Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.532

Başlıkla konuya neşe katmak istedim, başkaca bir amacım yoktur :)

"Vaktim yok özet geç diyenlere; 39 yaşındayım ve Testo C - Boldenon - Turinabol kürüne başladım."

Merhabalar,

Aşağıdaki konuyu açmış, siz değerli arkadaşlara danışarak fikir almıştım.

Kısaca kaybedecek pek birşeyim olmadığı için ve kendimi daha mutlu hissetmek adına küre başladım.

İlk hafta, genel etki ve yan etkilerini deneyimlemek, vücudu alıştırmak için,

200 mg testosterone cypionate 200 mg boldenon ve günlük 20 mg Turinabol ile başladım. İkinci hafta da aynı dozajları kullandım. Bu hafta haftalık 400-400'e geçeceğim.

Turinabol'u 40 mg çıkarmıştım ama çarpıntıyı tetikliyor, dozu azaltmayı düşünüyorum.

2. gün dinlenme nabzım 60-65 civarlarından 85-90 civarlarına çıktı. Kar yağdığı gün çocuklarla kartopu oynamak için dışarı çıktım ve eve döndüğümde terden atletim ıslanmıştı.

Yatar pozisyondayken Kalp atışlarımı hissetmeye başladım. Biraz tedirgin olsam da vucüdun adaptasyon süreci boyunca pek kafaya takmamayı tercih ettim.

3. gün zaten çok düşük olan testosteron seviyemin artmasından dolayı libidom baya yükseldi, kaliteli  ereksiyon, kaliteli cinsel haz, yaşamaya başladım. 

Gençlik yıllarını bu yaşta tekrar deneyimlemek güzel geldi ve tabiki bunun geçici bir durum olduğunu kabullenerek psikolojimi hazır tutuyorum :)

Bu arada işten geç çıktığım için salona yetişemiyorum artık ve evde çalışıyorum. Koşu bandı ve yaklaşık 40 kg döküm plaka, z bar, direnç bandı ile disiplinli
bir şekilde aksatmadan haftada 5 gün çalışıyorum. Sadece 1 gün gün off vermenin dışında hergün 30-45 dk kardiyo yapmayı ihmal etmiyorum. 

Amacım şişmek, paramparça olmak, define olmaktan ziyade, başta da açıkladığım gibi sadece düşük testosteron seviyem yüzünden azalan hayat enerjimi yükseltmek,

pencerenin önünde herşeye karışan emekli albay modundan çıkıp hayattan zevk almak. Artık vücutta gelişirse ne ala diyeceğiz :)

Gelişmeleri zaman zaman güncelleyeceğim,

Spora başlamadan önceki halim; şortlu

5 aylık spor yapmış halim; pijamalı

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Kusura bakmayın ama vücudun bu haliyle bu tarz bir kür çok çok yanlış olmuş. Amacım testoyu arttırmak diyorsunuz ama şu anda kendi doğal testonuzu da sıfırladınız. Kür sonrası yumurtalıklarınızı da geri getirmek için uğraşacağınızı biliyor musunuz?

