Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arits

Muayene ve tahlil ücretsiz mi ?

Önerilen İletiler

arits    2

Çıkan genelge neyi kapsıyor bilen var mı? Tam anlayamadım?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Genel Sağlık Sigortası ve Bağkur prim borcu olanlar, 31 Aralık 2021’e kadar devlet hastanelerinin ve devlet üniversitesi hastanelerinin sunduğu sağlık hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    219
arits, Bir saat önce yazdı:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Genel Sağlık Sigortası ve Bağkur prim borcu olanlar, 31 Aralık 2021’e kadar devlet hastanelerinin ve devlet üniversitesi hastanelerinin sunduğu sağlık hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilecek.

Sigortasız birinin aylık ödemesi gereken bir mevla mevcut onu ödemediğinde bir miktar tölerans ederek borç yaratıp daha sonra limit dolduğunda hastaneye ilk girdiğinde kimliğini verdiğinde giriş yapacak kişiye uyarı çıkıyor ve borcunuz var devlete ya ödeyin yada hastane her işlem için sizden ödeme alacak diyip sadece giriş kaydı için 50tl para istediklerini bilirim daha sonra buna doktor muayenesi iğne olacaksan iğne MR ultrason röntgen hastaneyle ilgili akla gelecek her işlem içim ücret yansıtırlar kısacası borcu olup da ödemeyen veya ödeyemeyen kişiler borcu yokmuşcasına hastaneden faydalanabiliyor ha bu borcun silindiği göstermiyor sadece ödemediğin her gün borç bakiyeye yansıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
AS1L, Bir saat önce yazdı:

Sigortasız birinin aylık ödemesi gereken bir mevla mevcut onu ödemediğinde bir miktar tölerans ederek borç yaratıp daha sonra limit dolduğunda hastaneye ilk girdiğinde kimliğini verdiğinde giriş yapacak kişiye uyarı çıkıyor ve borcunuz var devlete ya ödeyin yada hastane her işlem için sizden ödeme alacak diyip sadece giriş kaydı için 50tl para istediklerini bilirim daha sonra buna doktor muayenesi iğne olacaksan iğne MR ultrason röntgen hastaneyle ilgili akla gelecek her işlem içim ücret yansıtırlar kısacası borcu olup da ödemeyen veya ödeyemeyen kişiler borcu yokmuşcasına hastaneden faydalanabiliyor ha bu borcun silindiği göstermiyor sadece ödemediğin her gün borç bakiyeye yansıyor

Ben geçen sene muayene için hormon tahlili yaptırayım diye gitmiştim 50 lira istemişlerdi diye vazgeçmiştim ezber pct yapmıştım şuanda sonuç ne yani muayene ve tahlil vs işlemler ücretsiz mi  değil mi ? Ona göre randevu alıp gideyim 

tarihinde arits tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
arits, 7 dakika önce yazdı:

Ben geçen sene muayene için hormon tahlili yaptırayım diye gitmiştim 50 lira istemişlerdi diye vazgeçmiştim ezber pct yapmıştım şuanda sonuç ne yani muayene ve tahlil vs işlemler ücretsiz mi  değil mi ? Ona göre randevu alıp gideyim 

Sanırım senin sigorta borcun olduğunu anlıyorum ona cevap vermek gerekirse şuan hastaneye gidip bütün imkanlardan faydalanabilirsin ancak tahlil tamamen doktor insiyatifin de doktor isterse bütün tahlilleri yaptırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2

Sanırım senin sigorta borcun olduğunu anlıyorum ona cevap vermek gerekirse şuan hastaneye gidip bütün imkanlardan faydalanabilirsin ancak tahlil tamamen doktor insiyatifin de doktor isterse bütün tahlilleri yaptırabilirsin

Sigortam yok benim,şuanda çalışmıyorum bir yerde o sebepten sigortam yok ve sigorta borcum var anlayacağın çalışıp sigortalı olupta borcu olanlar için mi geçerli bu yoksa tüm vatandaşlar için mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
arits, 9 dakika önce yazdı:

Sigortam yok benim,şuanda çalışmıyorum bir yerde o sebepten sigortam yok ve sigorta borcum var anlayacağın çalışıp sigortalı olupta borcu olanlar için mi geçerli bu yoksa tüm vatandaşlar için mi?

