Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Omuz çevresi deri çatlakları

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Hocalarım her ay omuz çevrem de biraz deri yırtılması olmaya başladı , biliyorum bu sporu yapan herkes de oluyor ama sanırım bende çok var. 

Aylardır günde 3000mg omega3 alıyorum hiçbir faydası olmuyor , tavsiyeleriniz neler ?

Sanırım bu kirmiziliklar geçiyormuş , ne zaman geçip grileşmeye başlıyor?

Daha da artmaması için neler yapabilirim ?

IMG20210126000041.thumb.jpg.bcac2055134655407833eb9d0b685a8a.jpg

IMG20210126000002.thumb.jpg.294537b64048bf7b254f69802b3d3bcb.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

8 yaşımdan 16 yaşıma kadar obezdim ve o kiloları verdim, elbette var :D 

O beldedir kanka kilo alıp vermeden dolayı , ben sporda kasları zorlamaktan dolayı omuz çevresindekileri diyom :D özellikle lateral raise drop set yaparken .

Deriyi esnekleştiren kremler varmış spor öncesi bölgeye sürülen , bi sorcam yarın eczaneye 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, Şimdi yazdı:

O beldedir kanka kilo alıp vermeden dolayı , ben sporda kasları zorlamaktan dolayı omuz çevresindekileri diyom :D özellikle lateral raise drop set yaparken 

Bu da var, vücudumun her yeri çatlak ama çok belli olmuyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Bu da var, vücudumun her yeri çatlak ama çok belli olmuyor 

Zamanla kırmızılık gidiyor mu knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, Şimdi yazdı:

Zamanla kırmızılık gidiyor mu knk

Bendekiler gri, evet zamanla gidiyor ama ne kadar zaman gerek onu bilemem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 12 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty @hectordoyle sizde bunlardan var mı beyler

Bende  birden büyüdüm de olmadı bende h şükür ufak bi kere olmustu oda kendi kendine geçti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Nemlendirici sür hindistan cevizi yağı kullan bunlar geçirmez ancak biraz engeller.Contratubex %60 filan geçiriyormus.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bodybatu, 3 saat önce yazdı:

@Asaletimbir çözüme varırsan bilgilendirirmisin beni bende çok merak ediyorum Allah'a şükür hiç catlagim yok ama küre girince olucak büyük ihtimal 

1)omega3

2)zinc

3) e vitamini

4)antrenman öncesi o bölgeye deriyi esnekleştirecek bir krem sürülecek

Şuan bunları uygulucam yeni catlaklar çıkmasın diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
Asaletim, 10 saat önce yazdı:

Hocalarım her ay omuz çevrem de biraz deri yırtılması olmaya başladı , biliyorum bu sporu yapan herkes de oluyor ama sanırım bende çok var. 

Aylardır günde 3000mg omega3 alıyorum hiçbir faydası olmuyor , tavsiyeleriniz neler ?

Benim de aynı bölgede baya çatlağı var hatta daha derin mora yakın olanlar bile var bacak içim ve baldırlarımda aynı şekilde zamanla rengi açılıyor ama gri olması yıl sürüyor diyebilirim. Savaş yarası olarak gördüğüm için şuan bir sorun olarak görmüyorum ama ileride devam ederse lazerle kesin olarak gidiyor. Herhangi bir krem de çatlak lekesini geçirmez boşuna uğraşma sadece daha fazla çatlamasını azaltır. Çok takılma her şeyin bir bedeli var :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Asaletim, 23 dakika önce yazdı:

1)omega3

2)zinc

3) e vitamini

4)antrenman öncesi o bölgeye deriyi esnekleştirecek bir krem sürülecek

Şuan bunları uygulucam yeni catlaklar çıkmasın diye

Krem ismini söyler misin birde bir gelişim olursa eğer çatlağın olmazsa bilgilendirirsen sevinirim bende yasaklar esnetilince baslicam küre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 11 saat önce yazdı:

Benim vücudumun her yerinde var 15 yaşında 55 kilo başlayıp 93 kilo bir su ve yağ tulumu olarak çıkınca böyle oluyor ben sana fazla carb aldığını söylemiştim natürel biri kesinlikle bulk yapmamalı benim görüşüm

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bodybatu, 28 dakika önce yazdı:

Krem ismini söyler misin birde bir gelişim olursa eğer çatlağın olmazsa bilgilendirirsen sevinirim bende yasaklar esnetilince baslicam küre 

Her türlü nemlendirici olur hocam , şu anlık omuz çevresine hafif vazelin surucem idman öncesi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muro9078    24