Yerinizde olsam anabolizan ve testo kulanmadan sarms ve peptidlerle önce bel bölgesindeki yağlardan kurtulmaya çalışırdım. Bunun için de ilaçlardan çok çok daha önce beslenmeye odaklanırdım. Bu işin kilit noktası beslenmedir. Eğer imkanınız varsa mutlaka bir diyetisyenle çalışın. Ayrıca yine imkanınız varsa bir hocadan bir ay da olsa idman tekniklerini doğru formları öğrenin. Moralinizi bozmak istemem ama postürünüzde omurganızda sırt bel düzleminde bir hayli sıkıntılar var. Önce bu bölgelerdeki kasların güçlendirilmesi postürün düzeltilmesi gerekir. Bakın o kadar çok şey var ki ilaçlardan önce yapılması gereken. Metabolizmanın da hızlandırılması gerekir. Günlük 1500-2000kcal ile kas kazanımı yapılamaz. 4000-5000kcal çıkılması lazım ki hem ilaçlar işe yarasın hem de kas kazanımı olsun. Ama bu çok çok sonra yapılacak bir şey. İlaçları kesin. PCT yapın. Diyetisyen ve besyo mezunu bir PT ile çalışın. Şu anda size masraf olarak görünen şey aslında ömür boyu kullanacağınız altyapının temelini oluşturacak. Ayrıca gayet hesaplı hem diyetisyen hem de PT bulabilirsiniz. Lütfen işe buradan başlayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Bu form ile küre mi başladınız ? İnsanlar ilacı sihirli değnek sanıyor gerçekten .. siz bu altyapı , bu hücre sayınızla dünyaları vursanız kalıcı hiçbirşey sağlamayıp boşuna hormonlarınızla oynarsanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Ağabey, natürel bir şekilde 1 yıl ilerlesen zaten teston doğal olarak artış gösterecekti. Şuan hissettiklerini natürel bir şekilde yakalayabilirdin. Direkt ilaca girmen biraz manasız olmuş.

Bu seviyede evde yapacağınız en faydalı egzersizin Hiit kardiyo-koşu olcagini düşünüyorum. Ağırlık egzersizlerini salonda stabil cihazlarda yapmanız sizin için daha sağlıklı.

Sabah aç karna 1 saat kardiyo, öğlen spor salonu ağırlık antrenmanı, akşam evde tekrar 1 saat hit kardiyo yaparak , kalori açığı bırakıp düşük carb beslenerek acil bir şekilde define tavsiye ediyorum. İlaçlar sayesinde enerjiniz yüksek olur, bu enerjiyi akıllıca kullanmak sizin elinizde.

İmkanınız varsa 1-2 ay yıllık izine ayrılıp tüm yoğunluğunuzu idmanlara vermeniz sizin faydanıza olur. İlaçli bir sporcu günde 3 saat ağırlık idmanı, 2 saat kardiyo idmanı rahatlıkla çıkarır. İşleriniz bu idmanlari yapmanıza engel ise ilaç kullanmak mantiksizdir. Çünkü ilaçlar idman yapmamiza olanak tanır. İdman yaptıkça ilerlersiniz. İlacı vücuda alarak değil..

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Kusura bakmayın ama vücudun bu haliyle bu tarz bir kür çok çok yanlış olmuş. Amacım testoyu arttırmak diyorsunuz ama şu anda kendi doğal testonuzu da sıfırladınız. Kür sonrası yumurtalıklarınızı da geri getirmek için uğraşacağınızı biliyor musunuz?

Yerinizde olsam anabolizan ve testo kulanmadan sarms ve peptidlerle önce bel bölgesindeki yağlardan kurtulmaya çalışırdım. Bunun için de ilaçlardan çok çok daha önce beslenmeye odaklanırdım. Bu işin kilit noktası beslenmedir. Eğer imkanınız varsa mutlaka bir diyetisyenle çalışın. Ayrıca yine imkanınız varsa bir hocadan bir ay da olsa idman tekniklerini doğru formları öğrenin. Moralinizi bozmak istemem ama postürünüzde omurganızda sırt bel düzleminde bir hayli sıkıntılar var. Önce bu bölgelerdeki kasların güçlendirilmesi postürün düzeltilmesi gerekir. Bakın o kadar çok şey var ki ilaçlardan önce yapılması gereken. Metabolizmanın da hızlandırılması gerekir. Günlük 1500-2000kcal ile kas kazanımı yapılamaz. 4000-5000kcal çıkılması lazım ki hem ilaçlar işe yarasın hem de kas kazanımı olsun. Ama bu çok çok sonra yapılacak bir şey. İlaçları kesin. PCT yapın. Diyetisyen ve besyo mezunu bir PT ile çalışın. Şu anda size masraf olarak görünen şey aslında ömür boyu kullanacağınız altyapının temelini oluşturacak. Ayrıca gayet hesaplı hem diyetisyen hem de PT bulabilirsiniz. Lütfen işe buradan başlayın.