Tüm vatandaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2

Tüm vatandaşlar

Tamam çok teşekkür ederim cevap için hemen randevu alıp gideyim bari bi kan tahlili yaptırayım meraktayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
AS1L, 16 saat önce yazdı:

Tüm vatandaşlar

Maalesef dostum yanlış biliyormuşsun son 1 yıl içerisinde 30 gün sigortalı olmak gerekiyormuş sgkya sordum saçmalıktan ibaret

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
arits, 17 dakika önce yazdı:

Maalesef dostum yanlış biliyormuşsun son 1 yıl içerisinde 30 gün sigortalı olmak gerekiyormuş sgkya sordum saçmalıktan ibaret

Paylaştığın bilgiyle anca bu kadar net yorum yapabildim ve hala paylaştığın bilgiye eş değer yorumum hala arkasındayım daha detaylı bilgi paylaşım yapsaydın ona göre net konuşurdum neyse sağlık olsun ancak bence telefonla aramakla değil de şahsen hastaneye gidip görmem daha sağlıklı geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2

Paylaştığın bilgiyle anca bu kadar net yorum yapabildim ve hala paylaştığın bilgiye eş değer yorumum hala arkasındayım daha detaylı bilgi paylaşım yapsaydın ona göre net konuşurdum neyse sağlık olsun ancak bence telefonla aramakla değil de şahsen hastaneye gidip görmem daha sağlıklı geliyor

Kardeşim gayet açıkça bilgi verdim daha ne bilgisi verebilirim ki hastaneye gidip görsem ne olacak ki provizyon vermıyor sistem borcunuz var diyecek cumhurbaşkanlıgı kararında böyle bi madde geçmiyor ama sgk  1 yıl içerisinde 30 gün primin ödenmiş olması lazım yoksa borcunu ödeyeceksın diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Sigortası olanlar bile tahlil yaptiramiyor. İstediğim tahlillerden mutlaka eksikler oluyor. İl müdürlüğü ödenek vermediği için doktor tahlil giremiyor. En son Total testo,free testo,lh,FSH,E2 istedim doktor sadece Total testo ve LH girişi yapabildi.. 2 sene önce de free testo yaptırmıştım da Total testo girilmiyordu. Birde bu hastane tam teşekküllü üniversite hastanesi yani. Sıradan devlet hastanesi de değil. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
JokerJoker, Bir saat önce yazdı:

Sigortası olanlar bile tahlil yaptiramiyor. İstediğim tahlillerden mutlaka eksikler oluyor. İl müdürlüğü ödenek vermediği için doktor tahlil giremiyor. En son Total testo,free testo,lh,FSH,E2 istedim doktor sadece Total testo ve LH girişi yapabildi.. 2 sene önce de free testo yaptırmıştım da Total testo girilmiyordu. Birde bu hastane tam teşekküllü üniversite hastanesi yani. Sıradan devlet hastanesi de değil. 

Kardeşim olay tahlil yaptırmak değil ki benim rahatsızlığım var onun için muayeneye gidecektim yanında tahlil yaptırmak isteyecektim cumhurbaşkanlığı kararında 

Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan'ın kararı ile, Genel Sağlık Sigortası (GSS) ve Bağkur prim borcu olan vatandaşlarımız 31 Aralık 2021'e kadar Devlet Hastaneleri ve Devlet Üniversitesi hastanelerinde sağlık hizmetlerinden faydalanmaya devam edecektir. 

yazıyor burda, son 1 yıl içerisinde 30 gün prim borcu olanlar faydalanmaya devam edecektir demiyor ki  böyle bi bilgi kural not yok ama sgk 30 gün prim yoksa borcunu öde diyor ben anlamadım ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
arits, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim olay tahlil yaptırmak değil ki benim rahatsızlığım var onun için muayeneye gidecektim yanında tahlil yaptırmak isteyecektim cumhurbaşkanlığı kararında 

Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan'ın kararı ile, Genel Sağlık Sigortası (GSS) ve Bağkur prim borcu olan vatandaşlarımız 31 Aralık 2021'e kadar Devlet Hastaneleri ve Devlet Üniversitesi hastanelerinde sağlık hizmetlerinden faydalanmaya devam edecektir. 

yazıyor burda, son 1 yıl içerisinde 30 gün prim borcu olanlar faydalanmaya devam edecektir demiyor ki  böyle bi bilgi kural not yok ama sgk 30 gün prim yoksa borcunu öde diyor ben anlamadım ...