Bende var o bölgelerde bence çok takılma gözükücek yerlerde degil hemde bütün bu sporla ugraşanların vardır binevi vücut yapıyorum izleri bunlar 😂😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SantoR
      Selamlar Arkadaşlar 44 yaşındayım Eczacıyım uzun bir spor geçmişim var ve 10 larca kür yapmışımdır ,  aranıza yeni katıldım maalesef benimde (grade 1 ) sol omzumda sakatlık var ve malesef omuz sakatlıkları kolay geçmiyormuş başında küçümsemiştim şu an 2 ay olmak üzere ve halen gym'e başlıcak şekilde hissetmiyorum ki 2 prof  göründüm (ortopedist / spor sakatlıkları) İkisi de 1 aya dönersin dediler 7 kez fizik tedavi aldım..
      Sonrası internette araştırırken ; 
      @Loving iyi ki Burak hocayı tanıdım umut oldu çok bilgili bir arkadaş / saygılı ve özverili.
      Kendisinden bpc 157 ve  kenarda dursun diye (deca aldım eğer bpc 157 den çok fayda göremezsem başlarım diye..)
      Artık benim bir çok press hareketi yok gibi başta shoulder press ve benchte düşük kilo ve bol tekrar girecem bu sakatlığın ana nedenini Bulgaristan'da almış olduğum sahte anavara bağlıyorum çünkü içinde genelde winstrol / stanazolol çıkıyor ve bu yavaş yavaş eklem / tendon sorunları yapıyor ( tendenit) tabi ki yaş ve yanlış tutuşta etkendir.. @metinav
      Sizlere sorum  bu sakatlıkla ilgili tecrübeleriniz, tavsiyeleriniz nelerdir? Ne zaman Gym'e geri dödünüz kaç ay sürdü nasıl geri dönebildiniz? 
    • Yazan: fanzea34
      Merhaba;
      Lateral raise yaparken ( Hipertrofi no 1 programını kullanıyorum) tükenişinde ötesine giderken omzumu ağrıttım. Ortopediye gittim mr verdi yırtık veya iltihap olabilir dedi sonuç burada yarın gideceğim 1 haftadır spor ve ise gitmiyorum ağrısı fazla yok ileri geri yapıyorum ama yukarı kaldırırken omuz ile göğüs arasındaki bölgede ufak ağrılar yaşıyorum. Başına gelen ya da bu durumdan anlayan varsa yorum yapabilir mi ve ne zaman geçer nedir benim bu sporla arama giren şeyler askerlik evlilik çocuk ev geçindirme galiba 40 yaşında anca TRT doz yapabileceğim teşekkürler. @metinav

• Yazan: Aksiyonist
      Arkadaşlar merhaba, kısaca omzum kılcal damar patlaması olduğunu düşünüyorum bu nedir ? Ağır kilo ile sholder press yapınca da oluyor hafif kg ile yapınca da oluyor, sorun nedir tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Her antreman sonunda böyle oluyor fotoğraf ekliyorum.
      Not :Bu iyi hali bazen daha kötü olabiliyor 10 kg ile çalıştım çok fazla birşey olmadı, negatifi 3 saniye yaptım.

• Yazan: Asaletim
      Burak @Loving hocamla küre başlıyoruz ,
      Ürünler : 
      SR-9009 / STENABOLIC + GW-501516/ CARDARINE
      MK-677 / IBUTAMOREN
      Çarşamba veya persembe günü başlıyorum .
      Günlük 3500-4000 kalori almayı hedefliyorum , iştah artışı metabolizma hızı artışına göre 5000 e bile çıkarım belki .
      Hafta içi salonda 4 gün idman , haftasonu da cumartesi evde ağırlık setimle minik bir idman atarım. Amatör bisiklet yarışcısıyım, haftanın 5 günü 10-15 km 30-50 hızda bisiklet sürüyorum ek olarak .
      Hipertrofi ve beslenme konusunda yeterli bilgiye sahibim diye düşünüyorum hocalarım , beni tanıyorsunuz zaten hadi hayırlısı . 
      Başlangıç :
      yaş 19 boy 180 kilo 88.6
      Omuz 136 bel 85-86 kol 38-39 

Bu sarmları seçmemin sebebi daha yaşım genç 19 um , androjen reseptörlerine bağlanmayan sadece bu üç sarms var , diğerleri bağlanıyor . Amacım 22-23 yaşına kadar hormonlara dokunmamak .
      Kaldırdığım ağırlıklar :
      Bench press 80x12 Squat 110x12 Deadlift 135x12  Lets GO
    • Yazan: erdem senturk
      Hocalarım merhaba bu ilaçlar elime yeni ulaştı HERMES markası adı altında üretiliyor satın alırken test değerlerinin iyi çıktığını söyledi satan kişi tabi satıcı kendi malını kötülemez kafasıyla bende araştırmaya koyuldum resimlerini eklediğim 2 ilaç carniburn hakkında pek bilgi sahibi değilim ama ilk sefer kullandım anabolizan olmadığını söyledi ve ücretsiz denemem için verdi.
      merak ettiğim konu şurda ilaçlardan uzak durup durmamam gerektiğini kullanmadan nasıl anlayabilirim elimde birde proton marka test e var kürümü protonla yaptım ve test sonuçları çalıştığını gösterdi proton test e ile hermes test e yi yanyana alıyorum hermes biraz daha az sıvı gibi acaba yağ bazı fazla olması demek ilacın boş olduğu anlamına mı geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.