Estafurullah kusura neden bakayım. Ama ben halihazırda zaten hiperprolaltinemi sebebiyle son 3 senedir çok fazla problem yaşadım. Prolaktin ilaç ile düşüyor lakin Testosteronum hiç bir şekilde artmıyor. Doktorlar da 310 ng/ml değerlerin normal diyorlar. 

Konuda da uzun uzun belirttim, sizler anabolik steroid kullandıktan sonra yaşadığınız problemleri ben kullanmadan 3 yıldır yaşıyorum. Zaten sistemim bozuk ve düzelmiyor. Amacım sadece vücut kütlesi kazanmak değil. Klomen vb ilaçları pct nedir bilmez iken zaten biliyordum :)

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

ELITE, 2 saat önce yazdı:

Bu form ile küre mi başladınız ? İnsanlar ilacı sihirli değnek sanıyor gerçekten .. siz bu altyapı , bu hücre sayınızla dünyaları vursanız kalıcı hiçbirşey sağlamayıp boşuna hormonlarınızla oynarsanız.

Ciddi misin? Tüh ya bende iğne ile baya bir şişerim sanmıştım :) 

Hocam, lütfen önce konuyu okuyalım, baştan sonra okuyacak vaktimiz yok ise, okumadan yorum yapmayalım lütfen rica ediyorum :)

JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Ağabey, natürel bir şekilde 1 yıl ilerlesen zaten teston doğal olarak artış gösterecekti. Şuan hissettiklerini natürel bir şekilde yakalayabilirdin. Direkt ilaca girmen biraz manasız olmuş.

Bu seviyede evde yapacağınız en faydalı egzersizin Hiit kardiyo-koşu olcagini düşünüyorum. Ağırlık egzersizlerini salonda stabil cihazlarda yapmanız sizin için daha sağlıklı.

Sabah aç karna 1 saat kardiyo, öğlen spor salonu ağırlık antrenmanı, akşam evde tekrar 1 saat hit kardiyo yaparak , kalori açığı bırakıp düşük carb beslenerek acil bir şekilde define tavsiye ediyorum. İlaçlar sayesinde enerjiniz yüksek olur, bu enerjiyi akıllıca kullanmak sizin elinizde.

İmkanınız varsa 1-2 ay yıllık izine ayrılıp tüm yoğunluğunuzu idmanlara vermeniz sizin faydanıza olur. İlaçli bir sporcu günde 3 saat ağırlık idmanı, 2 saat kardiyo idmanı rahatlıkla çıkarır. İşleriniz bu idmanlari yapmanıza engel ise ilaç kullanmak mantiksizdir. Çünkü ilaçlar idman yapmamiza olanak tanır. İdman yaptıkça ilerlersiniz. İlacı vücuda alarak değil..

Teşekkürler,  akşam 20:30-22:30 arası idman ve kardiyo yapıyorum.

Günlük minimum 400-500 gr et,balık veya tavuk tüketiyorum. Tatlı, hamur işi, ekmek vb. karbonhidratları tüketmiyorum. 

Tabiki sizler kadar sert antrenmanlar yaptığımı iddia edemem yaş itibariyle. Neyse deneyip göreceğiz.

Teşekkür ederim yorumunuz için.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkürler,  akşam 20:30-22:30 arası idman ve kardiyo yapıyorum.

Günlük minimum 400-500 gr et,balık veya tavuk tüketiyorum. Tatlı, hamur işi, ekmek vb. karbonhidratları tüketmiyorum. 

Tabiki sizler kadar sert antrenmanlar yaptığımı iddia edemem yaş itibariyle. Neyse deneyip göreceğiz.

