Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merkar

Kür içi HCG (pregnyl) Kullanımı

Önerilen İletiler

merkar    132

Farklı forumlarda bu konu uzunca tartışılmış. Burada da mesaj aralarında ufak ufak değinilmiş fakat genel bir anlatım göremedim.

Başlığı açma sebebim de benim gibi bu konuyu merak edenlerin tek bir başlık altında bulabilmesi.

Testislerin antrofiye uğramaması ve PCT sürecinde hızlı geri dönüş için düşük dozlarda (haftalık 500iu gibi) Kür içinde HCG kullanımının öneminden bahsediliyor. Hatta başlangıç kürü dediğimiz 12 haftalık only testo küründe dahi kullanılması gerekliliği vurgulanıyor.

Bununla ilgili yabancı makalelerde mevcut (çalıntı bir paylaşım olmaması adına kopyala yapıştır yapmıyorum)

PeptidTürkiyenin bu konu hakkındaki görüşleri nelerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219

Bundan uzunnnn yıllar önce ilk 2 kürümde edindiğim deneyimde 3 adet 1500 preg. başında ortasında sonunda vur denmişti sıfır bilgim vardı bene öyle yapmıştım ve sorun yaşamamıştım ama sonra öğrendimki kür sonu belli ölçülerde alınması kişiye getirisi pozştif anlamda daha iyi oluyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hocam benim Kür içi prengnly den kastım, kür boyunca haftalık 500iu (pzrtesi 250iu-per250iu gibi). Bir benzetme ile açıklayayım; haftalık 500iu vurularak kapıyı tam kapatmadan aralıklı bırakıyoruz (yani vücut doğal testo üretimine devam ediyor) sonrasında kapının açılması kolay olsun. Sizin ilk deneyimleriniz de yaptığınız ise açık kapıyı açmaya çalışmak ve sonrasında tekrar kapatarak en sonunda tekrar açmak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba

Proviron yerine pregnyl denilmesi yanlış çünkü ikisinin amacı farklı.

Haftalık 500ıu pregnyl buda yanlış. 24 saatte vücuttan atılıyor pregnyl. Avrupada kürlerde günlük 100 - 200ıu alım yapılır haftalık değil. Profesyoneller bu şekilde devam eder. Bunu yapamazsanız şayet adamlar kür sonu tedavisi için diyorlar günlük 500ıu alın kürden sonra kullanımınıza göre 15 20 25 gün gibi sürelerde.

@merkar hocam öyle şeymi olur pazartesi 250 perşembe 250 kapıyı açık bırakma falan kim uyduruyor bunları :) öyle birşey yok hocam size yanlış bilgi vermişler. Hani o açıklamayı bir tıp doktoru yapsa belki inanırımda öyle bir dünya yok :D Kapıyı açık bırakma falan tamamen laf olsun diye söylenmiş birşey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hocam ben bu konularda çok yeniyim, amacım bu işin birazda mikrobiyojik kısmını anlayabilmek. İlk mesajımda da dediğim gibi, farklı forumlarda tartışılmış

ve uygulayanı var. Umarım paylaşmış olmakla bir hata yapmış olmam yabancı bir makalede bunun üzerine uzunca durulmuş (geçerliliği nedir o sizlerin takdiri ). yabancı dil pek olmadığı için net bir şey anlayamadım :) fakat haftalık 500iu 250iu 125iu (kullanılan ilacın miktarına göre) değişkenleriyle yapılabilirliğinden bahsediliyor. http://press.endocrine.org/doi/full/10.1210/jc.2004-0802

