 6 hafta kullandım, bitirdim) küründe buna en çok ne sebep olabilir ?

Proviron kullanımını denemeli miyim ?

@metinav hocam öneriniz olabilir mi konu hakkında ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Feng, 40 dakika önce yazdı:

E2dendir muhtemelen 

Boldenon'un E2 seviyesini düşürdüğü ,  armidex, tamoksifen gibi Östrojen blokerlerının kullanımına pek gerek olmadığı söyleniyor genellikle forumda.

O yüzden benimde kafam karıştı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Tekrar merhaba,

Son iki haftadır  (6. ve 7. hafta) sertleşme bozukluğu ve libido problemi yaşamaya başladım. Küre başlamadan önce kan vermiştim, 4-5 hafta hafif tansiyon sorunu vardı bitti, şimdi diğer sorunlar başladı :) 

Test yaptırmadan çözümü zor biliyorum fakat, Boldenon - Cypionat (Turinabol 6 hafta kullandım, bitirdim) küründe buna en çok ne sebep olabilir ?

Proviron kullanımını denemeli miyim ?

@metinav hocam öneriniz olabilir mi konu hakkında ?

Tansiyon sorunu oldugundan eminsen lisinopril kullanabilirsin.

Boldenon kürlerinde östrojen düsüyor genelde.Libido sorunu bundan kaynakli yasaniyor.Yine de test yaptirman daha dogru olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
metinav, 34 dakika önce yazdı:

Tansiyon sorunu oldugundan eminsen lisinopril kullanabilirsin.

Boldenon kürlerinde östrojen düsüyor genelde.Libido sorunu bundan kaynakli yasaniyor.Yine de test yaptirman daha dogru olur.

Peki Östrojeni arttırmanın bir yolu da  testosteron dozunu arttırmak  diyebilir miyiz @metinav hocam.

Vereceğiniz yanıta göre haftalık 400 mg testosteron seviyesinden 600mg seviyesine çıkabilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Peki Östrojeni arttırmanın bir yolu da  testosteron dozunu arttırmak  diyebilir miyiz @metinav hocam.

Vereceğiniz yanıta göre haftalık 400 mg testosteron seviyesinden 600mg seviyesine çıkabilirim. 

Bunu daha önce bir kac arkadasin konusunda da yazmistik.Oraya göz atarsan daha faydali olur.

Testosteron dozunu arttirmak da e2 ye dönüsen miktari arttirir fakat kesin cözüm sağlar diyemiyorum.Diger östrojen artisi yapabilen steroid-steroid dışı maddeleri de deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

12 Hafta bitti (ilk iki hafta düşük doz tek enjeksiyon yapmıştım)

13. Hafta durum daha stabil. Güncel kilo hala 78 Kg geçen aydan beri yağdan kaybedip kas (belki de su bilemiyoruz :) ) kazanıyorum diye düşünüyorum. Zira son 3 haftadır tamamiyle temiz ölçülü ve kalori sayarak beslenmeye başladım. Göbek çok inatçı çıktı ama bakalım kür bitene kadar böyle giderse onu da biraz daha rehabilite ederiz :)

Boldenon 5-6 hafta daha devam edip, sonrasında 2-3 hafta kadar da  only testo ile devam ederek bitirmeyi planlıyorum.

123.jpg

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Rdm, 5 saat önce yazdı:

12 Hafta bitti (ilk iki hafta düşük doz tek enjeksiyon yapmıştım)

13. Hafta durum daha stabil. Güncel kilo hala 78 Kg geçen aydan beri yağdan kaybedip kas (belki de su bilemiyoruz :) ) kazanıyorum diye düşünüyorum. Zira son 3 haftadır tamamiyle temiz ölçülü ve kalori sayarak beslenmeye başladım. Göbek çok inatçı çıktı ama bakalım kür bitene kadar böyle giderse onu da biraz daha rehabilite ederiz :)

Boldenon 5-6 hafta daha devam edip, sonrasında 2-3 hafta kadar da  only testo ile devam ederek bitirmeyi planlıyorum.

123.jpg

Önden yandan da çek at abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Muslumbabba, 15 saat önce yazdı:

Önden yandan da çek at abi

Haftaya da onu atarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

14. Hafta Testo Cypionatı bırakıp,

Sustanon - Boldenon olarak devam ediyorum.

Kullananların Boldenon'un 10. haftadan sonra açılmaya başladığı belirtildiği için bir 5-6 hafta daha boldenon devam edip, 20. haftada'dan sonra da 4 hafta da only Testo devam edip bitirmeyi planlıyorum.  1 Ay salonda 1 ay evde 1 ay yine salonda devam ettim. Salonlar kapanmazsa salona kapanırsa eve devam :)

Fotoğraf çekmeyi, poz vermeyi beceremiyorum, mesela  göğüslerim (bana göre) çok kötü durumda değil ama bunu fotoğraflara pek yansıtamıyorum. 

Güncel durumumum aşağıda, iyi kötü tüm fikirlerinize açığım :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Cypionat'ı bırakıp sustanona geçtiğimden beri 5. enjeksiyonu bugün yaptım.

Sanırım ester farkından dolayı geçen hafta 3. enjeksiyondan sonra grip 4. enjeksiyondan sonra halsizlik yaşadım. Öyle ki perşembe cuma cumartesi günleri korona olabileceğimi bile düşündüm, pazar günü test olmaya gidecektim ki turp gibi kalktım yataktan.

Burası benim için gelişim günlüğü olduğu kadar,  hepimiz için bir çeşit ansiklopedi olduğu için yazıyorum tüm bu detayları.

Geçen hafta evde 3 idman ile kapattık mecburen. Bu hafta 5 idman ile devam edebilirim umarım.

Göbeği eritmek için Burak hocamdan Clean ve Yohimbe siparişi verdim. Sustanon Boldenon 2 hafta daha devam edip, sonrasında da 4 hafta Testo Cypionat Clean ve Yohimbe  ile kürü sonlandıracağım. Sonrasında TRT devam etme ihtimailini değerlendireceğim.

Herkese sağlıklı günler :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231

Merhabalar.

Başladığınız noktaya göre bir hayli yol almışsınız.

Başladığınızdan bu yana ölçü ve ağırlık nasıl arttı acaba? Kaç kilo oldunuz?

Bende sustanon kullanıyorum. Bu akşam 11. enjeksiyonu yapacağım. Grip, halsizlik vs gibi şeyler hiç olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.