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Eğer yakınınızda haftalık uğrayabileceğiniz bir diyetisyen kliniği varsa haftalık takip size uygun beslenme düzenini yaratmada çok fayda sağlar. Daha sonra vücudunuzu ve kendinizi tanımış olursunuz. Bu tanıma süreci diyetisyen eşliğinde düzenli takiple kolayca elde edilir.

Ezber beslenme planı yerine kişisel beslenme planı çok daha hızlı bir gelişim sağlar.

Yağ oranını düşürüp kas oranınızı arttırdıkça aygır gibi hissedeceksiniz :)) bunun yolu da sıkı idman,güzel beslenme den geçiyor :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Ciddi misin? Tüh ya bende iğne ile baya bir şişerim sanmıştım :) 

Hocam, lütfen önce konuyu okuyalım, baştan sonra okuyacak vaktimiz yok ise, okumadan yorum yapmayalım lütfen rica ediyorum :)

Hocam okudum zaten .. testo seviyenizi zma,tribulus gibi şeylerle doğal olarak zaten arttırabilirsininiz bunun için küre girmek büyük saçmalık.. şuan olan testonuz da 0 landı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
ELITE, Şimdi yazdı:

Hocam okudum zaten .. testo seviyenizi zma,tribulus gibi şeylerle doğal olarak zaten arttırabilirsininiz bunun için küre girmek büyük saçmalık.. şuan olan testonuz da 0 landı :) 

Genç arkadaşım sakın beni yanlış anlama, 300 testo ile hiç testonun arasında hiç bir fark yok :)

Yurtdışında benim durumumda olanlara TRT tedavisi başlıyorlar ama maalesef bizde henüz o aşamaya gelemedik. 80 yaşındaki bir dedenin testosteron seviyesi ne ise bendeki de o. 

İnan insanın tüm hayat enerjisini, yaşam sevincini, fiziksel enerjisini elinden alıp götürüyor. O göbek boşuna olmadı :) Yağlanmayı da arttırıyor. 

Velhasıl ben bozuk olan sisteme takviye yaptım diyelim, kür bitince pct yaparız kim bilir belki eski sağlığıma kavuşurum. Kavuşamaz isem de zaten bozuktu.

Kas kazanabilirsek de ne ala, kazanamazsam da üzüleceğim birşey yok.

Teşekkür ederim tekrar yorumların için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 24 dakika önce yazdı:

Estafurullah kusura neden bakayım. Ama ben halihazırda zaten hiperprolaltinemi sebebiyle son 3 senedir çok fazla problem yaşadım. Prolaktin ilaç ile düşüyor lakin Testosteronum hiç bir şekilde artmıyor. Doktorlar da 310 ng/ml değerlerin normal diyorlar. 

Konuda da uzun uzun belirttim, sizler anabolik steroid kullandıktan sonra yaşadığınız problemleri ben kullanmadan 3 yıldır yaşıyorum. Zaten sistemim bozuk ve düzelmiyor. Amacım sadece vücut kütlesi kazanmak değil. Klomen vb ilaçları pct nedir bilmez iken zaten biliyordum :)

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Durumun bir hayli evveliyatı varmış şimdi fark ettim zaten Metin hocam gerekli analizleri yapmış şu an benim söylediklerim konuyla pek alakalı olmadı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Oncelikle yas konusunu kafanizdan cikartmanizi oneririm, ben 38 yasinda vucut gelistirmeye basladim, 42 yasimdan sonra kure girmeye basladim, su anda yasim 46 ve 20 yasindaki bir genc kadar olmasa da  gayet guzel gelisme kaydediyorum kendime gore.

Madem karar vermissiniz ve baslamissiniz o zaman kazasiz belasiz bir kur gecirmenizi temenni ederim. Buyuk ihtimal aile, coluk cocuk, is duzeni gibi konulari rayina oturtmus oldugunuzu tahmin ettigim icin olasi bir olumsuzlukta gerekli onlemleri alacak maddi manevi gucunuz oldugunu da dusunuyorum. Gonul isterdi ki 1-2 sene duzenli spordan sonra baslasaydiniz ama madem basladiniz o zaman evde degilde salonda, imkan varsa profesyonel yardimlar alarak (diyetisyen ozel hoca vs) calismanizi tavsiye edebilirim. 