O zaman yapcağın şey belli. Hastaneye gidip ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan'in kararına istinaden hastaneye muayeneye geldim, yanında tahlil yaptırmak istiyorum diyin.

Ama bence direk hasta iletişim birimine gidin. Zaten nereye sorarsanız sizi hasta iletişime birimine yönlendirecekler. Yönetmelik ve yönetmeliklerdeki değişiklikler için doktorları ve diğer sağlık personellerini boş yere meşgul etmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
arits, 23 saat önce yazdı:

Bagkurluyum prim borcum var Allah razı olsun hukumetten 2 yıldır sağlıktan yararlanabiliyorum sadece 8 tl muayene ücreti veriyorum ameliyat dahil bütün işlemler ücretsiz sadece ilaçlara para ödüyorum. Testler le ilgili ise yine 8 tl muayene ücreti verip spor hekimine gidiyorsunuz ben stetoid kullandım çok pişmanım :) test yaptırmak istiyorum diyorsunuz ne istiyorsan istek yapıp kan alıyorlar ben 5-6 kez bu şekilde testlerimi yaptırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
JokerJoker, 4 saat önce yazdı:

O zaman yapcağın şey belli. Hastaneye gidip ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan'in kararına istinaden hastaneye muayeneye geldim, yanında tahlil yaptırmak istiyorum diyin.

Ama bence direk hasta iletişim birimine gidin. Zaten nereye sorarsanız sizi hasta iletişime birimine yönlendirecekler. Yönetmelik ve yönetmeliklerdeki değişiklikler için doktorları ve diğer sağlık personellerini boş yere meşgul etmeyin.

Kardeşim dalgamı geçıyorsun burda ciddi bişey konuşuyoruz ben burda kararnamede böyle bi vurgu veya not yok ondan bahsedıyorum burda amacım gideyim beleş illada tahlil yaptırayım değil ben zaten ezber pct yapmışım başka bi sorun için gidecektim sigorta oluyorsa eğer muayene olayım diye benim burda sağlık personeliyle işim yok hasta iletişimlede işim yok  sigorta gözükmüyor provizyon alınmıyor gitsem fiş vermeyecek zaten olay sgkda bitiyor hastanede değil sgkda böyle cevap verdi onu paylaştım insanlar konuyu görüpte koşmasın diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
m.kaya, 1 saat önce yazdı:

Bagkurluyum prim borcum var Allah razı olsun hukumetten 2 yıldır sağlıktan yararlanabiliyorum sadece 8 tl muayene ücreti veriyorum ameliyat dahil bütün işlemler ücretsiz sadece ilaçlara para ödüyorum. Testler le ilgili ise yine 8 tl muayene ücreti verip spor hekimine gidiyorsunuz ben stetoid kullandım çok pişmanım :) test yaptırmak istiyorum diyorsunuz ne istiyorsan istek yapıp kan alıyorlar ben 5-6 kez bu şekilde testlerimi yaptırdım.

Yeşil kartınız falan mı var bu dediğiniz durduk yere gidipte yaptırayım şeklinde olmuyor ya gss borcunuzu ödersınız kendi elinizle ya sigortalı işiniz olur yada yeşil kartınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Yeşil kartın var mı hocam , varsa 8-15 TL arası bir ücret vardı muayene için sanırım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Yeşil kartın var mı hocam , varsa 8-15 TL arası bir ücret vardı muayene için sanırım .

yok hocam yeşil kartım adresim kendi evim değil başvursam vermezler kendi evime aldırmak içinde randevu bulamıyorum yoksa yeşil kart çıkartabılırım kendi evime aldırabılırsem adresımı bu cumhurbaşkanlığı kararını  görunce heveslenmıştım ondan bir sorayım dedim bilen varmı diye

