Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

QuheyLaN

Bulk kürüm (burak hocam ile)

Önerilen İletiler

QuheyLaN    71

Merhaba arkadaşlar.Burak hocayla ileşime geçerek deca testo e. anapolon ile dün itibariyle küre başladım.Başlangıç olarak 400 deca - 500 enanthat ve anapolon  ile başladım.Yeri zamanı gelince dozajlarla oynayacağım.12 hafta devam edeceğim.Bir problem yaşamazsam.Tek sıkıntı şuan pandemi sürecinde olmamız.İş nedeniyle bir hafta 2 , diğer hafta 3 antrenmanla ilerlemeye çalışacağım.(Ayda 10 antrenman)Güncel kg 86.Kol omuz vs sayılara takılmıyorum ben eklemedim bunları , ayna elde ettiğim sonuçları umarım verecektir 😊

Güncelleyeceğim resimlerle takipte kalın.

IMG_20210123_083722.thumb.jpg.af7c0126ad6c26b227af6ac397a91201.jpg IMG_20210123_083855.thumb.jpg.025acdf8021a0f596290e25e5d422baa.jpg IMG_20210123_084209.thumb.jpg.80bc0524db84e9006386527c503ce632.jpg IMG_20210123_084156.thumb.jpg.ef8b799a8d7e184b8fee54199f34aa6a.jpg

Bacak ekleyeceğim.Elimde yok güncel.

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736

Bu antrenman sayısı ile verim çok düşük olucagina inanıyorum bence bu antrenman sayısı ile küre girilmez.

Umarım istediğin sonucu alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bol kazançlı kürler komutanım :)

Geçen seneki cable crossover da bulk küründeki pozun aynısından bekliyoruz :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Guzel altyapin var kure hazir gorunuyor vucudun ancak idman sayin cok cok az. İlaclarin cop olacak. İlacli vucudun haftada en az 5 gun antrenman yapmasi lazim. Aldigin yuksek testoyu anabolizani vucuduna kullandirman lazim. Aksi halde ciddi saglik sorunlariyla karsilasabilirsin. İlacsiz diyetle bu formu simdilik korumaya calismalisin. Yasaklar bir iki aya kalkacak gibi o zaman kendine verimli bir program yaparsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Mickey, 23.01.2021 - 12:01 yazdı:

Guzel altyapin var kure hazir gorunuyor vucudun ancak idman sayin cok cok az. İlaclarin cop olacak. İlacli vucudun haftada en az 5 gun antrenman yapmasi lazim. Aldigin yuksek testoyu anabolizani vucuduna kullandirman lazim. Aksi halde ciddi saglik sorunlariyla karsilasabilirsin. İlacsiz diyetle bu formu simdilik korumaya calismalisin. Yasaklar bir iki aya kalkacak gibi o zaman kendine verimli bir program yaparsin.

Arttırmaya çalışacağım sayıyı rapor alarak , normaldede zaten haftada 3 4 antrenman atabiliyorum.Boşa gitmez o kesinde 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Komutanım durumlar nasıl , iyisinizdir inşallah :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
bodybatu, 17.02.2021 - 10:31 yazdı:

@QuheyLaN hocam antrenman ve beslenme prog. nasıl acaba

Haftada 2 gün gidebildiğim günler full body , haftada 3 gün antrenmana gittiğimde çift bölge çalışıyorum.5 ana öğün alıyorum ara öğün yok.

Asaletim, 14.02.2021 - 16:46 yazdı:

Komutanım durumlar nasıl , iyisinizdir inşallah :)

Şükür dostum, teşekkür ederim.Güncelleyeceğim yakında

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

8. Haftadayım.Nihayet yasaklar kalktı antrenman sayımı arttırdım.Dozajı önümüzdeki hafta arttıracağım.Güncel form bırakıyorum.(91 kg)

IMG_20210321_213932.thumb.jpg.8167a534f490fd58a5eefb23a374dff7.jpg IMG_20210321_213227-01.thumb.jpeg.afff9707241699c7164979a815725542.jpeg IMG_20210321_213128-01.thumb.jpeg.dba3f40d9848dc0c3887f4e03ab65b0f.jpeg IMG_20210321_213321-01.thumb.jpeg.4c07a8a03b51259e64ba8c84ed6c31af.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Fark ortada herşey ortada konuşulacak tek  kelime başarın çok güzel bir form yakalamışsın maşallah kardeşim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216

Maşallah gayet güzel ağırlıkları kol antrenmanların da arttır dostum kasları yormaya çalış vücudun o kadar güzel ivme almışki göğüs belden yukarı ister istemez küçük kalabiliyor diğer taraflar kolları da tamamlarsan bu yaz sahilde gözler üzerinde olur :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Bay-T, 6 saat önce yazdı:

Maşallah gayet güzel ağırlıkları kol antrenmanların da arttır dostum kasları yormaya çalış vücudun o kadar güzel ivme almışki göğüs belden yukarı ister istemez küçük kalabiliyor diğer taraflar kolları da tamamlarsan bu yaz sahilde gözler üzerinde olur :D

Eyvallah hocam.Genetik olarak kollar uzun olduğundan doldurmak biraz zor malum.Ama olacak 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
QuheyLaN, 54 dakika önce yazdı:

Eyvallah hocam.Genetik olarak kollar uzun olduğundan doldurmak biraz zor malum.Ama olacak 😅

Kollar için sana bir video atıcam inanılmaz faydası gördüm uygula derim bende çok işe yaradı şuan soğuk 43 cm kollarım dahada iyi olucak inşllah tavsiye ederim bende kolları düşünürken denk geldi video hatda sırtıda uygula derim şuan yaptığım bu 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Öncelikle değerli  hocam ve onun ürünleriyle çalışman çok büyük bir avantaj antrenman programına sadık kalırsan çok verimli bir dönem geçireceğini düşünüyorum

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Semih Erarslan, 7 saat önce yazdı:

Kollar için sana bir video atıcam inanılmaz faydası gördüm uygula derim bende çok işe yaradı şuan soğuk 43 cm kollarım dahada iyi olucak inşllah tavsiye ederim bende kolları düşünürken denk geldi video hatda sırtıda uygula derim şuan yaptığım bu 

Deneyeceğim , güzel görünüyor hocam program

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

En son burada yapılmıyor ama makinada bcepleri sıkıştırma yap derim iyice bitiriyor ve harika pamp alıyorsun kolay gelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

Merhaba , Deca kestim bir süredir only testo gidiyorum.Tam olarak istediğim verimi alamadığımı düşünüyorum.Arada covid atlatmam bir yandan (-5kg) , üzerine salonların kapanması , iş stresi...

Beslenme ve antrenman şiddetimin iyi olduğunu düşünüyorum,bununla birlikte uyku düzenim berbattı.Kısacası elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve evde ekipmanlarımla devam ediyorum.Önümü görebilirsem (covid kısıtlamalarının kalkması) küre trenbolone masteron ile devam etmeyi düşünüyorum kesmeden sevgili @Loving Hocamın destek ve önerileriyle.Kendisine çok teşekkür ediyorum , her türlü soruma , her saat aralığında bıkmadan usanmadan cevap verdiği,destek olduğu için 😇

9C7F5CE5-879D-4B2E-A8E7-4B5FD3B4E362.thumb.jpeg.af61ad4bb5f599f5c883b7ba8bc10e42.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 

Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.