Yas sadece bir sayidir unutmayin, iyi sporlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Başlıkla konuya neşe katmak istedim, başkaca bir amacım yoktur :)

"Vaktim yok özet geç diyenlere; 39 yaşındayım ve Testo C - Boldenon - Turinabol kürüne başladım."

Merhabalar,

Aşağıdaki konuyu açmış, siz değerli arkadaşlara danışarak fikir almıştım.

Kısaca kaybedecek pek birşeyim olmadığı için ve kendimi daha mutlu hissetmek adına küre başladım.

İlk hafta, genel etki ve yan etkilerini deneyimlemek, vücudu alıştırmak için,

200 mg testosterone cypionate 200 mg boldenon ve günlük 20 mg Turinabol ile başladım. İkinci hafta da aynı dozajları kullandım. Bu hafta haftalık 400-400'e geçeceğim.

Turinabol'u 40 mg çıkarmıştım ama çarpıntıyı tetikliyor, dozu azaltmayı düşünüyorum.

2. gün dinlenme nabzım 60-65 civarlarından 85-90 civarlarına çıktı. Kar yağdığı gün çocuklarla kartopu oynamak için dışarı çıktım ve eve döndüğümde terden atletim ıslanmıştı.

Yatar pozisyondayken Kalp atışlarımı hissetmeye başladım. Biraz tedirgin olsam da vucüdun adaptasyon süreci boyunca pek kafaya takmamayı tercih ettim.

3. gün zaten çok düşük olan testosteron seviyemin artmasından dolayı libidom baya yükseldi, kaliteli  ereksiyon, kaliteli cinsel haz, yaşamaya başladım. 

Gençlik yıllarını bu yaşta tekrar deneyimlemek güzel geldi ve tabiki bunun geçici bir durum olduğunu kabullenerek psikolojimi hazır tutuyorum :)

Bu arada işten geç çıktığım için salona yetişemiyorum artık ve evde çalışıyorum. Koşu bandı ve yaklaşık 40 kg döküm plaka, z bar, direnç bandı ile disiplinli
bir şekilde aksatmadan haftada 5 gün çalışıyorum. Sadece 1 gün gün off vermenin dışında hergün 30-45 dk kardiyo yapmayı ihmal etmiyorum. 

Amacım şişmek, paramparça olmak, define olmaktan ziyade, başta da açıkladığım gibi sadece düşük testosteron seviyem yüzünden azalan hayat enerjimi yükseltmek,

pencerenin önünde herşeye karışan emekli albay modundan çıkıp hayattan zevk almak. Artık vücutta gelişirse ne ala diyeceğiz :)

Gelişmeleri zaman zaman güncelleyeceğim,

Spora başlamadan önceki halim; şortlu

5 aylık spor yapmış halim; pijamalı

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Hocam öncelikle tebrik ederim ve başarılar dilerim fakat amca kuru olayına katılmıyorum :) bende şu an 41 yaşındayım uzun süredir spor ve kur yapıyorum. Belli bir yaştan sonra yaşam kalitesini dengeleyebilmek adına artık vücudun gerektiği kadar uretemedigi testoyu dışarıdan almak doğru bir karar bence ama şunu bilinki bundan sonra hayatınızda o testo takviyesi hep olacak. Yağ ve göbek olayına gelecek olursak yaş ve beslenme kaynaklı viseral yaglanma olduğunu düşünüyorum ve kurtulmanın tek bir çözümü kesinlikle sabah aç karına 45 dk kardio. Şu an kur yaptığınız için bu yağ yakma olayı dahada hizlanacaktir. Tekrar başarılar dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
cavalera, 36 dakika önce yazdı:

Oncelikle yas konusunu kafanizdan cikartmanizi oneririm, ben 38 yasinda vucut gelistirmeye basladim, 42 yasimdan sonra kure girmeye basladim, su anda yasim 46 ve 20 yasindaki bir genc kadar olmasa da  gayet guzel gelisme kaydediyorum kendime gore.