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
arits, 39 dakika önce yazdı:

Yeşil kartınız falan mı var bu dediğiniz durduk yere gidipte yaptırayım şeklinde olmuyor ya gss borcunuzu ödersınız kendi elinizle ya sigortalı işiniz olur yada yeşil kartınız 

Dostum ben 5-6 kez yaptırdım ayrıca kbb de tedavi oldum. Yeşil kartım falan yok iş yeri sahibiyim 4 yıldır Tek kuruş bağkur odeyemedim. Gidip giriş yaptır zaten giriş yapan kişi provizyon alınmıyor gidip vezneye 8 tl yatırın diyor parayı yatırınca sisteme düşüyor zaten girip muayene ni oluyorsun. Ben bizzat defalarca muayene oldum. Durduk yere gidipte yaptırayım deyince oluyor. Borcu olanlar için devletin sağladığı bir imkan bu 2 yıldır bu şekildeydi 1 yıl daha uzatıldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
m.kaya, 1 saat önce yazdı:

Dostum ben 5-6 kez yaptırdım ayrıca kbb de tedavi oldum. Yeşil kartım falan yok iş yeri sahibiyim 4 yıldır Tek kuruş bağkur odeyemedim. Gidip giriş yaptır zaten giriş yapan kişi provizyon alınmıyor gidip vezneye 8 tl yatırın diyor parayı yatırınca sisteme düşüyor zaten girip muayene ni oluyorsun. Ben bizzat defalarca muayene oldum. Durduk yere gidipte yaptırayım deyince oluyor. Borcu olanlar için devletin sağladığı bir imkan bu 2 yıldır bu şekildeydi 1 yıl daha uzatıldı.

Dostum bende kasımda gittim hastaneye 50 lira muayene ücreti istediler nasıl oluyor anlamadım sgkya da gıttım ama sonuç yok yeşil kart alın vs dıyorlar senin muhabbeti anlamadım açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
arits, 33 dakika önce yazdı:

Dostum bende kasımda gittim hastaneye 50 lira muayene ücreti istediler nasıl oluyor anlamadım sgkya da gıttım ama sonuç yok yeşil kart alın vs dıyorlar senin muhabbeti anlamadım açıkçası

Valla kardeşim benimde ilk gittiğimde hatırladığım kadarı ile hastane bilgi işleminde bir güncelleme gibi birşey yaptılar TC söylemiştim prim borcum var kararname ile duyurulan sistemden yaralanacagim dedim güncelleme yaptı sonraki tüm işlemleri 8 tl karşılığında yaptım ve söylediğim gibi 1 kez de değil defalarca muayene oldum. Hatta diş hastanesi bile ücretsiz tedavi yapıyor implant dışında. Kesin bilmesem söylemem burada :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arits    2
m.kaya, Bir saat önce yazdı:

Valla kardeşim benimde ilk gittiğimde hatırladığım kadarı ile hastane bilgi işleminde bir güncelleme gibi birşey yaptılar TC söylemiştim prim borcum var kararname ile duyurulan sistemden yaralanacagim dedim güncelleme yaptı sonraki tüm işlemleri 8 tl karşılığında yaptım ve söylediğim gibi 1 kez de değil defalarca muayene oldum. Hatta diş hastanesi bile ücretsiz tedavi yapıyor implant dışında. Kesin bilmesem söylemem burada :)

Çok sağol kardeşim ben bi gidip şansımı deneyim en fazla vakitten kaybederiz sağolasın cevaplar için  e devlete bakınca 1 yıl içerisinde 30 gün ödenmiş sigorta istiyor sgkya soruncada borcunuz var ödeyin diyorlar hastaneye gıdeyım bıde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

8tl olayına değinecek olursam. Bildiğiniz gibi siz prim ödemeden hizmet alamiyorken suriyelilere bedava sağlık hizmeti sunuluyor. Bu duruma gösterilen tepkilerden sonra bir dönem Türk vatandaslarinin ücretleri de devlet tarafından ödenmeye baslandi. Cuzzi bir kısmını ödüyordunuz sadece, oda 8tl gibi. Şuan durum nedir bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.