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
hocam ben bu konularda çok yeniyim, amacım bu işin birazda mikrobiyojik kısmını anlayabilmek. İlk mesajımda da dediğim gibi, farklı forumlarda tartışılmış

ve uygulayanı var. Umarım paylaşmış olmakla bir hata yapmış olmam yabancı bir makalede bunun üzerine uzunca durulmuş (geçerliliği nedir o sizlerin takdiri ). yabancı dil pek olmadığı için net bir şey anlayamadım :) fakat haftalık 500iu 250iu 125iu (kullanılan ilacın miktarına göre) değişkenleriyle yapılabilirliğinden bahsediliyor. http://press.endocrine.org/doi/full/10.1210/jc.2004-0802

Est hocam yenilikten değil bizlerinde bilmediği birçok şey var. Her forumda yazılana bakmam ben birebir yüzyüze konuştuğum insana bakarım. Bugüne kadar Türkiyede değil Amerikada kaldığım yıllarda öğrendiklerimle devam ettim. Şimdi ispanyaya gidersiniz orada profesyoneller haftada 500ıu alırlar kürde. kanadaya gidersiniz oradaki proflar günlük 100ıu alırlar. İrana gidersiniz kür boyunca almak olmaz derler kür sonu pct yaparlar. Şimdi biz bu alanda ne yapabiliriz :) Her ülke her profesyonel farklı pct yapıyor kimisi kür sonunda kimisi kürle birlikte. Ama sonuca bakıyoruz hepsinde işe yaramış. Ben şuanda uğraşamadığım için kür sonuna yapıyorum bu güne kadar gram sorun yaşamadım ki en az 8 - 10 kürüm var. Açıkçası çok forumlara bakarak iş yapmam ben senin baktığın forumda yüzlerce kullanıcı haftalık 500de karar kılar başka foruma gidersin ordaki uzmanlar 500 yetmez 1000der diğer foruma gidersin ordakilerde 500 çok 250 yeterlidir der.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Aynen hocam roid camiasında en can sıkıcı konu bu herhalde, herkesin farklı görüşte olması, (özellikle pct-hcg konusunda). Bir süre sonra kişi kendi karar vermek zorunda kalıyor. O yüzden olabildiğince bilgi edinmek gerek diye düşünüyorum. umarım zamanla başlık zenginleşir ve Peptidturkiye olarak uygulanması gerekli/gereksiz/opsiyonel diye bir sonuca varılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

O yüzden çok tartışmaya bende girmiyorum 2 dünya şampiyonu konuşuyor birisi kür boyunca günlük 100ıu alıyor diğeri öyle olmaz kür sonu pct olur diyor sen diyosun şimdi yav ikiside şampiyon ikiside bilinçli ama görüşler farklı :)

Ben kür sonu yaptım bugüne kadar yaşım 32 toplasan 8 - 10 kür yaptım Allaha şükür hiçbir sorunum yok şuanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu uygulamayı bende duydum ama vücut üretimi tamamen kesiyor diye biliyorum yani kapıyı açık bırakmak gibi hususu duydum ama mantıklı gelmediği için takip etmemiştim ama böyle bir şey varsa elbetteki çok mantıklı geri dönüş için kür sonrası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hayvan    0

yüzde yüz gerekli bir şey. çok detaya boğmak istemiyorum kısa söylicem ister ilk haftadan itibaren düşük dozlarda yap ister pct öncesi son 4 hafta yap ama yeter ki yap. başkası kadar şanslı olmayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuç yok heralde şimdi ben haftalık sadece 500mg testosteron yapıyorum 10 hafta devam edicem benim aklımı karıştıran kür sonu bu pct işi. Nasıl neler yapmam lazım öğrenmeye çalışıyorum ilk kürüm olacak. Yaş 42 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
aragornaster, 6 saat önce yazdı:

Sonuç yok heralde şimdi ben haftalık sadece 500mg testosteron yapıyorum 10 hafta devam edicem benim aklımı karıştıran kür sonu bu pct işi. Nasıl neler yapmam lazım öğrenmeye çalışıyorum ilk kürüm olacak. Yaş 42 

Kan testine göre hareket edilir.Pct ezbere yapılmaz.Her konunun altına yazmanıza gerek yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.