Madem karar vermissiniz ve baslamissiniz o zaman kazasiz belasiz bir kur gecirmenizi temenni ederim. Buyuk ihtimal aile, coluk cocuk, is duzeni gibi konulari rayina oturtmus oldugunuzu tahmin ettigim icin olasi bir olumsuzlukta gerekli onlemleri alacak maddi manevi gucunuz oldugunu da dusunuyorum. Gonul isterdi ki 1-2 sene duzenli spordan sonra baslasaydiniz ama madem basladiniz o zaman evde degilde salonda, imkan varsa profesyonel yardimlar alarak (diyetisyen ozel hoca vs) calismanizi tavsiye edebilirim. 

Yas sadece bir sayidir unutmayin, iyi sporlar.

Teşekkür ederim Hocam iyi dilekleriniz ve uyarılarınız için. Daha önceki sizlere danışmak için açmış olduğum konuya da yazmıştınız, sizleri gördükçe bende neden olmasın diyorum zaten:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
m.kaya, 4 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle tebrik ederim ve başarılar dilerim fakat amca kuru olayına katılmıyorum :) bende şu an 41 yaşındayım uzun süredir spor ve kur yapıyorum. Belli bir yaştan sonra yaşam kalitesini dengeleyebilmek adına artık vücudun gerektiği kadar uretemedigi testoyu dışarıdan almak doğru bir karar bence ama şunu bilinki bundan sonra hayatınızda o testo takviyesi hep olacak. Yağ ve göbek olayına gelecek olursak yaş ve beslenme kaynaklı viseral yaglanma olduğunu düşünüyorum ve kurtulmanın tek bir çözümü kesinlikle sabah aç karına 45 dk kardio. Şu an kur yaptığınız için bu yağ yakma olayı dahada hizlanacaktir. Tekrar başarılar dilerim.

Forumu amcalar ele geçirmiş desenize :)

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kardiyo önerinizi dikkate alacağım ama aç olarak sadece haftasonları yapabiliyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Şahsen boldenona pek gerek yokmuş gibi duruyor, sadece testosteron + turinabol ya da oxandrolon daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Şahsen boldenona pek gerek yokmuş gibi duruyor, sadece testosteron + turinabol ya da oxandrolon daha iyi olur 

Açıkçası boldenon bencede gerekli değil ve zaten varlığı yokluğu çok da belli olmayan bir ilaç için bu dozlarda yetersiz. Kurlerime boldenon eklerim ama sırf adettendir diye :) bende bir etkisi olmuyor belki bir tık istaha katkı sağlıyor o kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
m.kaya, 7 dakika önce yazdı:

Açıkçası boldenon bencede gerekli değil ve zaten varlığı yokluğu çok da belli olmayan bir ilaç için bu dozlarda yetersiz. Kurlerime boldenon eklerim ama sırf adettendir diye :) bende bir etkisi olmuyor belki bir tık istaha katkı sağlıyor o kadar.

Bolde iyi bir anabolizan ancak gerçekten sabır istiyor. Uzun kürler gerekiyor. Bende misal, 600mg civarı ancak etki veriyor. Bulunabilirse primobolan daha etkili ve daha temiz bana göre. Zaten protein işleme kapasitesi boldeye göre daha yüksek. Deride yağ ve su tutumu çok çok daha düşük. Temiz büyümek deriyi kapatmak istemeyenler için primobolan uygun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Turinabol 40 mg'a çıkınca bende çarpıntı yaptı. Aslında çarpıntı da değil de kalp atışlarım daha şiddetli ve hissedilir oldu. 

20 mg ile bir problem yaşamıyorum ama ne kadar etki eder bilemiyorum tabi.

1-2 hafta sonra tekrar 40 mg çıkıp deneyeceğim.

Boldenon ise dediğiniz gibi gereksiz olabilir, ama haftalık 400 testo ve 400 bolde ile görece düşük dozlarda etkilerini görmek istedim. 14 haftaya kadar çıkabilirim elimdekilerle.

Teşekkür ederim hepinize görüş ve önerileriniz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Hayırlı olsun kürünüz...Turinabol yerine acaba clenbuterol kullanıyor olabilirmisiniz, nabzı dinlenmede attırması bana biraz garip geldi.

Testosteron düşük olduğunda ileri yaşlardan itibaren gerektiğinde destek almak zorunlu olabilir.Bünyede eksik olanı dışarıdan tamamlamak zorundayız.Bunun spor yapıp yapmamayla alakası yok.Genel anlamda yaşam standartlarını yükseltmek doğru hormonel seviyelere bağlı.

Kürünüz size illa bir şeyler katacaktır, devamı da gelir fayda gördükçe.Ama beslenme ve profesyonel antrenman desteği almanız daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar, bu da bir gerçek...

Kolay gelsin, sağlıkla kalın.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun kürünüz...Turinabol yerine acaba clenbuterol kullanıyor olabilirmisiniz, nabzı dinlenmede attırması bana biraz garip geldi.

Testosteron düşük olduğunda ileri yaşlardan itibaren gerektiğinde destek almak zorunlu olabilir.Bünyede eksik olanı dışarıdan tamamlamak zorundayız.Bunun spor yapıp yapmamayla alakası yok.Genel anlamda yaşam standartlarını yükseltmek doğru hormonel seviyelere bağlı.

Kürünüz size illa bir şeyler katacaktır, devamı da gelir fayda gördükçe.Ama beslenme ve profesyonel antrenman desteği almanız daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar, bu da bir gerçek...

Kolay gelsin, sağlıkla kalın.

Teşekkür ederim @metinav hocam.

Sanırım tam olarak izah edemedim. Nabzımı arttıran boldenon veya testosteron. Turinabol ise yatağa uzanıp dinlenirken veya yatarken kalp atışlarımı duymama, sebep oluyor.

Sebebi nedir hiç birimiz bilemeyiz tabi ama bendeki yan etkisi çarpıntı hissi oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
m.kaya, 1 saat önce yazdı:

En azından sende iştaha etki etmiş abi, bende hiç bir etki yaratmadı. Büyük ihtimal  bundan sonra kullanmam zaten vücuttan çıkma süresi de çok uzun süren bi ilaç, bi katkısı olmayacaksa vücudumu meşgul etmesine gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Umarım kürden beklediğinizi alırsınız, 

Bence TRT yi düşünmelisiniz, 

Ayrıca Çinko, tribulus, düzenli uyku, düzenli spor, düzgün diyet bunlar doğal Testosteron üretimini arttırabilir AMA doğalı 400 olan insanı kolay kolay 900 lere çıkarıcağını sanmıyorum. 

Bu tip insanlarda genelde HPTA ekseninde kürden öncesinde baskı oluyor zaten bu gruba kendimde dahilim, bu durumda baskının nerde olduğunu bulup(Testis, Hipofiz) müdahale etmek gerekiyor ama çok fazla müdahale seçeneği de yok malesef. 

Sağlıklı sporlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Yigit3541, 25 dakika önce yazdı:

Ayrıca Çinko, tribulus, düzenli uyku, düzenli spor, düzgün diyet bunlar doğal Testosteron üretimini arttırabilir AMA doğalı 400 olan insanı kolay kolay 900 lere çıkarıcağını sanmıyorum. 

Bu tip insanlarda genelde HPTA ekseninde kürden öncesinde baskı oluyor zaten bu gruba kendimde dahilim, bu durumda baskının nerde olduğunu bulup(Testis, Hipofiz) müdahale etmek gerekiyor ama çok fazla müdahale seçeneği de yok malesef. 

Sağlıklı sporlar. 

400 olsa yine girmezdim bu işlere 190 minimum 310 maksimum arasında geziyor :)

İyi dileklerin için teşekkür ederim Yiğit.

Umarım sende sağlığına en kısa sürede kavuşursun. Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Yigit3541, 2 saat önce yazdı:

Sağlıklı sporlar. 

HPTA döngünde bir baskı olduğunu en başta nasıl keşfettin? Kür öncesinde FSH, LH gibi değerlerin çok mu yüksekti ya da total/serbest testosteron oranında bir sıkıntı mı vardı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

HPTA döngünde bir baskı olduğunu en başta nasıl keşfettin? Kür öncesinde FSH, LH gibi değerlerin çok mu yüksekti ya da total/serbest testosteron oranında bir sıkıntı mı vardı? 

Fsh ortalarda,LH genel olarak düşük bunun hakkında toplam 5 tane,2 si aynı hastaneden 3'ü farklı lablardan verdiğim tahlillerim mevcut oturup bununla ilgili bir ürolog dalında uzman bir doktor ile görüştüm fakat REFERANS değerleri içinde olan bütün değerleri normal kabul ediyorlar ve psikolojik destek öneriyorlar.

Benim görüşüm, 30 yaşının altında olan erkeklerde sağlıklı testosteron seviyeleri 200-400 aralığı değildir,bu seviye kişinin yaşam kalitesini düşürebiliyor,Herhangi bir düşük Testosteron semptomu yoksa göz ardı edilebilir,fakat varsa takibi yapılmalı ama malesef daha sağlık sistemi bu durumda değil.

Ayrıca SHBG yüksek,Serbest T düşük,Total T düşük(200-400 aralığında),E2 düşük.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Yigit3541, 18 dakika önce yazdı:

Fsh ortalarda,LH genel olarak düşük bunun hakkında toplam 5 tane,2 si aynı hastaneden 3'ü farklı lablardan verdiğim tahlillerim mevcut oturup bununla ilgili bir ürolog dalında uzman bir doktor ile görüştüm fakat REFERANS değerleri içinde olan bütün değerleri normal kabul ediyorlar ve psikolojik destek öneriyorlar.

Benim görüşüm, 30 yaşının altında olan erkeklerde sağlıklı testosteron seviyeleri 200-400 aralığı değildir,bu seviye kişinin yaşam kalitesini düşürebiliyor,Herhangi bir düşük Testosteron semptomu yoksa göz ardı edilebilir,fakat varsa takibi yapılmalı ama malesef daha sağlık sistemi bu durumda değil.

Ayrıca SHBG yüksek,Serbest T düşük,Total T düşük(200-400 aralığında),E2 düşük.

Olması gereken değer farklı, referans aralığında olan değer farklı mesela total testosteron 250 ile 1000 ng/dL gibi bir referans aralığına sahip  olsun senin teston 251 çıksa bile doktor sen normalsin diyip gönderiyor. Bu bizim ülkeye özgü bir şey değil genel olarak diğer ülkelerdeki doktorlar da sonucunu görse aynı cevabı verir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim ilk kür planları yapıyorum 2 aydır bilgi birikimim olmadan acele hareket etmek istemiyorum her şeyin başı sağlık bildiğiniz gibi. Serbest TESTO sonuçlarını alamadım gittiğim hastanede yoktu. Doğal kan sonuçlarım nasıl bir düşüklük var mı? fikirleriniz için teşekkür ederim.
      Kür plânlamam:
      Testo bolde dianabol Vücut ölçülerim:
      boy 183 kilo 79 Diğer test sonuçlarım henüz sisteme düşmedi düştüğünde buraya ekleyeceğim.
      @Diver @rastlantisal @otopsicikedi @SPECTRE

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.